Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
باید با کشتن دشمنها یا از بین بردن ماشین ها و تیر چراغ برق ها و ... یا پیدا کردن صندوق های آبی 500 روح آبی پیدا کنید و به فروشنده بدید تا بوقی بهتون بده که بتونید سامائل رو بیدار کنید

سلام داداش

ببخشيد بايد پولو كجا به كي بدم

18 ساعت هم شد و تازه رسیدم به بهشت:biggrin1: ازرائیل رو هم بالاخره تونستم ازاد کنم خیلی خیلی پیچیده بود اما بالاخره ردش کردم فکر کنم حداقل 25 ساعتی گیم پلی مفید داره :cheesygri

سلام داداش

ببخشيد بايد پولو كجا به كي بدم
شما اگه به میدان شهر رسیده باشین یه غول که همون فروشنده بازی هست میاد و برای اینکه بتونید نگهبان سنگی در رو بیدار کنید تا راه برای شما باز بشه به شما یه شیپور میده قیمتش هم 500 روح هست (واحد پول اونا :biggrin1:)

اقا من انجا گیر کردم که سه تا سکو هست که بالا پایین میشه یعنی خودمون بالا پایینش میکنیم میشه کمک کنید
کجاش دقیقا منظورتون اونجا هست که باید وزنه ها رو که دوتا هست روی سکو ها بندازیم تا بالا پایین برن و سکو ها از طریق زنجیر بنفش رنگ به سقف وصل هستن؟؟(با تغییر بعد از طریق پنجره ها؟؟؟)برای ازاد کردن ازرائیل؟؟؟دقیق بگین کجا هستین تا بهتون بگم چه باید کرد!!!

آخرین ویرایش:
3 تا سکو هست یکی از اونا کامل میاد پایین دو تا دیگه کامل نمیاد 1 وزنه باید روی اونی که کامل میاد پایین بزااریم ببریم روی اخری بزاریم زیر پامون که بریم بالا حالا چطوری باید ببریم روی اخری

3 تا سکو هست یکی از اونا کامل میاد پایین دو تا دیگه کامل نمیاد 1 وزنه باید روی اونی که کامل میاد پایین بزااریم ببریم روی اخری بزاریم زیر پامون که بریم بالا حالا چطوری باید ببریم روی اخری
دوست عزیز دوتا وزنه هست نه یکی و دوتا پنجره مخصوصل انتقال که با تفنگ مخصوص میشه حفره باز کرد
شما باید اول با تفنگ مخصوص وزنه ها رو روی سکوی وسطی و بالایی بزارین و برید روی سکوی بالایی و بپرید روی سقف سکوی دومی .قبل از پریدن حفره ها رو با lt ببنیدن و وقتی و یه حفره زیر وزنه سکوی دومی ایجاد کنیدو وقتی رفنین روی سقف سکوی دومی یه حفره روی دیوار کنار ایجاد کنید تا وزنه منتقل بشه و سکو بره بالا حالا میتونید بپرین روی سقف سکوی بالایی بقل زنجیر بنفش که به سقف وصله قبل از پریدن روی سقف سکوی سوم دوباره همین کارها رو انجام بدین یعنی حفره ها رو ببنیدن با LT و زیر وزنه سکوی بالایی حفره ایجاد کنید وقتی رفتین بالا سقف کنار دیوار حفره ایجاد کنید وزنه منتقل میشه و میتونید برین طیقه بالا:biggrin1:خیلی شد گیج نشین خوبه:biggrin1:

آخرین ویرایش:
بالاخره من هم امروز گرفتمش.
خیلی بازی جذاب و جالبی هست.
از اونی که فکر میکردم خیلی بهتره!!!
گرافیکش تعریفی نداره ولی بدک نیست!!!گرافیکش منو یاد brutal legend میاندازه!!!

بالاخره من هم امروز گرفتمش.
خیلی بازی جذاب و جالبی هست.
از اونی که فکر میکردم خیلی بهتره!!!
گرافیکش تعریفی نداره:eek: ولی بدک نیست!!!گرافیکش منو یاد brutal legend میاندازه!!!

brutal legend بازی خیلی خوبی بود
گرافیکشم خوب بوده و هست

عالي بود ! يعني واقعا اين 2 3 ساعتي كه بازي كردم به شدت لذت بردم ! همه چيز عالي ! گيم پلي , آپگريدها , كمبوها و موزيك هاي بازي هم خيلي عالي هستن ! با صدا گذاري كاراكترها هم به شدت حال ميكنم . كلا همون چيزي بود كه انتظارش رو داشتم . خيلي لذت بخش است اين بازي ! بسيار درگير كنندس ! فعلا همين :biggrin1: داستان بسيار باحالي هم داره .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or