PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
سکیرو که بحثش جداست اصلا تو این سبک نیست
ولی بلاد بورن گل سرسبد بازی های میازاکی هست، بدون شک «بهترین یا یکی از بهترین بازی های عمرت میشه»
نمیدونم بلاد رو تا کجا رفتی جلو ولی دیمن سولز خیلی راحت تر از بلادبورن هست، مخصوصا باس های دیمن خیلی راحت تر از باس های بلاد هست
بلادبورن هم طراحی مراحلش خیلی پیچیده تر و بزرگتر و خوش‌ساخت تر هست
هم باسهاش خیلی سخت تر، حالا برو جلوتر میبینی
حتما دارک 3 و الدن رینگ رو هم بعدا بازی کن

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
با سکیرو انقدر حال کردم که پلاتش کردم. فضا و داستانش رو واقعاً دوست داشتم.
بلادبورن هم واقعاً فضاسازی متفاوتی داره و خلاقیت ازش می‌باره.
من سر man eater واقعاً اشکم در اومده بود.
بلادبورن رو رسیدم به اونجا که بلاد مون رو به وجود میاری. الان رفتم اوتجا که آمیگدالیا منتقلم می‌کنه
اصلاً شروع کردن سکیرو و بلاد به نیت آماده شدن برای الدن رینگ بوده :D

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
خب من این بازی رو تموم کردم

45 ساعت وقت گذاشتم براش و با لول 77 بازی رو تموم کردم.

من یه سولزبورن فن هستم، بلادبورن،دارک سولز سه و سکیرو رو پلات کردم (البته اون موقع که حوصله پلات داشتم)

به نظرم مثل سایر آثار میازاکی، یک شاهکار بود. از اون جایی که اولین بار بود demon souls رو بازی میکردم بسیار لذت بردم.

گرافیک بازی به معنای واقعی نسل نهم بود. توی archstone ها وقتی سایر بونفایر هارو نشون میداد و تصاویر داینامیک بود واقعا لذت بخش بود برام.

enemy ها بسیااااار عالی بودن و ai خوبی داشتن.

موسیقی بازی هم که اصلا امکان نداره فرام سافتور یه بازی بسازه و موسیقی توش بد باشه، بی نظیر بود.

کرکتر ها و داستان هاشون عالی بودن

اون دختره که لول آپ میکرد (اسمشو یادم نیست) فوق العاده دوس داشتنی بود
بزرگترین اشتباهم تو این بازی این بود که اصلا حواسم نبود و در لحظه ی اخر R1 زدم و پایان بد بازی رو دیدم. (خیلی ناراحت شدم از این کارم :D )

لوکیشن های بازی بی نظیر بود. عاشق Prison بودم. مپ ها انقدر بزرگ و عالی کار شده که واقعا یه جاهایی توشون گم میشدی. نور بازی رو میتونین تو لوکیشن Smithing Grounds مشاهده کنین و متوجه بشین نسل نهم یعنی چی.
سخت ترین لوکیشن بازی Swamp of Sorrow بود، به نظر شخصیم، سخت ترین و آزار دهنده ترین لوکیشن تاریخ بازیهای میازاکی بود. اینکه توی swamp میری و نمیتونی داج بدی و سرعتت کمه و بدترین و تو مخی ترین enemy ها دقیقا همونجا هستن، به شدت اذیتم کرد. و میخاستم یکی دو جا کنترلر رو پرت کنم :D
یه سرچ بکنین Depraved Ones تا یادتون بیاد. یکی از تو مخی ترین ها بود. ( مخصوصا اونی که یه ضربه ی 4 تایی داشت)

راجع سختی بازی، به نظرم اگه بخایم سختی رو تعریف کنیم باید به تعریف معینی ازش برسیم. به نظرم، باس فایت ها آسون ترین باس فایت های سری سولز بود اما مسیر رسیدن به باس ها به شدت سخت و ازار دهنده به معنای کلمه بود. ولی مجموعا تو بازیهای سولزبورن رتبه ی آخر رو از نظر سختی میگیره به نظرم.
هنوز که هنوزه معتقدم، فضای بلادبورن بی نظیر ترین فضا بوده و 100 درصد باب میل من بود. ای کاش ای کاش بلادبورن 2 میساختن. من عاشق اون فضاش بودم.
کلا فضای بازیهای سولز بورن یه سکوت وحشتناک و مریض داره (به جز سکیرو)

بازی دو تا ایراد داشت به نظرم (البته یکیش نظر شخصیه و شاید ایراد تکنیکال نباشه)
world tendency :D
واقعا تو مخم بود، وجودش خوبه ولی اینکه بخای از black بشی white مصیبت داره. که اصلا خوشم نیومد و خدارو هزار مرتبه شکر تو سایر بازیهای سولزبورن نیست

مشکل دوم سرورهای افتضاح واسه coop . من بالای دویست بار امتحان کردم و فقط 30 بار تونستم جوین بشم.
اگر سرورها درست حسابی بود و راحت میشد summon کرد، بیشتر میشد فارم کرد. لذتی که تو فارم کردن و کمک به بقیه تو بازیهای سولزبورن هست رو تو هیچ بازی ندیدم. واقعا کوآپش آزارم دادم و نتونستم درست حسابی coop بزنم. sign میزدم و کلی صبر میکردم یه بار نیم ساعت وایسادم، چند بار ریست دادم، سرور عوض کردم ولی نتیجه نمیداد. یه دلیلش تو ردیت خوندم همین بحث ورلدتندنسی باعث میشد پلیرهای انلاین کم باشن!

خلاصه که تجربه ی بی نظیری بود و واقعا لذت بردم. از 10 بهش 9 میدم ( اون یه نمره هم به خاطر coop و ورلد تندنسی )

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
اقا من سر گرفتن یه تروفی موندم !!!! تروفی Return to Form در هر منطقه باسی بگید رفتم از سنگ ابی استفاده کردم اسمم روی زمین ظاهر میشه ولی هیچکس در خواست کمک نمیده تا با هم بریم باس بزنیم تروفی بگیرم..حالت روح هم هستم
سرورهاش به شدت ضعیفن. شاید هر 100 بار که sign بزنی دو بار کانکت بشه! افتضاح به معنای واقعی
البته پلیرهای انلاینش نسبت سایر بازیهای سولز کمترن به دلیل tendency

• Like
Reactions: Arash-S212

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
تو نکسوس از پله ها برو بالا سمت چپت چندنفر نشستن رو زمین با یکیشون صحبت کنی مایدن میاد
از پله ها بالا رفتم کسی نیست
بعد از Gates of Boletaria میاد
کلا باید ازین منطقه رو رد کنم برم بون فایر بعدی ؟
چون به این Gates of boletaria رسیدم ولی مایدن نیستش
ممکنه باگ باشه

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679

ممکنه باگ باشه
باید برگردی تو Nexus فقط اونجا می تونی Maiden رو ببینی.
تو Nexus بعد از برگشتن از Boletaria میاد.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,536

ممکنه باگ باشه
باس اولو نزدی، اگه زده بودی برمی گشتی نکسس می دیدیش، جایی که اژدها پل رو به آتیش می کشه وقتی رد می شی و از پله های بعد از پل می ری پایین یک دستگیره جلوته، اون رو که بکشی دروازه باز میشه، باسو که زدی برگرد نکسس، بانو رو می بینی و بهت میگه برو بالاترین طبقه، اتاقی که بهت نشون می ده جای پروفایلت، درب کوچک سمت چپت که قبلا برای بالا رفتن ازش بسته بود باز می شه، برو بالا تابه افرادی برسی که کنار هم نشستن، فقط یکی از اونا می تونه صحبت کنه و سرش بالاست، اونو در بینشون پیدا کنو باعاش حرف بزن، حالا برگرد پایین و لول آپ کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر