Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
احتمالا این همون خبر خوبیه که قرار بود برای فن های DR منتشر بشه :|
من فکر کردم شماره جدید یا DLC جدیدی می خوان معرفی کنن :(

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
مگه CAPCOM قبلا نمیگفت این بازی کاملا انحصاریه حالا چی شد پس؟ >:)

به هر حال من که نسخه های قبلی رو بازی نکردم اگه اینو برای PC بدن حتما امتحانش میکنم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
پلتفرم بعدی هم PS4 خواهد بود. همون قضیه هایی که قبلا سر DR ها و خیلی از بازی های به اصطلاح انحصاری کپکام اومده.

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
پلتفرم بعدی هم PS4 خواهد بود. همون قضیه هایی که قبلا سر DR ها و خیلی از بازی های به اصطلاح انحصاری کپکام اومده.

میشه لطفا یک نسخه از بازی Dead Rising (شماره اول) برای کنسول ps3 رو برام بفرستید. هزینه اش رو 2 برابر تقدیم میکنم. چون من جایی ندیدم چنین بازی ای رو !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
این سیاست مایکروسافته
هر از چند وقتی انحصاریهاشو میفرسته سمت pc
قبلا هم زیاد دیدیم مثل alanwake ,fableو....
بالاخره ویندوز هم مایکرو هست و باید یه ساپورتیش کنه
البت ممکنه اینو کامل در اورده باشه کپکام

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
میشه لطفا یک نسخه از بازی Dead Rising (شماره اول) برای کنسول ps3 رو برام بفرستید. هزینه اش رو 2 برابر تقدیم میکنم. چون من جایی ندیدم چنین بازی ای رو !
اولا که قرار نیست چون دد رایزینگ 1 برا ایکس باکس اومد و برا پلی نیومد حتما تو نسل جدید هم همونطوری بشه و اولین بازی نسل هشتم فقط برا ایکس باکس باشه!
دوما اگه اشتباه نکرده باشم دد رایزینگ 1 برا پی سی نیومد ولی حالا 3 داره برا پی سی می آد خب حالا احتمال اومدنش برا ps4 هم هست!
حالا ما فرض رو بر این می گذاریم که اصلا برا ps قرار نیست بیاد ولی خب احتمالش هم هست بیاد!

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
پابلیشر بازی Microsoft اه
الان دوباره داستان قدیمی ، مایکروسافت روی پلتفرم خودش بازی رو پورت کنه می شه مولتی :-??

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
پابلیشر بازی Microsoft اه
الان دوباره داستان قدیمی ، مایکروسافت روی پلتفرم خودش بازی رو پورت کنه می شه مولتی :-??
خب اگه بیاد دیگه انحصاری کنسولی نیست! میشه دو تا پلتفرم!
یکی از اهداف انحصاری ها اینه که طرف رو سمت اون پلتفرم کنن چون جای دیگه ای پیدا نمیشه ولی حالا رو پی سی هم هست پس این بازی بخش قابل توجهی رو به سمت خودش جذب نمی کنه چون در انحصار یک پلتفرم نیست حالا مایکرو بیاد 10 تا پلتفرم بزنه که رو 10 تاشم بیاد و شما بگین انحصاری!

Redfoo

کاربر سایت
May 24, 2014
242
نام
ashash
خب اگه بیاد دیگه انحصاری کنسولی نیست! میشه دو تا پلتفرم!
یکی از اهداف انحصاری ها اینه که طرف رو سمت اون پلتفرم کنن چون جای دیگه ای پیدا نمیشه ولی حالا رو پی سی هم هست پس این بازی بخش قابل توجهی رو به سمت خودش جذب نمی کنه چون در انحصار یک پلتفرم نیست حالا مایکرو بیاد 10 تا پلتفرم بزنه که رو 10 تاشم بیاد و شما بگین انحصاری!

این بازی روی One اومد و فروششم کرد ، الان که دیگه این بازی فروش چندانی نداره و از لیست های فروش تاپ هفتگی افتاده خیلی وقته ، بدیهیه که دیگه سیستم سلر حساب نمی شه ;)

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
یعنی خاک تو سر ماکروسافت که نمیتونه انحصاریهاش رو برای کنسولاش نگه داره.
اینجوری پیش بره ، رایز و کوانتوم بریک هم برا PC پورت میشن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر