Dead Space 2, Xbox 360 Thread

دوستان کسی بازی کرده ؟هر که بازی کرده یه حال و هوایی ازش بگه ارضا بشیم تا به دستمون برسه

بالاخره وقت کردم بازیو تست کنم یه نیمه چپتر هم رفتم.
چی بگم ؟ فوقالعادست! بازی پشترفت های چشمگیری نسبت نسخه قبلی کرده
مخصوصا درجه سختی بازی.
از داستا بازی میشه:
اول بازی بعد از ماجرای قسمت قبل داخل یه سفینه دیگه تحت بازجوی (مثله بیمارا)
هستی که درباره marker و بلای که سر دوست خترش نیکل اومد.
بعد از چند لحظه یه توهم میزنه میبینه همه دارن تبدیل به اون موجودات میشن
چشم بهم بزنی باید با دست بسته از میونشون فرار کنی! :
d

سوالی بود در خدمتیم.

سلام
سه نفر لطف کنه بیاد داستان بازی قبلی رو بطور خلاصه بگه چی شد
ممنون میشم
من بازی قبل رو بازی نکردم. فکر کنم خیلی خوب بشه اگه بدونیم تو قسمت قبل چی شد و الان از کجا شوع میشه.
تو شماره قبل من فقط اولشو دیدم که رفتیم تو یه ایستگاه فضایی که در اثر حمه یه سری جونور همه کشته شده بودنئ=د و تعدادی از افراد سفینه خودمون هم همون اول میمیرن. از اینجا به بعدشو که تقریبا میشه کل بازی رو ندیدم
مرسی
دوست عزیز شما از لینک زیر میتونین تا حدودی با داستان شماره قبل و حال و هواب بازی آشنا بشین
http://www.bazicenter.com/ps3/action/Dead_Space/reviews/85]

آخرین ویرایش:
دوستان من دیسک1 رو میزارم نمیخونه میگه open tray ولی دیسک دوم میره داخل بازی بعد میگه دیسک 1 رو میخواد!!مشکل از دیسکه؟؟؟
از دوستان کسی با nonstealt بازی کرده؟؟؟شاید از این باشه! داشبوردمم 2.0.9199.0 هست :((چه ضدحالی

درود
تا این لحظه تا مرحله 9 رفتم رو درجه نرمال نکرموفا خیلی سریع شدن گیم پلی سریع تره باس جالبی تا حالا نداشته ولی در کل خیلی خوب بوده دیگه لودینگ بین مراحل نداره و مثل فیلم سینمایی یه ضرب میری جلو که واقعا باحاله

یک سوال در مورد داستان شماره 1 این بازی
اخرای شماره یک اون زنی که همراهت بود بعد از کشتن فکر کنم باس بازی بود که پشت شیشه وایستاد و حرفهایی زد و بعدش که باس اخر اومد خوات که خودش فرار کنه خیانتی تو کار بود؟اصلا انگار برای طرف مهم نبودی
با تشکر

خوب
بالاخره منم بازی را گرفتم البته فعلا زیاد بازی نکردم ولی تا همین جاش هم که رفتم باید بگم خیلی خیلی خوب بود
اول از همه اینکه دوستانی که شماره قبل را بازی نکردن و یا داستان بازی یادشون رفته میتونن در همان ابتدای بازی برن به قسمت انچه گذشت و داستان قبلی را بفهمن و یادآوری بشه براشون ( که با گذشت حدود 3 سال از نسخه قبل خیلی خیلی این حرکت لازم و جا بودش)
اما در مورد بازی، اول از همه چیزی که خیلی به چشم میاد خود شخصیت اول بازی ( ایزاک کلارک ) هستش که توی این سه سال گفتار درمانی رفته و با خوردن تخم کبوتر زبونش باز شده و حرف میزنه
گرافیک بازی هم پیشرفت خوبی داشته و مخصوصا نورپردازی داینامیک فوق العاده و همچنین طراحی خوب سایه ها خیلی خیلی خوب کار شده بودن ( سایه اجسام با توجه به فاصله جسم از کانون نور تغییر اندازه و جهت میکنه )
حس استرس هم ( با توجه به صداگذاری خدا ) کاملا وجود داره و هر لحظه باید مواظب باشین تا یک نکرومورف نیاد و خفتتون نکنه

اول از همه اینکه دوستانی که شماره قبل را بازی نکردن و یا داستان بازی یادشون رفته میتونن در همان ابتدای بازی برن به قسمت انچه گذشت و داستان قبلی را بفهمن و یادآوری بشه براشون ( که با گذشت حدود 3 سال از نسخه قبل خیلی خیلی این حرکت لازم و جا بودش)

این قسمت انچه گذشت کدوم منو هستش !؟
ضمنا ً زیرنویس بازی رو چجوری میشه فعال کرد !؟
با تشکر .

این قسمت انچه گذشت کدوم منو هستش !؟.
in new game menu go to previous on Dead Space or sth like that
ضمنiا ً زیرنویس بازی رو چجوری میشه فعال کرد !؟
in game press start and in first section ( A/V setting ) turn subtitle on
but i think there is no Subtitle for Previous and i couldnt find ST for that
p.s: unfortunately i dont have persian fonts and i have to type in En

آخرین ویرایش:
دقیقا واقعا این یکش بود که من میخواهم 2شم بگیرم.
در حق 1 خیلی نامردی کردن.

نه ديگه اشتباه فهميدي منظورم اين بود زياد بهش داده بوده ميانگين 8.8 كمه؟

به نظرم نسخه ي دوم خيلي پيشرفت داشته هم تكينيكي هم از لحاظ گيم پلي

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or