Multi Platform Dark Souls

Dark Souls Prepare To Die Edition | PC

dark-souls-prepare-to-die-edition-to-release-mid-august-on-pc.jpg

Developer : From Software
Publsiher : Namco Bandai
Genre : Role Playing
Release Date : August 2012

"... And only dark will remain"
بالاخره و طبق اعلام مجله آلمانی PC Games ، نامکو تایید کرد عنوان تحسین شده ی From Software برای PC نیز منتشر خواهد شد. هنوز خبری مبنی بر تاریخ انتشار بازی به بیرون منتشر نشده است.بازی Dark Souls جانشینی برای بازی معروف Demon's Souls است .
در Dark Souls، شخصیتی که طراحی می کنید باید دشمنانی که به دنبالتان هستند را به قتل برساند و طی انجام بازی می بایست به محیط اطراف خود توجه فراوانی داشته باشید.

به نقل از مجله ی فامیتسو، شمشیر زنی و یا مبارزه با گرز در گذرگاه های تنگ سخت و دشوار خواهد بود، درست مثل Demon's Souls که همین ویژگی بسیار در آن نمایان بود.
همچنین وقتی که شما مورد حمله واقع می شوید می توانید فرار کنید و یا از سپر محافظ استفاده کنید.

نسخه PC بازی نسخه ی ویژه ای به نام Prepare to Die edition خواهد بود که دارای محتوای اضافی به شرح زیر است:

باس های جدید-شامل Artorias of Abyss, Chimera of Tomb و باسهای دیگر.

سیستم PVP Online Matchmaking-که شامل Quick matching برای co-op یا PVP خواهد بود.

مکان های جدید-شامل Oolacile Tomb, Old Ruins و چند مکان دیگر

دشمنان جدید-شامل Abyss Guard, Chained Prisoner و دشمنان دیگر.

NPC های جدید-شامل Hawkeye Gough و چندی دیگر.

سلاح ها و زره های جدید-که از باس ها،دشمنان و NPC ها و ... بدست می آیند.
تاپيك تصاوير بازي

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

Minimum Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E4300 1.8GHz
AMD CPU : Athlon 64 X2 Dual Core 3600+

Nvidia GPU : GeForce 9500 GT 512MB GDDR3
AMD GPU : Radeon HD 4650

RAM : 2 GB
HDD : 4 GB
DX 9
Recommended Requirements
INTEL CPU : Core 2 Duo E6750 2.66GHz
AMD CPU : Athlon II X2 245

Nvidia GPU : GeForce 8800 GTX 768MB
AMD GPU : Radeon HD 4850

RAM : 3 GB
HDD : 4 GB
DX 9

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mag_5115 and kamyy

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من اصلا کاری به پورت داغون و RES پایین و ... ندارم . هنوزم انجامش ندادم که بخوام در رابطه باهاش نظرمو بدم (بعیدم میدونم بگیرمش) . اضافه کردن اچیومنت تو استیم یه کار فوق العاده ساده ای هس که اصلا نیازی نیس که تجربه ساخت بازی رو PC رو داشته باشن یا نه . فقط یه Copy/Paste سادست همین . مطمئنا خیلی از اورج بازا هستن که براشون سیستم اچیومنت و دیگر قابلیتهای استیم براشون مهمه . لا اقل یه تفاوتی براشون داشته باشه نسبت به کپی خورها . همین DS2 رو الان بیشتر از 45 ساعته بازی کردم اما نصفه اچیواشو نگرفتم و طبیعتا همین یه قابلیت گیمرهایی که عاشق عنوان مورد نظرشون هستن رو مجاب میکنه که برای 100% کردن بازی که preorder کردن و هزینه کردن بارها و بارها بازی رو از اول شروع کنن .
اینم خیلی جای تعجب داره .... بازی داره فقط تحت Games for windows ساپورت میشه و وقتی شماره سریال بازی رو توی یک Profile online رجیستر میکنین فقط اونجای اچیومنت میده که اونم واسه دلخوشی ملت هست ! اخه GFWL به چه درد میخوره ! لول ...
اما جدا از کل پرت بازی بد نیست اگر یه دسته Xbox کنارش باشه ... این Internal resulation برای من کار نکرد ... بعضی جاها کار میکنه اما بعضی جاها Text ها خراب میشه یا میپره بیرون ... احتمال دادم از CrossFire باشه مشکلی اونم Disable کردم فرقی نکرد ممکنه با درایورهای AMD سازگار نباشه ....

WILD GOAT

کاربر سایت
Mar 1, 2009
305
درود
اینجا کسی با کلاس Sorcerer بازی رو شروع کرده؟ چجوریاست سختی بازی با این کلاس؟
اینجا نوشته واسه اونایی که تجربه ندارن ولی میخوان با کلاس جادوگر بازی رو شروع کنن کلاس Pyromancer توصیه میشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
درود
اینجا نوشته واسه اونایی که تجربه ندارن ولی میخوان با کلاس جادوگر بازی رو شروع کنن کلاس Pyromancer توصیه میشه.
نمیدونم Sorcerer چجوریه ولی همونجور که اسمش پیداست با جادو جنبل سر و کار داره.
به نظرم هر کدوم از کلاس های بازی نمایان گر یکی از وضعیت ها هستن. چون بازی درجه سختی نداره. پایرومنسی هم میشه گفت همون وضعیت Easy هست چون تا حدودی گی پلی رو آسون تر میکنه و چالش کمتری میذاره جلوی آدم.
اون بستگی به سلیقه ادم داره که کدوم کلاس رو انتخاب کنه. بازیش یه پارت مونده دانلود کنم. وقتی دانلود کردم با تمام کلاس ها یه خورده بازی میکنم و سعی میکنم توضیحاتی راجع بهشون بنویسم

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
درود
من بازی کردم با sorcerer آخر بازی level 71 بودم ولی چون 1 point هم تو vitality و endurance نذاشته بودم مجبور شدم برای Gwin چند levelی براشون وقت بذارم کلاس سختیه ولی هم حال می ده هم قابل پیشرفته تو مراحل رو pc هم دوباره همین sorcerer رو برداشتم با اینکه نظرم رو deprived بود.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خب منم بالاخره بعد از سال ها! انتظار تونستم اولین نفسمو توی دنیای بازی بکشم!:d
خب با کلاس Warrior شروع کردم. اول بخش مربوط به کلاس جنگجو رو که دوستمون لطف کردن و لینکشو بهمون دادن رو ترجمه میکنم و بعدش نظر خودمو میگم.

اول از همه به گرافیک و مشکلات بازی میپردازیم. گرافیک بازی به نظرم خوبه و اون تصوری که فکر میکردم (فاجعه!:d) نبود. همه چی خوب و کافی هست. از طرفی هم با موس و کیبورد هیچ مشکل نداشتم و خیلی راحت بازی کردم. فقط اوایل دکمه ها رو پیدا کنین تا مشکلی نداشته باشین.
===============================================================
Warrior

nv48cwopc02fc51dqk9.jpg

جنگجوی شجاع و نترس
متخصص در استفاده از سلاح های سرد
قدرت و مهارت بالا
-------------------------------------------

پوشش در هنگام شروع بازی: Longsword, Heater Shield, Standard Helm, Hard Leather Armor, Hard Leather Gauntlets, Hard Leather Boots (شمشیر بلند - سپر - کلاهخود - زره - دستکش - چکمه)

توضیحات:

کلاس جنگجو یک انتخاب همه جانبه به دلیل ترکیب خوب و کار آمد قدرت و مهارت است که به بازیکنان اجازه میدهد بسیاری از تجهیزات اولیه را به راحتی استفاده کنند. این کلاس دسترسی محدودی به جادو و استفاده از آن دارد که بیشتر ناشی از فقدان Intelligence (هوش)، Attunement (همسویی)، Faith (ایمان) است. اگرچه با دریافت امتیازاتی در هر کدام، این کلاس میتواند به سرعت به چندی از جادوهای ابتدایی دسترسی پیدا کند. تجهیزات آغازین کلاس جنگجو بسیار عالی طراحی شده است. Heater، یک سپر ایده آل در ابتدای بازی است که 100% تمام ضربه های دشمن را سد میکند (به غیر از باس ها). علاوه بر این، Longsword (شمشیر بلند) نیز وسیه ای عالی برای ایجاد ضربات قوی است.
تمام این موارد باعث شده که این کلاس برای کسانی که به دنبال مبارزان بدون جادو هستند، ایده آل باشد. همچنین زره این کلاس باعث شده از نظر سختی و استحکام عالی بوده و یک گزینه خوب برای تازه کاران باشد.

آمار کلاس جنگجو در ابتدای بازی:

vrjqt2fudmm0w9sirvbl.jpg

نظر شخصی:

حقیقتا این کلاس همون چیزی بود که ازش انتظار داشتم و یک کلاس کاملا بالانس و حد وسط هست. یعنی ویزگی های تمام کلاس ها رو داراست و همین مورد باعث شده ایده آل باشه. ضربات قوی که در همون ابتدای بازی وارد میکنه به راحتی تونستم باس اول رو تقریبا بدون هیچ چالشی از پیش رو بردارم. در واقع همونجور که بالا اشاره شد، اگر مثل خودم از جادو متنفرید، بهترین گزینه همین جنگجو خواهد بود.

امیدوارم خوب بوده باشه. دفعه بعد میریم سراغ کلاس Knight (شوالیه).

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
با کلاس Pyromancer نمیشه bow گرفت؟ من دارم اما بلد نیست استفاده کنه. اینجوری که فایده نداره اصل کاری bow هست!
شدنش می شه ولی خوب چه کاریه؟! احتمالا statهات کمه در ضمن اگه bow می خوای کلاس خودش رو برداری هم بهتره هم راحت تر pyronamcer آسون بودنش به خاطر spellهای دفاعی و damage خوبشه به شرط اینکه با pyromancy بری جلو نه اینکه کلا هر کاری باش بخوای بکنی آسونتر باشه! در ضمن upgrade کردن pyromancy gloves فقط به soul نیاز داره.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با کلاس Pyromancer نمیشه bow گرفت؟ من دارم اما بلد نیست استفاده کنه. اینجوری که فایده نداره اصل کاری bow هست!
فکر کنم Dexterity رو باید برسونی به 14 تا بتونی از BOW آستفاده کنی ... Bow رو هم میتونی از اون فروشنده توی Undead burge بخری .... یا تیرهاش رو ... Pyromancy کلاس خوبی هست ... کلا میشه ازش غولی ساخت در حده لوهای 150 یا بالاتر ...

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
منم بازی رو گرفتم...کیفیتش تصویرش خوبه ،بد نیست ....اولش رفتم گفتم خوبه اسونه که....یکم رفتم جلو تر یه غول رسید بهم .گفتم یا ابوالفضل....حداقل میذاشت یکم بریم جلو بعد غول بیاره :d
هر چی هم که میزنم خون ازش کم نمیشه که
من warrior برداشتم
فقط هم یه شمشیر شکسته دارم

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
شدنش می شه ولی خوب چه کاریه؟! احتمالا statهات کمه در ضمن اگه bow می خوای کلاس خودش رو برداری هم بهتره هم راحت تر pyronamcer آسون بودنش به خاطر spellهای دفاعی و damage خوبشه به شرط اینکه با pyromancy بری جلو نه اینکه کلا هر کاری باش بخوای بکنی آسونتر باشه! در ضمن upgrade کردن pyromancy gloves فقط به soul نیاز داره.

من الان فقط یه آتش دارم. آخه میگن دراگون و بعضی از باس ها رو باید از فاصله ی دور بزنید! من کلا ۸ تا آ تش بیشتر ندارم. حالا اسپل های جدید رو چطور میشه یاد گرفت؟ من تو قسمت لول آپ که چیزی نیست!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
منم بازی رو گرفتم...کیفیتش تصویرش خوبه ،بد نیست ....اولش رفتم گفتم خوبه اسونه که....یکم رفتم جلو تر یه غول رسید بهم .گفتم یا ابوالفضل....حداقل میذاشت یکم بریم جلو بعد غول بیاره :d
من warrior برداشتم
اول بازی یه Asylum هست که بری توش یه باس به اسم Asylum Demon میاد که میشه گفت باس نیست و یه دشمن معمولی حساب میشه! اولین باری که میبینیش نباید بکشیش باید از اون در سمت چپ سالن فرار کنی. یه خورده که بری یه شمشیر آدمیزادی بهت میده و اونوقت میتونی بزنیش!
===============================
واقعا بازی سختیه! همچنان توی اون Undead Burge موندم!:d یه لحظه اشتباه کنی تمومه کارت!:d محیطش یه کم گیج کننده هست ولی میشه با چند بار رفتن بلدش شد. یه در رو باز کردم و یه یارو شوالیه که یه پتک عجیب غریب داشت جلو روم ظاهر شد و با یه ضرب نابودم کرد!:d دفعه دوم اومدم جلوش تا جسد قبلیمو جمع کنم و منو دید!:d مثل اسب دوید دنبالم و بازم نابودم کرد!:d کسی میدونه این جریان Reverse Humanity چیه؟ من توی یکی از این استراحتگاه ها از این Humanity دادم و قیافه-م آدمیزادی شد ولی باختم و دوباره همونجور شد:d
کلا یه سری مسیر ها هستن که تا وقتی قوی نشدی نباید بری توشون چون سر به نیستت میکنن:d

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
من warrior برداشتم
رو زمین نوشته در رو یه در سمت چپ هست باید بری اونجا فعلا این غول رو باید بی خیال بشی.
من الان فقط یه آتش دارم. آخه میگن دراگون و بعضی از باس ها رو باید از فاصله ی دور بزنید! من کلا ۸ تا آ تش بیشتر ندارم. حالا اسپل های جدید رو چطور میشه یاد گرفت؟ من تو قسمت لول آپ که چیزی نیست!
spellهای دیگه رو جلوتر می تونی از یه فروشنده بخری و greater combustion هم از یه covenant می گیری که عضوش باید بشی در ضمن مگه spellهای pyromancy همش ranged نیست؟
اول بازی یه Asylum هست که بری توش یه باس به اسم Asylum Demon میاد که میشه گفت باس نیست و یه دشمن معمولی حساب میشه! اولین باری که میبینیش نباید بکشیش باید از اون در سمت چپ سالن فرار کنی. یه خورده که بری یه شمشیر آدمیزادی بهت میده و اونوقت میتونی بزنیش!
===============================
واقعا بازی سختیه! همچنان توی اون Undead Burge موندم!:d یه لحظه اشتباه کنی تمومه کارت!:d محیطش یه کم گیج کننده هست ولی میشه با چند بار رفتن بلدش شد. یه در رو باز کردم و یه یارو شوالیه که یه پتک عجیب غریب داشت جلو روم ظاهر شد و با یه ضرب نابودم کرد!:d دفعه دوم اومدم جلوش تا جسد قبلیمو جمع کنم و منو دید!:d مثل اسب دوید دنبالم و بازم نابودم کرد!:d کسی میدونه این جریان Reverse Humanity چیه؟ من توی یکی از این استراحتگاه ها از این Humanity دادم و قیافه-م آدمیزادی شد ولی باختم و دوباره همونجور شد:d
کلا یه سری مسیر ها هستن که تا وقتی قوی نشدی نباید بری توشون چون سر به نیستت میکنن:d
reverse humanity باعث می شه آدم ها راحت تر بات حرف بزنن و در ضمن drop rate بهتر می شه البته دلیل اصلیش اینه که می تونی وقتی آدمی آتیش ها رو kindle کنی که باعث می شه تعداد estus flaskهات وقتی اونجا rest می کنی به 10 و نهایتا 20 برسه!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
reverse humanity باعث می شه آدم ها راحت تر بات حرف بزنن و در ضمن drop rate بهتر می شه البته دلیل اصلیش اینه که می تونی وقتی آدمی آتیش ها رو kindle کنی که باعث می شه تعداد estus flaskهات وقتی اونجا rest می کنی به 10 و نهایتا 20 برسه!
یعنی کنار هر آتش هر بار که استراحت کنی، اون estus flask کامل میشن؟ یا نه سر هر آتش جدیدی این اتفاق میوفته؟

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
یعنی کنار هر آتش هر بار که استراحت کنی، اون estus flask کامل میشن؟ یا نه سر هر آتش جدیدی این اتفاق میوفته؟
هر آتیش جداس یعنی یکی رو kindle می کنی 3 تا مصرف می کنی مثلا می ری یه جا که kindle نکردی استراحت می کنی estus flaskهات همون 7 تا می مونه و اگه از 5 تا کمتر شده باشه می شه 5 تا.

gintoki91

کاربر سایت
Sep 26, 2011
411
یه جوریه فضا همش تاریکه یه حسه خوفی به ادم دس میده :d
ببینم بریم جلو تر فضا سرسبز تر میشه؟ یا همش تو تاریکیه؟ اینطوری تو تاریکی خیلی خوفه که....به جای اینکه از غولا بمیرم از ترس اینکه یکی بیاد جلو یه جوری میشم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر