Dead Space 3 | Xbox 360

Arioox

کاربر سایت
Jul 5, 2012
6
از LB استفاده میکنی که سرعتت زیاد شه؟

اینجا اصلا جای سختی نیست که بخوای بمیری منم واسه همین چیزی یادم نمیاد ::-s

آره بابا ! تا آخرش میرم وقتی میخوریم به سفینه و میریم توش دوروبرم سیاه میشه . 2 ثانیه رو هوا همینطوری وایمیسه و بعدش میمریم !
ممکنه مشکل از DVD باشه یعنی ؟ فکر نکنم :|

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
برای نصب dvd2 باید چیکار کرد؟
همون وسط بازی خودش میگه نصبش کنید یا همون اول که دیسک 1 رو نصب کردم 2 رو هم نصب کنم؟
من موقعی که دیسک دو رو میذارم و توی صفحه اول داشبورد x رو میزنم تو دیتیل نمیره و دوباره برمیگرده صفحه اول داشبود. بنظرتون مشکل از دی وی دی دومه؟

آخرین ویرایش:

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
همون وسط بازی خودش میگه نصبش کنید یا همون اول که دیسک 1 رو نصب کردم 2 رو هم نصب کنم؟
من موقعی که دیسک دو رو میذارم و توی صفحه اول داشبورد x رو میزنم تو دیتیل نمیره و دوباره برمیگرده صفحه اول داشبود. بنظرتون مشکل از دی وی دی دومه؟

هنگامی که وسط بازی دیسک دوم رو از شما خواست شما دیسک دوم رو داخل بازی گذاشته و چند دقیقه بازی کنید تا اینکه بازی سیو شود
سپس به داشبورد برگشته و دیسک دوم رو نصب کنید و این بار از روی هارد بازی رو اجرا کنید
در مورد این دوستمون هم منم نظرم اینه که مشکل از دیسک هستش من هم به این چیزی که شما گفتید بر نخوردم

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,592
نام
بهنام
آقا از اولم رفتم بازم نشد :( ....

جان من چپتر دو رو برو بعدش به من بگو باید چکار کنم :d
عزیز یه بار بازیو دیلیت کن بعد دوباره نصب کن احتمالا درست میشه

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 PM ارسال شده بود ----------

بله مشکل از dvd هست اما یه چند باری dvd رو بشور اگه درست نشد و برنرمکس هم بود بازیو از هرکی خریدی پس بده منم همین مشکلو داشتم

HAVEK

کاربر سایت
Jul 24, 2010
325
نام
سروش
خوب منم بازی رو تموم کردم.مثل همیشه عالی بود
غافل گیر کننده و جذاب.دقیقا همون چیزی که ازش انتظار داشتم.
:>

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
دوستان من تو چپتر 12 گير كردم همونجا كه به وسيله قفسه ميري پايين بعدش يسري چيز مثل چشم هستن رو ديوارها نميدونم چطور از بينشون ببرم!يكيشون رو شانسي از بين بردم يسري موجود اسكلت مانند ريختن سرم كه اونا رو هم كشتم:dخواهشا يكي توضيح بده چطور اون چشم هاي رو ديوار رو از بين ببرم؟

ASB_BOND

کاربر سایت
May 12, 2011
152
نام
بهروز
دوستان من تو چپتر 12 گير كردم همونجا كه به وسيله قفسه ميري پايين بعدش يسري چيز مثل چشم هستن رو ديوارها نميدونم چطور از بينشون ببرم!يكيشون رو شانسي از بين بردم يسري موجود اسكلت مانند ريختن سرم كه اونا رو هم كشتم:dخواهشا يكي توضيح بده چطور اون چشم هاي رو ديوار رو از بين ببرم؟

تا اونجا که یادم بعد از سری اول یک دفعه دیگه هم باید این کارو انجام بدی . سر اون دو راهی من اول سمت چپ رفتم بعد سمت راست که تو دفعه دوم باید اینقدر بزنی تا اون زن بگه فقط یکی دیگه ... فکر کنم هم باید با اون اسلحه برقی بزنی چشارو

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
بايد ازون اسلحه كه بازي بهت داده استفاده كني.بعد خودش يك چراغ داره كه چشمك ميزنه نزديك چشم مورد نظر :dكه بشي چشمكش تند تر ميشه.بعد اون چشم رو بزن بعد دوباره ميريزن سرت فكر كنم سه بار اين كارو تكرار ميكني بعدم تموم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
هر چقد با اون اسلحه جديده به طرف اون چشما شليك ميكنم چيزيشون نميشه!تو هر چشم يه نقطه ي كوچيك نارنجي رنگ وجود داره كه من بهشون شليك ميكنم ولي انگار نه انگار!لطفا كامل و دقيق راهنماييم كنيد ممنون ميشم.
خوب نبايد به طرف همشون شليك كني.نگاه كن رو اسلحت يك چراغ داره كه چشمك ميزنه نزديك بعضي از چشم ها كه ميشي چشمك اون چراغ رو اسلحت شديد ميشه بايد همون چشم رو بزني

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
آخیش فکر کنم بالاخره دی وی دی سالم پیدا کردم. چون الان تا فصل 6 بازی رفتم گوش شیطون کر هنوز اتفاقی نیافتاده :d میگم این eli خاک بر سر چرا یهو پرید بغل اون فرماندهه؟ یعنی به آیزاک خیانت کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر