Darksiders: Wrath of War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
شیر گاز رو اول باز کنن?????????:confused:
اين شير كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يادت هست؟
شما بیاد زیر اب شنا کنید یکی از این طونل های یه راه داره به سمت دیگه وقطی رفتید اون سمت برید بالا درور باز کنید شیر جلوتونه

بعد از اون که روح جمع میکنه انجام دادم بعدش چه کنم بعد از اون باید 3 تا جعبه هست که دستشو میکنه داخلش من 2 تا شو گرفتم بعدی فکر کنم بالای ساختمان هست که من نمتونم بگیرمش .
داخل مرحله مثل یخ ابی هست که هر چی زربه میزنی هیچش نمیشه بقلش هم زیر زمین هست .

بعد از اون که روح جمع میکنه انجام دادم بعدش چه کنم بعد از اون باید 3 تا جعبه هست که دستشو میکنه داخلش من 2 تا شو گرفتم بعدی فکر کنم بالای ساختمان هست که من نمتونم بگیرمش .
داخل مرحله مثل یخ ابی هست که هر چی زربه میزنی هیچش نمیشه بقلش هم زیر زمین هست .
جعبه ها جون و قدرت و اینا هست کاری به روند بازی نداره این ابی ها رو هم حالا حالا ها نمیتونی بشکنی مراحل جلوتر بهت یه مشت اهنی میده با اون میتونی دقیق بگید مشکل کجا هست و کجا گیر کردین تا هر کی میدونه راهنماییتون کنه

من یه جایی گیر کردم عجیب!!!

یه غولی اومده! که تو دستهاش دو تا قفس هست که ازشون ادم میریزه بیرون!!
من هر چی میزنمش نمیمیره باید چه کنم؟

من یه جایی گیر کردم عجیب!!!

یه غولی اومده! که تو دستهاش دو تا قفس هست که ازشون ادم میریزه بیرون!!
من هر چی میزنمش نمیمیره باید چه کنم؟

روی بدنش 3 تا جای رنگی هست با بومررنگت اونجا ها رو بزن وقتی افتاد بزنش

راستش من همه کار ها رو کردم و همه رو هم کشتم و لی در روبروی فروشنده سلاح و قدرت باز نمیشه و نوشته Find the demon samael که کلا موندم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید عکس نقشه و مرحله رو هم ضمیمه کردم

Attachments

راستش من همه کار ها رو کردم و همه رو هم کشتم و لی در روبروی فروشنده سلاح و قدرت باز نمیشه و نوشته Find the demon samael که کلا موندم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنید عکس نقشه و مرحله رو هم ضمیمه کردم

من چون پریمیوم نیستم نمیتونم فایل ضمیمتون رو ببینم، اما به هر حال، اونجا کارهایی که باید بکنید اینه :
500 روح جمع کنید، به فروشنده بدید تا بوق رو بهتون بفروشه. بعدش با بوق به پشت سر فروشنده بالای پله ها برید و جلوی یه در بزرگ، بوق رو بزنید

دوستان اين ماره که از زمين مياد
بيرون رو چه جوری بايد زد اسب هم دارم
وقتي مياد دنبالت بايد با اسلحه تير بزني تو دهنش !
كدومشون ؟ اون اولي يا دومي ؟
اگه دومي اول بايد اون فلزي كه جلوي دهنش هست رو بشكوني !

آقا من دهنم صاف شده سر اين آزاد كردن ازرائيل ! اينو سوميش خيلي پيچيده شده :biggrin1: اون مرحله كه رفتيم با Silitha مبارزه كرديم حالم بهم خورد ! به شدت از عنكبوت متنفرم :biggrin1:

PS3 Darksiders Special Edition

DARKSIDERSP23.jpg

شرکت THQ در EU PS Blog اعلام کرد که یک نمونه ی مخصوص از PS3 با ضمیمه ی این بازی عرضه خواهد کرد.

این نسخه از PS3 که تنها برای ساکنین Ireland و UK در دسترس خواهد بود, توسط شخص کارگردان و طراح کاراکتر Vigil, آقای Joe Madureira امضا خواهد شد. همچنین یک کپی از این بازی به همراه یک کتاب داستان نیز داخل پک خواهند بود که کتاب در فروشگاه ها عرضه نخواهد شد.

اين يارو ازرائيل پدر مارو دراورد ! مرتيكه بي ريخت ! واقعا سخت ترين مرحله همين بود بعدش اون مرحله عنكبوت هاي مسخره و بعد هم صحراي كربلا . اين Straga رو هم خيلي زيبا و شيك جِر داد لذتشو بردم :biggrin1: اين مرحله كه با خودمون جنگيديم چه بد ميزد ! چقدر قوي بودم خودم خبر نداشتم :biggrin1:

در كل بازي فوق العادست ! بسيار طولاني اما اصلا خسته كننده نيست ! انشاالله امشب تمومش ميكنيم بعد ميريم لالا :biggrin1:

نظرتون در مورد داستان بازي چيه ؟ Gamespot گفته داستان پوچ و مضخرفي داره :biggrin1:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or