Dark Souls II | Xbox 360

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان این در Shrine of winter رو چطور باید باز کنم وقتی میرم جلوش این پیام رو میده seek mightier souls منظورش کدوم روح هاست

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
بله میشه، تو بعضی از موارد باس ها Soulهای دیگه ای هم توی این حالت دراپ می کنن که به درد Trade کردن می خوره.
متعصفانه The Duke's Dear Freja زنده نشد
قبل از اپدیت لول INT من 70 بود اما الان شده 65!!
ممکنه بخاطر اپدیت باشه؟

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
اگه داستان Pate و اونی که می خواست بکشش رو دنبال کنی اونجا می بینی که دارن مبارزه می کنن، اگه توی کشتن Pate کمکش کنی، اون یارو کلید رو بهت میده . (توی اتاق یه دستکش هست که بهت شانس زدن Critical Hit میده)

اینم یکی از درهای قفل اون منطقه هست ولی برای رسیدن به این در باید قبلش با Strong Attack در قبلش رو بشکونید.

دوستان این در Shrine of winter رو چطور باید باز کنم وقتی میرم جلوش این پیام رو میده seek mightier souls منظورش کدوم روح هاست

چهارتا باس اصلی: Lost Sinner، Dukes Dear Freja, The Rotten و The old Iron King.

متعصفانه The Duke's Dear Freja زنده نشد
قبل از اپدیت لول INT من 70 بود اما الان شده 65!!
ممکنه بخاطر اپدیت باشه؟

شما باید توی بونفایری که روی زمین هست و نزدیک خونه Ornifex هست بسوزونی و بعد دوباره Travel کنی به بونفایر بالا و از اون جا بری پیشش.

ممکنه بخاطر آپدیت باشه ولی همچین چیزی یکم عجیبه!

---------------------------

راستی یه نکته ای، آقا قبل آپدیت 1.02 بازی من دقیقا یادمه که می شد Shieldها رو با Magic و Dark Stone ها Infuse کرد ولی الان بعد از آپدیت رفتم دیدم دیگه نمیشه:| با سنگ های دیگه میشه ولی با اون دو تا نمیشه! حالا من یه Shied ام رو قبل آپدیت با Infuse، Dark کرده بودم و Dark Resistanceـش شده بود 100% ولی الان بعد آپدیت هنوزم Shieldام توی همین حالته. منظورم اینه که اگه قبل از آپدیت بازی یه Rebel's Great Shield داشته باشید و با Magic بتونید Infuse بکنیدش دقیقا 100% مقاومت در مقابل مجیک داره و بعد می تونید بازی رو آپدیت کنید و بیاید تو PVP و با این شیلد جلوی جادوگرا برای خودتون حال کنید.

راهی نیست آپدیت بازی رو پاک کنم؟

HAM1DR37A

کاربر سایت
Mar 10, 2014
266
نام
حمید
دوستان این در
Shrine of winter رو چطور باید باز کنم وقتی میرم جلوش این پیام رو میده seek mightier souls منظورش کدوم روح هاست
دو نظریه هست !: :d
1-اینکه باید تعداد soul هایی که کلا تو بازی جمع کردی بیشتر از 1 میلیون برسه.
2-یا اینکه باید 4 تا boss را بکشی که اینا هستن:Last Giant,Lost Sinner,The old king,The Rotten البته بعضی میگن باید اینم بکشی(
The Duke's Dear Freja)

من خودم قبل از اینکه rotten رو بکشم تونستم در رو باز کنم برای همین احتمالا همون نظریه یک درست هست. تعداد Soul هایی که به دست آوردی هم میتونی از توی Player info از توی منوی داخل بازی نگاه کنی.
راستی یه نکته ای، آقا قبل آپدیت 1.02 بازی من دقیقا یادمه که می شد Shieldها رو با Magic و Dark Stone ها Infuse کرد ولی الان بعد از آپدیت رفتم دیدم دیگه نمیشه:| با سنگ های دیگه میشه ولی با اون دو تا نمیشه! حالا من یه Shied ام رو قبل آپدیت با Infuse، Dark کرده بودم و Dark Resistanceـش شده بود 100% ولی الان بعد آپدیت هنوزم Shieldام توی همین حالته. منظورم اینه که اگه قبل از آپدیت بازی یه Rebel's Great Shield داشته باشید و با Magic بتونید Infuse بکنیدش دقیقا 100% مقاومت در مقابل مجیک داره و بعد می تونید بازی رو آپدیت کنید و بیاید تو PVP و با این شیلد جلوی جادوگرا برای خودتون حال کنید.

راهی نیست آپدیت بازی رو پاک کنم؟

این آپدیته سیستم infuse رو برای بعضی از آیتم ها تغییر داده و فک کنم تو خود سایت بازی هم نوشته بود اطلاعاتش رو.
برای پاک کردن آپدیت بازی هم روی 360 برو تو قسمت setting /storage setting /محل ذخیره رو انتخاب کن و بعد بازی رو انتخاب کن و بعد هم title update رو پاک کن ، فقط حواست باشه سیواتو پاک نکنی:d

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
بچها بد از قسمت iron keep باید کجا رفت؟این باس dear freja منطقش کجاس اگ میشه راهنمایی کنین؟ممنون
تو این صفحه نقشه رو کشیده ...

- - -ویرایش - - -

کسی میدونه این انگشتر پادشاه رو باید از کجا گیر بیارم؟ همه باس اصلیارو هم کشتم.
بعد از باس منطقه Undead Crypt ... (کنار اونی که واسه خودش راه میره و شمیشرشو میکشه رو زمین ، نزدیک اون میتونی برداری انگشتر رو ...)

:::::::::::
راستی بعد از آپدیت دیروز Moonlight فرقی نکرد ؟؟ یکی از دوستان گفت قرار بوده کُندش کنن، درسته ؟؟ (عزمم رو جزم کردم برم بگیرمش ...)

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
منم تا اونجا که بازی آفلاین اجازه می داد اچیومنت ها رو گرفتم، باقی مونده باید آنلاین باشی که من نمی تونم .

اگه کلاستون جادوگر هست و INT , STR بالای 50 دارید، این ترکیب فکر کنم بهترین باشه :

Right Hand :

MoonLight Great Sword +5 OR Great Sword +10 (بستگی به دشمنتون داره)
Poison Bandit's Knife +10
Staff of Wisdom +5

Left Hand:
havel's Great shield
lightening bow

sorcery ... 4 slot
Soul Geyser*2
Great Heavy Soul Arrow*2

Arrow :
Poison Arrow

Set :
Tseldora Set

یا حق
Waiting DARK SOULS 3 ... :)

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,490
نام
Farhad
تو این صفحه نقشه رو کشیده ...

- - -ویرایش - - -

بعد از باس منطقه Undead Crypt ... (کنار اونی که واسه خودش راه میره و شمیشرشو میکشه رو زمین ، نزدیک اون میتونی برداری انگشتر رو ...)

:::::::::::
راستی بعد از آپدیت دیروز Moonlight فرقی نکرد ؟؟ یکی از دوستان گفت قرار بوده کُندش کنن، درسته ؟؟ (عزمم رو جزم کردم برم بگیرمش ...)
منطقه undead crypt دقیقا کجاس پیداش نمیتونم بکنم؟خود بازی نقشه داره؟اگه داره از کجا بیارمش

Chuck Berry

کاربر سایت
Oct 1, 2013
285
منم تا اونجا که بازی آفلاین اجازه می داد اچیومنت ها رو گرفتم، باقی مونده باید آنلاین باشی که من نمی تونم .

یا حق
Waiting DARK SOULS 3 ... :)

نیاز نیست حتما آنلاین بشی اون چهارتا اچیومنت رو میتونی بصورت آفلاین هم بدست بیاری ولی باید NG++ بری که خیلی وقت می گیره و من وقتش رو ندارم برای همین بیخیال شدم. آنلاین هم گرفتنشون دقیقا همینقدر وقت می بره(مثلا یه جادو هست که برای گرفتنش باید رنک Convenant رو به 3 برسونی و این هم نیازمند اینه که 300 نفر رو Invade کنی که با وضعیت اینترنت ایران وحشتناکه.

منطقه undead crypt دقیقا کجاس پیداش نمیتونم بکنم؟خود بازی نقشه داره؟اگه داره از کجا بیارمش

قبل از اونجا Shrine of Amana هست و برای رسیدن به اونجا هم باید بری Drangleac Castle و با اون غوله که آینه دستش هست بجنگی.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خب مفتخرم اعلام بدارم Ng+ رو تموم کردم ! الان میگید اینکه خوشحالی نداره ! ‎:d
اما باید به عرضتون برسونم که بنده انگشتر Illusory Ring Of a Conqueror‏ رو بدست آوردم !
میدونید یعنی چی ؟!
آهان راستی این کلید Giant's Kinship‏ به چه دردی میخوره و واس کدوم دره ؟
عضو کدوم گروه بشم که سخترین باشه ؟جاشون تو کدوم منطقه اس؟
اینارو جواب بدید حله ها ! :d

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
بابا دیگه خیلی مسخرست! طرف تو دوئل حد اقل 4-5 ثانیه از من جلوتره. از اونسر زمین روبروی من با شمشیرش یه ضربه میزنه من 1 کیلومتر باهاش فاصله دارم سپرم هم بالاست یهو میبینم critical hit از پشت داده!!!! اولا خوب بود! این پچ جدید رو نصب کردم اینجوری شده!
INT رو رسوندم به 99!!! تموم شد! ته sorcery دیگه همینه. البته ATN رو 62 هست. اینم می خوام برسونم 99 :D 9 تا slot دارم فعلا. افزایش ATN تو casting time و agility و curse هم تاثیر میزاره که خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر