Dark Souls II | Xbox 360

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
نسخه یکش خیلی اشغال بود نسخه دو هم اشغالتره
.
:|....................................

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
پ.ن. به خدا دوستی داشتم اینقدر سر آنورلوندو گیر کرد تا متوصل شد به نقاشی. بعد از جم اوری 1 میلیون ثولز و رسیدن به اول 170-80 و اپگرید کردن چند تا شمشیر رفت سمتشون. حالا باز بگید قلق داره =)).
براي كشتن اين باس ها اصلا همچين لولي لازم نيست من خودم دفعه اول با لول زير 50 تركوندمشون با سلاح raw great axe . در كلاس warrior , knight اگه لولمون بالاي 65 باشه و اونقدر strength رو بالا برده باشيم تا بتونيم از سلاح قدرتمند dragon tooth استفاده كنيم (چون استفاده از اين سلاح 40 تا strength ميخواد) با 3 الي 4 ضربه دو دستي dragon tooth +3 بر روي ornestin به راحتي و خوشمزگي نابود ميشه.
بقول یه دانشمند بزرگ نینجائی "قویترین آدم قدرت به اندازه ضعیف ترین مفصلش هست". مثلا چرا نگفته "ادم قوی دیدی برو پشت ستون قایم شو بعد نمه نمه بهش ضربه بزن" ؟
من به چشم دیدم کسی رو که بعد از 5 ساعت توسط باگ بازی موفق شد اون Demon ـی اوایل بازی میاد رو بکشه. نه قلق. نه استراتژی. بلکه توسط باگ بازی.
اینو میگم:
منظور ما هم استفاده از استراتژي اصلا و ابدا قايم موشك بازي نبوده و نيست با استفاده چند سلاح قدرتمند مثل divine zewihander +10 ,havels armor ,great shield of artorias و استفاده از دو انگشتر favor ring وCLORANTHY RING همه باس هاي بازي سوسك ميشوند به معناي واقعي كلمه. كه همه اين سلاح ها قبل از مبارزه با باس هاي anor londo در دسترس هستن.
sorcery هم كه يه كاتاليست قدرتمند ميخواد به همراه جادوهاي قوي مثل great soul spear و همچين pyromancy هم يه دستكش ارتقا يافته به همراه يه جادي آتش قوي مثل great chaos fire ball به همين سادگي وخوشمزگي احتياجي هم به گرفتن يك ميليون روح نيست فقط كافي مناطق بازي رو بادقت بگرديم تا همچين آيتم هاي ارزشمندي رو به هيچ وجه از دست نديم.

---------- نوشته در 02:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:00 AM ارسال شده بود ----------

یک چیزی بگم
این دارک سولز نقش افرینی نبود بلکه یک بازی اکشن مثل عصر حجر و میکی موش و این ها بود =))
بازی واقعا نقش افرینی یعنی بازی ای که در اون لول اپ در درجه ی اول قرار داشته باشه و مهمترین چیز در اون بازی لول اپ و قدرت گرفتن باشه
اما در دارک سولز Level Up یک مسئله ی فرعی و نه چندان مهم است پس دارک سولز نقش افرینی نیست
به شخصه یک نفر رو میشناسم که با لول 15 دارک سولز را تا اخر تموم کرده بود
که این نشون میده که دارک سولز نقش افرینی نیست
حالا دوباره بیایید 6 صفحه این پست من رو ترول کنید
اتفاقا دارك سولز يك آرپي جي خالص به همراه خلاقيت خالص بود لول آپ هم اصلا مسئله فرعي نبوده و نيست بلكه از اركان اصلي دارك سولز به شمار ميره گفتم بر خلاف آرپي جي هاي ديگه مثل اسكايريم كه لول آپ واسلحه حرف اول رو ميزنن در دارك سولز علاوه بر لول آپ و داشت سلاح هاي قدرتمند استراتژي هم در كنار اين اركان قرا ميگيره و در گاهي اوقات حرف اول رو هم ميزنه.
تازه اين بازي استانداردهاي جديدي رو هم براي بازي هاي آرپي جي تعريف كرد مثل استفاده از جادوها به اندازه تعدادي محدود و استفاده از سيستمي جديد در كلاس sorrcery ,pyromancy .

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
اتفاقا دارك سولز يك آرپي جي خالص به همراه خلاقيت خالص بود لول آپ هم اصلا مسئله فرعي نبوده و نيست بلكه از اركان اصلي دارك سولز به شمار ميره گفتم بر خلاف آرپي جي هاي ديگه مثل اسكايريم كه لول آپ واسلحه حرف اول رو ميزنن در دارك سولز علاوه بر لول آپ و داشت سلاح هاي قدرتمند استراتژي هم در كنار اين اركان قرا ميگيره و در گاهي اوقات حرف اول رو هم ميزنه.
تازه اين بازي استانداردهاي جديدي رو هم براي بازي هاي آرپي جي تعريف كرد مثل استفاده از جادوها به اندازه تعدادي محدود و استفاده از سيستمي جديد در كلاس sorrcery ,pyromancy .

موقعی باید گفت که لول اپ در یک بازی نقش بسیار مهمی داره که در اون بازی تا یک نفر لول اش به یک حد معین نرسه نتونه بعضی از دشمنان و باس هارو بکشه و کشتن اون ها براش غیرممکن بشه
ولی من یک نفر رو میشناسم ( اگه بخواید اسم میبرم شاید بشناسید ) که با لول 15 در عرض 3-2 روز دارک سولز را تموم کرده بود و همه ی باس هارو هم عین اب خوردن زده بوده
خب اگه لول اپ در دارک سولز مهم بود ایا اون میتونست با اون لول بسیار کم اون همه باس رو بکشه؟
البته بماند که یک نفر دیگه رو هم میشناسم که با لول یک بازی رو تموم کرده بود
درباره ی این که گفتید دارک سولز استاندارد جدیدی مثل استفاده محدود از جادو هارا وارد بازی های RPG کرد هم باید بگم که دارید اشتباه میکنید چونکه 16-15 سال پیش در بازی هایی مثل سری Baldur's Gate و Ice wind Dale و دیگر بازی های براساس قوانین D&D از همین سیستم محدود بودن جادوها استفاده میشد
برای مثال در بازی Neverwinter Nights که 12-11 سال پیش ساخته شده بود کلاس های Wizard و Sorcerer و Paladin که قابلیت استفاده از جادو را داشتند فقط در هر مبارزه بصورت محدود میتونستند از جادوهاشون استفاده کنند و بعد از مقداری استفاده ی مشخص از جادو ها اون ها تموم میشدند و برای استفاده ی مجدد از جادو ها باید بعد از هر مبارزه Reset یا به اصطلاح استراحت میکردند
من نمیدونم چرا شما اینقدر اصرار دارید که نشون بدید دارک سولز نکان جدیدی را وارد بازی های نقش افرینی کرده در حالی که اصلا اینطور نیست
شما طرفدار دارک سولز هستی ازش طرفداری کن و من هم بهت حق میدم ولی دیگه بدون مدرک حرف نزن لطفا

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان

Baldurs Gate بود اولین بار. توی اون یک magic می‌زدی باید Rest می‌کردی تا بتونی دوباره استفاده کنی. حالا تو Dark Souls مدل پیشرفته ترش یک جورایی بود چون هرجایی نمی‌تونستی Rest کنی.
ویرایش: پست بالایی گفته بود :D

gorgnamaa

کاربر سایت
Mar 17, 2008
445
نام
علیرضا
به عنوان دوست، به عنوان Dark Souls باز حرفه ی برات احترام قائلم.

بزرگواری شما، اینجوری نگو ما شرمنده میشیم

مفهموم "قلق" چیزی نیست که بشه درمورد این بازی یا حداقل باسهای آنورلوندو ازش استفاده کرد.
وقتی شما از باگ توی هوش مصنوعی یا خود بازی یا طراحی ها محیط مثل یه سنگ یا ستون شکسته استفاده میکنید دیگه بهش "قلق" نمیشه گفت.
قلق یا استراتژی وقتی صورت میگیره که شما رویه درستی در مقابل با مشکل پیش بگیری یا به تعبیری به نقطه ضعف دشمن حمله کنی.
بقول یه دانشمند بزرگ نینجائی "قویترین آدم قدرت به اندازه ضعیف ترین مفصلش هست". مثلا چرا نگفته "ادم قوی دیدی برو پشت ستون قایم شو بعد نمه نمه بهش ضربه بزن" ؟
من به چشم دیدم کسی رو که بعد از 5 ساعت توسط باگ بازی موفق شد اون Demon ـی اوایل بازی میاد رو بکشه. نه قلق. نه استراتژی. بلکه توسط باگ بازی.
اینو میگم:

یک باگ داشت که با اون میشه اژدهای قرمز رو کشت.

پ.ن. به خدا دوستی داشتم اینقدر سر آنورلوندو گیر کرد تا متوصل شد به نقاشی. بعد از جم اوری 1 میلیون ثولز و رسیدن به اول 170-80 و اپگرید کردن چند تا شمشیر رفت سمتشون. حالا باز بگید قلق داره =)).

البته درست میفرمایین، باگ هم در کشتن دشمنا بی تاثیر نبود که البته توی آخرین آپدیت بازی اکثر این باگها رفع شده بود و دیگه با کلک های قدیمی نمیشد کشت.
ولی من منظورم از استراتژی واقعا استراتژی بود، مثلا شما اگه دقت کنید من توی تاپیک خود بازی برای هر غول می گفتم که از کدوم شمشیر و زره استفاده کنید که بهتر باشه.
البته خیلیا رعایت نمی کردن و با هر زحمتی بود ردش می کردن، ولی واقعا استفاده از استراتژی توی این بازی کارآمد بود . مثلا برای یک غول از سلاح سنگین و قدرتمند برای یکی دیگه از سبک و سرعتی، برای یکی از سلاح آتشی و برای یکی برقی و ... استفاده میشد، انتخاب زره ها و اینکه بدونی چه مقاومتی می خوان لازم بود، لازم بود که نوع حمله حریف رو در نظر بگیری تا بتونی بهترین استراتژی رو برای دفاع یا ضربه زدن استفاده کنی.
کلا منظورم از استراتژی این بود.
ولی در کل این بازی خیلی حرف واسه گفتن داشت، خیلی نوآوری ها داشت، با اینکه خیلی از بازی های سبک نقش آفرینی به سمت تکرار می رفتن ولی این بازی کاملا نو بود.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
موقعی باید گفت که لول اپ در یک بازی نقش بسیار مهمی داره که در اون بازی تا یک نفر لول اش به یک حد معین نرسه نتونه بعضی از دشمنان و باس هارو بکشه و کشتن اون ها براش غیرممکن بشه
ولی من یک نفر رو میشناسم ( اگه بخواید اسم میبرم شاید بشناسید ) که با لول 15 در عرض 3-2 روز دارک سولز را تموم کرده بود و همه ی باس هارو هم عین اب خوردن زده بوده
خب اگه لول اپ در دارک سولز مهم بود ایا اون میتونست با اون لول بسیار کم اون همه باس رو بکشه؟
البته بماند که یک نفر دیگه رو هم میشناسم که با لول یک بازی رو تموم کرده بود
درباره ی این که گفتید دارک سولز استاندارد جدیدی مثل استفاده محدود از جادو هارا وارد بازی های RPG کرد هم باید بگم که دارید اشتباه میکنید چونکه 16-15 سال پیش در بازی هایی مثل سری Baldur's Gate و Ice wind Dale و دیگر بازی های براساس قوانین D&D از همین سیستم محدود بودن جادوها استفاده میشد
برای مثال در بازی Neverwinter Nights که 12-11 سال پیش ساخته شده بود کلاس های Wizard و Sorcerer و Paladin که قابلیت استفاده از جادو را داشتند فقط در هر مبارزه بصورت محدود میتونستند از جادوهاشون استفاده کنند و بعد از مقداری استفاده ی مشخص از جادو ها اون ها تموم میشدند و برای استفاده ی مجدد از جادو ها باید بعد از هر مبارزه Reset یا به اصطلاح استراحت میکردند
من نمیدونم چرا شما اینقدر اصرار دارید که نشون بدید دارک سولز نکان جدیدی را وارد بازی های نقش افرینی کرده در حالی که اصلا اینطور نیست
شما طرفدار دارک سولز هستی ازش طرفداری کن و من هم بهت حق میدم ولی دیگه بدون مدرک حرف نزن لطفا
خدمت شما بايد عرض كنم بنده جز اولين كساني بودم كه دارك سولز رو تموم كردم زماني كه نه راهنمايي وجود داشت نه كسي تمومش كرده بود و نقد خيلي از سايت ها هم هنوز نيومده بود همه بازي رو هم 100% خودم رفتم اينو گفتم فكر نكني همين ديروز دارك سولز رو تموم كردم و اومدم اينجا دارم فخر فروشي ميكنم.
بنده هم با مدرك حرف ميزنم من اومدم گفتم به غير از دارك سولز بازي هاي آرپي جي ديگه قابليت استفاده از جادو رو ندارند ؟يا به مقدار محدود از جادوها استفاده نميكنند؟
خوب عزيز من چرا ميري به عقب همين بازي witcher2 هم به يه مقدار محدود از جادوها استفاده ميكرد وخيلي از آرپي جي هاي ديگه در همين نسل. اما اين بازي هايي كه نام بردي از سيستم كلاسيك استفاده ميكردند منم گفتم در دارك سولز اين سيستم كلاسيك بصورت يك سيستم جديد معرفي شد و ميتونه تبديل به يك استاندارد بشه.
بگرديد ببينيد بازم ميتونيد ازم سوژه بگيريد يانه؟:d
عزيز ما درايم به طور معقولانه بحث ميكنيم اين كه من با لول 5 ميتونم دارك سولز رو تموم كنم و لول آپ تو اين بازي مهم نيست نشد مدرك.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
بچه ها كسي دمه black dragon kalameet رو زده؟
من از اول مبارزه با اين باس كه به نظرم خيلي سختتر از باس هاي ANOR LONDO هستش از اول هدفم اين بود كه فقط دمش رو بزنم ودر نهايت به طرز فجيعي دمش قطع شد و من لذت زيادي از اين مبارزه بردم و افتخار بزرگي رو كسب كردم و شمشير اين باس يعني OBSIDIAN GREAT SWORD رو بدست آوردم.:d
دم اين باس به راحتي قطع نميشه و انگار جنسش از فولاده و من با 3 ضربه دو دستي و قدرتي سلاح افسانه اي DRAGON TOOTH +5 دمش رو قطع كردم وهر ضربه اي كه به دمش وارد ميكردم بيش تر از 600 تا DAMAGE بهش وارد ميشد و از خونش كم ميكرد.
چون اين باس هميشه دمش رو به بالاست بهترين زمان براي ضربه زدن به دمش وقتي كه به سمت شكم و پاهاش حركت ميكنيم و نزديك به دمش قرار ميگيريم و اژده ها در اين موقعيت دمش رو به زمين ميكوبه بهترين فرصت براي زدن ضربه هست همچنين موقعي كه روي دو پا واميسته تا آتيش بكشه يا از قدرت لنز چشماش استفاده كنه زمان هاي خوبي براي زدن ضربه هست.
لولم در زمان مبارزه با اين باس 84 بود چون دوباره از اول بازي رو با كلاس ,KNIGHT , كه عاشق اين كلاسم شروع كردم از HAVEL'S ARMOR,HAVEL'S HELM ,GURDIN LEGGINGS,GURDIAN GAUNTLETS استفاده كردم همچنين از سپر افسانه اي GREAT SHIELD OF ARTORIAS +5 استفاده كردم اما مهمترين نكته در مبارزه با اين DRAGON استفاده از انگشتر FLAME STONEPLATE RING ميباشد كه FLAME DEFENSE رو 50 واحد بيشتر ميكنه و در برابر آتيش اين اژده ها استفاده از اين انگشتر مهمترين استراتژي به شمار ميره جوري كه شدت آتيش كشنده اين اژده ها به مراتب كمتر ميشه وتمام HP رو يهو خالي نميكنه.
البته وزن شمشيرOBSIDIAN GREAT SWORD سبك و براي استفاده از اين شمشير به 20 تا STRENGTH نيازه كه همين باعث شده قدرت DMAGE اين شمشير در مقايسه با سلاح DRAGON TOOTH در رتبه خيلي پايينتر قرار بگيره نقطه قوت اين شمشير اينه كه در عين حال كه سبك و سريع هست با توجه به وزنش DAMAGE خوبي داره وقدرت اسرار آميزش وقتي كه با دودست و ضربه قدرتي تيغه شمشير رو به زمين ميكوبه و در يك آن همه جا پر از آتيش ميشه و دشمناني رو كه اطرافمون هستن نابود ميكنه در واقع به درد درگيري هاي شلوغ ميخوره.
البته با اين سلاح هايي كه نام بردم مبارزه با اين باس ساده است و من در عرض يك ساعت مبارزه و شكست هاي متوالي موفق به قطع كردن دمش شدم.

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
بچه ها كسي دمه black dragon kalameet رو زده؟
من از اول مبارزه با اين باس كه به نظرم خيلي سختتر از باس هاي ANOR LONDO هستش از اول هدفم اين بود كه فقط دمش رو بزنم ودر نهايت به طرز فجيعي دمش قطع شد و من لذت زيادي از اين مبارزه بردم و افتخار بزرگي رو كسب كردم و شمشير اين باس يعني OBSIDIAN GREAT SWORD رو بدست آوردم.:d
دم اين باس به راحتي قطع نميشه و انگار جنسش از فولاده و من با 3 ضربه دو دستي و قدرتي سلاح افسانه اي DRAGON TOOTH +5 دمش رو قطع كردم وهر ضربه اي كه به دمش وارد ميكردم بيش تر از 600 تا DAMAGE بهش وارد ميشد و از خونش كم ميكرد.
چون اين باس هميشه دمش رو به بالاست بهترين زمان براي ضربه زدن به دمش وقتي كه به سمت شكم و پاهاش حركت ميكنيم و نزديك به دمش قرار ميگيريم و اژده ها در اين موقعيت دمش رو به زمين ميكوبه بهترين فرصت براي زدن ضربه هست همچنين موقعي كه روي دو پا واميسته تا آتيش بكشه يا از قدرت لنز چشماش استفاده كنه زمان هاي خوبي براي زدن ضربه هست.
لولم در زمان مبارزه با اين باس 84 بود چون دوباره از اول بازي رو با كلاس ,KNIGHT , كه عاشق اين كلاسم شروع كردم از HAVEL'S ARMOR,HAVEL'S HELM ,GURDIN LEGGINGS,GURDIAN GAUNTLETS استفاده كردم همچنين از سپر افسانه اي GREAT SHIELD OF ARTORIAS +5 استفاده كردم اما مهمترين نكته در مبارزه با اين DRAGON استفاده از انگشتر FLAME STONEPLATE RING ميباشد كه FLAME DEFENSE رو 50 واحد بيشتر ميكنه و در برابر آتيش اين اژده ها استفاده از اين انگشتر مهمترين استراتژي به شمار ميره جوري كه شدت آتيش كشنده اين اژده ها به مراتب كمتر ميشه وتمام HP رو يهو خالي نميكنه.
البته وزن شمشيرOBSIDIAN GREAT SWORD سبك و براي استفاده از اين شمشير به 20 تا STRENGTH نيازه كه همين باعث شده قدرت DMAGE اين شمشير در مقايسه با سلاح DRAGON TOOTH در رتبه خيلي پايينتر قرار بگيره نقطه قوت اين شمشير اينه كه در عين حال كه سبك و سريع هست با توجه به وزنش DAMAGE خوبي داره وقدرت اسرار آميزش وقتي كه با دودست و ضربه قدرتي تيغه شمشير رو به زمين ميكوبه و در يك آن همه جا پر از آتيش ميشه و دشمناني رو كه اطرافمون هستن نابود ميكنه در واقع به درد درگيري هاي شلوغ ميخوره.
البته با اين سلاح هايي كه نام بردم مبارزه با اين باس ساده است و من در عرض يك ساعت مبارزه و شكست هاي متوالي موفق به قطع كردن دمش شدم.
:D:D:D

آخرین ویرایش:

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
خُب فک کنم بهتر باشه بررسی تریلر، حدسیات و گمانه زنی هامون رو در مورد بازی شروع بکنیم. تا حالاشم کلی عقبیم :d
یکی بیاد شروع بکنه :d

farhadssss

کاربر سایت
Sep 20, 2009
331
من از سختي بازي اول پدرم در اومد بعدشم كه افتادم تو اون سياه چاله عقداي شدم رفتم ي save editor براش پيدا كردم چنان لول اپ كردم برگشتم با قدرت 100چندان چنان دماري از جونوراي بازي در اوردم كه نگو
ولي در كل خيلي حال داد البته گمونم بخاطر save editor بود شماره 2 هم كه خيلي جالب ميزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر