Dark Souls II | Xbox 360

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
Dark Souls مضخرف ترین و چرت ترین و الکی سخت ترین بازی تاریخ بود
و یک بازی فوق العاده اشغال و نوب پسند بدون قابلیت Checkpoint بود
با این ایرادهای بی معنی و اشکالات و سختی هایی که سازنده ها عین عقده ای ها در بازی گذاشتن فکر کردن بازی خوبی ساختن

شما یا نمیدونی بازی نوب پسند چیه یا دارک سولز بازی نکردی .
هاردکور گیمر ترین ها هم از پس این بازی بر نمیان بعد شما میای میگی نوب پسند !!!؟
نوب پسند اون بازی ایه که توش بدون درد سر می کشی می ری جلو به تهش می رسی، نه این بازی که توش هر هنری که داری باید استفاده کنی...

داداش نوکرتم، نخندون مارو. دوتا Boss همزمان که سرعتشون برابره با بوگاتی‌ویرون هست و قدرتشون به اندازه ریل‌گان ماموتِ Halo 4 بعد شما میگی قلق داره؟ قلقش اینکه 50 ساعت توی نقاشی بمونی و ثول جم کنی و لول رو برسونی به 180 بعد به کمک یه همراه (Coop Mode) که لولش 200 ایناست بری به جنگ دشمن !!.
حداقل 50 تا گاید خوندم از یوتوب دیدم و ... که اکثرشون با من هم عقیده بودن که باس های آنورلوندو از باس اخر بازی ام سختره (که درواقع هست).

پ.ن. ایم ام تقدیم میکنم به همه طرفدارهای منطقی این بازی:

image.php

http://pic2.iran-forum.ir/image.php?di=WT7D

اج ترکوند :x.

اتفاقا منم با اون دوتای دیگه موافقم، قلق داشت :)
البته نمیشه اسمشو قلق گذاشت، در واقع استراتژی داشت.
عکسی که گذاشتی هم واسه من باز نمیشه.

اخه برادر من دوست من عزیز من خب تا حالا در عمرت Checkpoint های اینقدر دور از هم با فاصله ی 1 کیلومتری دیده بودی؟
واقعا اسم Checkpoint هایی که اینقدر از همدیگه 3-2 کیلومتر دور باشن رو میشه چک پوینت گذاشت؟
بعدش شما گفتی با مقدار کمی دانش RPG سختی این بازی معقولانه میشد
خب ایا من که یک سال و نیمه دارم World of Warcraft بازی میکنم و King of Amalur رو هم تا اخر تموم کردم هنوز دانش RPG ندارم؟!
پس چرا سختی این بازی برام معقولانه نبود؟

همونطور که دوستمونم گفت اونا چک پوینت نیستن، شما ببازی جریمت اینه که برگردی عقب ، تازه بازم این بون فایر ها به نظر من اختلافشون اونقدرا هم زیاد نبود .
شما دستتو بذار روی B و از یه بون فایر برو به بون فایر بعدی، دو دقیقه هم طول نمیکشه، مهم اینه که چطور از فضای بازی و مهارت هات استفاده کنی.
بعدشم این بازی علاوه بر دانش RPG مهارت بازی با دسته رو هم می خواد، شما فکر کنم توی این قسمتش مشکل داری... به نظرم کسی که می خواد اینو تموم کنه علاوه بر RPG باز بودن باید H&S باز هم باشه ...

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
داداش نوکرتم، نخندون مارو. دوتا Boss همزمان که سرعتشون برابره با بوگاتی‌ویرون هست و قدرتشون به اندازه ریل‌گان ماموتِ Halo 4 بعد شما میگی قلق داره؟ قلقش اینکه 50 ساعت توی نقاشی بمونی و ثول جم کنی و لول رو برسونی به 180 بعد به کمک یه همراه (Coop Mode) که لولش 200 ایناست بری به جنگ دشمن !!.
حداقل 50 تا گاید خوندم از یوتوب دیدم و ... که اکثرشون با من هم عقیده بودن که باس های آنورلوندو از باس اخر بازی ام سختره (که درواقع هست).

پ.ن. ایم ام تقدیم میکنم به همه طرفدارهای منطقی این بازی:

image.php

http://pic2.iran-forum.ir/image.php?di=WT7D

اج ترکوند :x.
خوب داداش من چرا بايد بخندونمت دارم حقيقتو ميگم چيزي كه در دارك سولز مخصوصا در مبارزه با باس هاي سخت بازي حائز اهميته استفاده از استراتژي ها و و راهكارهاي درست و منطقيه نه بالا بودن لول كاراكتر بازي, اتفاقا مضحكترين چيز اينه كه وقتي زورمون به يه باس نميرسه واز يه راهكار منطقي استفاده نميكنيم بگيم كه بايد لولم حسابي بره بالا و اي كاش يه يار co- op با لول بالا داشتم تا دخل اين باس هارو بياره.:d
لول بالا تا يه جايه كار به كمكمون مياد كه مثلا اگه كلاسمون KNIGHT يا WARRIOR هست مقدار HP , STAMINA رو تا يه مقدار لازم افزايش بديم همچنين مقدار STRENGTH , ENDURANCE رو تا جايي بيريم بالا كه در كنار داشتن EQUIP LOAD كافي بتونيم از WEAPON , SHIELD هاي قدرتمندي مثل DRAGON TOOTH , HAVELS SHIELD , HAVELS ARMOR ,GREAT SHIELDS OF ASTORIAS و...استفاده كنيم در صورت داشت اين آيتم ها اگه به باس مشكلي مثل باس هاي ANO LONDO بربخوريم و همش هم شكست بخوريم ديگه مشكل از نداشت لول بالا يا CO-OP نيست مشكل نداشتن استراتژي .
گفتم آيتم هايي مثلdung pies يا جادوهايي مثل SOUL SPEAR , CHAOS FIRE BALL PYROMANCY يا سلاح هايي مثل LIGHTING SPEAR رو كه براي خوشگلي تو بازي نزاشتن براي اينكه در شرايط مختلف از آيتمهاي درست و كارآمد در مبارزه با باس ها استفاده كنيم مثلا در مبارزه با SEATH THE SCALELESS من نميام STONE ARMOR رو كه CURSE RESISTANCE اش 0 % استفاده كنم ميام از PALADIN ARMOR استفاده ميكنم كه CURSE RESISTANCE فوقالعاده اي داره از اين جور مثال ها زياده.
باس هاي ANOR LONDO هم كاملا موافقم از سختترين باس هاي بازي به شمار ميرن دليلشم اينه كه بايد هم زمان با دو تا باس مبارزه كرد كه نقطه ضعفشونم دوستمون گفت چون SMOUGH كندتره بايد ORNESTIN رو به سمت ديگه اي بكشونيم تا SMOUGH جا بمونه و با تمركر كافي با ORNESTIN مبارزه كنيم.
خلاصه تو بازي دارك سولز برخلاف بازي هايي مثل DRAGON AGE ,SKYRIM كه لول وسلاح حرف اول روميزنه در دارك سولز استراتژي هاي كارآمد حرف اول و آخر رو ميزنه.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
شما یا نمیدونی بازی نوب پسند چیه یا دارک سولز بازی نکردی .
هاردکور گیمر ترین ها هم از پس این بازی بر نمیان بعد شما میای میگی نوب پسند !!!؟
نوب پسند اون بازی ایه که توش بدون درد سر می کشی می ری جلو به تهش می رسی، نه این بازی که توش هر هنری که داری باید استفاده کنی...

همونطور که دوستمونم گفت اونا چک پوینت نیستن، شما ببازی جریمت اینه که برگردی عقب ، تازه بازم این بون فایر ها به نظر من اختلافشون اونقدرا هم زیاد نبود .
شما دستتو بذار روی B و از یه بون فایر برو به بون فایر بعدی، دو دقیقه هم طول نمیکشه، مهم اینه که چطور از فضای بازی و مهارت هات استفاده کنی.
بعدشم این بازی علاوه بر دانش RPG مهارت بازی با دسته رو هم می خواد، شما فکر کنم توی این قسمتش مشکل داری... به نظرم کسی که می خواد اینو تموم کنه علاوه بر RPG باز بودن باید H&S باز هم باشه ...

بازی انقدرم که شما میگی سخت نبود...

---------- نوشته در 06:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:49 PM ارسال شده بود ----------

اخه برادر من دوست من عزیز من خب تا حالا در عمرت Checkpoint های اینقدر دور از هم با فاصله ی 1 کیلومتری دیده بودی؟
واقعا اسم Checkpoint هایی که اینقدر از همدیگه 3-2 کیلومتر دور باشن رو میشه چک پوینت گذاشت؟
بعدش شما گفتی با مقدار کمی دانش RPG سختی این بازی معقولانه میشد
خب ایا من که یک سال و نیمه دارم World of Warcraft بازی میکنم و King of Amalur رو هم تا اخر تموم کردم هنوز دانش RPG ندارم؟!
پس چرا سختی این بازی برام معقولانه نبود؟

این بازی هرچقدرم که شما بگی سخته
نمیتونی بگی غیر منصفانس...
بعدشم فاصله bonefire ها بخاطر این زیاد بود که بر سختی بازی افزوده بشه...

آخرین ویرایش:

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
مثل DRAGON AGE ,SKYRIM كه لول وسلاح حرف اول روميزنه در دارك سولز استراتژي هاي كارآمد حرف اول و آخر رو ميزنه.

البته Dragon Age Origins رو درجه سختی Legendry باید حتمی استراتژی داشته باشید وگرنه نمی‌تونستید یک سری Boss ها رو بزنین.
+ Dark Souls با این همه المان RPG، اما RPG خالص نیست. RPG خالص اینی است که افزایش قدرت و LVL کاراکتر ها در اولیت است، بعد فکر و مهارت شما در قسمت‌های بعد قرار می‌گیره. هرچند که من وقت نکردم Dark Souls بزنم، اما فکر کنم بازیش باید فوق العاده باشه( اتفاقا همین امروز دوباره گرفتمش بشینم برم :D)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به عنوان دوست، به عنوان Dark Souls باز حرفه ی برات احترام قائلم. اما مفهموم "قلق" چیزی نیست که بشه درمورد این بازی یا حداقل باسهای آنورلوندو ازش استفاده کرد.
وقتی شما از باگ توی هوش مصنوعی یا خود بازی یا طراحی ها محیط مثل یه سنگ یا ستون شکسته استفاده میکنید دیگه بهش "قلق" نمیشه گفت.
قلق یا استراتژی وقتی صورت میگیره که شما رویه درستی در مقابل با مشکل پیش بگیری یا به تعبیری به نقطه ضعف دشمن حمله کنی.
بقول یه دانشمند بزرگ نینجائی "قویترین آدم قدرت به اندازه ضعیف ترین مفصلش هست". مثلا چرا نگفته "ادم قوی دیدی برو پشت ستون قایم شو بعد نمه نمه بهش ضربه بزن" ؟
من به چشم دیدم کسی رو که بعد از 5 ساعت توسط باگ بازی موفق شد اون Demon ـی اوایل بازی میاد رو بکشه. نه قلق. نه استراتژی. بلکه توسط باگ بازی.
اینو میگم:

یک باگ داشت که با اون میشه اژدهای قرمز رو کشت.

پ.ن. به خدا دوستی داشتم اینقدر سر آنورلوندو گیر کرد تا متوصل شد به نقاشی. بعد از جم اوری 1 میلیون ثولز و رسیدن به اول 170-80 و اپگرید کردن چند تا شمشیر رفت سمتشون. حالا باز بگید قلق داره =)).

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یک چیزی بگم
این دارک سولز نقش افرینی نبود بلکه یک بازی اکشن مثل عصر حجر و میکی موش و این ها بود =))
بازی واقعا نقش افرینی یعنی بازی ای که در اون لول اپ در درجه ی اول قرار داشته باشه و مهمترین چیز در اون بازی لول اپ و قدرت گرفتن باشه
اما در دارک سولز Level Up یک مسئله ی فرعی و نه چندان مهم است پس دارک سولز نقش افرینی نیست
به شخصه یک نفر رو میشناسم که با لول 15 دارک سولز را تا اخر تموم کرده بود
که این نشون میده که دارک سولز نقش افرینی نیست
حالا دوباره بیایید 6 صفحه این پست من رو ترول کنید

Empyrium

کاربر سایت
May 9, 2011
1,025
این demon ی که شما می گی بهترین راه کشتنش استفاده از Black knight sword که از Knight همون منطقه می تونید بگیرید هست.در بدترین حالت با 3 بار پریدن روی سرش از بالای برج می کشتش

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
این demon ی که شما می گی بهترین راه کشتنش استفاده از Black knight sword که از Knight همون منطقه می تونید بگیرید هست.در بدترین حالت با 3 بار پریدن روی سرش از بالای برج می کشتش

اتفاقا در بدترین حالت با سه ضربه کشته میشد...(بدون پریدن روی سرش)
حتی با لول 20
در صورتیکه اپگرید درست کرده باشن...

---------- نوشته در 09:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:01 PM ارسال شده بود ----------

به عنوان دوست، به عنوان Dark Souls باز حرفه ی برات احترام قائلم. اما مفهموم "قلق" چیزی نیست که بشه درمورد این بازی یا حداقل باسهای آنورلوندو ازش استفاده کرد.
وقتی شما از باگ توی هوش مصنوعی یا خود بازی یا طراحی ها محیط مثل یه سنگ یا ستون شکسته استفاده میکنید دیگه بهش "قلق" نمیشه گفت.
قلق یا استراتژی وقتی صورت میگیره که شما رویه درستی در مقابل با مشکل پیش بگیری یا به تعبیری به نقطه ضعف دشمن حمله کنی.
بقول یه دانشمند بزرگ نینجائی "قویترین آدم قدرت به اندازه ضعیف ترین مفصلش هست". مثلا چرا نگفته "ادم قوی دیدی برو پشت ستون قایم شو بعد نمه نمه بهش ضربه بزن" ؟
من به چشم دیدم کسی رو که بعد از 5 ساعت توسط باگ بازی موفق شد اون Demon ـی اوایل بازی میاد رو بکشه. نه قلق. نه استراتژی. بلکه توسط باگ بازی.
اینو میگم:

یک باگ داشت که با اون میشه اژدهای قرمز رو کشت.

پ.ن. به خدا دوستی داشتم اینقدر سر آنورلوندو گیر کرد تا متوصل شد به نقاشی. بعد از جم اوری 1 میلیون ثولز و رسیدن به اول 170-80 و اپگرید کردن چند تا شمشیر رفت سمتشون. حالا باز بگید قلق داره =)).

دوسته شما تو لول 80 بدون اپگرید راحت میتونست بزنتشون...
oren...فقط سه ضربه بود...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

دوسته شما تو لول 80 بدون اپگرید راحت میتونست بزنتشون...
دوست من شعور نداره.
oren...فقط سه ضربه بود...
شما خوبی.

دو سه بار پست رو بخون. هضمش کن ببین چی گفتم. ببین داستان چیه. ببین موضوع حرف چی هست اصلا; بعد نسخه بپیچ.

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
باید برای بازی درجه سختی اسان تا خیلی سخت بزارن تا همه بتونن بازی کنن و لذت ببرن . من که تمام بازیهای rpg این نسلو تموم کردم dark souls اولین بازی بود که بعد از 2 ساعت بازی کردن مستقیم به طرف سطل اشغال پرت شد.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
باید برای بازی درجه سختی اسان تا خیلی سخت بزارن تا همه بتونن بازی کنن و لذت ببرن . من که تمام بازیهای rpg این نسلو تموم کردم dark souls اولین بازی بود که بعد از 2 ساعت بازی کردن مستقیم به طرف سطل اشغال پرت شد.

من هم بعد از 3 روز بازی کردن دارک سولز به داخل اشغالدون پرتابش کردم
البته دارک سولز نقش افرینی نیست بلکه یک بازی اکشن مثل میکی موش و Flicky و این ها است =))

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوست من شعور نداره.

شما خوبی.

دو سه بار پست رو بخون. هضمش کن ببین چی گفتم. ببین داستان چیه. ببین موضوع حرف چی هست اصلا; بعد نسخه بپیچ.
شما درست لول اپ کن
یک سول اسپیر هم بگیر
بعد اگه بیشتر از 3 ضربه شد تو لول 80 هرچی خواستی به من بگو...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شما درست لول اپ کن
یک سول اسپیر هم بگیر
بعد اگه بیشتر از 3 ضربه شد تو لول 80 هرچی خواستی به من بگو...
بد نیست بدونی من بار اول بدون اپگیر شمشیر و ارمور بازی رو تموم کردم اونم با لول 107. اهنگر قبل از دارک روت رو کشته بودم ناخواسته (یه 50 نفری ام درجریان هستن).
باس های آنورلوندو رو ام با لول 79 کشتم.
بعد شما اگر ارون (همون آگزه‌کیوشنر) رو با سه ضرب میکشی، پس منم توماس جفرسون هستم (دروغه دیگه، کنتور نمیندازه).

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بد نیست بدونی من بار اول بدون اپگیر شمشیر و ارمور بازی رو تموم کردم اونم با لول 107. اهنگر قبل از دارک روت رو کشته بودم ناخواسته (یه 50 نفری ام درجریان هستن).
باس های آنورلوندو رو ام با لول 79 کشتم.
بعد شما اگر ارون (همون آگزه‌کیوشنر) رو با سه ضرب میکشی، پس منم توماس جفرسون هستم (دروغه دیگه، کنتور نمیندازه).

من خودم با لول 100 بازی تموم کردم.
زره من هم قابل اپگرید نبود که بخواد اپگرید بشه(harvel بود)
و کاتالیست هم که اپگرید نمیشه
و اینکه لول 80-90 اینطورا soul spear گرفتم و تو 3 ضربه ornstein زدم...(انگشتر و کلاه هم داشتم پس +40% ضربه میزدم)
باهویشمم 40 اینطورا بود
باور نمیکنی برو امتحان کن
هر ضربه 600-700 تا اینطورا ضربه میزنه و oren هم 1600-1700تا جون داره
غول اخر بازیم با crystal soul spear و crystal homing soul تو 3-4 ضربه کشتم(1350 تا damage)
بعدشم Executioner اون گنده هه بود smough
ornstein اون کوچیکه بود dragon slayer

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر