Dead Space 3 | Xbox 360

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
دوستان کمک فوری می خوام

دوستان اونجایی که در چپتر 11 میرسیم به یک موتور برق که 4 تا چرخ دنده داره و باید بچرخونیم
من اول موتور رو که روشن میکنم مینویسه 10% و چرخ های 1 و 2 و 3 و 4 رو که میچرخونم تا 30% هم میرسه اما باز برمیگرده روی %10 !!! و اگر سریع هم نچرخونی چرخها قرمز میشه و موتور خاموش میشه باید بری دوباره از اول روشنش کنی
اینجا باید چیکار کنم که به 100% برسه موتور؟؟؟

بالای هرکدوم یک چراغ هست هروقت روشن شد دسته ها رو بچرخون

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان اگه یکی از لباسها رو آپگرید کنیم این اپگرید تو لباس بعدی که میگیریم هم هست یا نه فقط مختص همین لباسه و باید اون رو هم آپگرید کنیم؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
یه باگ تو بازی پیدا کردم با اون تمامه لباس و ... رو آپدیت کردم وقتی درو باز بسته می کنی اشیا قابل جمع کردن اضافه میشه اینم فیلمش
http://up.toca.ir/images/6kv4zis6e6ujhrslca2.3gp
اینجا دقیقا میدونی کجا هستش!!
قبل از کشتن اون موجود بزرگه که شبیه هشت پا میمونه هستش یا بعد از اون!!

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,932
یه باگ تو بازی پیدا کردم با اون تمامه لباس و ... رو آپدیت کردم وقتی درو باز بسته می کنی اشیا قابل جمع کردن اضافه میشه اینم فیلمش
http://up.toca.ir/images/6kv4zis6e6ujhrslca2.3gp
آقا آدرس دقیق می خوام بدین دوست عزیز تو مایه های کروکی دقیق
کدوم مرحله ... کجاش ... کلا بشه راحت پیداش کرد

البته من فهمیدم تو اونجایی هست که توی برف ها هستی و دمای بدنت هی کم میشه و باید ژنراتور ها رو روشن کنی تا گرم شی
میشه قبل اون عنکبوته ولی دقیقا نمیدونم کجاش

seif1900

کاربر سایت
Oct 2, 2012
129
نام
امید
آقا آدرس دقیق می خوام بدین دوست عزیز تو مایه های کروکی دقیق
کدوم مرحله ... کجاش ... کلا بشه راحت پیداش کرد

البته من فهمیدم تو اونجایی هست که توی برف ها هستی و دمای بدنت هی کم میشه و باید ژنراتور ها رو روشن کنی تا گرم شی
میشه قبل اون عنکبوته ولی دقیقا نمیدونم کجاش
دقیقا قبل از اونجایی که به اون آدم زخمی برسی یه کابین هست که باید موتور داخلش رو روشن کنی این فیلمی که گرفتم دقیقا از در خروجیه همون کابیه شرمنده دیشب نبودم الان دیدم

---------- نوشته در 10:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:30 AM ارسال شده بود ----------

اینجا دقیقا میدونی کجا هستش!!
قبل از کشتن اون موجود بزرگه که شبیه هشت پا میمونه هستش یا بعد از اون!!

قبل از کشتن هشت پا حتی قبل از گرفتن لباسه جدید همون جایی که هنوز لباسش داغونه بعد از جایی که واسه اولین بار این جونه ورا بهت حمله می کنن (از زیر برف میان بیرون یکی شونم از بالا می پره یکی شونم پشت ورودیه کابینه یه دفعه بهت حمله می کنه ) از این جا رد شدم و گرنه عکس میزاشتم

رفتم عکس گرفتم

آخرین ویرایش:

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من دیسک اولو یک هفته تموم کردم هنوز در منتظر دیسک دومشم چون دیسک دوم خودم خرابه برام میفرستند

دوستان کسی هر دیسک از بازی رو روی 38 درصد در حال نصب گیر میکنه یا نه ؟؟ مال من گیر میکنه

Last edited by a moderator:

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
بازی نورپردازی مخوفی داره ( یعنی از پهنا تو حلقم ) ...
انعکاس اجسام روی سطوح براق Real time که تو کمتر بازی دیده میشه !

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
خوب شروع کردم به بازی کردن و واقعا روی درجه سختی imposible بازی واقعا لذت بخش هستش و البته سخت . واقعا روی این درجه سختی هیولاها رو واقعا احساس میکنی هیولا هستن نه یک عده که بیان جلوت و تو بکشیشون . با توجه به اخباری که از بازی اومده بود خلی نگران بودم که بازی نابود شده باشه ولی اصلا این طور نبود و واقعا بازی خوش ساختی هستش ...........

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,950
نام
حسین
شما میشه به شیوه‌ای منطقی توضیح بدید چطور یه بازی که بخش عمدش از نظرتون آشغال به تمام معناست، موفق به کسب نمره 7 ازتون میشه. :-/
بعد یک توضیح اجمالی هم در باب دیدگاهتون نسبت به تکراری بودن بازی‌های TPS بدید هم که دیگه چه بهتر. چون اگه بخوایم با منطق شما پیش بریم، بازی کردن رو هم میشه زل زدن به نمایشگر و زدن دکمه خلاصه کرد.

درود
پستمو درست نخوندی عزیز بازی به نظرم تا چیتر 14 بی نهایت تکراری و خسته کننده هست جو محیط که 100درصد اینطوری بود برای من اون نمره 7که بهش دادم برای این بود که از چیتر 14 به بعد از اون حالت تکراری در میاد

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان یه توضیح راجب این ساختن اسلحه میدین و اینکه تا آخره بازی هیچ اسلحه دیگه ای نمیده فقط باید خودمون بسازیم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر