Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

ehsan_ubi

کاربر سایت
Jul 5, 2009
316
نام
Ehsan
سلام دوستان وقتتون بخیر
اپدیت 2.1 زیرنویس فارسی رو کسی اگه داره اطلاع بده ممنون میشم چون سایتشون فعلا پریده اپدیت 2.02 اخرین اپدیتی بود که برا زیرنویس زده بودم

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
سلام. بازی باگ هاش رفع شده؟ چون میخواستم بگیرم رفتم یوتیوب و شهر خیلی خلوت و ساکت بود! NPC ها هم یکی از یکی داغان تر:D ولی شوتینگ خوبی داشت.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
خوب
اومدم تا یکسری از نظرات منفیم نسبت به کلیت این بازی رو پس بگیرم

من بازی رو ۳ بار تا وسطای اکت ۲ رفته بودم و دراپش کرده بودم
- مرتبه اول همون زمان رلیز و روی PC با یه nomad و دراپ...
- مرتبه دوم پچ 1.5 یا 1.6 بود روی PS5‌ و مجدداً با یه nomad و مجدداً دراپ
- مرتبه سوم پچ 2.02 (بدون DLC) روی PS5 و با یه corpo و در نهایت دراپ بدلیل crowd density پایین و در ادامه اقدام برای خرید DLC روی PC
* مرتبه آخر پچ 2.1 (همراه با DLC) روی PC و این دفعه street kid و برای اولین مرتبه female (می تونستم با کراس سیو، سیوم روی ps5 رو بیارم اینور (که آوردم البته)، ولی ترجیح دادم که روی PC یه شروع مجدد داشته باشم از اول به دلیلی که پایین تر بهش اشاره می کنم)

1. مشکلات بازی تا حد زیادی توی پچ 2.1 حل و فصل شدن، البته هنوز یکسری چیزهای دم دستی بهشون توجه نشده. مثال: خیلی از وقتا پیش میاد که شما توی صندلی شاگرد میشینین و رانندگی بعهده ی npc هست، اولاً رانندگی بسیار غیر طبیعیه، در ثانی فرضاً اون npc برای یه گردش ۹۰ درجه توی تقاطع، فرمون رو در حدی می چرخونه که برای یه تغییر لاین هم کفایت نمی کنه، چه رسد به گردش ۹۰ درجه...
  2. هنوز یکسری از باگ ها، مثل رد شدن npc از وسط کرکتر شما وجود داره، بعضی وقتا ماشین های همراه شما توی بیابون روی هوا یا زیر زمین حرکت می کنن، بعضی وقتا بدون دلیل mission fail‌ میشه، یا وسطاش باگ می زنه که مجبور به ریلود میشید.
  3. این بازی بنظر من برای کنسول نیست. اول شخصه و یه جورایی بهتره با ماوس و کیبورد رفت سراغش. من الان همزمان با ترکیب ماوس و کیبورد و کنترلر روی pc بازیش می کنم (به لطف استیم راحت میشه با دوال سنس بازیش کرد). برای کنترل عادی از ماوس و کیبورد و برای رانندگی از کنترلر استفاده می کنم و بنظرم بهترین حالت ممکنه
  4. این بازی بازم بنظرم برای کنسول نیست، مگر اینکه یا کنسول قوی تر بیاد وسط و یا بتونه بیشتر آپتیمایز بشه (که نمیشه). توی ps5 شما با کویر طرفین. یه شهر خالی و بی روح. خیابونای خالی از ماشین، خالی از آدم و البته افت فریم. همین رو می برین روی pc‌ و می بینین که این بازی باید چی می بوده. وقتی crowd density میاد روی high اصلاً بازی عوض میشه. یه چیز دیگه ای میشه، روح توی کالبدش دمیده میشه. ولی اینم باید در نظر داشت که نیاز به PC قدرتمندی دارید برای اینکه همه چیز رو تجربه کنین.
  5. سطح جزئیات بصری یه چیزی در حد بالاتر از عالیه، البته وقتی که بتونین تنظیمات رو روی حداکثر بزارین.
  6. اما تمام اینایی که بالا نوشتم فقط یکی دو تا از وجه های تاس ۲۰ وجهی این بازی هستن. اصل قضیه داستانه
  7. داستان پردازی بازی عالیه، یه چیزی فراتر از عالی، بینظیره. توی سالهای اخیر داستان پردازی در این سطح و اندازه ندیدم. منو دقیق یاد ویچر می ندازه. همون قدر دقیق، همون قدر جالب و همون قدر بیاد موندنی. تصمیمات شما حتی توی میشن های کوچیک جانبی هم موثره، اینکه فرضاً یه مأمور پلیس که افسرده شده رو شما افسردگیش رو تشخیص بدین یا نه نتیجه ش میشه خودکشی و یا زنده موندن اون مأموره و این تازه مأموریت جانبیه! اینکه شما توی مأموریت جانبی مربوط به pepe بشینین حرفای زنش رو گوش کنین یا اینکه گوش نکنین فرق میزاره توی نتیجه، و این خوب خیلی جالب و دوست داشتنیه!
  8. صداگذاری v اگر خانم باشه عالیه و خیلی باورپذیر تر زمانیه که آقا باشه. من ۳ بار اول با v مذکر بازی کردم و بار آخری زدم توی خط مونث و واقعاً هم فرق می کنه
  9. گیم پلی بازی عالیه. سبک های متفاوت گیم پلی که می تونین با تخصیص پرک ها و آتریبیوت ها و سایبرور ها ایجاد کنین واقعاً بازی رو زیر و رو می کنن. اینکه صرفاً بخواین برین توی خط run&gun (با توجه به گان پلی بینظیر)، یا نینجا، یا netrunner لول کنین می تونه کلی اوقات مفرح رو براتون به ارمغان بیاره.
در کل باید بگم که حیف که این بازی درست و درمون همون اول ارائه نشد. ولی دم سی‌دی پراجکت رد گرم که پشت اشتباهش وایستاد و درستش کرد و این واقعاً جای تقدیر داره. درسته بازی هنوز خیلی سنگینه و هنوز هم خیلی الکی منابع سیستم رو میکشه، ولی اینا اشکالات تکنیکی هستن و یه سمت ماجرا، داستان پردازی بینظیر سمت مقابله که واقعاً نمیشه نادیده گرفتش

توصیه نهایی من اینکه که اگر PC با توان خوب دارین، دنبال تجربه این بازی روی کنسول نرید و بشینین پای PC و حالش رو ببرین، که تجربه ی ۱۰۰ بار متفاوت تری انتظارتون رو می کشه. حتی اگه روی کنسول تمومش کردین، یه فرصت به تجربه ش روی PC بدین، پشیمون نمیشین...

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
دوستان رو xbox بازی ورژن نسل 9 داره ؟ برای من این مدلیه

photo_2023-12-20_17-19-13.jpg

همین که گوشش زده x/s نسل 9 میشه ؟ چون کنار اسمش وقتی میرم روش هیچی نمینویسه و فقط میزنه Cyberpunk 2077

Erehx

Gold User
Dec 13, 2023
196
نام
?Who knows
دوستان رو xbox بازی ورژن نسل 9 داره ؟ برای من این مدلیه

View attachment 322834

همین که گوشش زده x/s نسل 9 میشه ؟ چون کنار اسمش وقتی میرم روش هیچی نمینویسه و فقط میزنه Cyberpunk 2077
آپدیت نسل ۹ش رایگانه شما هر نسخه ای بگیری آپدیت کنی میتونی از ویژگی هاش استفاده کنی. آیکون برای منم همینه و همه چیش اوکیه نگران نباش

• Like
Reactions: barney stinson

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,495
نام
عرفان
  1. داستان پردازی بازی عالیه، یه چیزی فراتر از عالی، بینظیره. توی سالهای اخیر داستان پردازی در این سطح و اندازه ندیدم. منو دقیق یاد ویچر می ندازه. همون قدر دقیق، همون قدر جالب و همون قدر بیاد موندنی. تصمیمات شما حتی توی میشن های کوچیک جانبی هم موثره، اینکه فرضاً یه مأمور پلیس که افسرده شده رو شما افسردگیش رو تشخیص بدین یا نه نتیجه ش میشه خودکشی و یا زنده موندن اون مأموره و این تازه مأموریت جانبیه! اینکه شما توی مأموریت جانبی مربوط به pepe بشینین حرفای زنش رو گوش کنین یا اینکه گوش نکنین فرق میزاره توی نتیجه، و این خوب خیلی جالب و دوست داشتنیه
تقریبا با همش موافقم البته روی کنسول ها هم از موس و کیبرد پشتیبانی میکنه .
در مورد این قسمت هم به نظرم بازی در قسمت Storytelling بشدت قوی ظاهر میشه و کلا جادوی اصلی CDPR توی همون شیوه داستانگویی هستش . ولی پلات بازی اصلا قوی نیست به نظرم . حیف اون دنیای باعظمت که یک پلات خیلی ساده و محدود داره و حتی کاری میکنه که دنیای بازی به چشم نیاد . اون ماموریت جانبی ها و قدرت اثرگذاری دیگه به نظرم استاندارد RPG هاست و اگر نباشه دیگه اسمش RPG نیست!

• Like
Reactions: Dante _Sparda

Medivh

کاربر سایت
Jul 6, 2007
98
نام
آرین
یه سوالی برام پیش اومد ولی سرچ کردم جواب قطعی براش پیدا نکردم
وقتی باس ها رو شکست میدیم اولش نمیمیرن و میشه تیر خلاص زد یا نزد. اگه بزنیم اکسپرینس اضافه میده ولی میخوام بدونم زنده گذاشتنشون تاثیری توی داستان میذاره؟

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
بازی روی Ray Tracing کنسول Ps5 اصلا قابل بازی کردن نیست. فکرکنم ۱۰ فریم میشه اصلا:))
من هم به تازگی این بازی رو روی Ps5 و مود کوالیتی بازی کردم ... تو حدودا 80 ساعت گیم پلی که داشتم ... افت فریمی ندیدم ... بسیار نرم - بسیار واضح و پر جزئیات

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یه سوالی برام پیش اومد ولی سرچ کردم جواب قطعی براش پیدا نکردم
وقتی باس ها رو شکست میدیم اولش نمیمیرن و میشه تیر خلاص زد یا نزد. اگه بزنیم اکسپرینس اضافه میده ولی میخوام بدونم زنده گذاشتنشون تاثیری توی داستان میذاره؟
هیچ تاثیری نداره

• Like
Reactions: Medivh

Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,517
من هم به تازگی این بازی رو روی Ps5 و مود کوالیتی بازی کردم ... تو حدودا 80 ساعت گیم پلی که داشتم ... افت فریمی ندیدم ... بسیار نرم - بسیار واضح و پر جزئیات
اره من اشتباه میکردم:D ولی پرفورمنس خیلی بهتره واقعا. نمی‌ارزه سوییچ کنم.

• Like
Reactions: Pedirahimzadeh

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
حدود ۱۰۰ ساعتی درگیر بازی بودم و پایان ها رو دیدم.
دلم برای نایت سیتی تنگ میشه. چه دیالوگایی، چه کارکترهای صمیمی و پخته‌ای، چه داستان غم‌انگیزی!، چه شهر پر اتفاقی، چه سیر پرفراز و نشیبی، چه گیم پلی نابی. چه بازیه قشنگی !

امتیاز ۱۰ از ۱۰

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
حدود ۱۰۰ ساعتی درگیر بازی بودم و پایان ها رو دیدم.
دلم برای نایت سیتی تنگ میشه. چه دیالوگایی، چه کارکترهای صمیمی و پخته‌ای، چه داستان غم‌انگیزی!، چه شهر پر اتفاقی، چه سیر پرفراز و نشیبی، چه گیم پلی نابی. چه بازیه قشنگی !

امتیاز ۱۰ از ۱۰
خوشحالم از بابت نیش و کنایه هایی که بازی به نظام سرمایه داری و کپیتالیزم جهانی زد. پیش‌بینی های جالبی هم از آینده‌ی بشریت داشت. پیش بینی هایی که رگه هایی از اون رو امروزه در جهان مشاهده میکنیم. آینده‌ی مبتنی برهوش مصنوعی و تکنولوژی های سوار بر ابعاد مختلف زندگی. زندگی عاری از کانسپت های اخلاقی، خلافکاری به عنوان نرم عادی جامعه و بی تفاوت شدن نسبت به دیگران و بار دیگر نیش و کنایه به روانشناسی های زردی مثل اینکه تو مرکز جهان هستی ‌ای.
به قول داستایوفسکی، وقتی چیزی به اسم اخلاق ماهیت خودش رو از دست بده، دیگر بهانه‌ای برای طغیان نکردن نخواهی داشت. این رو چه زیبا در اتفاقات بازی مشاهده می‌کنیم. در یکی از دیالوگ ها، عبارت "شهری که بازنده بود" رو شاهدیم. دنیای پر از زرق و برق نایت سیتی، بازتاب این بود که هرچقدر در زندگی بواسطه ی پول و قدرت پیشرفت داشته باشی و به جاه و جلال برسی، آسایشت ممکنه تضمین بشه ولی آرامش چیزی نیست که با صرف این مسائل بدست بیاد و چه خوب که در آینده هم برخی ازین مفاهیم برای خیلی ها ارزشمند بحساب بیاد. کارکتر وی زمان زیادی نداشت برای زنده موندن ولی از وقت و انرژی و جسم و روان خودش برای کمک به دوستانش خرج کرد ولی در نهایت چی گیرش اومد؟ تنهایی... .
زیبایی این تنها شدن در چیه؟ این احساس در وی دقیقا همون نقطه ی تمایز آدما با همدیگه س‌. گاهی تاوان شریف موندن، اینه که خودت رو سیبل بقیه کنی تا به هدف شون برسن و کمک حال شون باشی و سر بزنگاه همونا که براشون فدا شدی بهت پشت میکنن‌. اینکه شریف بودن تاوان داره رو به خوبی در بازی مشاهده میکنیم.

نکته جالب دیگر مسئله ی Consciousness در بازی هست. در تفسیر سطحی و اولیه ی اثر، کارکتر V وقتی که مجدد هشیاری خودش رو بدست میاره، متوجه میشه که ۶ ماه بیشتر قادر به زندگی نیست. در تفسیر دیگر، گاه براتون پیش اومده که حس کنید بدن تون کشش ذهن و افکارتون رو نداره و سطح هشیاری تون انقدر بالا بوده در برخی لحظات زندگی که یک حس پشیمانی از برخی تصمیمات قدیم به سرتون میزنه و حدیث نفس‌تون (صحبت با جانی سیلورهند) بیشتر میشه.

فضای scifi و ژانر پانک، بهترین فرم برای صحبت درباره ی مسائل اخلاقی، اعتقادی و کانسپت های فلسفی هست بنظرم. چون آزادی عمل بسیار زیادی برای تزریق کانسپت های مختلف در ابعاد مختلف اون ژانر رو داری. جاییه که قوای تخیل انسان هم به کارش میاد و تعاریف و پرسپکتیوهای جدیدی به گوشه و کنار اتفاقات ارائه میشه. سایبرپانک رو این چیزا ارزشمندتر میکنه.
صحبت درباره ی این بازی زیاده. برید سراغش. ارزشش رو داره. احساساتی رو برانگیخته میکنه و افکاری رو تریگر میکنه که به گیمر بودن تون افتخار میکنید که تو این دنیای دیوانه، فرصت واسه تجربه‌ی چنین چیزی بهتون دست داد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر