Darksiders: Wrath of War

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
بازم گیر کردم کمک
دوستان من بازی رو تقریبا آخرش هستم ولی 2 جا گیر کردم 2 قطعه از شمشیر آرمگدون رو نمیتونم بگیرم یکی تو صحراست که جلوش یکی از این دوار قرمزهاست که باید از اون بمبهای دستی بهش پرتاب کنی تا منفجر بشه اون بمبها رو هرچی میگردم نیستش . یکی هم توی اون شهر هست که یک گوشه یک ساختمون که اصلا هیچ راهی برای ورودش نیست ماسک هم که فعال میکنم بازم راهی نیست
لطفا کمک کنید .
اره تقریبا یه ساعت دیگه بازیرو تموم میکنید خب ببینید یه ماسک بهتون داده اون رو بزنید البته از پشت در قرمزه یه دوراهی هست برین راه دست راست چشم رو بزنید بمبها رو میبینید به دیوار مقابل بالا چسبیده بعد سریع طناب رو بیارید و هدف بگیرید و یکی از بمبها رو بکشید طرف خودتون و بعد بزنید به درب قرمز و از مشعل هم بر ای منفجر کردنش استفاده کنید خوب اونم فکر کنم توی قبرستونه رو میگید باید برین کنار دیورار بقل تونل یه تونل تونل توی دیوار میبینید بقل درخته برین داخل برین طبقه سوم بعد با استفاده از طناب برین رو پشت بوم ماسک رو فعال کنید شمشیر رو بردارین تموم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
گرافیکش در کل....دیگه:biggrin1:
اصلا به من چه ، الان جناب نوید میاد میکشتم:biggrin1:

ها ؟ :biggrin1: نه بابا من خودمم قبول دارم گرافيكش عالي نيست شايد بشه گفت خوبه البته براي من خيلي خوبه :biggrin1: مهم ترين نقاط قوت بازي هم داستان , گيم پلي و صدا گذاريش هستن ! البته ميشه به محيط متنوع بازي , تعداد زياد كبموها و تنوع و زيباييه اونا , آپگريد به مقدار زياد و جادو جَمبَل هاي خوب و جذاب هم اشاره كرد :biggrin1: در كل بازي كنيد و لذت ببريد :biggrin1:

اين كشتن Griever چه حالي داد ! اعصاب نذاشته بود برامون همين جوري ميامد يه سَر ميزد ميرفت . اما با اون واگُن قطار مُخش رو آورد تو دهنش :biggrin1: اين صحراي كربلا هم خيلي خوب طراحي شده فقط اون كرم خاكي ـه نسبتا بزرگ اون وسط زياديه كه به زودي اون هم به ملكوت خواهد پيوست :biggrin1: جَو باحالي داره اين مرحله . سكوت همه جارو فرا گرفته و اون كرم هم اون وسط واسه خودش ميره و مياد !

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا این باس ها پدر آدمو در میاره این tiamat یدونه سیلی زد خوابیدم کف زدیم دیگه بلند نشدم !!!!
ولی بازی فوق العتده قشنگه کشتنه باسها یه احساس رضایت خاصی به انسان میده . عالیه عالیه :love:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بنظرم ( از تریلرها ) در کل بازی قشنگیه و اگه کمی به گرافیکش میرسیدند عالی بود.
ولی حمایتمان را از بازی اعلام میکنیم:biggrin1:
زود ایکس باکس جدید میگیرم میزنم(قبلی ترکید):biggrin1:
الان هم نوید جان الهی بازی از حلقت پاین نره، act آخر 3 چراغ بزنه:biggrin1:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
دوستان با تشکر از آقای ali1852 من هم بالاخره بازی رو تموم کردم دستگاهم حدود 9 ساعت پشت هم روشن بود 2 بار فریز کرد
به خیر گذشت
بازی واقعا واقعا فوقالعاده بود یکی از بهترین بازیهای عمرم بود .
به نظر من اینکه یک بازی خوب بر گرفته از نکات موفقیت بازیهای دیگه باشه هیچ اشکالی نداره چرا که ما هم میگیم آدم باید از تجربه های دیگران استفاده کنه حالا چرا نباید از یک بازیساز دیگه که موفق بود نکات قوتش رو کپی نکنه . خلاصه اینکه فکر میکنم واقعا با یک عنوان بزرگی رو برو هستیم که آینده ای فوقالعاده داره.
مو تونستم 8 کله اسکلت رو باز کنم و 5 تا از اون زردا اسمش رو یادم نیست
دارم از سردرد میمیرم از صبح پای بازیم .
خلاصه هرکسی باید یک نسخه از این بازی رو تو آرشیوش داشته باشه
دوستان این بازی برای pc هم میاد یا فقط برای دوکنسول هست میشه تاریخ ریلیز بازی رو بگید . ممنون میشم.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان از بومرنگ چطوری باید استفاده کنم من اوایل بازی هستم:confused:
اگه دکمه کنترل راست (rs(رو فشار بدین نشانه فعال میشه و بعد میتونید با دکمه (LT)ال تی هدف بگیرین و با نگه داشتن دکمه (RT) ار تی قدرتی ضربه بزنید

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان با تشکر از آقای ali1852 من هم بالاخره بازی رو تموم کردم دستگاهم حدود 9 ساعت پشت هم روشن بود 2 بار فریز کرد
به خیر گذشت
بازی واقعا واقعا فوقالعاده بود یکی از بهترین بازیهای عمرم بود .
به نظر من اینکه یک بازی خوب بر گرفته از نکات موفقیت بازیهای دیگه باشه هیچ اشکالی نداره چرا که ما هم میگیم آدم باید از تجربه های دیگران استفاده کنه حالا چرا نباید از یک بازیساز دیگه که موفق بود نکات قوتش رو کپی نکنه . خلاصه اینکه فکر میکنم واقعا با یک عنوان بزرگی رو برو هستیم که آینده ای فوقالعاده داره.
مو تونستم 8 کله اسکلت رو باز کنم و 5 تا از اون زردا اسمش رو یادم نیست
دارم از سردرد میمیرم از صبح پای بازیم .
خلاصه هرکسی باید یک نسخه از این بازی رو تو آرشیوش داشته باشه
دوستان این بازی برای pc هم میاد یا فقط برای دوکنسول هست میشه تاریخ ریلیز بازی رو بگید . ممنون میشم.
متاسفانه برای پی سی نمیاد تاریخ ریلیز هم توی گیم اسپات زده 5 جوئن 2010 اما 2 جوئن اومده بود..به نظرم حقش رو توی امتیاز دادن خورده بودن باید بهش 9 میدادن نه 8
دوستان به نظر شما این شماره 2و3 هم داره چون اخرش رو دقت کنید یکی از فرشته ها میپرسه ایا تنهایی میخوای بری به جنگ .هورسمن جواب میده نه و سه تا شهاب رو نشون میده که به نظرم ازرائیل و بلک همر و اسبه هستن نظر شما چیه؟؟

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
من هرچی rt میزنم شیپور میزنه:-"
عزیز شما اصلا بومرنگ رو بهتون داده؟؟؟خودش نداره باید بهتون بده طی بازی اگه داده .. استارت برنید از گزینه های بالا پیداش کنید بعد روش کلیک کنید از جهات دسته مثلا بالا یکی رو انتخاب کنید و توی بازی بالا رو بزنید میاد بومرنگ بعد این کارها رو بکنید

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
بنظرم ( از تریلرها ) در کل بازی قشنگیه و اگه کمی به گرافیکش میرسیدند عالی بود.
ولی حمایتمان را از بازی اعلام میکنیم:biggrin1:
زود ایکس باکس جدید میگیرم میزنم(قبلی ترکید):biggrin1:
الان هم نوید جان الهی بازی از حلقت پاین نره، act آخر 3 چراغ بزنه:biggrin1:

تازه حمايتت رو اعلام كردي ؟ :biggrin1: اونم 3 چراغ نميشه نترس !

بازي تازه از جايي كه ميرسي به رَخش زيبا ميشه :biggrin1: مبارزه با اون يارو Stygian هم حال داد ! كلا يكي از بهترين هاي عمر ما است :biggrin1:

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان يكي منو راهنمايي كنه ممنون ميشم
توي اون استگاه قطار كه اب گرفته چيكاركنم ؟
گير كردم اون سيماي برق چيه؟
:(
دوست عزیز اب رو خالی کردین؟؟؟درهای قرمز رو باز کردین با بمبها؟؟دقیق بگین کجا گیر کردین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر