Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اقا اونجا اصلا من نرسیدم هنوز
بعد از انکه اون مشت اهنی رو بهت میده بعد میری زیر اب از یه جای دیگه میای بالا انجا 3 تا سکو هست عزرائیل کجا بود بابا

تموم شد بالاخره :cheesygri
اخرشم هر کی میخواد بدونه

رئیس کل فرشته ها خودش نابودگر بود و به شکل اژدها یه شمشیر رو سر هم کردم خیلی شمشیر توپی بود طرف هم اول شکل اژدها بعد زدمش شکل فرشته شد و کشتیمش تموم شد نوشته ها اومد و بازی تموم شد :(

بعد از انکه اون مشت اهنی رو بهت میده بعد میری زیر اب از یه جای دیگه میای بالا انجا 3 تا سکو هست عزرائیل کجا بود بابا
حاجی به خدا تا اخرش 3 تا مشت میده به تو و هزار جا سکو داره منظورتون مشت ابی اهنی؟؟که میتونید باهاش سنگهای ابی رو بشکونید؟؟دقیقتر یه کم توضیح بدین 20 ساعت بازی رو با یه چنین راهنمایی که نمیشه فهمید کجاشین:smile:

لطفا يه نفر درباره مدل! بازي توضيح بده يكم ...

مثل بايونتا " معلوم نيست آدم چيكار ميكنه ؟! " يا نه ؟!

دوستان دمتون گرم بابت جواب !! :(

ايشالله به خودتونم همينجوري جواب بدن ! :(( ايشالله پشتتون به خاره ناخون نداشته باشيد خودتون رو بخارونيد ! :-":biggrin1:

يعني يه نفر نبود 2زار درباره سبك و مدل! اين بازي واسه من توضيح بده ؟

مثل بايونتا هستش ؟ 4تا آدم تو بازي پيدا ميشه ؟ سرعت بازي مثل بايونتا در حد سرعت نور هستش ؟

دمتون گرم.

دوست عزیز سرعت بازی تقریبا همه جا خوب هست و خیلی هم سریع هست کیفیت تصویر از مرحله دوم به بعد عالی میشه فقط مرحله یک یه کمی پایینه سبک بازی دقیقا سبک دویل می کرای و فنون شبیه گاد اف وار هست کلا ترکیب این دو بازی هست ..البته فنون خیلی خیلی زیادی داره و همچنین تنوع زیاد ایتمهای بازی ..در یک کلام توپه :biggrin1: از نظر شلوغی بعضی جاها دعا میکنید ای کاش اینقدر با هم نیان توی میدون انگشتون خسته میشه از بس باید دکمه بزنید ...گیم پلی هم من توی 19 ساعت تمومش کردم نسبتا طولانی هست اما اصلا خسته کننده نیست

دوستان دمتون گرم بابت جواب !! :(

ايشالله به خودتونم همينجوري جواب بدن ! :(( ايشالله پشتتون به خاره ناخون نداشته باشيد خودتون رو بخارونيد ! :-":biggrin1:

يعني يه نفر نبود 2زار درباره سبك و مدل! اين بازي واسه من توضيح بده ؟

مثل بايونتا هستش ؟ 4تا آدم تو بازي پيدا ميشه ؟ سرعت بازي مثل بايونتا در حد سرعت نور هستش ؟

دمتون گرم.
دوست من به نظر من شما يه كاري بكن!!
هر بازي كه اومده و سبك و اين چيزاشو نميدونيد به گيم اسپات يه سري بزن و يه تريلر از گيم پلي اون دانلود كن و خودتو خلاص كن!!
اونجوري ديگه همه چيزه بازي رو ميبيني كه به مزاجت مياد يا نه؟!! :biggrin1:

دوست عزیز سرعت بازی تقریبا همه جا خوب هست و خیلی هم سریع هست کیفیت تصویر از مرحله دوم به بعد عالی میشه فقط مرحله یک یه کمی پایینه سبک بازی دقیقا سبک دویل می کرای و فنون شبیه گاد اف وار هست کلا ترکیب این دو بازی هست ..البته فنون خیلی خیلی زیادی داره و همچنین تنوع زیاد ایتمهای بازی ..در یک کلام توپه :biggrin1: از نظر شلوغی بعضی جاها دعا میکنید ای کاش اینقدر با هم نیان توی میدون انگشتون خسته میشه از بس باید دکمه بزنید ...گیم پلی هم من توی 19 ساعت تمومش کردم نسبتا طولانی هست اما اصلا خسته کننده نیست

خيلي ممنون دوست عزيز.

دوست من به نظر من شما يه كاري بكن!!
هر بازي كه اومده و سبك و اين چيزاشو نميدونيد به گيم اسپات يه سري بزن و يه تريلر از گيم پلي اون دانلود كن و خودتو خلاص كن!!
اونجوري ديگه همه چيزه بازي رو ميبيني كه به مزاجت مياد يا نه؟!! :biggrin1:

اسپم مفيدي بود !

شما اون وزنه رو با B بگیر موقعی که گرفتی Y رو بگیر وزنه رو محکم میزنه

اين بازي كشته است مارا ! زندگي نداريم از دست اين بازي :biggrin1: هرچي ميري جلوتر جذاب تر ميشه . يك مقداري هم بايد از فكرت استفاده كني كه اين واقعا خيلي عاليه ! در كل از THQ بعيد بود همچين عنواني با اون كشتي كج هاي قشنگش :biggrin1:

اون باس عنکبوتیه رو چطورب باید کشت؟
شما با استفاده از اون زنجیره بهش نزدیک میشد بعد میزنیدش (زمانی که ثابت میشه ) چند باری که این کار کنید میمیره
--
بازی طولانی بود حدود 15 ساعت طول میکشه . نقطه قوتش هم داستان بعد صدا گذاریه . به امید Sequel ش با هر چهارتا Horsemen .

شما با استفاده از اون زنجیره بهش نزدیک میشد بعد میزنیدش (زمانی که ثابت میشه ) چند باری که این کار کنید میمیره
--
بازی طولانی بود حدود 15 ساعت طول میکشه . نقطه قوتش هم داستان بعد صدا گذاریه . به امید Sequel ش با هر چهارتا Horsemen .

همین کارو میکنم بعد از مدتی میره رو سقف عد از اون دیگه ثابت نمیشه

همین کارو میکنم بعد از مدتی میره رو سقف عد از اون دیگه ثابت نمیشه
دورش یه چیز های ظاهر میشه باید با همنون زنجیر روشن RT رو بزنید تا برید بالا بعد خوده عنکبوت رو نشونه بگیر RT رو بزنید میپره روش اونجا فکر کنم باید یه B بزنید تا کارش تموم شه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or