Dead Space 3 | Xbox 360

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کسی این اچیومنت رو گفته ؟

BB7.jpg

Dropping Acid
Dissolve 50 enemies with acid.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
یعنی فقط میتونم بگم HOLLY CRAP
:d
هنوزم نتونستم بازی کنم. فکرشو کن. من! عاشق سری dead space هنوز نتونستم این شماره 3 رو بازی کنم!!!!!!!!!!!!!!!

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
کسی این اچیومنت رو گفته ؟

BB7.jpg

Dropping Acid
Dissolve 50 enemies with acid.
آره من گرفتم.
توی Attachment ها یه kit هست که تیر اسلحه رو اسیدی میکنه. (البته فکر میکنم باید کیت ـشو یا دستور ساختشو پیدا کنی) اونو بذار رو اسلحه بزن پدر دشمنا رو دربیار. :D
از تو منوی بازی تو قسمت اچیومنت ها هم بری مینویسه چند نفر رو اسیدی کردی.

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
این dlc "بیداری" فوق العاده بود، زمانش خیلی کوتاهه اما دشمن جدیدی معرفی میکنه و راه رو برا شماره های بعدی به خوبی باز کرد. داستان و پیچ هاش عالیه و میریزتتون به هم! چند قدم از شماره خسته کننده سوم جلوتر، منتظر cliffhanger فک برانداز تر از شماره اول تو این dlc باشید.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
سلام

توی این بای گلیچ هم پیدا میشه مثل شماره 2 که با اون بشه همه اسلحه ها رو تا آخر آپدیت کرد؟

ویرایش: پیداش کردم

آخرین ویرایش:

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
آره من گرفتم.
توی Attachment ها یه kit هست که تیر اسلحه رو اسیدی میکنه. (البته فکر میکنم باید کیت ـشو یا دستور ساختشو پیدا کنی) اونو بذار رو اسلحه بزن پدر دشمنا رو دربیار. :D
از تو منوی بازی تو قسمت اچیومنت ها هم بری مینویسه چند نفر رو اسیدی کردی.

داداش میشه بگی این کیت چه شکلیه؟
وقتی میخواهم بسازم هیچکدوم از کیت ها توضیحی ننوشته که تیرو اسیدی میکنه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
داداش میشه بگی این کیت چه شکلیه؟
وقتی میخواهم بسازم هیچکدوم از کیت ها توضیحی ننوشته که تیرو اسیدی میکنه
والا شکلش رو که اصلا یادم نیست.
ولی مطمئنم تو توضیحاتش به اسیدی شدن تیر اشاره کرده بود. (فکر میکنم Acid Bath بود)
رنگ تیر هم سبز میشد.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
والا شکلش رو که اصلا یادم نیست.

ولی مطمئنم تو توضیحاتش به اسیدی شدن تیر اشاره کرده بود. (فکر میکنم Acid Bath بود)
رنگ تیر هم سبز میشد.

من الان چپتر 12 هستم ،دو تا تفنگم الان 8 تا کیتشون کامله،منظورتون از همون کیت هاست دیگه؟

این کیت هایی که میگید 4 حالت بیشتر نداره که،یا Damage یا Reload یا Clip یا ترکیب اینا تا حالا همچین کیتی رو نه پیدا کردم نه میتونم بسازم

ویرایش : پیداش کردم!

آخرین ویرایش:

Arioox

کاربر سایت
Jul 5, 2012
6
آقا یکی به ما کمک کنه !!!!!!

من تو چپتر 2 گیر کردم اونجا که سفینه خراب میشه و جاذبه 0 میشه . میریم اون لباس فضایی رو می پوشیم و پرت میشییم تو فضا و به سرعت به جلو میریم و مین های قرمز میاد سمتمون . وقتی رد میکنم اینجارو و نزدیک مکعب میشم . میریم تو دل یه سفینه که میچشبیم به مکعب و بعد مکعب و ول میکنیم و همه جا سیاه میشه :((

اینم عکسش

http://guides.gamepressure.com/deadspace3/gfx/word/440903515.jpg

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
با Xbox بازی میکنی دیگه؟

من یادم نیست اینجا مشکلی داشته باشه که صفحه سیاه شه،RS رو فشار بده ببین داری جهت درستو میری یا نه

Arioox

کاربر سایت
Jul 5, 2012
6
با Xbox بازی میکنی دیگه؟

من یادم نیست اینجا مشکلی داشته باشه که صفحه سیاه شه،RS رو فشار بده ببین داری جهت درستو میری یا نه

آره با Xbox ام ...
وقتی دنباله اون مکعب که رفیقمون بش چسبیده میرم آخرش میخوره به یه سفینه که می چسبیم به اون مکعبه بعدش دورتادورم سیاه میشه و میمیرم :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر