bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
سوالی که راجع به DCEU همیشه ذهنم رو مشغول کرده سیاست پشت این آثاره
یعنی کسی که برنامه می چیده چی فکر می کرده دقیقا
در DCEU ما هیچ فیلم مستقلی از بتمن نداریم که حداقل برای وقایع Batman V Superman ما رو آماده کنه. فیلم اختصاصی سایبورگ رو ندیدیم. فیلم فلش رو باید خیلی زودتر از این حرفا می دیدیم «شاید حتی فلش پوینت رویدادی بود که باید در شماره دوم یا حتی سوم فلش بهش پرداخته می شد» و خیلی از پروژه هایی که شاید نیاز بود تا باشن
اونوقت پروژه ای مثل بلوبیتل یا پیس میکر رو داریم
من خودم واقعا از سریال پیس میکر لذت بردم اما خدایی وقتی شخصیت های مهم DCEU رها شدن و منتظریم که بالاخره ببنیمشون، یهو یه پروژه هایی می بینیم که شاید در حالت عادی هم برامون اهمیت نداشته باشن، چه برسه به اینکه داخل دنیایی باشن که شخصیت های اصلیش هم لنگ می زنن
اگه بلوبیتل داخل یه دنیای با برنامه که به همه شخصیت های مهم و محبوب پرداخته می شد حضور می داشت، اونوقت خرده ای نمی شد بهش گرفت، اما آخه وقتی شخصیت های مهم به F رفتن و یجورایی رها شدن، بلک آدام و بلو بیتل و پیس میکر چی می گن دقیقا ؟؟
کسی می دونه برنامه ای که دیسی چیده بوده دقیقا چی بوده ؟

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
سوالی که راجع به DCEU همیشه ذهنم رو مشغول کرده سیاست پشت این آثاره
یعنی کسی که برنامه می چیده چی فکر می کرده دقیقا
در DCEU ما هیچ فیلم مستقلی از بتمن نداریم که حداقل برای وقایع Batman V Superman ما رو آماده کنه. فیلم اختصاصی سایبورگ رو ندیدیم. فیلم فلش رو باید خیلی زودتر از این حرفا می دیدیم «شاید حتی فلش پوینت رویدادی بود که باید در شماره دوم یا حتی سوم فلش بهش پرداخته می شد» و خیلی از پروژه هایی که شاید نیاز بود تا باشن
اونوقت پروژه ای مثل بلوبیتل یا پیس میکر رو داریم
من خودم واقعا از سریال پیس میکر لذت بردم اما خدایی وقتی شخصیت های مهم DCEU رها شدن و منتظریم که بالاخره ببنیمشون، یهو یه پروژه هایی می بینیم که شاید در حالت عادی هم برامون اهمیت نداشته باشن، چه برسه به اینکه داخل دنیایی باشن که شخصیت های اصلیش هم لنگ می زنن
اگه بلوبیتل داخل یه دنیای با برنامه که به همه شخصیت های مهم و محبوب پرداخته می شد حضور می داشت، اونوقت خرده ای نمی شد بهش گرفت، اما آخه وقتی شخصیت های مهم به F رفتن و یجورایی رها شدن، بلک آدام و بلو بیتل و پیس میکر چی می گن دقیقا ؟؟
کسی می دونه برنامه ای که دیسی چیده بوده دقیقا چی بوده ؟
مشکل ‌DC اینجا بود که وقتی که تصمیم گرفت تازه یونیورس خودش رو درست کنه، مارول مشغول ساخت دومین فیلم اونجرز بود. واسه همین تصمیم گرفتن این سیاست رو پیش بگیرن که اول جاستیس لیگ رو درست کنن، بعد لابه‌لاش فیلمای دیگه رو هم عرضه کنن.

برنامه اولیه‌شون سال ۲۰۱۴ این بود:
  • Batman v Superman: Dawn of Justice – 03/25/16
  • Suicide Squad – 08/05/16
  • Wonder Woman – 06/23/17
  • Justice League Part One – 11/17/17
  • The Flash – 03/23/18
  • Aquaman – 07/27/18
  • Shazam – 04/05/19
  • Justice League Part Two – 06/14/19
  • Cyborg – 04/03/20
  • Green Lantern – 06/19/20

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
آقا این dcu چه فرقی با dceu داره؟:ی بعد کدوم به کدوم هست شخصیت هاش دقیقا؟
به مولا خود جیمز گانم عمرا بدونه.

اینا بازیگرایی هستن که توی یونیورس جدید قراره همون نقش سابقشون رو بازی کنن (احتمالا به علاوه همسر جیمز گان):
1692637288506.png

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
تاریخ پخش برای فصل دوم پیس میکر ندادن؟ فصل اولش یه قسمت مونده تموم بشه‌. سریال باحال و سرگرم کننده ایه. حالا لازم نبود برای woke بودن یه مشت سفیدپوست نژادپرست اضافه کنن ولی خب در کل باحاله. یه وایب د بویز طوری داره ولی اصلا در حد اون نیست.

Red Sox

کاربر سایت
Oct 29, 2018
876
تاریخ پخش برای فصل دوم پیس میکر ندادن؟ فصل اولش یه قسمت مونده تموم بشه‌. سریال باحال و سرگرم کننده ایه. حالا لازم نبود برای woke بودن یه مشت سفیدپوست نژادپرست اضافه کنن ولی خب در کل باحاله. یه وایب د بویز طوری داره ولی اصلا در حد اون نیست.
فعلا باید Superman Legacy تموم بشه ساختش، بعد میرن سراغ فصل دوم. یعنی به این زودیا نخواهد بود.
البته این شخصیت White Dragon از سال ۱۹۹۲ تو کمیک وجود داشت و همونجا هم white supremacist بود.

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
فعلا باید Superman Legacy تموم بشه ساختش، بعد میرن سراغ فصل دوم. یعنی به این زودیا نخواهد بود.
البته این شخصیت White Dragon از سال ۱۹۹۲ تو کمیک وجود داشت و همونجا هم white supremacist بود.
ای بابا چقدر دیر. بدی دیدن سریال آنگویینگ همینه. یه فصل میبینی حال میکنی بعد باید چند سال واسه فصل بعدی صبر کنی.
آره اینو میدونستم ولی حس میکنم استفادش تو این سریال برای این بود یکم ووک بشن. البته نژادپرست بودن یا نبودن باباش هم خیلی فرقی نمیکرد، داستان میتونست به همین سمت بره.
آخر قسمت هشت پشمام ريخت یهو دیدم جاستس لیگ اومدن. پیس میکر بهشون فحش داد 😂 این یکی بودن یونیورس چنین لحظات جالبی رو خلق میکنه. فقط حیف این جاستس لیگ که معلوم نیست قراره چی بشه اصن. به نظرم همه بازیگرای جاستس لیگ تو نقششون خوب بودن‌. فقط افلک یکم پیر بود. یه چیزی بین پتینسون و افلک نیازه. کویل هم خیلی حیف شد دیگه نیست. انگار برای نقش سوپرمن ساخته شده.

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
می گفتیم دنیای سینمایی دیسی گند زد عیب نداره می ریم سراغ انیمیشن ها
اما وضع اکثر انیمیشنا هم چنگی به دل نمی زنه واقعا «دنیای Tomorrow Verse»
با اینحال بازم حداقل قابل قبولن و مخاطب رو سرگرم می کنند
مثلا Justice Society: World War II که بد نبود
حتی انیمیشنی مثل هالووین طولانی رو داشتیم که خیلی خوب بودن و ما رو به انیمیشن های آینده امیدوار می کردن.
اما این Justice League : WarWorld چه سمی بود که من دیدم ؟
یعنی واقعا کسی اصلا فیملنامه نوشته یا اینکه اینا الابختکی اومدن یچیزی سر هم کردن ؟
انیمیشن هیچ چیزی نداشت واقعا... شخصیت پردازی افتضاح، داستان فاجعه، روایتی که اصلا وجود نداشت که بخواد بد باشه
واقعا می ترسم وقتی تو WarWorld اینجوری گند زدن، برای انیمیشن خیلی مهمی مثل Crisis On Infinite Earth گند بزنن
برای انیمیشن واچمن هم صرفا یه انیمیشن "خوب" می شه گفت کفایت نمی کنه چون داستان خیلی مهمیه !!

دنیای قبلی هم فراز و فرود داشت ولی اول از همه به این شدت نبود و دوم از همه الان این دومین دنیای انیمیشنیه که امیدوار بودم حداقل درس گرفته باشن از دنیای قبلی و بهتر مدیریت کنن دنیای جدید رو 😕

بنظرتون می شه به انیمیشن های آینده امیدوار بود ؟

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بلاخره فرصت شد هارلی کوئین رو دوباره استارت بزنم . از اوایل فصل سوم موفق نشدم ادامه بدم . با این که کمی کرینجی شده و ترند های روز هم توش اومدن اما هنوز جذاب و خلاقانه است . قسمت 11 ام که ولنتاین اسپشیال بود اولش که شروع شد گفتم قراره از اون اپیزود های لوس و ننر باشه و با بی میلی شروعش کردم و حتی به فکر رسیده بود که کلا اسکیپ کنم اما فکر نمی کردم قراره بهترین اپیزود فصل سوم باشه که رسما جاهایی اش قهقه می زدم .
بریم ببینیم فصل چهارم چه طوریه
واقعا این سریال هنوز که هنوزه در اوجه و خلاقیت سازنده هاش خیلی بالاست .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
بلاخره فرصت شد هارلی کوئین رو دوباره استارت بزنم . از اوایل فصل سوم موفق نشدم ادامه بدم . با این که کمی کرینجی شده و ترند های روز هم توش اومدن اما هنوز جذاب و خلاقانه است . قسمت 11 ام که ولنتاین اسپشیال بود اولش که شروع شد گفتم قراره از اون اپیزود های لوس و ننر باشه و با بی میلی شروعش کردم و حتی به فکر رسیده بود که کلا اسکیپ کنم اما فکر نمی کردم قراره بهترین اپیزود فصل سوم باشه که رسما جاهایی اش قهقه می زدم .
بریم ببینیم فصل چهارم چه طوریه
واقعا این سریال هنوز که هنوزه در اوجه و خلاقیت سازنده هاش خیلی بالاست .

کلا هر چی ترند مسخره روز هست چپوندن توش.
کلا با مَردها مشکل دارن :D

• Like
Reactions: barneysawyer

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
بلاخره یک فیلم درست و حسابی از دنیای dcu عرضه شد،که نه دارک دارک است و نه فان فان ،تلفیقی است از هر دو،در متعادل ترین حد ممکن!.اگر این فیلم را استارت جدید دنیای dcu قلمداد کنیم،به نظر می آید توانسته است روح تازه ای به کالبد بی جان آن بدمد.این فیلم از بعد سرگرمی که اولویت اصلی سینماست سر بلند بیرون میاد،سکانس های اکشن فوق العاده و موسیقی الکترونیک فضایی مسحورکننده آن که حس رمز و راز و تخیل را در ذهن بیننده تداعی می کند توانسته است روایت فیلم را که غرق در کلیشه های رایج قصه گویی است را به قهقرا ببرد.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
می گفتیم دنیای سینمایی دیسی گند زد عیب نداره می ریم سراغ انیمیشن ها
اما وضع اکثر انیمیشنا هم چنگی به دل نمی زنه واقعا «دنیای Tomorrow Verse»
با اینحال بازم حداقل قابل قبولن و مخاطب رو سرگرم می کنند
مثلا Justice Society: World War II که بد نبود
حتی انیمیشنی مثل هالووین طولانی رو داشتیم که خیلی خوب بودن و ما رو به انیمیشن های آینده امیدوار می کردن.
اما این Justice League : WarWorld چه سمی بود که من دیدم ؟
یعنی واقعا کسی اصلا فیملنامه نوشته یا اینکه اینا الابختکی اومدن یچیزی سر هم کردن ؟
انیمیشن هیچ چیزی نداشت واقعا... شخصیت پردازی افتضاح، داستان فاجعه، روایتی که اصلا وجود نداشت که بخواد بد باشه
واقعا می ترسم وقتی تو WarWorld اینجوری گند زدن، برای انیمیشن خیلی مهمی مثل Crisis On Infinite Earth گند بزنن
برای انیمیشن واچمن هم صرفا یه انیمیشن "خوب" می شه گفت کفایت نمی کنه چون داستان خیلی مهمیه !!

دنیای قبلی هم فراز و فرود داشت ولی اول از همه به این شدت نبود و دوم از همه الان این دومین دنیای انیمیشنیه که امیدوار بودم حداقل درس گرفته باشن از دنیای قبلی و بهتر مدیریت کنن دنیای جدید رو 😕

بنظرتون می شه به انیمیشن های آینده امیدوار بود ؟
خیلی بعیده :D
DCAMU هم اگه خوب خودشو نگه داشت تا همون آخر به نظر من فقط یه دلیل داشت اونم این بود که تیم سازنده میخواست حداقل اون چند تا تایتل آخر هم آبرومندانه جمع کنه و پرونده اون سری انیمیشن ها رو ببنده.
وگرنه عملکرد افتضاح مدیریت فشل این چند سال وارنر به عنوان ناشر اصلی و تو رده پایین تر خود DC، تو همه فرانچایزهای محبوبشون داره دیده میشه. اون از گیم ها و تایتل های سینمایی اخیرشون و این ورم یونیورس جدید انیمیشنشون که Justice League WarWorld خروجیش بود.

البته خود من به عنوان یه انیمیشن فان خیلی از warworld بدم نیومد ولی به نظرم با خیال راحت از Tomorrowverse عبور کن چون همه جوره یه دانگرید اساسی محسوب میشه نسبت به DCAMU و بعیدم نیست تا دو سال آینده کلا پروندش رو ببندن.
بحث درس گرفتن و اینای کمپانی هایی مثل وارنر از شکست هاشون رو هم کلا بهش فکر نکن :D کمپانی ها وقتی از یه ترازی بزرگتر میشن دیگه چنین داستانی براشون اصلا جزو فاکتورها محسوب نمیشه و شده ورشکست هم میشن ولی تا آخرش به سیاست گذاری های کلان خودشون پایبند میمونن.

bataraf

کاربر سایت
Jun 21, 2023
38
خیلی بعیده :D
DCAMU هم اگه خوب خودشو نگه داشت تا همون آخر به نظر من فقط یه دلیل داشت اونم این بود که تیم سازنده میخواست حداقل اون چند تا تایتل آخر هم آبرومندانه جمع کنه و پرونده اون سری انیمیشن ها رو ببنده.
وگرنه عملکرد افتضاح مدیریت فشل این چند سال وارنر به عنوان ناشر اصلی و تو رده پایین تر خود DC، تو همه فرانچایزهای محبوبشون داره دیده میشه. اون از گیم ها و تایتل های سینمایی اخیرشون و این ورم یونیورس جدید انیمیشنشون که Justice League WarWorld خروجیش بود.

البته خود من به عنوان یه انیمیشن فان خیلی از warworld بدم نیومد ولی به نظرم با خیال راحت از Tomorrowverse عبور کن چون همه جوره یه دانگرید اساسی محسوب میشه نسبت به DCAMU و بعیدم نیست تا دو سال آینده کلا پروندش رو ببندن.
بحث درس گرفتن و اینای کمپانی هایی مثل وارنر از شکست هاشون رو هم کلا بهش فکر نکن :D کمپانی ها وقتی از یه ترازی بزرگتر میشن دیگه چنین داستانی براشون اصلا جزو فاکتورها محسوب نمیشه و شده ورشکست هم میشن ولی تا آخرش به سیاست گذاری های کلان خودشون پایبند میمونن.
"DCAMU هم اگه خوب خودشو نگه داشت تا همون آخر به نظر من فقط یه دلیل داشت اونم این بود که تیم سازنده میخواست حداقل اون چند تا تایتل آخر هم آبرومندانه جمع کنه و پرونده اون سری انیمیشن ها رو ببنده."
شدیدا قبول دارم چون همونجور که گفتم اواسط دنیا «برخلاف شروع خیلی خوب با Flashpoint پایان خیلی خوب با Apocolypse War» خیلی فراز و فرود داشت اما مشکلم اینه که باز فراز و فرود به این شدت نبود «شایدم انتظارات ما بالاتر رفته بهتر متوجه می شیم🗿✌»
مشکل اصلی اینه که تا جایی که شنیده بودم داخل دنیای قبلی هم وارنر دخالت های بیجای زیادی کرده بود و بعضی مواقع کلا تایم لاین رو بهم ریخته بود با سیاستاش، اما بازم جمع کردن قضیه رو، اما این یکی اینطوری نیست انگار «البته شنیدم یکی دیگه از سیاستای کثیف وارنر این بوده که بودجه انیمیشن های دنیای جدید رو کمتر از نصف دنیای DCAMU کرده»
"به نظرم با خیال راحت از Tomorrowverse عبور کن چون همه جوره یه دانگرید اساسی محسوب میشه نسبت به DCAMU و بعیدم نیست تا دو سال آینده کلا پروندش رو ببندن."
امیدوارم اینطوری که می گی نشه، چون پتانسیل زیادی داره این دنیا، الانم که قراره از داستان بسیار مهم Crisis On Infinite Earth اقتباس بشه که با پرداختن به دنیاهای موازی می تونه داستان خیلی جذابی رو به تصویر بکشه. چون برخلاف دنیای قبل که کلا آثارش گروه های دنیای اصلی بودن و بحث سفر در زمان بود، این دنیا به گروه های ابرقهرمانی در دنیای موازی هم پرداخته و گروه هایی مثل Justice Society هم پرداخته و انیمیشن جدید هم که قراره به واچمن بپردازه.
این یعنی بعید نیست یه نبرد داشته باشیم که ابرقهرمان های مورد علاقه مون از هر کدوم از این دنیاهای مختلف دور هم جمع بشن تا جلوی تهدید فرابعدی رو بگیرن.
مشکل اصلی بنظرم اینه که دوباره برای این کار عجله کردن. چون هر بار که بحث واچمن می شه اسمش رو بعد از بحران در زمین های بی نهایت می یارن که یعنی احتمالا بعد از اون انیمیشن منتشر می شه. درحالی که ایکاش حداقل 4 یا 5 تا انیمیشن با محوریت دنیای موازی می ساختن و چندین گروه ابرقهرمانی رو در دنیای موازی به ما معرفی می کردن. بعد به جمع آوری اونا برای تهدیدی بزرگتر می پرداختن

تازه خود دنیا هم تا الان "افتضاح" نبوده
ولی امیدوار بودم بهتر عمل کنه حداقل نسبت به دنیای قبلی
کاش با صبر بیشتر به رویدادی که اگر نگیم مهم ترین، یکی از مهم ترین اتفاقات دنیای دیسیه رو به این دنیای انیمیشنی می اوردن
واقعا عجیبه که درس نمی گیرن
مسلما اگه کیفیت بیشتری داشته باشن و طرفداران رو پشت سر هم ناامید نکنن قطعا مخاطبین هم بیشتر حمایت می کنن دیگه، غیر از اینه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر