Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
دوست گرامی؛ اولا من DS رو روی PS3 بازی می کنم. چون اون تاپیک شلوغ بود اونجا پست دادم که زودتر به جواب برسم
مورد دومم بنده علاوه بر لینوکس ویندوز هم دارم که فقط و فقط برای بازی هایی که فقط برای ویندوزن ازش استفاده می کنم. بتلفیلد هم نسخه هک شدش فقط برای ویندوزه.

ضمنا حوصله شما برای تجسس در پست های من قابل تحسینه
اولا شما چیزی جز دروغ نمی گید
بعدش برا اثبات حرفتون یه عکس از مانیتورت که نام کاربری هم در کنارش نوشته شده باشه رو کاغذ بدید تا من دیگه حرف نزنم!!!!

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
بلی بلی البته
حتی TLOU و UC رو هم اول رو ویندوز تست می کنن بعد میدن بیرون
گمان کنم عکسی از ND گویای همه چیز باشه البته خواستم در مورد چند تا از LD Server ها بگم که علمتون کفاف نمی داد :d حال اگر به تصویری زیر دقت کنید نوار تسک بار ویندوز رو خواهید دید.
ND_Thelastofus.jpg

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
یکی از تابلوترین اتفاق های ممکن بود، سر Deep Down هم همین میاد!
DD با همکاری studio Japan سونی ساخته میشه اینطور که میگن. دراین صورت قطعاً انحصاریه.
(گرچه بود و نبودش به حال کسی فرق نمیکنه مخصوصا ما با این نت قشنگمون).

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
گمان کنم عکسی از ND گویای همه چیز باشه البته خواستم در مورد چند تا از LD Server ها بگم که علمتون کفاف نمی داد :d حال اگر به تصویری زیر دقت کنید نوار تسک بار ویندوز رو خواهید دید.
ND_Thelastofus.jpg

بچه های ND هم چه مجسمه های هنری میزارن کنار مانیتورشون !!! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر