Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
دوستان سوالی که برام پیش اومده اینه که بازی بیشتر شبیه کدوم یک از بازی های این سبک هستش ؟ مثلا ویچر یا دراگون ایج یا اسکایریم ؟ بعدش هم این که کلا نسبت به این هایی که اسم بردم چه جور بازی ای هست ؟
یه چیزی بیا Diablo II و dragon age فکر کنم والا از نظر من یکی از بهترین بازی هایی بوده که این چند وقته بازی کردم از نظر gameplay و هیجان خیلی از بقیه ی rpg ها سره ولی داستانش زیاد چنگی به دل نمی زنه!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دوستان سوالی که برام پیش اومده اینه که بازی بیشتر شبیه کدوم یک از بازی های این سبک هستش ؟ مثلا ویچر یا دراگون ایج یا اسکایریم ؟ بعدش هم این که کلا نسبت به این هایی که اسم بردم چه جور بازی ای هست ؟
هیچکدوم :D، مثل یه مستند قرون وسطی هست :D بازی خیلی‌ عالی‌ هست ولی‌ مبارزات به شدت سختی داره.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این چرا Pause نداره؟
من اصلا عادت ندارم به غیر فوتبال با دسته بازی کنم ، با موس و کیبورد هم که نمی شه با این سیستمی که براش درست کردن!!:(

• Smile
Reactions: masoud101

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
این چرا Pause نداره؟
من اصلا عادت ندارم به غیر فوتبال با دسته بازی کنم ، با موس و کیبورد هم که نمی شه با این سیستمی که براش درست کردن!!:(
بخش ذخیره بازی اتوماتیک
میتونید از بازی خارج بشید و وقتی دوباره load کردید از همانجا بازی رو ادامه بدید

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
بخش ذخیره بازی اتوماتیک
میتونید از بازی خارج بشید و وقتی دوباره load کردید از همانجا بازی رو ادامه بدید
آره اما خوب چک پوینتی نیست؟
بعد یه جا گیر افتادی می خوای یکم استراحت کنی نمی شه که ! میان پوستت رو کنن:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان توی اونجایی که این Durante فیکس ریزولیشن رو نوشته بود، یه نفر این رو گذاشته و نوشته مشکل موس رو درست میکنه. امتحان کنین ببینین چطوره.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
تنها بازی هس میبینم سریال نسخه ی Retail ش تو استیم کار میکنه اما نه از cloud و نه از اچیومنت پشتیبانی میکنه و کلا Steamworks نیس . نکردن یه اچیومنت بذارن که آدم راغب شه اورجینالشو بخره :d

• Like
Reactions: masoud101

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
تنها بازی هس میبینم سریال نسخه ی Retail ش تو استیم کار میکنه اما نه از cloud و نه از اچیومنت پشتیبانی میکنه و کلا Steamworks نیس . نکردن یه اچیومنت بذارن که آدم راغب شه اورجینالشو بخره :d
سازنده هاش گفتن ما با پلتفرم PC آشنایی نداشتیم و از اون طرف هم میخواستیم بازی رو هر چه سریعتر بدیم بیرون. خدا شفاشون بده. این همه مدت منتظر موندن PC بازها و آخرش هم این. مثل اینکه دارن منت میذارن رو سر ما:d

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
میدونم اینجا جاش نیس ولی یکی میتونه مرام بزاره و لینک مسقیم نسخه ی کاملش رو بهم pm کنه؟
پیشاپیش ممنون.

ویرایش: پیدا کردم خودم... شرمنده بابت پست اضافه.:)

آخرین ویرایش:

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
حیف چقدر منتظر این بازی بودم اما کنترلش افتضاحه واقعا یکی از بدترین پورت هایی هست که دیدم فعلا نتونستم تحملش کنم دیگه خدایی نوبره بازه سخت بعد کنترلشم این طور امیدوارم یه پچی چیزی بیادفیکسش کنه
بازی هم ادامه بازی demons souls هست که انحصاری ps3 بود فک کنم

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
سازنده هاش گفتن ما با پلتفرم PC آشنایی نداشتیم و از اون طرف هم میخواستیم بازی رو هر چه سریعتر بدیم بیرون. خدا شفاشون بده. این همه مدت منتظر موندن PC بازها و آخرش هم این. مثل اینکه دارن منت میذارن رو سر ما:d

من اصلا کاری به پورت داغون و RES پایین و ... ندارم . هنوزم انجامش ندادم که بخوام در رابطه باهاش نظرمو بدم (بعیدم میدونم بگیرمش) . اضافه کردن اچیومنت تو استیم یه کار فوق العاده ساده ای هس که اصلا نیازی نیس که تجربه ساخت بازی رو PC رو داشته باشن یا نه . فقط یه Copy/Paste سادست همین . مطمئنا خیلی از اورج بازا هستن که براشون سیستم اچیومنت و دیگر قابلیتهای استیم براشون مهمه . لا اقل یه تفاوتی براشون داشته باشه نسبت به کپی خورها . همین DS2 رو الان بیشتر از 45 ساعته بازی کردم اما نصفه اچیواشو نگرفتم و طبیعتا همین یه قابلیت گیمرهایی که عاشق عنوان مورد نظرشون هستن رو مجاب میکنه که برای 100% کردن بازی که preorder کردن و هزینه کردن بارها و بارها بازی رو از اول شروع کنن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر