Darksiders: Wrath of War

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوش به حالتون با سرعت باد دارین تو گیم پیشروی میکنین . من تو مخمصه امتحانا گیر کردم . روزی نیم ساعت بیشتر نمیتونم بازی . ولی انصافا گیم پلی نفس گیره . شمشیر و داسش هم منو کشته !!

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان این غول آهنیرو چجوری کشتید .
باید توی زمین دوتا سیاه چال ایجاد کنید اولی رو عادی دومی رو ار تی رو نگه دارین تا قدرتی بشه بعد ایجاد کنید بعد برین داخل سوراخ اولی ار بی رو بزنید از دومی میایید بیرون و به شدت پرت میشید بیرون بعد دکمه آ رو نگه دارید تا پروتاز کنه برید بالای سر غول اهنی و بیرو بزنید شمشیر رو داخل مغزشمیکنه حالا میتونید چند ضربه بهش بزنید این کار رو 3 بار ادامه بدین میمیره

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
من اینجا گیر کردم . یکی راهنمایی کنه در راه رضای خدا ! اون باس گنده رو با تفنگ کشتم (همونی که فرار میکنه) بعدش از اونجا اومدم رسیدم اینجا حالا بگید چیکار کنم !

[URL=http://www.photo.lon.ir/viewer.php?file=61ryk6vgenl874hhuvf5.jpg] [/URL]

در ضمن زیر آب اینجا قطار و لوکوموتیو و ... هست !

wild_child

کاربر سایت
Jun 24, 2008
90
من اینجا گیر کردم . یکی راهنمایی کنه در راه رضای خدا ! اون باس گنده رو با تفنگ کشتم (همونی که فرار میکنه) بعدش از اونجا اومدم رسیدم اینجا حالا بگید چیکار کنم !

[URL=http://www.photo.lon.ir/viewer.php?file=61ryk6vgenl874hhuvf5.jpg] [/URL]

در ضمن زیر آب اینجا قطار و لوکوموتیو و ... هست !

اینجا 2 قسمت هست که لوله شکسته باید اونا رو اتیش بزنی بعد یکی از ای توپهای که منفجر میشن بزن به اون قرمزه بعد برو زیر اب فکر کنم دالان سمت چپی باشه برو بالا بعد با بند هایی که از سقف اویزون هستند برو اون سمت و اون توپ رو اتیش بزن راهت باز میشه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,217
نام
نـــــــویـــــــــد
يه آمار جالبي داره اين بازي ! حدود 7 ساعت بازي كردم اما فقط 1 ساعت و 24 دقيقه مبارزه كردم :biggrin1: كلا پياده روي كرديم تو اين بازي :biggrin1: البته تو بيشتر بازي ها فكر كنم همين جوري باشه ! خيلي عاليه ! همه چيز به اندازه . مبارزه ها اصلا خسته كننده نيست مخصوصا وقتي كمبوها رو به طور كامل بلد باشي و بتوني با هر 2 سلاح هم زمان كمبو بزني به راحتي ميشه اين موجودات خوشگل رو چند ثانيه رو هوا نگه داشت :biggrin1:
اون مرحله كه با Uthan ( اگه درست نوشته باشم ) مسابقه ميدي خيلي جالب بود مرتيكه گنده گول هيكلشو خورده بود :biggrin1:

به اين BoSs Fight ها هم به شدت حال ميكنم ! فقط احساس ميكنم بازي رو بخواي رو HARD بري يه جورايي اشكت در مياد ! چون يه سري موجودات بزرگ هستن كه با يه ضربه راحت Health Bar رو خالي ميكنن ! تازه رو NORMAL ! بعد يه احساس ديگه اي هم دارم اينه كه كلماتي كه تو ديالوگ ها به كار ميبرن زيادي قُلُمبه سُلُمبه هستن به نظرم ! من اينجوري احساس ميكنم يا واقعا اينجوريه ؟ :biggrin1:

در كل بازي فوق العادست ! من كه هيچ نقصي توش نديدم ! اين نيمچه پازل ها هم خيلي عالي طراحي شدن به نظرم .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
يه آمار جالبي داره اين بازي ! حدود 7 ساعت بازي كردم اما فقط 1 ساعت و 24 دقيقه مبارزه كردم :biggrin1: كلا پياده روي كرديم تو اين بازي :biggrin1: البته تو بيشتر بازي ها فكر كنم همين جوري باشه ! خيلي عاليه ! همه چيز به اندازه . مبارزه ها اصلا خسته كننده نيست مخصوصا وقتي كمبوها رو به طور كامل بلد باشي و بتوني با هر 2 سلاح هم زمان كمبو بزني به راحتي ميشه اين موجودات خوشگل رو چند ثانيه رو هوا نگه داشت :biggrin1:
اون مرحله كه با Uthan ( اگه درست نوشته باشم ) مسابقه ميدي خيلي جالب بود مرتيكه گنده گول هيكلشو خورده بود :biggrin1:

به اين BoSs Fight ها هم به شدت حال ميكنم ! فقط احساس ميكنم بازي رو بخواي رو HARD بري يه جورايي اشكت در مياد ! چون يه سري موجودات بزرگ هستن كه با يه ضربه راحت Health Bar رو خالي ميكنن ! تازه رو NORMAL ! بعد يه احساس ديگه اي هم دارم اينه كه كلماتي كه تو ديالوگ ها به كار ميبرن زيادي قُلُمبه سُلُمبه هستن به نظرم ! من اينجوري احساس ميكنم يا واقعا اينجوريه ؟ :biggrin1:

در كل بازي فوق العادست ! من كه هيچ نقصي توش نديدم ! اين نيمچه پازل ها هم خيلي عالي طراحي شدن به نظرم .

تو كشتي مارو از بس از اين بازي تعريف كردي ! باشه حالا كه انقدر اصرار ميكني , ميگيرم بازي رو ! :biggrin1:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,217
نام
نـــــــویـــــــــد
تو كشتي مارو از بس از اين بازي تعريف كردي ! باشه حالا كه انقدر اصرار ميكني , ميگيرم بازي رو ! :biggrin1:

هنوز نگرفتي برادر ؟ اصلا در مورد اين بازي حديث داريم ! ميگه هركي اين بازي رو نگيره از ما نيست :biggrin1: اصلا شك نكن تو گرفتنش !

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
منم امروز گرفتم
اولش گرافیکش یکم حالمو گرفت ولی اونقدر حاد نیست
گیم پلیش خیلی خوبه من که حال کردم
در کل بازی خیلی خوبی هستش;)

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
داستان بازی کلمات سخت کرده باید قبلش بری درباره Four Horsemen of Apocalypse بخونی تا برات راحت شه .
-
کلا اگه انجیل رو بخونی حله :D

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
بازم گیر کردم کمک
دوستان من بازی رو تقریبا آخرش هستم ولی 2 جا گیر کردم 2 قطعه از شمشیر آرمگدون رو نمیتونم بگیرم یکی تو صحراست که جلوش یکی از این دوار قرمزهاست که باید از اون بمبهای دستی بهش پرتاب کنی تا منفجر بشه اون بمبها رو هرچی میگردم نیستش . یکی هم توی اون شهر هست که یک گوشه یک ساختمون که اصلا هیچ راهی برای ورودش نیست ماسک هم که فعال میکنم بازم راهی نیست
لطفا کمک کنید .

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
دوستان گرافیک این بازی رو با یه بازی دیگه مقایسه می کنید ببینیم تو چه مایعیه ؟؟؟
اصلا بگید شبیه کدوم یکی از این بازی هاست (گرافیکش فقط) :
prototype:sick:
NG 2:neutral:
DMC4:love:
l

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
دوستان گرافیک این بازی رو با یه بازی دیگه مقایسه می کنید ببینیم تو چه مایعیه ؟؟؟
اصلا بگید شبیه کدوم یکی از این بازی هاست (گرافیکش فقط) :
prototype:sick:
NG 2:neutral:
DMC4:love:
l
گرافیکش در کل....دیگه:biggrin1:
اصلا به من چه ، الان جناب نوید میاد میکشتم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر