Dead Rising 3 در Database استیم

Behrooz

کاربر سایت
Apr 14, 2006
3,009
Steam Database بار دیگر عرضه‌ی یک بازی دیگر برای PC را لو داده است! این‌دفعه این عنوان متعلق به Dead Rising 3 می‌باشد. در صورت وارد شدن به لینک آن در Steamdb.info شاهد لوگوی DR3 در بالای صفحه و احتمالا دو تستر که در حال حاضر در بازی می‌باشند، هستیم.
E3 نزدیک است و احتمال دارد شاهد تایید رسمی آن از طرف ماکروسافت و کپکام باشیم.

لینک بازی در Steamdb.info:

Walking · AppID: 265550 · Steam Database

لینک لوگو:

5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

http://media.steampowered.com/steam.../5ceb6870a685e3ec406d76d2a0bd783fa768823c.jpg

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
خاک تو سر مایکروسافت، واسه پی سی بازی نمیسازه فحشش می دن، واسه پی سی بازی می سازه باز فحشش می دن، کلا خاک تو سرش :bighug:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
خب اگه بیاد دیگه انحصاری کنسولی نیست! میشه دو تا پلتفرم!
یکی از اهداف انحصاری ها اینه که طرف رو سمت اون پلتفرم کنن چون جای دیگه ای پیدا نمیشه ولی حالا رو پی سی هم هست پس این بازی بخش قابل توجهی رو به سمت خودش جذب نمی کنه چون در انحصار یک پلتفرم نیست حالا مایکرو بیاد 10 تا پلتفرم بزنه که رو 10 تاشم بیاد و شما بگین انحصاری!
خُب DR3 تا الان هم به جز Xbox One روی هیچ پلتفرم دیگه ای عرضه نشده، کسی که فن بازی باشه نمیاد 1 سال صبر کنه تا شاید بازی برای پلتفرم های دیگه بیاد و بعد بره بخره (البته عرضه بازی هنوزم 100% نشده)

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
یعنی خاک تو سر ماکروسافت که نمیتونه انحصاریهاش رو برای کنسولاش نگه داره.
اینجوری پیش بره ، رایز و کوانتوم بریک هم برا PC پورت میشن.
اتفاقا واسه بعضی بازیها چیز بدی نیس
چون بعضی بازیها مثه همین DR3 بعد یه مدت فروش خاصی ندارن که انحصاری موندنش به نفع کنسول و سازنده و ناشر باشه ولی اگه بره رو یه پلتفرم دیگه مثه PC هم واسه ناشر و هم سازنده یه بازار جدید درس میشه و خوبه

وگرنه اگه بازی یه بازی بزرگی بود که تا ماهها و سالها بعد عرضش رو کنسول خوب فروش میرفت عرضش واسه پلتفرمای دیگه غلط بود

.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی یکی از چرت ترین بهونه هایی هست که دیدم : این بازی اومد فروششم کرد الان رو هر پلتفورم میخاد بیاد مهم نیست . حالا نه اینکه DR3 یا DD چیز خاصی هستن ولی در کل (loooool) :D

اگه بیاد رو pc انحصاریه کنسولیه بازم
:lol:

Dlforshot

کاربر سایت
Aug 29, 2013
512
windows هم پلتفرم مایکروسافت حساب میشه،اگه بیاد رو pc انحصاریه کنسولیه بازم
همین که رو ps عرضه نمیشه خودش کلی حرف:d
پ ن:این بازی زیاد مهم نبودا یهو عزیز شد;;):d

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
ینی یکی از چرت ترین بهونه هایی هست که دیدم : این بازی اومد فروششم کرد الان رو هر پلتفورم میخاد بیاد مهم نیست . حالا نه اینکه DR3 یا DD چیز خاصی هستن ولی در کل (loooool) :D

از این به بعد MS خواست یک بازی رو واسه یکی دیگه از پتفرم های خودش بده می گیم حتما قبلش از شما اجازه بگیره ...
در ضمن عینک فن بوییسم رو کنار بزاری متوجه می شی دلیل کاملا معقولیه ...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
از این به بعد MS خواست یک بازی رو واسه یکی دیگه از پتفرم های خودش
بده می گیم حتما قبلش از شما اجازه بگیره ...
تا جایی که میدونم steam پلتفورم ماکروسافت نیست . حالا شاید دارم اشتباه میکنم :D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
به نظرم این سیاست بسیار خوبی هست که ماکرو انحصاری زمانی میکنه یا برای PC هم عرضه میکنه اینجوری آدم احساس نمی کنه فلان شرکت خود خواه و انحصار طلب هست
نسل قبل هم سر بایشوک و ME و NG و AW و... همین کارو کرد در حالی که برای ماکروسافتی که سالانه 20 میلیارد دلار سود خالص داره کاری نداره با پرداخت مبالغ جزئ این بای ها رو فقط انحصاری XBOX بکنه

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
تا جایی که میدونم steam پلتفورم ماکروسافت نیست . حالا شاید دارم اشتباه میکنم :D

تا جایی که من می دونم بازی داره برای ویندوز میاد حالا دیگه نمی دونم قابل بازی بودن توسط استیم چه ربطی داره به این قضیه:d

-----------------

پ.ن: آقا بردارید این حالت اینویزیبل رو . الان 12 نفر دارن تاپیکو نگاه می کنن 7 نفرشون اینویزیبل هستن:d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تا جایی که من می دونم بازی داره برای ویندوز میاد حالا دیگه نمی دونم قابل بازی بودن توسط استیم چه ربطی داره به این قضیه:d
استیم پلتفورم Valve هست دوست عزیز چه ربطی به ماکروسافت داره ؟ شاید یکی رو Mac داره بازی میکنه . به نظر ، شما فکر میکنی PC واسه ماکروسافته :D

اگه بیاد رو pc انحصاریه کنسولیه بازم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر