Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
آقا یه سوال:

هوش مصنوعی چنین بازی هایی ضعیف نیست؟
هوش مصنوعی سایبر کمی مشکل داشت که با آپدیتها خیلی بهتر شد ضمن اینکه اینجا طرف از بیلد نینجا داره بازی میکنه که قابلیتهای سریع و مخفی کاری وکند کردن زمان داره البته فکر کنم بازی داره روی درجه آسون میره چون تعداد دشمن ها در اون مناطق بیشتر بود

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
ظاهرا CDPR نمیخواد بیخیال بازی بشه LOL تو اپدیت جدید قابلیت تغیر رنگ اونم به یک روش کاملا Lore Friendly برا های اند ترین (فعلا) برند ماشین گذاشتند . CrystalCoat یکی از قابلیت های برند Rayfield که طبق Lore باهاش میشه به صورت آنی رنگ ماشین رو عوض کرد . افکتی که واسه تغییر رنگ گذاشتن خیلی باحال ـه . CrystalCoat تا وقتی که داخل ماشینی فعال هستش و بعد پیاده شدن خاموش میشه :

View attachment 20240131-LastKnownMeal-1752724359528014292-Z_08elUysfkxfdtq.mp4

اگه زیاد به ماشین دمیج بزنی از کار میوفته (Attention to Details)

View attachment 20240201-LastKnownMeal-1752809069620945373-mGifC-Vfb1xhgDKA.mp4

( لول Attention to Details بازی داره جالب میشه امیدوارم با همین فرمون برن واسه ساخت نسخه بعدی)

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ظاهرا CDPR نمیخواد بیخیال بازی بشه LOL تو اپدیت جدید قابلیت تغیر رنگ اونم به یک روش کاملا Lore Friendly برا های اند ترین (فعلا) برند ماشین گذاشتند . CrystalCoat یکی از قابلیت های برند Rayfield که طبق Lore باهاش میشه به صورت آنی رنگ ماشین رو عوض کرد . افکتی که واسه تغییر رنگ گذاشتن خیلی باحال ـه . CrystalCoat تا وقتی که داخل ماشینی فعال هستش و بعد پیاده شدن خاموش میشه :

View attachment 326699

اگه زیاد به ماشین دمیج بزنی از کار میوفته (Attention to Details)

View attachment 326700

( لول Attention to Details بازی داره جالب میشه امیدوارم با همین فرمون برن واسه ساخت نسخه بعدی)
ای کاش یه DLC دیگه میدادن‌.

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
آپدیت Elamigos رو نسخه فیتگرل نصب میشه؟
مطمئن نیستم ولی طبق تجربه ای که از آپدیتهای ال آمیگوس داشتم آپدیتهاش بیشتر با نسخه ریپک خودش هماهنگه مثلا بازی بوده که من نسخه ال آمیگوس داشتم و آپدیت rune روش زدم مشکلی اون موقع نداشتم ول وقتی آپدیت بعدیشو برای ال آمیگوس گرفتم به مشکل خورده و ارور داده به نظرم بهتره روی فیت گرل آپدیت rune بزنی چون خودش نسخه rune ریپک کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Jack.bauer

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
پارسال یه بار بازیو تموم کردم ولی امسال با این dlc که داد گفتم بزار یه دور دیگه هم برم فقط میتونم بگم شاهکار بود
مخصوصا شروع dlc پلیر رو میخکوب میکرد
اسپویل داستانی

اینبار که dlc رو تموم کردم برای اینکه بتونم v رو نجات بدم مجبور شدم به سو می خیانت کنم و آخر سر هم نکشتمش دادمش دست رید تا رید جونم رونجات بده ولی حقیقتا وقتی که جونم رونجات داد به یه پوچی رسیدم همش حس میکردم این زنده موندن ارزشش رو نداشت خیلی چیزا از دست رفت درواقع هیچی براش نموند برا همین دوباره از جایی که باید برم پشت بوم میستی و به رید زنگ بزنم به حرف جانی گوش دادم و زنگ نزدم رفتم ساختمون آراساکا و جانی رو نجات دادم حس بهتری دارم :D
چون v نمیتونست زنده بمونه و قبلا هم وقتش تموم شده بود دکستر دشاون کشتش اینبار هم به لطف تراشه جانی زنده بود پس حداقل حقش بود اون بدن رو بدست بیاره اگرم بدست نمیاورد v میمرد فرقی نمیکرد اینبار از v یه رد عصبی پیش الت موند شاید تو نسخه بعدی حتی بخوان v رو زنده کنن:D

اینم خودم عکس گرفتم حیفم اومد نزارم

آخرین ویرایش:

Amorfin

کاربر سایت
Jul 1, 2023
22
درود دوستان یه سوال دارم برای فارسی ساز بازی کدوم شرکت کارش بهتره و خدمات بهتری میده؟سایبرپانکو میخام بگیرم فارسی سازشو نمیدونم از کجا که تکمیل باشه با فانتوم لیبرتی.زبانم بد نیست اما وقتی کار به فلسفه و سخنان بزرگان میرسه دستو پا شکسته میفهمم چی میگن.برای چن تا بازی دیگه مثله الدن رینگ و ویچر و استارفیلدم میخام بگیرم و از اول استارت بزنمشون
اگه تاپیک مخصوصم داره بهم معرفی کنید من پیدا نکردم.بازم ممنون

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
درود دوستان یه سوال دارم برای فارسی ساز بازی کدوم شرکت کارش بهتره و خدمات بهتری میده؟سایبرپانکو میخام بگیرم فارسی سازشو نمیدونم از کجا که تکمیل باشه با فانتوم لیبرتی.زبانم بد نیست اما وقتی کار به فلسفه و سخنان بزرگان میرسه دستو پا شکسته میفهمم چی میگن.برای چن تا بازی دیگه مثله الدن رینگ و ویچر و استارفیلدم میخام بگیرم و از اول استارت بزنمشون
اگه تاپیک مخصوصم داره بهم معرفی کنید من پیدا نکردم.بازم ممنون
گیم ساب

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
580
من خیلی تو این بحث ها وارد نیستم که میگن یا میگفتن cdpr نسبت به ویچر افت کرده.

اولین تجربه cdpr تو بازی FPS از خیلی ها بهتر بوده. ۱ ساعت خورده ای اول فانتوم لیبرتی و به طور کلی ماموریت های اصلیش، شدیدا منو یاد سری بلک اپس میندازه.
اون حالت هالیوودی و اکشن نفس گیر و سینمایی رو شما بیشتر تو سری بلک اپس و سری کلاسیک CoD میتونید پیدا کنید که هنوزم رقیب ندارن و بنظر من اگه قرار باشه یه بازی شوتری ساخته بشه که تو بخش کمپین با CoD رقابت کنه CDPR به راحتی از پسش برمیاد. گانپلی و طراحی سلاح های سایبرپانک واقعا حرف نداره. شما یه کلکسیون فوق العاده از پیستول هایی دارید که تو هیچ بازی دیگه ای نمیتونید به این زیبایی پیداش کنید‌. هر کودوم از این سلاح ها مخصوصا سلاح های ایکونیک هم یه شناسنامه خاص و داستان منحصر به فرد خودشو داره .

درباره موسیقی بازی، بنظرم اهنگ The Rebel Path شاهکار موسیقی الکترونیک هست.
این اهنگ رو اگه کسی نشنیده، توصیه میکنم اول بازی رو تجربه کنه و تو خود بازی تجربه اش کنه.
این اهنگ بنظر من یک نوعی از روایت هست که بدون کلام حرفشو میزنه. شما احتمالا اهنگ ezio family رو شنیدید که شده تم اصلی سری AC و با هر بار شنیدنش کلا میفهمید داستان از چه قرار هست. یک جور شناسنامه و امضای بازی هست.
ولی Rebel Path از همه، از همه اهنگ هایی که تا حالا برای هر بازی ساخته شده بهتره و اهنگساز گویی که از کارگردان و نویسنده بهتر درک کرده که قرار هست چطوری حس نفرت، شرارت، شورش، یاغی گری، مبارزه و غم رو منتقل کنه. حالا وقتی این اهنگ با تمام دقت ساخته شده، تیم سازنده بازی اون مرحله خاصی که برای پخش این اهنگ انتخاب کرده، بهتر از هر موزیک ویدیویی هست که وجود داره و از همه عجیب تر اینکه انگار شما تو این موزیک ویدیو داری نقش بازی میکنی و کاملا خودتون رو تو اون محیط و حس و حال کاراکتری که دارید کنترلش میکنید حس میکنید و ایندفعه شما دقیقا توی مغز اون هستید و میفهمید که اون موقعیت و حس و حال یعنی چی، جالبتر از همه با سلاح خاصی که دستتون هست، نحوه ریلودش و صدای شلیکش با ضرب اهنگ کاملا سینک هست و اون سلاح تو دستتون داره میرقصه.

کیانو ریوز، بهترین انتخاب ممکن بوده و ایکاش واقعا میشد فیلم سینمایی مختص به جانی سیلورهند رو ساخت و به همین ترتیب ادریس البا انتخاب ۱۰۰٪ درستی بوده.

درباره کیانو ریوز و انتخابش برای نقش جانی، این صحنه از فیلم ماتریکس رو با اهنگ Rebel Path ببینید، این نئو و ترینیتی نیست. این صحنه دقیقا مختص روگ و جانی سیلورهند هست.

View attachment 1000050306.mp4

سایبرپانک برای من یه اثر فوق العاده دوست داشتنی هست که خوشحالم تیم سازنده از تلاشش دست نکشید و تا جایی که ممکن بود از بازی پشتیبانی کرد. الان بهترین موقع برای تجربه این بازی هست تا GTA از راه برسه. بیشتر از ویچر بعدی، برای سایبرپانک بعدی مشتاقم.
درباره کاراکترها و روایت داستان، سایبرپانک حرف نداره. یه کم کوتاه فقط میخوام به اولین پارکر اشاره کنم:
اولین پارکر سرنوشت خیلی شوم و غم انگیزی داشت، نحوه روایت اینکه چه اتفاقی براش افتاد واقعا فوق العاده بود.
هیچوقت به طور شفاف گفته نمیشه که چرا اولین خودکشی کرد. حرفهایی که بقیه درباره اش میزنند و جایی که خودشو پیدا میکردیم تصوراتی رو تو ذهن مخاطب شکل میده که از اون چیزی که نویسنده بخواد توصیف کنه وحشتناک تره. اینکه ذهن ما خودش با دیدن شواهد و شنیده ها صحنه سازی میکنه که چه جنایتی در حقش شده خیلی خیلی وحشتناک هست. اصلا کل این بخش و اینکه عروسک های جنسی چی هستند و چطوری داره از این ادم ها استفاده میشه و بعدش به طور بی رحمانه ای از بین میرند داستانی هست که درسته و ناخوداگاه من قبولش کردم که تو اینده همچین اتفاقی متاسفانه میوفته، الانم البته این اتفاق های تلخ وجود داره و ترکیبش با تکنولوژی روز تلخ ترش میکنه.
صحنه ای که با خودکشی اولین مواجه میشیم اصلا از یاد نمیره و جالبتر و عجیب تر اینکه هر موقع وارد خونه جودی بشید اون صحنه و جنازه اولین پارکر یادتون میاد. حتی موقعی که کامپیوتر جودی رو چک میکنید، خودش رو سرزنش میکنه که چرا مراقب اولین نبوده و اجازه داد که کار به اینجا برسه. حضور اولین پارکر تو کل بازی کوتاه هست اما تاثیرش داستان اصلی رو شکل میده و همین باعث میشه که این کاراکتر با نقش کوتاهش، خیلی کلیدی و مهم باشه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان این فارسی ساز رو یکبار رو ویچر گرفتم کل بازی فارسی شد
جایی هست که فقط زیرنویس فارسی برای بازی داشته باشه؟
نمیخوام منوها و آیتم ها عوض بشن

آخرین ویرایش:

mehdy.z

کاربر سایت
Nov 27, 2009
700
نام
Mehdy
اینقدر از پچ 2.00 و بخش Phantom Liberty توی نقد سایتهای مختلف تعریف شنیدم که سر آخر بازی رو دانلود کردم.
فقط دوستان یه سوال داشتم برای انجام بخش PL آیا حتما باید بخش اصلی داستان بازی رو هم برم؟؟..یعنی اگه بخش اصلی رو نرم چیزی از از داستان و جزئیات بازی رو از دست نمیدم؟؟
و یه سوال دیگه هم که بخش داستان اصلی PL حدودا به تنهایی چند ساعته؟؟ اینقدری هست که با انجام اون بشه لذت واقعی بازی رو درک کرد یا نه اینقدر کوتاهه که نمیصرفه اون رو به تنهایی بازی کنم؟؟
ممنون.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
اینقدر از پچ 2.00 و بخش Phantom Liberty توی نقد سایتهای مختلف تعریف شنیدم که سر آخر بازی رو دانلود کردم.
فقط دوستان یه سوال داشتم برای انجام بخش PL آیا حتما باید بخش اصلی داستان بازی رو هم برم؟؟..یعنی اگه بخش اصلی رو نرم چیزی از از داستان و جزئیات بازی رو از دست نمیدم؟؟
و یه سوال دیگه هم که بخش داستان اصلی PL حدودا به تنهایی چند ساعته؟؟ اینقدری هست که با انجام اون بشه لذت واقعی بازی رو درک کرد یا نه اینقدر کوتاهه که نمیصرفه اون رو به تنهایی بازی کنم؟؟
ممنون.
PL وسط داستان اصلی میاد و اگر قبل از کوئست اصلی تمومش کنی یه اندینگ جدید برای بازی اصلی باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر