Dead Space 3 | Xbox 360

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
آخیش فکر کنم بالاخره دی وی دی سالم پیدا کردم. چون الان تا فصل 6 بازی رفتم گوش شیطون کر هنوز اتفاقی نیافتاده :d میگم این eli خاک بر سر چرا یهو پرید بغل اون فرماندهه؟ یعنی به آیزاک خیانت کرد؟
من كه تا چپتر 14 پيشروي كردم هيچ خيانتي نديدم:d

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
ببخشیدا ولی دیگه اسم اون کار رو شما چی میذاری؟ بیچاره آیزاک تا اومد بره سمت الی یهو الی پرید بغل فرمانده. این خیانت نیست؟ آیا؟
:d

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
ببخشیدا ولی دیگه اسم اون کار رو شما چی میذاری؟ بیچاره آیزاک تا اومد بره سمت الی یهو الی پرید بغل فرمانده. این خیانت نیست؟ آیا؟:d
نه دادا خيانت نيست فقط خواست ابراز خوشحالي كنه:dآخرش واسه ايزيك كلي گريه ميكنه چون فك ميكنه آيزيك مرده ولي...

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
اولاً دادا خودتی :d من آبجیم :pدوماً سخت در اشتباهید شما. به اون کار میگن خیانت و غیر قابله بخششه =((
خب آبجي بازي رو تموم كردي نظرت عوض ميشه:dدوستان با تلاش شبانه روزي همين الان تونستم بازي رو پلات كنم:dاين اولين بازي بود كه مدال پلاتينومش رو گرفتم:d

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اولاً دادا خودتی :d من آبجیم :p
دوماً سخت در اشتباهید شما. به اون کار میگن خیانت و غیر قابله بخششه =((

نه باو کجا خیانته اینا از هم جدا شدن الی هم راه خودشو رفته.
اگه اون پیغام الی هم اول بازی گوش می دادی می فهمیدی که تقصیر ایزاک بوده نه الی.

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
کدوم پیغام؟
والا من اصلاً کاری به خیانتشون ندارم. ولی میدونم که از آیزاک خوشم میاد :d
منم الان چپتر 7 رسیدم. یه سوال؟ بازی سخت تر شده؟ من خیلی تند تند میمیرم :(

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
کدوم پیغام؟
رو چه درجه سختي اي ميري بازيرو؟تو اين شمار خيلي تير و بسته هاي سلامتي ميده.ولي اره بازي يختر ميشه و دشمنان جديد قوي تر ميشن

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
رو چه درجه سختي اي ميري بازيرو؟تو اين شمار خيلي تير و بسته هاي سلامتي ميده.ولي اره بازي يختر ميشه و دشمنان جديد قوي تر ميشن
رو easy
:d
ولی بازم سخته :d خاک بر سرشون

اولین صحنه ای که ایزاک رو تو خونش نشون می ده داره به یه پیام قدیمی که الی براش گذاشته گوش می ده. متنش یادم نیست ولی میگه به هم زدنشون تقصیر ایزاک بوده!
آهان یادم اومد ولی منم دقیق یادم نمیاد چی گفته :-/ اما مگه اینا با هم به هم زده بودن؟ اصلاً مگه با هم دوست شده بودن :d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,777
نام
Bahram
آهان یادم اومد ولی منم دقیق یادم نمیاد چی گفته :-/ اما مگه اینا با هم به هم زده بودن؟ اصلاً مگه با هم دوست شده بودن :d
شما دو شماره اولو بازي نكردي؟
تو شماره اول كلا ايزاك براي الي رفت كله ايشيمورا رو زير رو كرد

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
شما دو شماره اولو بازي نكردي؟
تو شماره اول كلا ايزاك براي الي رفت كله ايشيمورا رو زير رو كرد

نه داداش اشتباه میکنین الی از شماره 2 وارد داستان میشه شماره یکش درمورد نامزد اولش نیکوله که آخرش میبینیم تبدیل به نکرومورف شده و میکشیمش تو شماره 2 هم هنوز تو یادشه و افسرده اس ولی تو سه دیگه کلا نیست عشق جدیدش الیه:d

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بچه ها سوال دارم
من یکم از باری را رفتم قسمت قبلی را تمام کردم و خیلی دوست داشتم نمیدونم این هم به همون ریبایی است یا نه در ضمن قسمت قبلی خیلی ترسناک بود طوری که من شبها خوابشو میدیدم این هم ترسناک هست ؟
سوال بعدیم اینه که بازیش طولانی است یا نه
منتظر جوابتون هستم مرسی

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
بچه ها سوال دارم من یکم از باری را رفتم قسمت قبلی را تمام کردم و خیلی دوست داشتم نمیدونم این هم به همون ریبایی است یا نه در ضمن قسمت قبلی خیلی ترسناک بود طوری که من شبها خوابشو میدیدم این هم ترسناک هست ؟سوال بعدیم اینه که بازیش طولانی است یا نه منتظر جوابتون هستم مرسی
نه عزيز به اندازه شماره 1 و 2 ترسناك نيست.بازي نه كوتاه نه طولانی ميشه گفت متوسط هست.من كه اينجور احساس كردم بستگي بخودت داره:d

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
کدوم پیغام؟
بازی نصبت به نسخه قبل خیلی راحت تر شده و بیشتر روی بخش سینمایی بازی کار شده و همین بازی رو خیلی خطی کردی حق با شماست

---------- نوشته در 07:17 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:11 PM ارسال شده بود ----------

بچه ها سوال دارم
من یکم از باری را رفتم قسمت قبلی را تمام کردم و خیلی دوست داشتم نمیدونم این هم به همون ریبایی است یا نه در ضمن قسمت قبلی خیلی ترسناک بود طوری که من شبها خوابشو میدیدم این هم ترسناک هست ؟
سوال بعدیم اینه که بازیش طولانی است یا نه
منتظر جوابتون هستم مرسی
از نظر زیبا بودن که این قسمت ار همه قسمت ها زیبا تر هست ولی از نظر ترسناک بودن نسخه اول از همه ترسانکتره و این هم فقط به این خاطره که 3 نسخه از این سری ساخته شده و برای بازیبازی که دو نسخه با همین روند و همین دشمن ها روبرو شده طبیعی که ترس قبل رو نداشته باشه ولی در مورد طولانی بودن دوتا دیسک 8 گیگ نشان از این داره که با یک بازی بزگ و طولانی طرف هستی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر