Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من بازیو گرفتم.حدود 45 دقیقه بازی کردم. زیاد جالب نیست مخصوصا گرافیکش. من نمیدونم چه جوری ign uk به گرافیک بازی 9 داده!- از گیم پلی هم زیاد خوشم نیومد. بعد از بازی کردن دموی dante`s inferno و بازی بایونتا این یکی حال نداد.شاید هم برم جلو تر جذاب تر بشه ...

البته اين دوسمون يه جا براي برگشت و توبه براي خودش گذاشته :biggrin1:

:biggrin1:
100 بار اگر توبه شكستي باز آ!;) انصافا وقتي بري جلو بازي جذاب تر ميشه.ولي همونطور كه ميبينيد بازي در حدي نيست كه تاپيكش مهم بشه:)

بچه ها من یه جاییش گیر کردم ، مرحله Twilight of Cathedral
وقتی یه جا یه دستگیره رو میچرخونیم و بعدش یه پل متحرک شروع به چرخیدن میکنه، یه قسمت قرمز رنگ هست که با بمب باید بترکونیم، اما من هرچی بمب میذارم و اون بومرنگش :d رو میندازم، بازم منفجر نمیشه

وقتی یه جا یه دستگیره رو میچرخونیم و بعدش یه پل متحرک شروع به چرخیدن میکنه، یه قسمت قرمز رنگ هست که با بمب باید بترکونیم، اما من هرچی بمب میذارم و اون بومرنگش :d رو میندازم، بازم منفجر نمیشه
same problem

یکیش رو منفجر کردم، ولی توی دومیش موندم
باید یه بمب روی اون قسمت قرمز بندازیم، یه بمب روی مشعل
وقتی شوک سمت راست رو فشار میدیم، اول روی مشعل LT رو میزینیم، بعد روی اونی که روی قسمت قرمزه. بعدش هم با RT کارمون راه میافته
اما دومیش مشعلی دور و بر نیست :-<

یکیش رو منفجر کردم، ولی توی دومیش موندم
باید یه بمب روی اون قسمت قرمز بندازیم، یه بمب روی مشعل
وقتی شوک سمت راست رو فشار میدیم، اول روی مشعل LT رو میزینیم، بعد روی اونی که روی قسمت قرمزه. بعدش هم با RT کارمون راه میافته
اما دومیش مشعلی دور و بر نیست :-<
فکر کنم بدونم کجایید باید بمبها رو کنار دیوار بقل هم بزنید ردیفی تا برسه کنار در بعد منفجر کنید کلا دو سه حالت بیشتر نداره یا یه مشعل خاموشه که روشن میکنید یا لوله گار هست که باید روشن کنید یا همین چیدن بمبها کنار هم تا به نقطه مورد نظر برسید

با سلام خدمت دوستان......

same problem
اگه تونستید اونا را رد کنید.....!!!!! :biggrin1: :biggrin1:
راه حل رو تو اسپویلر بخونید :
خب روش کار اینجوریه که توی این مرحله چند حالت وجود داره برای از بین بردن کریستال های قرمز که راه رو مسدود کردند :
نوع اول این هست که در فاصله نزدیک اون کریستال ها یه سری بمب های اماده به انفجار هستند که کافی برین نزدیکشون B رو بزنین و با RS نشونه بگیرین و به طرف اون کریستال با RTپرتاب کنید.به طوری که بهش بچسبه بعد خود بمب اتوماتیک منفجر میشه.(البته این بمب ها کارایی های دیگه ای هم به غیر از ترکوندن کریستالها دارند.در ضمن حواستون باشه اگه مدت زیادی این بمب دستتون بمونه میترکه و از جونتون کم میشه.

نوع دوم بمبهایی هستند که غیر فعالند. و اغلب نزدیکشون اگه دقت کنید از این((( مشعلهای دیواری))) هست. کاری که باید بکنید اینه که از این بمب ها بردارید پرتاب کنید به کریستال مورد نظر و اون وسیله شبیه بومرنگتون رو دربیارید و ابتدا روی مشعل نشون رو ببرید و LT رو بزنید بعد نشونتون روی بمبی که چسبوندین به کریستال ببرید و باز هم LT رو بزنید و بومرنگ رو پرتاب کنید تا بمب توسط اتیشی که روی بومرنگ هست (توسط مشعل شعله ور شده) منفجر بشه.... این نوع بمب کاربی دیگه ای هم داره و اونم تو مبارزتون با تیاما (ملکه خفاشها) خواهد بود.

حالت بعدی اینطوریه که از نوع 2 بمبها دارین اما هیچ مشعلی در نزدیکیتون نیست ولی شبیه بمبهای نوع اول رو دیوار قرار داره....... کافیه فاصله بین اون بمبی که روی دیواره تا کریستال رو از این بمبهای نوع بچبونین به دیوار و حالا از بمب نوع اول(که اینجا حالت مشعل رو پیدا کره برای شما) با دکمه LT نشونه گذاری کنید تا بمبی که روی کریستال گذاشتید بعد بومرنگتون رو پرتاب کنید میبینید که تمام بمب ه پشت سر هم منفجر میشن و اخر سر کریستال قرمز رنگ مورد نظرتون رو هم میترکونن.... :biggrin1:

اما یه حالت دیگه هم هست اونم وجود چند مشعل روشن هست که با جایی که میخواین منفجرش کنید فاصله زیادی داره و نمیتونید از متود نوع دوم که توضیح دادم استفاده کنید...اما در عین حال میبینید که در نزدیکی اونا یه سری مشعل خاموش هستش....کافیه که بومرنگتون رو در بیارید و ابتدا روی مشعل روشن نشونه بگیرید و LT بزنید و روی مشعل خاموش هم دوباره نشونه بگیریدو LT بزنید تا از اتیش مشعل روشن این مشعل های خاموش هم روشن بشند.....
تمام.... :biggrin1:
امیدوارم کمکی کرده باشه اگه باز سوالی بود در خدمتم. :biggrin1: ;)

آخرین ویرایش:
:biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
آخر امروز گرفتم و با اينكه اسپيكر نداشتم يه 5 دقيقش رو رفتم خيلي با حال هستش!! :love:
مخصوصا دموي اول بازي و يكي ديگه اينكه وقتي به آدما با شمشير ميزني بهشون خيلي خوشگل پرت ميشه اونور!!! :biggrin1:
الحق كه THQ يه بار هم توي عمرش يه چيزه قشنگي داد!!

من توی یه یکی از این Shadow Arena Challengeها گیر کردم میگه باید Block کنی بعد بزنی (5 تا هم هست ) هرچی block هم میکنم وبعد میزنم نمیشه . (دقیق هم بعد از impcat .بلاک میکنم ولی ادامشو دیگه نفهمیدم که چه جوری بکشمش ) :دی .

آخرین ویرایش:
من توی یه یکی از این Shadow Arena Challengeها گیر کردم میگه باید Block کنی بعد بزنی (5 تا هم هست ) هرچی block هم میکنم وبعد میزنم نمیشه . (دقیق هم بعد از impcat .بلاک میکنم ولی ادامشو دیگه نفهمیدم که چه جوری بکشمش ) :دی .

اول سعی کن خوب بزنیشون تا دکمه B بیاد بالای سرشون، بعد وقتی دقیق قبل از ضربشون دکمه RB رو بزنی، یه موجی درست میشه و بعدش بدون اینکه دستت رو از RB برداری، با X یا Y بکششون

دوستان رفیقه من این بازی رو گرفته ولی وقتی می خواد بازی کنیه یعنی رو گزینه play dvd می زنه کلا دستگاه گیر می کنه لطفا کمک کنید
خوب اين بازي Wave 4 هستش!!
شما يا بايد 1.61 رو داشته باشي يا با ديسك اكتيو استفاده كني!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or