Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام
عجب بازیه توپیه ها
حال می کنید . نه
آقایون من همون جایی که باید ریدفی بمبهارو بچینی تا دیوار منفجر بشه گیر کردم
بعد از اینکه اونا رو منفجر کردم 2 تا دسته هم چرخوندم 2 تا مجسمه اومدن بالا کنار اون قسمتی که داره مذاب میریزه و جلوی را رو بسته من هر چی به اون 2 تا فرشته که شمشیر تو دستشونه میزنم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم .
شمشیرها یک لحظه زرد مین و دوباره به حالت آبی برمیگردند .

من توی یه یکی از این Shadow Arena Challengeها گیر کردم میگه باید Block کنی بعد بزنی (5 تا هم هست ) هرچی block هم میکنم وبعد میزنم نمیشه . (دقیق هم بعد از impcat .بلاک میکنم ولی ادامشو دیگه نفهمیدم که چه جوری بکشمش ) :دی .
خوب شما صبر کنید تا حریف بخواد به شما ضربه بزنه تا اومد ضربه رو بزنه rb رو بزنید بعد صحنه یه کم اهسته میشه معلومه اون وقت یه بار ضربدر رو بزنید هیچ جور دیگه ای نکشیدشون خیلی خیلی راحته فقط باید rb رو موقعی بزنید که طرف شمشرش داره به شما میخوره در یک ان باشه من حدودا اخرای بازی هستم فکرکنم زودتر از همه تمومش کنم توی راه اینقدر مشکلات سخت هست که این هیچی حساب نمیشه:biggrin1:

سلام
عجب بازیه توپیه ها
حال می کنید . نه
آقایون من همون جایی که باید ریدفی بمبهارو بچینی تا دیوار منفجر بشه گیر کردم
بعد از اینکه اونا رو منفجر کردم 2 تا دسته هم چرخوندم 2 تا مجسمه اومدن بالا کنار اون قسمتی که داره مذاب میریزه و جلوی را رو بسته من هر چی به اون 2 تا فرشته که شمشیر تو دستشونه میزنم هیچ اتفاقی نمیفته لطفا راهنمایی کنید چیکار باید بکنم .
شمشیرها یک لحظه زرد مین و دوباره به حالت آبی برمیگردند .
خوب مشکل شما هم راه حلش خیلی ساده هست شما باید با این بومرنگتون (اسمش رو نمیدونم)با کمک دکمه ار اس که هدف گیری رو فعال میکنه روی یکی از شمشیرها نشانه بگیرید و قبل از زدن با lt اون یکی مجسمه رو هم همزمان هدف بگیرید تا دوتا با هم زرد بشن و مواد مذاب متوقف بشه و بتونید برید تو:biggrin1:

یعنی سری بازیهای کشتی کچ و Redfaction بازیهای خوبی نبودن؟! ( البته خودم از باب اسفنجی هم خوشم میاد:cheesygri )
نه بابا كشتي كج هم همچين جالب نبود!!
اما من چون خودم طرفدار كشتي كج هستم بازيشم برام جذاب بود اما ماشالا نمراتش همش بالاتر 8 نميشد!!

سلام
اقا من همون اوایل بازی گیر کردم:biggrin1:
اون اوایل که اون یارو شبحه از زمین در میاد بعد اون جولو در بستس یک چیزایی :biggrin1:هم اون بالا ها اویزونن اونجا باید چه کار کنم؟ ممنون

سلام
اقا من همون اوایل بازی گیر کردم:biggrin1:
اون اوایل که اون یارو شبحه از زمین در میاد بعد اون جولو در بستس یک چیزایی :biggrin1:هم اون بالا ها اویزونن اونجا باید چه کار کنم؟ ممنون

سلام
باید با کشتن دشمنها یا از بین بردن ماشین ها و تیر چراغ برق ها و ... یا پیدا کردن صندوق های آبی 500 روح آبی پیدا کنید و به فروشنده بدید تا بوقی بهتون بده که بتونید سامائل رو بیدار کنید

تاپيك مهم شد فردا هم بازي ميرسه دستم ! :biggrin1: انشاالله هيچ كدومتون نتونيد تموم كنيد بازي رو :biggrin1:

آقا نوید شما که هزار تا عکس این گیم رو زدین فن کلوب و ... پس چرا بازی این همه دیر میرسه دستتون ؟ شما الان باید 2 بار بازی رو تموم میکردین . :cheesygri (البته اگه نسخه ps3 میخرین حق با شماست چون اون دیرتر میرسه )
والا از زماني كه من خواستم بازي رو سفارش بدم اول اين بانك ها همه از دَم تركيدن و نميشد كارت به كارت پول ريخت . بعدش سفارش دادم يه سري مشكلات ديگه پيش اومد كه نشد برام بفرسته حالا تازه فردا اگه مشكلي پيش نياد دوباره بازي ميرسه دستم . من كلا قسمت نيست بازي زودتر از انتشار جهانيش برسه دستم !

تجربه شد ديگه برا هيچ بازي اينجوري بال بال نزنم :biggrin1:

آخرین ویرایش:
تاپيك مهم شد فردا هم بازي ميرسه دستم ! :biggrin1: انشاالله هيچ كدومتون نتونيد تموم كنيد بازي رو :biggrin1:
آقا نوید شما که هزار تا عکس این گیم رو زدین فن کلوب و ... پس چرا بازی این همه دیر میرسه دستتون ؟ شما الان باید 2 بار بازی رو تموم میکردین . :cheesygri (البته اگه نسخه ps3 میخرین حق با شماست چون اون دیرتر میرسه )
ولی عجب بازییه مخلوط خوشمزه ای از تمام بازیهایی که من دوست دارم از جملهgod of war
واقعا عالیه . حالا من هنوز 1 ساغت بازی کردم . کسی میدونه چند ساعت گیم پلی داره ؟

من که حسابی کفرم در اومده 15 ساعت بازی رو رفتم رسیدم یه جایی باید ازرائیل رو ازاد کنم 3 تا قفل هست باید بشکنم دوتاش رو با 1000 بدبختی شکستم سومی خیلی خیلی فکری ادم قاطی میکنه شده شبیه تام رایدر موندم چه کنم فکر کنم باید صبر کنم یکی برسه ببینیم اون میتونه رد کنه ما که هر کاری کردیم نشد:biggrin1:

نه هنوز ادامه داره اما خیلی سخت شده یعنی فکری شده فکر کنم هنوز 2-3 ساعتی از بازی مونده باشه تا فردا حتما تمومش میکنم میخوام یه دور هم روی هارد برم فعلا روی نرمال دارم بازی رو میرم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or