Darksiders: Wrath of War

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
دوستان این بومرنگو از کجا باید گیر بیارم
برین جلو خودش بهتون میده یه جا توی یه میدون گیر میکنید یه سنگ معلق هست که قل و زنجیر شده میزنیدش بومرنگ وسطشه باید برین جل طی روند بازی حتما میگیرید ..

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,245
نام
نـــــــویـــــــــد
واقعا بايد آفرين گفت به اين يوزرهاي فهميده ي GameSpot ! :biggrin1:

Darksiders-Case-Mod.jpg

آخرین ویرایش:

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
من هرچی rt میزنم شیپور میزنه:-"

دوست عزیز شما دکمه استارت رو بزن بعد با rb به منو دوم یا سوم میری بعد اوجا روی عکس شیپور بزن میتونی جابجاش کنی و از آیتمهای دیگر هم استفاده کن بع دبا dpad همو چهارجهت خودمون میتونی عوضش کنی.

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
اتيش نميگيره :((
ميشه دقيق بگي:blushing:
نكنه اين باگ بازي باشه؟:laughing:
نه عزیز شما با دکمه ار اس هدف بگیرین بعد LT رو بزنید اول هدف اتیش رو بگرین بعد هدف لوله گار اون طرف مقابل بعذ بپرین توی اب یا تون هست برین تو وقتی میایید بالا روی دیوارها جا هست بپرین برین بالا بقل درب قرمز لولکه ها که اتیش گرفتن یه بمبها رو بزنید به دره و با بومرنگ و اتیش منفجرشکنید بعد برین داخل و طی یه سری کار اب رو خالی میکنید و ....

amir_enrique1

کاربر سایت
Jul 27, 2007
123
نام
امیر پارسا
سلام دوستان شرمنده من اونجایی که یه روحی از زمین در میاد که قدرت میفروشه روبروش یه تخته سنگی هست اجازه نمیده برم داخل وسط تخته سنگه هم خالی هست باید چه کنم اولاش هم هست

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
سلام دوستان شرمنده من اونجایی که یه روحی از زمین در میاد که قدرت میفروشه روبروش یه تخته سنگی هست اجازه نمیده برم داخل وسط تخته سنگه هم خالی هست باید چه کنم اولاش هم هست
شما بايد بزي روح جمع كني توسط نقشه كه با دكمه Back هستش بعد بري پيش اين آقا يه شيپور هست بهت ميده و RT رو بزني!!

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
ااون دوستانی که تو اون قسمت آتیش زدن لوله گیر کردن حواسشون باشه عین من یادشون نرفته باشه شیر گاز رو اول باز کنن تا گاز بیاد تو لوله ها !

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
ااون دوستانی که تو اون قسمت آتیش زدن لوله گیر کردن حواسشون باشه عین من یادشون نرفته باشه شیر گاز رو اول باز کنن تا گاز بیاد تو لوله ها !
شیر گاز رو اول باز کنن?????????:confused:
اين شير كجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يادت هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر