Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
يه بنده خدايي ديشب دانلودش تموم شده بود :biggrin1: ما هركاري كرديم پول بريزيم نشد تا آخر شب ببينيم چي ميشه ! سخت منتظرم ! از صبح به هر دري زديم :biggrin1:

جاش نیست ولی ظاهرا این سیستم بانکی فعلا دچار اختلال ـه!.

آره ديگه اگه ما شانس داشتيم كه وضعمون اين نبود ! حالا اگه نسخه ي جديد Madagascar منتشر بشه تمام بانك ها بدون مشكل به كار خودشون ادامه خواهند داد . :biggrin1:

آخرین ویرایش:
من بازیو گرفتم.حدود 45 دقیقه بازی کردم. زیاد جالب نیست مخصوصا گرافیکش. من نمیدونم چه جوری ign uk به گرافیک بازی 9 داده!- از گیم پلی هم زیاد خوشم نیومد. بعد از بازی کردن دموی dante`s inferno و بازی بایونتا این یکی حال نداد.شاید هم برم جلو تر جذاب تر بشه ...

من بازیو گرفتم.حدود 45 دقیقه بازی کردم. زیاد جالب نیست مخصوصا گرافیکش. من نمیدونم چه جوری ign uk به گرافیک بازی 9 داده!- از گیم پلی هم زیاد خوشم نیومد. بعد از بازی کردن دموی dante`s inferno و بازی بایونتا این یکی حال نداد.شاید هم برم جلو تر جذاب تر بشه ...
اينو نگو بابا . الان نويد مياد با spartan ها ميريزه خونتون ميگه : كي به darksiders احانت كرد؟؟؟؟؟؟ اونوقت هرچي بشه تغصير خودته

اينو نگو بابا . الان نويد مياد با spartan ها ميريزه خونتون ميگه : كي به darksiders احانت كرد؟؟؟؟؟؟ اونوقت هرچي بشه تغصير خودته

من فعلا چون متاسفانه هنوز بازي به دستم نرسيده سكوت اختيار كردم :biggrin1: امان از اون روزي كه بازي برسه دستم :biggrin1:

البته اين دوسمون يه جا براي برگشت و توبه براي خودش گذاشته :biggrin1:

:biggrin1:

من فعلا چون متاسفانه هنوز بازي به دستم نرسيده سكوت اختيار كردم :biggrin1: امان از اون روزي كه بازي برسه دستم :biggrin1:

البته اين دوسمون يه جا براي برگشت و توبه براي خودش گذاشته :biggrin1:

:biggrin1:
اگر درست انجام داده باشن، غیر ممکنه استفاده از المانهای موفق بازی های دیگه نتیجه بدی داشته باشه. احتمالا GOTY هم میشه!.

من بازی رو دانلود کردم
باید بگم که به شدت به سلیقه من میخوره
مخصوصا قسمت ارتقا هاش و یا Finisher هایی که میزنه
یکم گرافیکش پایینه، اما نمیشه گفت نقطه ضعف بازی هست
اون بنده خدایی که آیتم میخره هم، طرز حرف زدنش منو یاد اون بنده خدای رزیدنت 4 انداخت :دی
من که پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید

من بازی رو دانلود کردم
باید بگم که به شدت به سلیقه من میخوره
مخصوصا قسمت ارتقا هاش و یا Finisher هایی که میزنه
یکم گرافیکش پایینه، اما نمیشه گفت نقطه ضعف بازی هست
اون بنده خدایی که آیتم میخره هم، طرز حرف زدنش منو یاد اون بنده خدای رزیدنت 4 انداخت :دی
من که پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید

شدیدا موافقم
گرافیک شاید زیاد نیست ولی جالبه بازی

خوووووب ؟؟ ديگه كي بازي كرده؟؟!! بياين از اين بازي تعريف كنين!
كي ميشه صبح بشه بعده 2 ماه بريم يه بازي بخريم!! :biggrin1:
فكر نكنم شب خوابم ببره!؟! :biggrin1:

گر درست انجام داده باشن، غیر ممکنه استفاده از المانهای موفق بازی های دیگه نتیجه بدی داشته باشه. احتمالا GOTY هم میشه!.
منظورت که U2 نبود؟:biggrin1:
من بازیی رو گرفتم ولی قفلش از این جدیداست و منم دیسک اکتیویت ندارم. بازیهای قبلی من همش از تبدیل شده ها به ویو3 بود.

درود

دوستان بازی خیلی قشنگه و کاملا از GOW الگو برداری کرده اینو تویه تمامیه قسمتای بازی میشه دید

فقط اگه یکی لطف کنه اون داستانی که اول بازی میگه رو ترجمه کنه و اینجا بزاره خیلی خوب می شه

ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or