Dead Space 2, Xbox 360 Thread

بازی امروز به دستم رسید.فعلا بازی نکردم تا همه بخوابن :d
میخوام ساعت 12 شب به بعد بشینم بازی کنم.هدفونم میزارم تو گوشم:d
اگه خوبی بدی دید حلالم کنید:d
احتمال سکته تو این بازی 99.99 درصد هستش
هوشیار باش،115 رو اماده کن نکنه خدایی نکرده .... چیزیت بشه

سلام بر همه
آقا تو طرون شما چی مدلیش اومده؟ تو شهر ما فقط پال هست و می گن فعلا از فری و جی خبری نیست.
ولی خودمونیما. این فروشنده ها هم خوب ما رو پیچوندن. تا دو سال پیش بازار همیشه از بازی جی پر بود اما حالا پال رو موده. البته می دونم بازی هنوز رسما نیومده.

سلام بر همه
آقا تو طرون شما چی مدلیش اومده؟ تو شهر ما فقط پال هست و می گن فعلا از فری و جی خبری نیست.
ولی خودمونیما. این فروشنده ها هم خوب ما رو پیچوندن. تا دو سال پیش بازار همیشه از بازی جی پر بود اما حالا پال رو موده. البته می دونم بازی هنوز رسما نیومده.

دوست عزیز نسخه ای که از بازی لیک شده Free بوده.

چه خبرتونه بازی که هیجان نداشته باشه بازی نیست.بعدم خوبه اسمش روشه بازی.نترسید قوربونتون یک نصیحت دوستانه کوچولو ها نرن سمت اینجور بازیا خدایه نکرده تو خواب :(( نکته مهمی که تو ایران اصلا بهش توجه نمیشه /:)
.
.
.
اقا باز نیای پستمو پاک کنی جون ...........البته :|

کلا بنظر من dead space بازیه بسیار حیجانییه ترسناک نیست زیاد.بیشتر با سبک سایلنت هیل میشه گفت ترسناک.
10مین از شماره 2رورفتم تا اینجا که بسیار زیبا بوده.
مخصوصا اینکه به ایساک صدا و شخصیت دادن.خیلی حال کردم.

من آخر نفهمیدم که چرا بعضیا میگن بازی ترسناک نیست......................
.
.
وقتی که توی سکوت مطلق و خاموشی و با هدفون بازی میکنی و ترس همه وجودت رو فرا میگیره و کاملا حس تنها بودن در یک سفینه به آدم دست میده و به هیچ وجه نمیتونی چیزی رو پیش بینی کنی با اون شوک های بازی که ضربان قلب آدم رو به اوج میرسونه که تا چند لحظه ترجیح میدی بازی نکنی به این چی میگن؟؟؟؟؟؟؟

پس ترسیدن یعنی چی؟

نمیدونم یا من خیلی ترسو هستم یا شما بازی رو با دوستاتون ساعت 12 ظهر با صدای کم بازی میکنید....

.
.
وقتی که توی سکوت مطلق و خاموشی و با هدفون بازی میکنی و ترس همه وجودت رو فرا میگیره و کاملا حس تنها بودن در یک سفینه به آدم دست میده و به هیچ وجه نمیتونی چیزی رو پیش بینی کنی با اون شوک های بازی که ضربان قلب آدم رو به اوج میرسونه که تا چند لحظه ترجیح میدی بازی نکنی به این چی میگن؟؟؟؟؟؟؟

پس ترسیدن یعنی چی؟

نمیدونم یا من خیلی ترسو هستم یا شما بازی رو با دوستاتون ساعت 12 ظهر با صدای کم بازی میکنید....
باید به همه حق داد
ترسیدن و سبک های ترسیدن تو افراد فرق داره
بعضی ها از هیجان و شک ناگهانی ( روش dead space ) نمیترسن و بعضی ها هم عوامل متافیزیک را عاملی کاملا بچه گانه میدونن
نمیشه گفت کدوم بده و کدوم خوب
ممکنه بازی که من ازش میترسم را کسی پاش قهقهه بزنه و بلعکس

ولی در کل بازی ds2 تونسته المان های ترسیدن ( در سبک خودش ) را بخوبی پیاده کنه و با ترکیب اون با نورپردازی، صدا، رنگ بنندی دقیق خودش ( استفاده از رنگهای قرمز - نارنجی و مشکی ) حداقل من یکی را که بترسونه و مجبورم کنه طوری بازی کنم که حواسم به همه جا باشه، البته بگذریم که هر چقدر هم مواظب باشم بازهم یه نکرومورفز از تو سقف میاد و من خفت میشم :دی

تا اینجا که چند تا نمره از بازی دیدم هیچ کدوم زیر 9 نبودن
من که هنوز بازی نکردم اما به نظرم با توجه به اسم بازی اگر فضای بازی ترسناک باشه بهتره تا اینکه مثلا به صورت ناگهانی یه اتفاقی بیفته و کسی که داره بازی میکنه از جا بپره

.
.

پس ترسیدن یعنی چی؟

داداش من درسته عصر یا شب بازی میکنم ولی هدفون نمیزاریم . چراغ هم فقط چراغ اتاقم خاموشه . ولی همچون سکته ای میزنم که نگو و نپرس :دی

یه چیزی که خیلی رو اعصابه این بچه نکرومورفا هستش گله ای میریزن سرت میچسبن بهت. )x
نکته مهم اینه که از کنار اجسادی (نکرومورفا) که رد میشین اونارو زیر پا له کنید ( کردیت یا تیر میده ) :d

من عاشق اين بازي هستم واقعا همچين سبك بازي تو اين نسل جاش خالي بود كه دد اسپيس جاش پر كرد(بر خلاف بازي هايي مثل رزيدنت يا همين سايلنت هيل)
من از تمام نكات بازي شماره1 خوشم امد و بالايه 10 بار تمامش كردم اما يك نكته دوست داشتم توش تغيير ميكرد كاش اسلحه هاش خيالي يا همون فضايي نبود اسلحه هاي واقعي بود مثله مسلسل يا كلت كه اينجوري نبود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or