Dark Souls II | Xbox 360

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
ببینید من هم اون دوتا باس (من 2 تا باس بیشتر ندیدم اونجا !) رو که تو Drangleic Castle بودن رو کشتم ! هم رفتم تو forest of fallen Giants و خاطرات اون درخت ها رفتم ( البته یکیش رو نرفت) ولی اون اصلیه که باس Giant هم توش بود رو رفتم و کشتمش !
الان دیگه موندم کجا برم !

تو هم دقیقا مثل من رفتی بعد زدن اون غول اصلی که داخل خاطرات بود بهت یه آیتم میده که یه دود بنفشه اگه توضیحاتشو بخونی میفهمی که باید بری به ترون وانت همونجا که اون دو تا رو زدی
قبلش باملکه صحبت کن ....بعد که رفتی به اون قسمت دو باره در اونجا مه آلود میشه ..اگه بری باس اونجاست

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
تو هم دقیقا مثل من رفتی بعد زدن اون غول اصلی که داخل خاطرات بود بهت یه آیتم میده که یه دود بنفشه اگه توضیحاتشو بخونی میفهمی که باید بری به ترون وانت همونجا که اون دو تا رو زدی
قبلش باملکه صحبت کن ....بعد که رفتی به اون قسمت دو باره در اونجا مه آلود میشه ..اگه بری باس اونجاست

دمت گرم محمد ، برم امتحان کنم بیام ! :d

- - -ویرایش - - -

فقط مشکل اینه که من اصلا thorne of want رو پیدا نکردم !! :d

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
دمت گرم محمد ، برم امتحان کنم بیام ! :d

- - -ویرایش - - -

فقط مشکل اینه که من اصلا thorne of want رو پیدا نکردم !! :d

یک دونه بن فایر داخل دراگ لیک کستل هست که یه راه میخوره به اون سربازای سنگی یه راه دیگش پله می خوره میره پایین اون جا درش با انگشتر پادشاه باز میشه ...همونجاست

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید
اون قسمتی هست که میگید ی دسته باید بکشید تا کشتیه بیاد و سوارش بشیم
کشتی هستش ولی عقب ایستاده و چیزی نیست
چیکار کنم ک کشتیه بیاد؟؟؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
من یکشو نصفه ول کردم مشکلمم بونفایرا بودن که خیلی فاصلشون طولانی بود،دلم میگه برو سراغش!!!چیکار کنم؟؟؟سختیش درچه حده؟؟؟با تمرکز بازی کنم میتونم جلو برم؟؟؟

هر دو قدم که شما راه بری یک بونفایر میبینی نگران نباش...
مسیر هم کاملا واضح هست...
بازی باس هاش قویتر شدن و تعدادشون هم بیشتر شده...پس نسبتا سختر شده...
ولی در کل بنظر من راحت تر از نسخه قبلی هست...
1 واقعا شاهکار بود:x
اصلا نمیفهمیدی کجا میری... کجا باید بری...بهترین قسمت هم blight town بود...مادره سازنده اونجا زیره سوال میبردی....
انقدر خوب بود:((

- - -ویرایش - - -

نکته مهم:
کلید عمارت در ماجولا رو از cale در frost of fallen giant بگیرید...که قبل از بونفایر دوم داخل یک غاری(باید برید بالای اون چیز چوبیا) هست...(یک دانه هم وقتی از پله های بونفایر دوم برید بالا هست)
Soul Vessel هم در طبقه پایین عمارت موجوده...
بعد به طبقه پایین عمارت برید یک اسکلت هست اونرو که کشتید به یک Estus Flask shard میرسید...(برای کشتن lost sinner باید 4-5 Estus داشته باشین اگر ندارین برگردین عقب...)

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
اصلا نمیفهمیدی کجا میری... کجا باید بری...بهترین قسمت هم blight town بود...مادره سازنده اونجا زیره سوال میبردی....
اين گنگي مسير كه شما ميگي هنوز هم هست فقط به شرطي كه از همون اوايل بازي حلقه سقوط رو بخري و بپري داخل اون چاه تو ماجولا....اونجاست كه مي بيني علاوه بر راه اصلي چندين راه واسه ادامه بازي داري

تو شماره قبل سازنده خودش catacomb رو به بازيكن نشون ميداد و همه رو گيج مي كرد(حتي اوني كه نمي خواست)ولي اينجا شما خودت ميتوني انتخاب كني كه سرراست بري جلو يا مثه شماره ١ همزمان چند تا راهو بري جلو

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel

- - -ویرایش - - -

نکته مهم:
کلید عمارت در ماجولا رو از cale در frost of fallen giant بگیرید...که قبل از بونفایر دوم داخل یک غاری(باید برید بالای اون چیز چوبیا) هست...(یک دانه هم وقتی از پله های بونفایر دوم برید بالا هست)
Soul Vessel هم در طبقه پایین عمارت موجوده...
بعد به طبقه پایین عمارت برید یک اسکلت هست اونرو که کشتید به یک Estus Flask shard میرسید...(برای کشتن lost sinner باید 4-5 Estus داشته باشین اگر ندارین برگردین عقب...)
میتونی دقیق تر بگی cale کجاست

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
اين گنگي مسير كه شما ميگي هنوز هم هست فقط به شرطي كه از همون اوايل بازي حلقه سقوط رو بخري و بپري داخل اون چاه تو ماجولا....اونجاست كه مي بيني علاوه بر راه اصلي چندين راه واسه ادامه بازي داري

تو شماره قبل سازنده خودش catacomb رو به بازيكن نشون ميداد و همه رو گيج مي كرد(حتي اوني كه نمي خواست)ولي اينجا شما خودت ميتوني انتخاب كني كه سرراست بري جلو يا مثه شماره ١ همزمان چند تا راهو بري جلو
اتفاقا حلقه خریدم که اینکار رو بکنم...
ولی میافتادم میمردم:|

- - -ویرایش - - -

میتونی دقیق تر بگی cale کجاست
به Bonfire frost of fallen giant-cardinal tower
travel کنید از نردبون برید پایین بعد برید سمت چپ از در برین تو از درخت برین بالا اونجا که ارچر ها هستن دارن بهتون تیر میزنن بپرین روی اون ساختمون
اونجا که کوهه هست نگاه کنید یک سوراخی میبینین
باید برین اونجا...وقتی وارد شدین 3 ثانیه صبر کنید این سنگه که داره میاد پایین بره...
بعد با cale همینطور حرف بزنین تا بهتون کلید رو بده

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
اتفاقا حلقه خریدم که اینکار رو بکنم...
ولی میافتادم میمردم:|

همين ديگه...اين راهو كاملا اختياري كردن (....الان من دارم ٣ تا منطقه رو همزمان ميرم كه يكيش رسيدم به lost sinner و يكي هم gutter و اون يكي هم shaded wood(
يعني كاملا بازي حالت ازاد داره

ولي چيزي كه به نظر من جالب نيس طراحي ضعيفتر دشمنا و محيط و البته قدم به قدم بن فاير دادن و امكان سفر بينشون كه بازي رو اسونترم كرده
اينا ديدن اينكارشون بازي رو اسون مي كنه عوضش دو دقيقه يه بار يه باس گذاشتن

DS1 واقعا يه چيز ديگه بود

.

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
همين ديگه...اين راهو كاملا اختياري كردن (....الان من دارم ٣ تا منطقه رو همزمان ميرم كه يكيش رسيدم به lost sinner و يكي هم gutter و اون يكي هم shaded wood(
يعني كاملا بازي حالت ازاد داره

ولي چيزي كه به نظر من جالب نيس طراحي ضعيفتر دشمنا و محيط و البته قدم به قدم بن فاير دادن و امكان سفر بينشون كه بازي رو اسونترم كرده
اينا ديدن اينكارشون بازي رو اسون مي كنه عوضش دو دقيقه يه بار يه باس گذاشتن

DS1 واقعا يه چيز ديگه بود

.
اتفاقا بزرگترین مشکل من با بازی یکیش اینکه زیادی باس داره:|
و عزیزه من منظورم این نبود که چندجا رو با هم بری...
منظور من این بود که تقریبا ندونی کجا بری مثل اول ds1
catacomb-ruins(roh ha) va onjaii ke bayad mirafti
کاتاکومب که اولش اسکلتا بودن راحت بود فک میکردی باید بری اونجا...
همینطور 1 ساعت امتحان میکردی یا یک مکان زیبا مثل blight town
که اگه نمیفهمیدی بونفایر که جاش مخفی بود کجاست....انقدر بازی زیبا میشد:d

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
دوست عزیز Am.gl
حالا ما هی هیچی نمیگیم شما هی بیاد بگو شماره 1 فلان بود و شما 2 فلانه :d :d :d

من خودمم شماره 1 رو بیشتر دوست دارم اما .....

مورد اول اینکه شما که میفرمائید این همش باس فایت، باس فایته باید خدمتتون عرض کنم که شمایی که 1 رو بازی کردی میدونی که شماره اول 26 تا باس داشت و این ظاهرا با یه باس مخفی 31 ای داره. یعنی 5 تا بیشتر. یعنی این 5 تا اینقدر تو روند بازی میتونن تاثیر داشته باشن که همش بشه باس فایت؟

مورد دوم اینکه میفرمائید از همون اول آزاد بودی همه جا بری و .... کاملا اشتباهه!
شما همون اول بازی دسترسی به Sen's Fortress نداری و به طبع به Anor Londo. از طرف دیگه شاید شما بتونی بری به Catacombs ولی ورودی باس Nito بسته اس و تا LordVessel رو نگیری دسترسی به Nito و همینطور Duke's Archives و اون قسمت پایین Demon's Ruins نداری و در نتیجه به یه سری قسمتهای دیگه هم دسترسی نداری.
در مورد New Londo Ruins هم همچنین. وقتی برسی نزدیک باس تا شما اون انگشتر رو بعد از کشتن Sif نگیری نمیتونی با Four Kings مبارزه کنی. مبارزه با Sif هم نیازمنده اون Crest هست که درب رو باز کنی و در حقیقت یه جور کلیده و راه بسته اس.
برای رفتن به Painted World of Ariamis هم باز اون عروسک رو میخوای که باید برگردی اول بازی. پس راه به اون هم نداری.
برای کشتن Dark Sun Gwyndolin هم باید یه انگشتر خاص از تو Catacombs بگیری تا راه مخفی اش برات باز بشه وگرنه راه بسته اس.
برای رفتن به قسمت اکسپنشن و کشتن اون 4 تا باس هم باز باید یه گردنبند خاص بگیری و اون Golem رو بکشی و دختره رو نجات بدی وگرنه اصلا نمیره اونجا و دسترسی بهش نداری!
رفتن به Depth هم همینطور. یا Blighttown و خیلی جاهای دیگه.
البته اون Master Key مسخره که میتونی از قسمت انتها به Blighttown دسترسی داشته باشی رو فاکتور میگیرم!
کافیه یا بازم بگم؟ :d
در کل شماره 1 هم محدودی خیلی جاها و فرقی با این نداره. اتفاقا این محیط هاش خیلی گستره تر بود و بیشتر زمان بازی صرف چرخ زدن و آیتم پیدا کردن و مبارزه با دشمن ها بود تا مبارزه با باسها.

پس لطفا این خراب کردن شماره 2 و بزرگ کردن شماره 1 رو با اطلاعات اشتباه ادامه نده! ممنون :)

پ.ن: شماره 1 از نظر اتمسفر و فضاسازی و حس و حال قویتر بود. درست. ولی این بازی هم محیط های گیرا و مرموز زیاد داشت ولی نه مثل شماره 1.
پ.ن2: اون سستم warp کردن بین Bonfire ها از همون اول یکی از بدترین چیزای بازیه ولی خوب میشه زود باهاش کنار اومد چون تو شماره 1 به خاطر اینکه از همون اول نمیتونستی بین Bonfire ها warp کنی میانبر زیاد داشت تو بازی، ولی این خیلی کمتر داره و دسترسی به مکانهای مختلف در حالت عادی زمان خیلی بیشتری میبره.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان به طور کلی داستان بازی رو چطوری میبینین؟:d به اندازه شماره اول جذاب هست؟
و اینکه بازی مثه شماره اول 2تا پایان داره؟

Am.gl

کاربر سایت
Oct 29, 2010
313
نام
امیرعلی
دوست عزیز Am.gl
حالا ما هی هیچی نمیگیم شما هی بیاد بگو شماره 1 فلان بود و شما 2 فلانه :d :d :d

من خودمم شماره 1 رو بیشتر دوست دارم اما .....

مورد اول اینکه شما که میفرمائید این همش باس فایت، باس فایته باید خدمتتون عرض کنم که شمایی که 1 رو بازی کردی میدونی که شماره اول 26 تا باس داشت و این ظاهرا با یه باس مخفی 31 ای داره. یعنی 5 تا بیشتر. یعنی این 5 تا اینقدر تو روند بازی میتونن تاثیر داشته باشن که همش بشه باس فایت؟

مورد دوم اینکه میفرمائید از همون اول آزاد بودی همه جا بری و .... کاملا اشتباهه!
شما همون اول بازی دسترسی به Sen's Fortress نداری و به طبع به Anor Londo. از طرف دیگه شاید شما بتونی بری به Catacombs ولی ورودی باس Nito بسته اس و تا LordVessel رو نگیری دسترسی به Nito و همینطور Duke's Archives و اون قسمت پایین Demon's Ruins نداری و در نتیجه به یه سری قسمتهای دیگه هم دسترسی نداری.
در مورد New Londo Ruins هم همچنین. وقتی برسی نزدیک باس تا شما اون انگشتر رو بعد از کشتن Sif نگیری نمیتونی با Four Kings مبارزه کنی. مبارزه با Sif هم نیازمنده اون Crest هست که درب رو باز کنی و در حقیقت یه جور کلیده و راه بسته اس.
برای رفتن به Painted World of Ariamis هم باز اون عروسک رو میخوای که باید برگردی اول بازی. پس راه به اون هم نداری.
برای کشتن Dark Sun Gwyndolin هم باید یه انگشتر خاص از تو Catacombs بگیری تا راه مخفی اش برات باز بشه وگرنه راه بسته اس.
برای رفتن به قسمت اکسپنشن و کشتن اون 4 تا باس هم باز باید یه گردنبند خاص بگیری و اون Golem رو بکشی و دختره رو نجات بدی وگرنه اصلا نمیره اونجا و دسترسی بهش نداری!
رفتن به Depth هم همینطور. یا Blighttown و خیلی جاهای دیگه.
البته اون Master Key مسخره که میتونی از قسمت انتها به Blighttown دسترسی داشته باشی رو فاکتور میگیرم!
کافیه یا بازم بگم؟ :d
در کل شماره 1 هم محدودی خیلی جاها و فرقی با این نداره. اتفاقا این محیط هاش خیلی گستره تر بود و بیشتر زمان بازی صرف چرخ زدن و آیتم پیدا کردن و مبارزه با دشمن ها بود تا مبارزه با باسها.

پس لطفا این خراب کردن شماره 2 و بزرگ کردن شماره 1 رو با اطلاعات اشتباه ادامه نده! ممنون :)

پ.ن: شماره 1 از نظر اتمسفر و فضاسازی و حس و حال قویتر بود. درست. ولی این بازی هم محیط های گیرا و مرموز زیاد داشت ولی نه مثل شماره 1.
پ.ن2: اون سستم warp کردن بین Bonfire ها از همون اول یکی از بدترین چیزای بازیه ولی خوب میشه زود باهاش کنار اومد چون تو شماره 1 به خاطر اینکه از همون اول نمیتونستی بین Bonfire ها warp کنی میانبر زیاد داشت تو بازی، ولی این خیلی کمتر داره و دسترسی به مکانهای مختلف در حالت عادی زمان خیلی بیشتری میبره.

عزیزه من خودم 2 بار بازی تموم کردم....
میدونم...
شما منظور بنده رو نگرفتین...
اول شماره 1... میرفتی مثلا سراغ اسکلت ها بعد از کلی تلاش اخرش میفهمی eeeeee اینجا نمیشه رفت
میرفتی اون روح هارو امتحان میکردی میدیدی eeeeee نمیمیرن,از دستشون در میرفتی,میدیدی بازم به نتیجه نمیرسید;
بعد میرفتی مسیر اصلی(که حداقل 1 ساعت طول میکشه...) که بازم جلوتر به مشکل برمیخوردی...
منظور من اینه
نه اینکه اول بازی بری سراغه غول اخر...
و اینکه تعداد باس:
شما مسیر 200 متر رو از هر بازی بگیری
تو نسخه اول اگه 1 باشه
توی این 3 تاس
به نسبت مسیر این نسخه خیلی باس داره

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر