Dark Souls II | Xbox 360

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
من چرا نميتونم Invade كنم بايد تو مكان خاصي باشيم

- - -ویرایش - - -

عليرضا اين pate كدوميه و در ادامه كجا بايد ملاقاتش كرد

مهدی جان همونیه که اوایل بازی توی frost of fallen هست و پشت یه در نشسته که بری توش بسته میشه . در ادامه هم eatern peak هست پشت یه در قفل وایسلده که باید بری از پشت بازش کنی

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سنگهای skeptics spiceو simpletons spice به چه دردی میخورن؟
میشه یک شمشیر رو با همه ایتم ها infuse کرد؟
یه توضیح مختصر میدین که گزینه های infuse چه کار میکنن ؟برای کجا و چی به درد میخورن؟
ممنون:bighug:

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
زدن Darklurker و Licia of Lindelt تو NG+ خیلی اعصاب خورد کنه
Darklurker که وقتی 2 تا میشه تا میای بزنیش زدت
Licia هم یک معجزه داره که تا میزنه خونت تمام میشه و هر چی هم میزنیش خونش خیلی کم میره
راهنمایی کنید ممنون میشم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
این King Vendrick چجور میشه کشت؟
یکی از دوستان میگفت باید Soul یه Giant داشته باشی درسته؟
من Last Giant's soul استفاده کردم.
soul of a giant باید داشته باشی، 5 تا ، حتما ، این صفحه رو نگاه کن مکان 5 تاشو گفته ... استفاده هم نباید بکنی، فقط باید داشته باشی ...

- - -ویرایش - - -

سنگهای skeptics spiceو simpletons spice به چه دردی میخورن؟
میشه یک شمشیر رو با همه ایتم ها infuse کرد؟
یه توضیح مختصر میدین که گزینه های infuse چه کار میکنن ؟برای کجا و چی به درد میخورن؟
ممنون:bighug:
اون سنگا INT یا Faith لازم برای یک مجیک رو کم میکنن ، باید پیش اون فردی که تو Iron keep هست بری و اونجا میشه این سنگا رو خرج کرد ...
فقط 1 مورد رو میشه ...
به جز اون 2 تا که میشه از چپ دومی ردیف اول و از پایین دومی از راست ، و از پایین اولی از راست ،،،، بقیشون یک المان قدرت دیگه به سلاح اضافه میکنن، از طرفی از مابقی دمیج های سلاح کم میکنن، که مقدارشو میزنه،نکته‌ای که خیلی باید دقت کرد Bonus scale هست که سنگی مثل Raw Stone خیلی پایین میاره و اصلا صرف نداره ... و همینطور بقیه اشون ممکنه یه Bonus Scale به قدرت اضافه شده بدن ولی از بقیه کم کنن ... یکی از موارد کاربرد وقتیه که مثلا شما قدرتای مجیکت بالاتره نسبت به STR و DEX ات ، اونوقت میارزه که سنگی که میندازی مثلا Magic یا Dark باشه و Bonus Scale قدرت STR یا DEX رو کم کنه اما به Magic یا Dark اضافه کنه چون قدرت اون 2 تا و بعضی موردای دیگه تو کلاس مجیک بالاتره نسبت به Attack strength و Dex ... (این قدرت‌ها رو تو صفحه player status میشه دید) ...
باز حالا چندبار سنگ‌ها رو بندازی رو اسلحه و Overall Attack سلاحت رو نگاه کنی و مقایسه ، سیستم دستت میاد ...

- - -ویرایش - - -

زدن Darklurker و Licia of Lindelt تو NG+ خیلی اعصاب خورد کنه
Darklurker که وقتی 2 تا میشه تا میای بزنیش زدت
Licia هم یک معجزه داره که تا میزنه خونت تمام میشه و هر چی هم میزنیش خونش خیلی کم میره
راهنمایی کنید ممنون میشم
Darklurker رو اگه مجیک داری، اول مجیکای ضعیفت رو استفاده کن تا 2 تا بشن بعدش مجیک قوی ها رو سریع خرجش کن ... (من خودم اینجوری زدمش) اما راه‌هایی گفته شده واسش که میتونی تو این صفحه ببینی ... از Gower ring هم اگه استفاده کنی این مزیت رو میده که وقتی دمیج زیاد دیدی ، کافیه پشتت رو به باس بکنی و Estus flash بزنی به بدن و ادامه بدی مبارزه رو ...
اونیکی هم حرکتش با Shield قابل دفاعه ... زیاد بودن دمیجش هم طبیعیه ...

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
چطور میشه رفت به Dragon Shrine؟
یکی درباره این Memory ها توضیح میده؟
توی اون سایتی هم که یکی از دوستان گفت رفتم اما نگفته بود چطوری برم به اون مکان ها.

آخرین ویرایش:

yuri

کاربر سایت
Nov 10, 2011
71
دوستان چرا تو +ng برا لست سینر سایمون نمیشه کرد؟ خیلی رو مخم رفته این لست سینر دوستانی که اوردنش پایین یه راه نمایی کنید

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
چطور میشه رفت به Dragon Shrine؟
یکی درباره این Memory ها توضیح میده؟
توی اون سایتی هم که یکی از دوستان گفت رفتم اما نگفته بود چطوری برم به اون مکان ها.
واسه رفتن به Memory ها باید اول پیش ancient dragon تو Dragon shrine بری ، واسه رفتن به Dragon shrine هم بعد از گرفتن King Ring باید از Shaded woods که 3 تا راه داره ، از طریق یکیش بری Aldia's Keep و اونو ادامه بدی ... وقتی با Ancient Dragon صحبت کنی یه کلید مانندی میگیری که بعدش میشه رفت به Memory ها ، 3 تا مموری هست که یکیش تو Dream of giant دقیقا بعد از دری که با King Ring باز میشه هست ، یکیش مکان بعد از باس Pursuer هست ، و اونیکی قبل از راه رسیدن به Pursuer یه لاک پشت مانندی هست ، اونو بزن برو سمت چپ ،،، این مموری ها یه درختن که اگه بری نزدیکشون و Examine کنی میری داخل مموری‌ها ...
یکی دیگه از Soul of giant ها هم تو Black Gulch هست ، جایی که 2 تا کرم از یه سوراخ میان بیرون ، دقیقا در راستایی که دومی میاد بیرون از لبه جلوی کرمه باید بپری پایین ، بعدش رو یه لبه میفتی که یه سمتش یه دره ، از اونیکی طرفش دوباره باید بپری پایین (اگه روت به صخره باشه میشه سمت راست) ، بعدش دوباره میفتی رو یه لبه، از اون هم باید از سمت چپ بپری پایین (اگه روت به صخره باشه) ... وقتی افتادی داخل یک غر میشی که 2 تا Giant توش هستن ، از کناره ها برو تا برسی به اتاق کوچکتر ، از اونجا یکیشون رو از دور بزن ، اونیکی دیگه هم هرجور راحتی، بعد که مردن یه Soul of giant میگیری و کلید یه سری در ... (همونی که تو لبه اول بهش اشاره کردم ...)

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا یکی توضیح میده?
من الان دارم NG رو میرم با هدف گرفتن اون یکی انگشتر که میگه نباید تو بونفایرا استراحت کنی ! و بالطبع نباید بمیری تو کل بازی ! :d
الان من بونفایرا رو روشن میکنم اما نمیشینم استراحت کنم ! درسته دیگه ? مشکلی که نیست?

- - -ویرایش - - -

آقا یکی توضیح میده?
من الان دارم NG++ رو میرم با هدف گرفتن اون یکی انگشتر که میگه نباید تو بونفایرا استراحت کنی ! و بالطبع نباید بمیری تو کل بازی ! :d
الان من بونفایرا رو روشن میکنم اما نمیشینم استراحت کنم ! درسته دیگه ? مشکلی که نیست?

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
واسه رفتن به Memory ها باید اول پیش ancient dragon تو Dragon shrine بری ، واسه رفتن به Dragon shrine هم بعد از گرفتن King Ring باید از Shaded woods که 3 تا راه داره ، از طریق یکیش بری Aldia's Keep و اونو ادامه بدی ... وقتی با Ancient Dragon صحبت کنی یه کلید مانندی میگیری که بعدش میشه رفت به Memory ها ، 3 تا مموری هست که یکیش تو Dream of giant دقیقا بعد از دری که با King Ring باز میشه هست ، یکیش مکان بعد از باس Pursuer هست ، و اونیکی قبل از راه رسیدن به Pursuer یه لاک پشت مانندی هست ، اونو بزن برو سمت چپ ،،، این مموری ها یه درختن که اگه بری نزدیکشون و Examine کنی میری داخل مموری‌ها ...
یکی دیگه از Soul of giant ها هم تو Black Gulch هست ، جایی که 2 تا کرم از یه سوراخ میان بیرون ، دقیقا در راستایی که دومی میاد بیرون از لبه جلوی کرمه باید بپری پایین ، بعدش رو یه لبه میفتی که یه سمتش یه دره ، از اونیکی طرفش دوباره باید بپری پایین (اگه روت به صخره باشه میشه سمت راست) ، بعدش دوباره میفتی رو یه لبه، از اون هم باید از سمت چپ بپری پایین (اگه روت به صخره باشه) ... وقتی افتادی داخل یک غر میشی که 2 تا Giant توش هستن ، از کناره ها برو تا برسی به اتاق کوچکتر ، از اونجا یکیشون رو از دور بزن ، اونیکی دیگه هم هرجور راحتی، بعد که مردن یه Soul of giant میگیری و کلید یه سری در ... (همونی که تو لبه اول بهش اشاره کردم ...)

ممنون از راهنماییت.
فقط نگفتی کجا میتونم King Ring پیدا کنم؟

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
آقا یکی توضیح میده?
من الان دارم NG++ رو میرم با هدف گرفتن اون یکی انگشتر که میگه نباید تو بونفایرا استراحت کنی ! و بالطبع نباید بمیری تو کل بازی ! :d
بله مشکلی نیست.
اگه از homeward bone هم استفاده کنی بازم مشکلی نداره.

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
soul of a giant

- - -ویرایش - - -
Darklurker رو اگه مجیک داری، اول مجیکای ضعیفت رو استفاده کن تا 2 تا بشن بعدش مجیک قوی ها رو سریع خرجش کن ... (من خودم اینجوری زدمش) اما راه‌هایی گفته شده واسش که میتونی تو این صفحه ببینی ... از Gower ring هم اگه استفاده کنی این مزیت رو میده که وقتی دمیج زیاد دیدی ، کافیه پشتت رو به باس بکنی و Estus flash بزنی به بدن و ادامه بدی مبارزه رو ...
اونیکی هم حرکتش با Shield قابل دفاعه ... زیاد بودن دمیجش هم طبیعیه ...

دیشب جفتشون رو زدم
با soul vessel هر چی لول داشتم گذاشتم رو INT/ADP/VGR و بعد خیلی راحت زدمشون
یک سوالی که هست من الان در NG+ هستم اگه باس اخر را بزنم و bonfire ascetic بسوزنم اون منطقه NG++ میشه؟ چون یکسری چیز از Chancellor Wellager میخوام که فقط روی NG++ باز میشن
مثل:
Bountiful Sunlight : Chancellor Wellager (NG++)
Wrath of the Gods : Chancellor Wellager (NG++)
Great Chaos Fireball : Chancellor Wellager (NG++)

اخه تو سایت نوشته:
Can be used to respawn bosses and get rewards available only in NG+ or higher and the original reward as well.
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Bonfire+Ascetic#.U01ndqIWe9g

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
دیشب جفتشون رو زدم
با soul vessel هر چی لول داشتم گذاشتم رو INT/ADP/VGR و بعد خیلی راحت زدمشون
یک سوالی که هست من الان در NG+ هستم اگه باس اخر را بزنم و bonfire ascetic بسوزنم اون منطقه NG++ میشه؟ چون یکسری چیز از Chancellor Wellager میخوام که فقط روی NG++ باز میشن
مثل:
Bountiful Sunlight : Chancellor Wellager (NG++)
Wrath of the Gods : Chancellor Wellager (NG++)
Great Chaos Fireball : Chancellor Wellager (NG++)

اخه تو سایت نوشته:
Can be used to respawn bosses and get rewards available only in NG+ or higher and the original reward as well.
http://darksouls2.wiki.fextralife.com/Bonfire+Ascetic#.U01ndqIWe9g
نه متاسفانه اگه ascetic بزنی آیتم های فروشگاه ها تغییری نمیکینه ، اما آیتم های توی محیط respawn میشه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر