Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
744
خب اگه بیاد دیگه انحصاری کنسولی نیست! میشه دو تا پلتفرم!
یکی از اهداف انحصاری ها اینه که طرف رو سمت اون پلتفرم کنن چون جای دیگه ای پیدا نمیشه ولی حالا رو پی سی هم هست پس این بازی بخش قابل توجهی رو به سمت خودش جذب نمی کنه چون در انحصار یک پلتفرم نیست حالا مایکرو بیاد 10 تا پلتفرم بزنه که رو 10 تاشم بیاد و شما بگین انحصاری!

با منطق شما وقتی یه بازی ps روی vita میاد از انحصار ساقط شده و دارای اعتبار عمومی نمی باشد!

یا اینکه Window مال ms نیست ؟

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
محض اطلاع شما دوستان و کسای دیگه که هی AW رو بهونه قرار میدن و میگن QB هم به سرنوشت همون دچار میشه بگم که AW توی E3 2006 هم برای Xbox 360 معرفی شد و هم برای ویندوز که بعد گفتن انحصاری 360 هست که باز بعد یک سال برای ویندوزم منتشر شد!

درکل من نمیفهم چرا تاپیک موضوعش بازی X هست بعد یهو پای Y و Z هم میاد وسط:-/

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
محض اطلاع شما دوستان و کسای دیگه که هی AW رو بهونه قرار میدن و میگن QB هم به سرنوشت همون دچار میشه بگم که AW توی E3 2006 هم برای Xbox 360 معرفی شد و هم برای ویندوز که بعد گفتن انحصاری 360 هست که باز بعد یک سال برای ویندوزم منتشر شد!

درکل من نمیفهم چرا تاپیک موضوعش بازی X هست بعد یهو پای Y و Z هم میاد وسط:-/

من هم نمی فهمم اینکه ملت میگن ممکنه بیاد واسه PC چه صربه ای به شما می زنه که اینجوری قاطی میکنید! انگار اگر exclusive نباشه مزه نمیده بهتون نه؟!
این که پای بازی y z میاد وسط به خاطر اینه که همون Phil جان که زدی تو avatar ات گفته ما می خوایم بازی های pc رو بیشتر تحویل بگیریم، الان هم این بازی روی pc اومده، خوب طبیعیه که امیدوار بشن ملت.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من هم نمی فهمم اینکه ملت میگن ممکنه بیاد واسه PC چه صربه ای به شما می زنه که اینجوری قاطی میکنید! انگار اگر exclusive نباشه مزه نمیده بهتون نه؟!
این که پای بازی y z میاد وسط به خاطر اینه که همون Phil جان که زدی تو avatar ات گفته ما می خوایم بازی های pc رو بیشتر تحویل بگیریم، الان هم این بازی روی pc اومده، خوب طبیعیه که امیدوار بشن ملت.
الان شما قاطی کردنی تو پست من میبینی؟!من قاطی کردم؟جالبه:-?
جواب من به دوستانیه که میان برای حتمی بودن یه مسئله یه مسئله ی دیگه رو که از قبل هم معلوم بود اتفاق میفته رو میندازن وسط ، والا ما هم خوش حال میشیم بازی های انحصاری بیاد مولتی پلتفرم بشه ولی به هر حال آدم باید یکم واقع نگر باشه دعوا که نداریم ، QB پتانسیل بالایی داره تا بشه یکی از انحصاری های تاپ برند Xbox دقیقاً مثل Halo و GeoW پس احتمال خیلی پایینی هست که بیان بازی رو برای PC هم منتشر کنن!

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,748
نام
علی
الان شما قاطی کردنی تو پست من میبینی؟!من قاطی کردم؟جالبه:-?
والا ما هم خوش حال میشیم بازی های انحصاری بیاد مولتی پلتفرم بشه ولی به هر حال آدم باید یکم واقع نگر باشه دعوا که نداریم
قبول کن این حرفت فقط شعاره!
هیچ مایکرو فن و سونی فن و پی سی بازی دوست نداره که بازیش از انحصار کنسولش در بیاد( خیلی کم استثنا هست که اون ها هم اصلا فن پلتفرم خاصی نیستن)! دوست داره همیشه اون بازی فقط و فقط رو اون پلتفرم اجرا بشه! پس قیافه ی کنسول باز هایی که خیلی هوای پی سی رو دارن رو نگیرید!
به هر حال این بازی از انحصار xbox one در اومده ویکی از انحصاری هاش کم شد! طبیعی هست کمی ناراحت باشید!
حالا کاری نداریم که ادعا می کنید پی سی فقط و فقط برا مایکرو هست! مهم نیست مهم اینه که دیگه برا تجربش نیازی نیست حتما xone داشته باشید!
پی سی هم در انحصار مایکرو نیست و فقط ویندوز برای اونه و سهم بازار پی سی فقط برا مایکرو نیست! امثال انویدیا و ای ام دی و اینتل و..... هم در اونجا هستن و مایکرو سهمی از بازار سخت افزارش نداره!
کوانتوم بریک هم احتمال عرضش برا پی سی هست مثل آلن ویک! رمدی ارادت خاصی به پی سی داره

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,980
نام
Mohammad
به خدا اصلا نیاز نبود 7 صفحه تاپیک رو جلو ببرید.
یعنی اینقدر هضم این موضوع که ویندوز پلتفرم خود مایکروسافته براتون سخته؟
منکه از طرفداران سونی ام از جبهه گیری برخی از دوستان سونی فن تعجب میکنم.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
قبول کن این حرفت فقط شعاره!
هیچ مایکرو فن و سونی فن و پی سی بازی دوست نداره که بازیش از انحصار کنسولش در بیاد( خیلی کم استثنا هست که اون ها هم اصلا فن پلتفرم خاصی نیستن)! دوست داره همیشه اون بازی فقط و فقط رو اون پلتفرم اجرا بشه! پس قیافه ی کنسول باز هایی که خیلی هوای پی سی رو دارن رو نگیرید!
به هر حال این بازی از انحصار xbox one در اومده ویکی از انحصاری هاش کم شد! طبیعی هست کمی ناراحت باشید!
حالا کاری نداریم که ادعا می کنید پی سی فقط و فقط برا مایکرو هست! مهم نیست مهم اینه که دیگه برا تجربش نیازی نیست حتما xone داشته باشید!
پی سی هم در انحصار مایکرو نیست و فقط ویندوز برای اونه و سهم بازار پی سی فقط برا مایکرو نیست! امثال انویدیا و ای ام دی و اینتل و..... هم در اونجا هستن و مایکرو سهمی از بازار سخت افزارش نداره!
کوانتوم بریک هم احتمال عرضش برا پی سی هست مثل آلن ویک! رمدی ارادت خاصی به پی سی داره
شما منو میشناسی؟میدونی چیو دوست دارم چیو ندارم؟
اولاً که من تنها کنسول باز نیستم و PCـباز هم هستم ، بازی هایی که روی ویندوز اومده و اتفاقاً از 360 هم کوچ کرده اینور ، رو PC برای 100ـمین بار بازی کردم همین AW دو نسخش رو هم رو استیم دارم هم پدرشو تو کنسول درآوردم! پس تا اینجا معلوم شد شعار نیست حرفم (اصلاً لزومی نمیبینم به شما بیشتر توضیح بدم علایق و سلایقمو!!!) ، تعریفتون رو از بازی انحصاری نمیدونم ولی مطمئنن تعریفی که دارید اشتباهه بازی انحصاری برای سوق دادن قشر گیمر به یه سمتیه اون سمت میتونه پلتفرم PS ، Xbox و PC و حتی پلتفرم نینتندو باشه مطمئنن اگر بازی نباشه که من رو ترغیب به خرید کنسول بکنه خوب روی همین PC بازیم رو میکنم میره لزومی به خرج کردن اضافه نیست.توضیحی هم که من دادم فکر نمیکنم حرف غیر منطقی باشه گفتم انقدر که میگید AW به قول سونی فنا از انحصار در اومد و بلاه بلاه بلاه قبلاً توی معرفی اولیه به صورت صریح و واضح برای ویندوز هم معرفی شده و بعد از یه مدت روی 360 اومد و بعد از یک سال وخورده ای روی ویندوز هم منتشر شد و گفتم با توجه به این مطلب نگید QB انحصاریه چون هم از منطق به دوره هم احتمالش کم هست.!(در ضمن معلوم شد شما خیلی منطقی و نرمال هستی لازم نیست برای ما دلسوزی کنی بزار تو همین حهل خودمون باشیم ، حله؟!)

دیگه واقعاً انقدر توضیح داده شده ویندوز پلتفرم مایکروسافت هست که دیگه نمیدونم چه جوری باید توضیح داده بشه تا دوستان متوجه بشن ، مثل این میمنونه که بازی مثل TLoU بیاد برای ویتا هم پورت بشه اونوقت مایکروفنا بیان بگن TLoU از انحصار خارج شد و فلان و بهمان! (البته درمورد ویندوز در ابعادی بزرگتر).بقیه حرفاتونم رک بگم به نظرم مسخرس!

فعلاً چیزی که مشخصه تا الان نه من ناراحت شدم از انتشار بازی رو PC نه مایکروفنای دیگه فعلا" این سونی فنا هستن که دارن خودشون و به در و دیوار می کوبن به هر جال باید یه جوری این انرژیشون تخلیه بشه دیگه پشتشونم گرم با یه بسم الله وارد تاپیک میشن و درافشانی میکنن!

دیگه پست نقل فول نشه به عنوان یکی از اعضا خواهش میکنم در مورد خود بازی بحث بشه نه موارد حاشیه ای مطمئنن تاپیکای زیادی برای بحث و جدل درمورد موارد بچگانه و اسبابازیاتون هست.موفق باشید.
هنوز قیمت نخورده و مورد عجیبم اینه که DLCـهای منتشر شده رو نداره مثل این که ، معمولاً وقتی بعد از مدتی بازی پرت میشه برای یه پلتفرم دیگه نسخه ی کامل با DLC رو میدن ، سیستم نسبتاً قوی هم میخواد بازی به عنوان سیستم موردنیاز!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر