Dead Space 3 | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من اوایل بازی گیر کردم ، شاید باگ باشه
همون جایی که برا اولین بار باطری بزرگ رو میزاریم سره جاش
بعد یه مسیر نسبتا طولانی رو طی میکنیم و از نردبان میریم پایین
بعد میرسیم یه یه قسمت که جلومون فضای بی وزنی وجود داره ، چند تا پره بزرگ هواکش هم از دور معلومه
باید چیکار کنم
جلو تر او اون نمیره
http://www.uploadtak.com/images/h279_441093000.jpg
دقيق يادم نيست
ولي فكر كنم بايد اونجا ls بزني تا از زمين بلند شي بعد بري جلو.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یکی یه راهنمایی به ما بده :

این عنکبوته تو آخره چپتره 11 اعصابه منو خورد کرده . پنج شش بار امتحان کردم ولی بازم نمیمیره . شاخک هاش رو میزنم ولی اون چیزایی که از دهنش میاد بیرون را نمیشه زد چون سریع میبره تو . فقط باید یک بار اون سه تا چیزی که از دهنش میاد بیرون را زد ؟

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
یکی یه راهنمایی به ما بده :

این عنکبوته تو آخره چپتره 11 اعصابه منو خورد کرده . پنج شش بار امتحان کردم ولی بازم نمیمیره . شاخک هاش رو میزنم ولی اون چیزایی که از دهنش میاد بیرون را نمیشه زد چون سریع میبره تو . فقط باید یک بار اون سه تا چیزی که از دهنش میاد بیرون را زد ؟
باید اون سه تا چیزی که از دهنش میان بیرون رو هرسه تاشونو بزنین بعد خودش میره:d

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
بالاخره بازی تموم شد
اخرش کوتاه بود!نمیدونم چرا اینطوری تمومش کردن!
در کل بازیه زیبایی بود ولی میتونست پایان بهتری داشته باش

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
774
نام
حسین
یه دشمنی هست که از ژنراتور خارج میشه هرچی بهش شلیک می کنم نمی میره و دوباره زنده میشه و اعضای بدن خودش را دوباره ترمیم می کنه و به سمت من حمله می کنه آیا برای کشتن این جوونور قلق خاصی هست ؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
یه دشمنی هست که از ژنراتور خارج میشه هرچی بهش شلیک می کنم نمی میره و دوباره زنده میشه و اعضای بدن خودش را دوباره ترمیم می کنه و به سمت من حمله می کنه آیا برای کشتن این جوونور قلق خاصی هست ؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
فکر کنم هر من موندم بازی رو تموم کنم به دلیل دیسک خراب،،،راستی دوستان میخواهم قسمت خون وزره لباس ایزاک رو اپگرید کنم میگه need proives ubgrade برای هر قسمت به ترتیب 3 تا قسمت هست هرچی میزنم همین پیغامو میده حتی میخواهم به ترتیب بزنم همینو میده چیکارکنم؟؟؟؟؟؟ حتی اون قطعات لازمه را به اندازه کافی دارم

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185

دوست عزیز قابل کشتن نیست باید فرار کنی تو قسمتهای قبلی هم بود

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
ای بابا چرا آخه بازیا اینجور شدن؟ هم dead space م خرابه هم tomb raiderم :((
چون تو این اوضاع بازار پر شده از dvd آشغالی و رایتر آشغالتر منی که جی تگم اصلا به برنر مرنر هم کار ندارم دهنم صاف میشه یک بازی نصب کنم.

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
دوستان 30 دقیقه از بازی رو رفتم.فوق العادس!!:-o
گرافیک بازی که حرف نداره و تکسچرها بسیار با کیفیت هستن!
گیم پلی بازی هم که پر از اکشن و هیجان هست اونم تو 30 دیقه که من بازی کردم!
صدا و موزیک بسیار زیبای بازی هم که نیاز به تعریف نداره خودتون اشراف دارید:d
من که همون حس دو نسخه قبل رو پیدا کردم و این حس رو خیلی دوس دارم>:d

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
دوستان کمک
بهد از این که دختر سیاهه از بالابر میوفته پایین باید با عنکبوته دوباره مبارزه کرد.سه تا شاخکایی که از دهنش میاد بیرونو زدمشون ولی نمیمیره و یه چیز قرمزی زیر گردنش میاد اونم خیلی زدم بازم نمرد:|کمک

Snake Solid

کاربر سایت
Nov 19, 2011
386
نام
古い蛇
سلام
من یه جای بازی موندم که اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید
من الان تو اون قسمتی هستم که دوستم منو با یه آسانسور مانند که شبیه قفسم هست می فرسته پایین,و اون پایینم یه چیزایی هستن که رو دیوارن و یه جورایی شبیه چشم می مونن و شلیکم که می کنی بهشون هیچ اتفاقی نمی یوفته.
میشه لطف کنید و بگید تو این قسمت چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟

mehran96

کاربر سایت
Feb 26, 2013
60
سلام
من یه جای بازی موندم که اگه میشه لطف کنید و راهنماییم کنید
من الان تو اون قسمتی هستم که دوستم منو با یه آسانسور مانند که شبیه قفسم هست می فرسته پایین,و اون پایینم یه چیزایی هستن که رو دیوارن و یه جورایی شبیه چشم می مونن و شلیکم که می کنی بهشون هیچ اتفاقی نمی یوفته.
میشه لطف کنید و بگید تو این قسمت چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟
اون چشما سه تا سه تا با همن باید به ترتیب بزنی فکر کنم اول باید از سمت راست بری چشمارو بزنی بعد بقیه رو هم میشه زد

---------- نوشته در 12:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:52 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کمک
بهد از این که دختر سیاهه از بالابر میوفته پایین باید با عنکبوته دوباره مبارزه کرد.سه تا شاخکایی که از دهنش میاد بیرونو زدمشون ولی نمیمیره و یه چیز قرمزی زیر گردنش میاد اونم خیلی زدم بازم نمرد:|کمک
ممنون از راهنماییتون خودم پیدا کردم:|

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
ما در Dead Space 3 یک Resource بنهایت پیدا کردم که آیتم بی نهایت میده بدون سیو کردن بازی. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید: آیتم بینهایت به درد مود Hardcore یا Pure survival میخوره و استفاده زیادی داره.
https://www.youtube.com/watch?v=mYWX-ohJGAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر