Dark Souls II | Xbox 360

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
یکش عالی بود این هم معلومه فوق العاده هست! البته من یکش رو نرفتم!
اون اولش گیر کردم! بعدم L.T3 ریختم! بعدم وقت RPG بازی کردن ندارم! شاید بعد امتحانا بشینم یکش رو برم! وسوسه شدم!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
خُب فک کنم بهتر باشه بررسی تریلر، حدسیات و گمانه زنی هامون رو در مورد بازی شروع بکنیم. تا حالاشم کلی عقبیم :d
یکی بیاد شروع بکنه :d
بچه ها اگر اشکالی نداره، من اینجا با شماها بحث کنم سر گمانه زنی ها و اینا. بخش PC که گویا من تنهای تنهام:|:d
من با دیدن تریلر چندتا حدس زدم،
اول اینکه این شاید شخصیت اول نباشه. شاید به فرض محال باس آخر باشه
دوم اینکه اگر دقت کنین، این شخصیت یه قسمت از روی پل رد میشه، این پل رو کجا دیدین؟ منطقه برفی کجاست؟ به نظرتون Painted World Of Ariamis نیست؟
سوم اینکه اون اژدها که نسون میده، فقط یک چشم رو پیشونی داره. فکر کنم Black Dragon Kalameeth باشه.
به نظرتون، بازی قبل از شماره قبلی هست یا بعدش؟

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
بچه ها اگر اشکالی نداره، من اینجا با شماها بحث کنم سر گمانه زنی ها و اینا. بخش PC که گویا من تنهای تنهام:|:d
من با دیدن تریلر چندتا حدس زدم،
اول اینکه این شاید شخصیت اول نباشه. شاید به فرض محال باس آخر باشه
دوم اینکه اگر دقت کنین، این شخصیت یه قسمت از روی پل رد میشه، این پل رو کجا دیدین؟ منطقه برفی کجاست؟ به نظرتون Painted World Of Ariamis نیست؟
سوم اینکه اون اژدها که نسون میده، فقط یک چشم رو پیشونی داره. فکر کنم Black Dragon Kalameeth باشه.
به نظرتون، بازی قبل از شماره قبلی هست یا بعدش؟
اشکالی که نداره هیچی، خیلی هم پسندیدس چرا که Dark Souls یه عنوان فرا پلتفرمیه:d
مورد اول: چرا؟ چه چیزی باعث شده این حدس رو بزنی؟ به نظره من شخصیت اصلیه
مرود دوم: تو حلقم، کاملا موافقم که میتونه Ariamis باشه. از اونجایی که دنیا تو تابلو نقاشیه، زمان و مکان داستان بازی روش تاثیری نداره. شاید یه تابلو دیگه باشه در بازی که این بار مارو ببره به زمانی قبل تر از شیوع طاعون درش. در کل تو حلقم:d
مورد سوم: فکر نکنم اون باشه، چون Kalameet رو میشه در DLC بازی کشت. حالا من بر این باورم که این بازی بعد از وقایع DSه که با این فرض، میشه گفت خیلی وقته مرده.

و اما سوالات و حدسیات من:
رو Dragon ها خیلی مانور داده شده تو تریلر. In Pursuit Of Dragons آیا؟:-/
تو کل تریلر بازی 3تا جمله گفته میشه، زمان بندی این جمله ها برام جالبه...
You Are The Undead: درست همون وقتی که احساس میکنی شخصیت تازه Humanه
Forever Without Hope: در حال حرکت بسوی شهر یا قلعه ای تازه، یعنی این که تلاشت برای چیزی که اونجا دنبالشی بیهودس:-/
Forever Wiyhout Light: مشعل بدست در غار تاریک دنبال سرنخ چیزی هست. که بعدا معلوم میشه که فسیل Dragonه، که بازم برمیگردیم به فرضیه In Pursuit Of Alive Dragons آیا؟:-/
و اما نکته جالبتر تریلر، این بانو کیه؟ خودم هیچ نظری ندارم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ببین به خاطر این میگم ممکنه اون شخصیت اصلی نباشه چون ممکنه یه نفر قبل از ما به دنبال چیزی بوده باشه ولی در انتها شکست خورده. با فرض اینکه آخر تریلر اون شخصیت بمیره. یه چیزی مثل آرتوریاس. البته این مورد اول رو کلا توی اولویت ها قرار نمیدیم چون احتمال بعید بودنش بسیار بالاست!:d
مورد دوم رو هم به نکته خوبی اشاره کردی. یعنی امکان داره ما این بار با خود آریامیس روبرو بشیم؟
یا یه موضوع دیگه اصلا، من نظرم اینه که اژدهاها هنوز زنده هستن. نمونه-ش اژدهای قرمز یا اژدهایی که توی Ash Lake میبینیم. اژدهای Ash Lake یقینا برای دوری از نابود شدن نسلشون، به اونجا فرار کرده و پنهان شده.
علاوه بر این، باس Crossbreed Priscilla رو یادتونه توی دنیای نقاشی؟ توی ویکی موضوع جالبی رو نوشته:
Priscilla is the only dragon crossbreed in Lordran and most likely in the game world.
She is white as snow and has no scales, hinting that her father is actually the albino Seath the Scaleless.
Seath به دنبال مقیاس های جاودانگی بود. حتی موقع مبارزه باهاش این موضوع رو دیدیم که از خونش هیچی کم نمیشد مگر اینکه اون کریستال شکسته میشد. از کجا معلوم، شاید این جاودانگی رو به یه نفر دیگه یاد نداده باشه.
چیزی که مسلمه، اینه که اژدهاها هنوز زنده هستن. Gwyn و بقیه لردها نتونستن همه رو نابود کنن. باهات در کل موافقم. هر چی هست مربوط به اژدها هست.
این امکان رو هم میشه در نظر گرفت که تو به دنبال یه اژدها برای مقابله با یه خطر بزرگتر هستی.
در نهایت، اون آدمایی که ماسک به صورت داشتن، ما نمونه اینا رو کنار تابلوی نقاشی دیدیم. محافظان تابلو بودن. البته اونا سفید پوش بودن.
فقط میمونه اون زنه. اول دموی شماره اول اگر یادتون باشه:
14733045274518321794.jpg
این کی میتونه باشه؟ من همیشه فکر میکنم که این Gwynevere هست.
You Are The Undead: درست همون وقتی که احساس میکنی شخصیت تازه Humanه
Forever Without Hope: در حال حرکت بسوی شهر یا قلعه ای تازه، یعنی این که تلاشت برای چیزی که اونجا دنبالشی بیهودس
yahoo_7.gif
به نظرم منظورش از این جملات این نیست که چیزی که در جستجوش هستی رو پیدا نمیکنی و تلاشت بی فایده هست. داره کلی میگه. توی شماره اول همه نفرین شدن. دیگه هیچکس تلاشی برای زنده موندن نمیکنه و منتظرم که Hollow بشن. اون یارو توی Firelink Shrine بهت میگه بهتره توی اون Undead Asylum میموندی و همونجا میپوسیدی. منظورش اینه که هیچ هدفی برای زندگی ندارین. مگر اینکه برای یه موضوع خاص بلند شین و حرکت کنین

آخرین ویرایش:

Bek

کاربر سایت
Jun 4, 2010
371
آقا من یه چیز در مورد اژدهایان بگم. یا توجه به اون قسمت که داخل دهن اسکلت اژدها بودیم میشه گفت بازی خیلی بعد ها تر از نسخه اوله. ولی از طرفی تو تریلر بعد از اون جسد اژدها بازم اژدهای زنده میبینیم که فکر کنم منظورش اینه که بعد از تموم شدن عصر اژدهایان به دست Gwyn، حالا که Gwyn کشته شده دوباره اژدهایان برگشتن.:D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
رنگ موهاشون باهم فرق می کنه:d
شاید اون نباشه:-"
نه اونی که توی تریلر شماره دوم نشون میده که موهاش سیاه هستن:d اینی که عکس گذاشتم رو میگم:d
چون قضیه از این قراره که Gwynevere-ی که ما توی Anor Londo میبینیم اصلا وجود نداره و توهمی ساخته شده توسط Gwyndolin هست.
طبق گفته ها، Gwynevere مدت هاست که Anor Londo رو ترک کرده و رفته.

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
خوبه، تا اینجا اکثرا موافقیم که مانور اصلی روی Dragon هاست. حالا وجود و یا عدم وجود Dragon ها وابسته به لُرد gwyn نیست. نمیشه گفت نسلشون رو نابود کرده. چون در خود DS اژداها حضور دارند:
نمونه-ش اژدهای قرمز یا اژدهایی که توی Ash Lake میبینیم. اژدهای Ash Lake یقینا برای دوری از نابود شدن نسلشون، به اونجا فرار کرده و پنهان شده.
حالا اگه DSII بعد یا قبل از DS باشه فرقی به حال ماجرا نمیکنه. ولی تنها اژدهای زنده تو تریلر از نژاد خاصی هست. که علی در پست های قبلی به یکی از هم نوعانش اشاره کرد. Kalameeth.
Priscilla is the only dragon crossbreed in Lordran and most likely in the game world.
She is white as snow and has no scales, hinting that her father is actually the albino Seath the Scaleless.
Seath به دنبال مقیاس های جاودانگی بود. حتی موقع مبارزه باهاش این موضوع رو دیدیم که از خونش هیچی کم نمیشد مگر اینکه اون کریستال شکسته میشد. از کجا معلوم، شاید این جاودانگی رو به یه نفر دیگه یاد نداده باشه.
آره، احتمال دخیل بودن اینها هم زیاده.
چون قضیه از این قراره که Gwynevere-ی که ما توی Anor Londo میبینیم اصلا وجود نداره و توهمی ساخته شده توسط Gwyndolin هست.
طبق گفته ها، Gwynevere مدت هاست که Anor Londo رو ترک کرده و رفته.
در این موردم موافقم. احتمالا Gwynevere هستش.

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
خب اینایی که شما گفتید دیگه خیلی حدس لول بالا بود :d
باید منتظر نمایش های دیگه از بازی بود ، اما یه سری چیز های خیلی ساد هست که کسی اشاره نکرد، من بگم:

1 - سیستم Undead - Human به احتمال زیاد با توجه به جمله ای که توی تریلر گفته میشه، توی این بازی هم هست همونطور که توی شماره قبلی بود، این سیستم جایگزین سیستم Soul form - body form در نسخه ابتدایی یعنی Demons souls شده.
2 - طراحی اژدها رو توی این بازی دوباره شاهد هستیم ولی جدیدا اژدها تبدیل به یه استاندارد برای بازی های RPG شده، تقریبا توی همش میشه این موجود رو گیر اورد، بنابراین نمیشه گفت که یه داستان بر مبنای اژدها هست، توی شماره های قبلی هم اژدها زیاد بود ولی کل سهم داستان به اژدها بر نمی گشت.
3 - توی این تریلر شاهد طراحی های محیط جدید هستیم و این نوید یک عنوان فوق العاده دیگه رو میده که آدم رو کاملا امیدوار می کنه.
4 - دوربین توی 2 تا صحنه از دور یه جایی رو نشون میده که شبیه Lordran ه، و شاید مکان بازی باز هم قسمتی از Lordran باشه ولی نکته ای که هست اینه که نمیشه با قاطعیت گفت ادامه داستان شماره قبلیه، توی شماره قبلی شما برای پایان دو تا انتخاب داشتین که کلاسرنوشت رو عوض می کرد، اگه می خواد ادامه اون باشه احتمالا باید مربوط به یکی از اون پایان ها باشه که توی تریلر چیزی در این مورد گفته نشد.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
بعد چطور میشه یه توهم رو کشت :D. چون کشتن Gwynevere خودش یه سناریو جدید رو پیش میکشه.
براي ما توهمه كه اين زن خود Gwynevere هست اما در اصل اين زن خواهر dark sun gwyndolin هست كه بردارش گذاشتتش اونجا مارو فريب بده.:d
حتي خود شيوا هم خدمتكار dark sun gwyndolin هست كه بعد از كشتن اين باس وقتي ميريم پيشش به ما حمله ميكنه.
Gwynevere drops nothing, but upon death Anor Londo will darken as you discover she was an illusion created by her younger brother Gwyndolin. All the enemies (except the painted guardians and the Silver Knights) are simply his illusion and disappear too. Although Gwynevere herself exists, she left before the Chosen Undead came to Lordran along with other deities.
در مرود دارك سولز 2 هم دوستان همه چي رو گفتن به نظرم شخصيت بازي كاملا جديده و خط روايي و داستاني منحصر به فرد خودش رو داره اما ميتونه از لحاظ داستاني با نسخه اول در ارتباط باشه.
از دمويي كه نشون دادن ميشه برآوردكرد كه مناطقي از بازي در مناطق كوهستاني و برفي اتقاف ميوفته ولي به نظرم ربطي به دنياي نقاشي نداره ولي شباهت ظاهري زياده و ميتونه از لحاظ بصري فوقالعاده چشم نواز باشه.
يه سري از مناطق بازي هم در فسيل هاي دراگن ها ميگذره كه ميتوني خيلي جالب و مهيج باشه و اين مناطق فسيلي شباهت زيادي هم به "جهنم نكرومنسر" بازي castle vania:lords of shadow داره.
به نظرم شخصيت اصلي بازي همون كسي كه در دمو نمايش داده ميشه و اون زن هم به احتمال قوي معشوقه همين شخص هست اما يك سوال اينجا پيش مياد كه اين شخص اول بصورت انسان بوده و بعد ميميره و سر از دنياي undead ها در مياره يا از اولم يك undead بوده؟
در دمو اون خانم يه پر به شخصيت بازي ميده ودر واقع يك نوع نشونه هست.وهمينطور كه از دمو پيداست شخصيت بازي دنبال هدفي هست تا بهش برسه و براي رسيدن به اين هدف ماجراجويي هاي گسترده اي به عمل مياره و در واقع هدف بزرگي در سر داره كه به دراگن ها مربوط ميشه.
در اين نسخه مثل اينكه دراگن ها نقش پر رنگ تري نسبت به نسخه قبلي دارن وبه احتمال قوي ميتونيم با دراگن ها صحبت كنيم.
كساني كه نقاب به صورت دارن بايد نگهبانان يك دنياي خاصي باشن مثل نگهبانان دنياي نقاشي ها در نسخه اول.همچنين اين افراد نقاب دار نقش مهمي در داستان بازي دارن.
وردر آخر به نظرم همينطور كه دوستان هم گفتن سرنوشت شخصيت ما با دراگن ها گره خورده و احتمال قوي بايد با دراگن هاي باستاني همچون بازي dragon age طرف باشيم.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بعد چطور میشه یه توهم رو کشت :biggrin1:. چون کشتن Gwynevere خودش یه سناریو جدید رو پیش میکشه.
همونجوری که به شمشیر به دیوار میزنی و محو میشه:biggrin1:
حالا کشتن یا نکشتن اون فرقی نمیکنه.
خیلی برام جالبه که از اول بازی همه دارن بهت دروغ میگن:biggrin1: حتی خود Gwynevere هم بهت میگه برو پیش Frampt تا کمکت کنه. دقت کردی اگر پیش Kaathe نری، اصلا نمیفهمی که تو از نوادگان لرد چهارم هستی! جالبه که توی دموی شماره اول میگه اینا 4تا لرد بودن ولی چهارمی به آسونی فراموش میشه:biggrin1: اینا هم دارن سعی میکنن تو اصلا با حقیقت آشنا نشی:biggrin1:

دوستان احتمال اینکه بازی هم زمان با شماره اول جریان داره رو هم در نظر بگیرین.

sad but true

کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
GIF فوق خفنی که Dark Girl زحمتشو کشیده. به نظر خودم که فوق العادست. برا هیمن، هم اینجا هم پست اول قرارش میدم.
تمامی حق و حقوق این اثر محفوظه، ولی به خاطره اینکه کیفیتش خیلی بالاست و ممکن دیر لود بشه... میتونید از اینجا دانلودش بکنید.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر