Dead Space 3 | Xbox 360

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دوستان یه توضیح راجب این ساختن اسلحه میدین و اینکه تا آخره بازی هیچ اسلحه دیگه ای نمیده فقط باید خودمون بسازیم؟

یباید خودت بسازی با قطعاتی که پیدا مکنی برای مثال دسته و دیگر وسایل مورد نیاز رو پیدا میکنی بعدش یک bench یا میزکار پیدا میکنی و از طریق creat new part اسلحه مورد نظرت رو می سازی

لطفا یکی کمک کنه بگه این هشت پاست انکبوته چیه تو چپتر 9 چطوری باید از بین بردش :|
به نقاط حساس زرد رنگ برروی پاهای و دهانش شلیک کن

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
دوستان یه توضیح راجب این ساختن اسلحه میدین و اینکه تا آخره بازی هیچ اسلحه دیگه ای نمیده فقط باید خودمون بسازیم؟

قطعات مختلف و مواده لازم رو برایه ساخت اسلحه می تونی پیدا کنی و با ترکیبشون قوتین و بهترین اسلحه رو درست کنی مثل من همون پلاسما کاتر رو تغییر دادم الان damage تا ته پره و حتی از شات گان قوی تره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان کمک کنید که باز گیر کردم

دوستان اول چپتر 15 اونجایی که اون تیکه گوشت های یخ زده رو جمع آوری کردین و باید بترتیبشون کنید توی اون محفظه چجوری باید بترتیب کنم ؟
نشونه ی خاصی داره ؟ چون گوشت های یخ زده اش هم زیاده بالای 10 15 تاس فکر کنم ؟
ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم اینجا گیر کردم ، اگه میشه یکی راهنمایی کنه :

چپتر یازدم اونجا که اون عنکبوت برای بار دوم میاد بیرون . من هر چی تیر و جون داشتم هدر دادم و میزنمش ولی نمیمیره . هم اون شاخ هایی که از پشتش میاد بیرون میزنم هم اون چیزایی که از دهنش در میاد ولی نمیمیره .
دقیقا کجاش را باید زد و چجوری ؟

ممنون

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
منم اینجا گیر کردم ، اگه میشه یکی راهنمایی کنه :

چپتر یازدم اونجا که اون عنکبوت برای بار دوم میاد بیرون . من هر چی تیر و جون داشتم هدر دادم و میزنمش ولی نمیمیره . هم اون شاخ هایی که از پشتش میاد بیرون میزنم هم اون چیزایی که از دهنش در میاد ولی نمیمیره .
دقیقا کجاش را باید زد و چجوری ؟

ممنون

تا چپتر 15 سه بار باید با اینا بجنگی
اولی و دومی رو باید اول اون 3 بازوش رو قطع کنی بعد حرکت آهسته کنی اون 3 تا شاخکی که از دهنش در میاد رو بزنی این کار رو باید 3 بار انجام بدی تا در بره
اما برای عنکبوت سوم باید با موتور برقی که روشنش میکنی و بهش میله های فلزی متصل هست و به اون عنکبوت شلیک میشه بکشی وگرنه من دفع اول 10 بار دقیقا زدمش اما نمرد

---------- نوشته در 01:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:40 AM ارسال شده بود ----------

دوستان پیشنهاد میدم از چپتر 14 به بعد با دو اسلحه کاتر و اون اره ی معروفش جلو برید هر دو اسلحه بشدت کاربرد دارن و حتما لول سلامتی رو تا آخر آپگرید کنید و انرژی آروم کننده رو هم هم مقدارش رو و هم مدتش رو آپگرید کنید وگرنه به مشکل جدی میخورید اگر خیلی حرفه ای نباشید

sepanta_20

کاربر سایت
Feb 22, 2013
3
سلام به همه گی من چپتر 15 بازی گیر کردم همون اول چپتر یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

منم دقیق اینجا گیر کردم کسی هست جواب ما رو بده ؟؟
مگه همه اینجا رو رد نکردید یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

منم اینجا گیر کردم یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

دوستان کمک کنید که باز گیر کردم

دوستان اول چپتر 15 اونجایی که اون تیکه گوشت های یخ زده رو جمع آوری کردین و باید بترتیبشون کنید توی اون محفظه چجوری باید بترتیب کنم ؟
نشونه ی خاصی داره ؟ چون گوشت های یخ زده اش هم زیاده بالای 10 15 تاس فکر کنم ؟
ممنون میشم دقیق راهنمایی کنید

منم اینجا گیر کردم کسی هست راهنمایی کنه ؟؟ سخت ترین مرحله بازی اینجاست

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عزیز جان این پازل دیگه چیزی نداره که توش گیر کردین !
قطعه ی اول و اخر ثابت هست

بنابراین شما شروع بدن رو دارید (سر) و انتهای بدن (پا)
خیلی راحت دونه دونه نگاه کنید ببینید کدوم یکی از قطعه ها با قطعه ی اول (سر ) هماهنگه
اون رو بذار و به همین تربیت قطعه ی بعدی رو با دو قطعه ی اول که مَچ شده هماهنگ کن الی اخر دیگه ! :closedeyes:

sepanta_20

کاربر سایت
Feb 22, 2013
3
عزیز جان این پازل دیگه چیزی نداره که توش گیر کردین !
قطعه ی اول و اخر ثابت هست

بنابراین شما شروع بدن رو دارید (سر) و انتهای بدن (پا)
خیلی راحت دونه دونه نگاه کنید ببینید کدوم یکی از قطعه ها با قطعه ی اول (سر ) هماهنگه
اون رو بذار و به همین تربیت قطعه ی بعدی رو با دو قطعه ی اول که مَچ شده هماهنگ کن الی اخر دیگه ! :closedeyes:

من ذهنم جاهایی دیگه می رفت اگه می دونستم پازله ردش می کردم دستت درد نکنه .
رد شد

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
سلام به همه گی من چپتر 15 بازی گیر کردم همون اول چپتر یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:04 PM ارسال شده بود ----------

منم دقیق اینجا گیر کردم کسی هست جواب ما رو بده ؟؟
مگه همه اینجا رو رد نکردید یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

منم اینجا گیر کردم یکی راهنمایی کنه

---------- نوشته در 04:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:45 PM ارسال شده بود ----------

منم اینجا گیر کردم کسی هست راهنمایی کنه ؟؟ سخت ترین مرحله بازی اینجاست
به تیکه های بریده شده انتهای هر تیکه گوشت دقیق نگاه کنید تیکه مشابهش دقیقا روی یک تیکه گوشت دیگه هست اون دو تا رو جاشون رو عوض کنید بزارید کنار هم و همه رو که بچینین آخرش همه بهم میچسبه و اسکن میشه

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:50 PM ارسال شده بود ----------

یک باگ پیدا کردم خدااااااا ... باهاش میشه تمام لباس ها و اسلحه ها و تجهیزات و همه چیز رو آپدیت کرد

در چپتر 15 اون اوایلش (%6.6 از بازی رفته) جایی میرسید که ( بعد مرتب کردن همون قطعه های گوشت که پازل هست و بعد عبور از آتش و عبور از اون پل که روش یک سری نیرو ها هستن که تفنگ موشک انداز دارن ) میرسید به جایی اون قطاری که تو فضا حرکت میکنه قرار داره و محیط هم بسته هست و سقف داره اون ورش یک در هست برای آسانسور که مسیر اصلیتون هم هست کنار اون در آسانسور 5 در کمد قرار داره که 3 تاش باز میشه و یکیش بازه و یکیش چراغش قرمزه و باز نمیشه شما چیزای تو اون سه تا درب رو ور میدارید درب آسانسور رو میزنید میرید بالا دوباره رسیدین بالا ( بالا که میرسین یک محیط کاملا برفی جلوتون هست ) بزنید پایین دوباره میبینید هر 3 در با محتویات مختلف دوباره پر شده و من 1000 با این کار رو کردم اینقدر چیز جمع کردم که نمیدونم کجا بزارمش تازه نکته ی مهم در اونجا دستگاه آپدیت اسلحه ( bench ) و آپدیت لباس هم هست که میتونید وقتی لباستون پر شد برید و بقیه رو بزارید تو ذخیره هاتون
خیلی با این حال کردم گرچه یک عیب بزرگه این بازی زیاد باگ داره

---------- نوشته در 10:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:56 PM ارسال شده بود ----------

نکته مهم دیگه
این بازی دارای ماموریت های فرعی هست به نام ماموریت های انتخابی که وقتی میرید کلی میتونید چیز برای آپدیت اسلحه و لباس ها و ساخت اسلحه پیدا کنید حتما این مراحل رو برید

آخرین ویرایش:

hidden_3000

کاربر سایت
Apr 17, 2010
276
سلام.کمک دوستان:
من از شروع مراحل اولی مشکل کمبود مهمات دارم.از بس که همش مهمات کم میارم بازی رو نسبتا بیخیال شدم.دوستان راهنمایی کنید چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

sepanta_20

کاربر سایت
Feb 22, 2013
3
این غول آخر چقدر راحت بود ؟؟
من هارد بازی می کردم چرا این قدر راحت بود !!! انتظار نداشتم اینقدر راحت رد بشه ... ولی در کل بازی خوبی بود . ارزش بازی کردن داره

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان میشه یه توضیحی در رابطه با آپدیت اسلحه ها بدید ؟
من هر چی آپدیت میکنم تغییری تو اسلحه به وجود نمیاد .

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دیشب بازیمو نصب کردم ولی dvd هام خراب بود :(( این یعنی فاجعه :( آخه الان بازیمو پس میگیرن که عوض کنن؟ من به زور برنر پیدا کرده بودم. صاحب مغازه هم گفتش فقط همین یه دونه مونده :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر