Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

DoReMi

کاربر سایت
Feb 24, 2022
300
منم از زمان عرضه منتظر بودم بازی به یک ثباتی برسه از هر لحاظ بتونم برم سراغش. قبلا نسخه های پایه تر رو رفته بودم چند مرحله اول رو و خیلی اعصاب خرد کن بود. ولی حالا

That's it guys...

بهتر از این دیگه نمیشه برای سایبرپانک متصور شد. یه هفت هشت ساعتی پیش رفتم و با توجه به scale بازی، تنها بخشی که کمی ایراد داره هوش مصنوعی گاه و بیگاه دشمن هست که میشه زیر سبیلی ردش کرد‌. گرافیک و گان پلی و گیم پلی در بهترین حالت ممکن. داستانش هم در کل این یکی دوسال که کمی بازی کرده بودمش برام جذاب بود بدونم چه خبره. کانسپت های ژانر پانک رو به خوبی پیاده کردن. حالا تا پیش برم ببینم چه تجربه ای میشه.

. خلوت شدن منوهای بازی یکی از بهترین تصمیمات cdp red بود.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بعد یه نکته دیگه هم ارتباط militech با blue eyes هست. بخصوص اون فرستنده پشت بوم خونه پرالز ساخته میلی‌تک بود. خود میلی‌تک هم که رفیق NUSA هست. یه حسی بهم میگه این آقای چشم آبی از دسیسه های مایرز باشه :D
حتی تئوری (مورگان بلک هند= چشم آبی) همکاریش با جانی و میلی‌تک توی ترکوندن آراستکا رو هم نباید فراموش کرد.
فک میکنم خیلی قضیه بالاتر از دولت و ... باشه. خصوصا NUSA که عملا قدرت زیادی هم نداره در قیاس با همین دولت فعلی آمریکا در واقعیت.

اون یارو دیوونه هه کنار مغازه میستی که تئوری توطئه هاش رو میگفت، یه حرف هایی میزد که شاید همه به حساب احمقانه بودن از کنارشون رد شده باشیم.

ولی خب با توجه به اینکه خودش رو نهایتا یه عده سر به نیست میکنن شاید واقعا داشته حرفای مهمی میزده😁
اون معتقد بود دولت و کورپو هارو اصلا alien ها دارن کنترل میکنن.
حتی به چشم ها اشاره کرد تو حرفاش.
به هرحال روگ ai و alien ها منطقی تر از اون بحث قدیمی و کلیشه ای دولت هستن برا من.

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,747
فک میکنم خیلی قضیه بالاتر از دولت و ... باشه. خصوصا NUSA که عملا قدرت زیادی هم نداره در قیاس با همین دولت فعلی آمریکا در واقعیت.

اون یارو دیوونه هه کنار مغازه میستی که تئوری توطئه هاش رو میگفت، یه حرف هایی میزد که شاید همه به حساب احمقانه بودن از کنارشون رد شده باشیم.

ولی خب با توجه به اینکه خودش رو نهایتا یه عده سر به نیست میکنن شاید واقعا داشته حرفای مهمی میزده😁
اون معتقد بود دولت و کورپو هارو اصلا alien ها دارن کنترل میکنن.
حتی به چشم ها اشاره کرد تو حرفاش.
به هرحال روگ ai و alien ها منطقی تر از اون بحث قدیمی و کلیشه ای دولت هستن برا من.
questش رو رفتی ؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
View attachment 319075
خب اینم یه رده بندی کارکترها از دید خودم. یه تعدادی کارکترها نیستن طبیعتا که خب یعنی توی این ۵ ردیف قرار نمیگیرن و پایین ترن.
من قبلا فرستاده بودم برا خودمو. برا قیاس باز میفرستم. IMG_20231118_104222_115.jpg

ولی خب خیلی فرق داره. ریور اصلا در حد ۳ تای دیگه تو اون تیر نیست برا من. سابورو و گورو خیلی بالاترن برا من.
جودی و کری یه لول پایین تر از ریور و پنم(حداقل)

روگ جزو بهترین شخصیت های گیم بود برا من. حتی نزدیک به تیر ۱

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
سلام
آقا یه راه برای پول در آوردن تو بازی میگید؟ وضعم خرابه :D
آدم بکش، اسلحه هاشون رو‌ لوت کن ببر بفروش! هرجا یا یه گنگ درگیر بشی کم کمش میتونی ۵،۶ تا اسلحه بلند کنی ۱۰۰۰۰ تا در بیاری

• Like
Reactions: mohammadl021

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
سلام
آقا یه راه برای پول در آوردن تو بازی میگید؟ وضعم خرابه :D
روشها زیاده و دوستان گفتن. ولی لوت اسلحه بهترینه و به وندور درست هم بفروش اسلحه هارو. اون ncpd assault ها هم خوبن. Gigs و side job ها هم خوبن. ( منظورم ساید کوئست نیست)

بازی توی پول دادن خیلی دست و دلبازه و به راحتی میتونی همون اوایل همه ماشین هارو بخری. فقط لازمه اش انجام این کارهای کوچیکه که با دیدن نقشه داینامیک بازی هر جا هستی، همیشه یه چیزی در جریانه و سریع به پول میرسی.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohammadl021

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
567
نام
Dani
سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم
من چند وقتیه دارم این تاپیکو دنبال میکنم و نظرات بچه هارو میخونم درباره بازی من خودم تا حالا پلی ندادم این گیمو میخوام اگر شد توی بلک فرادی بگیرمش ولی سوالی که دارم اونم اینکه اینجا خیلی از بچه ها از بازی تعریف کردن ولی بعضیام بودن راضی نبودم همچنان بعد از اپدیت ها و غیره بنظر هسته کلی بازی مشکل داره از نظر یسریا میخواستم بدونم اگر کسی حوصله داشت یه نظری درباره بازی به اشتراک بذار صادقانه که بازی ارزش خرید داره یا نه؟من خودم اکشن اول شخص باز نیستم ولی این بازی خیلی نظرمو جلب کرده میخواستم ببینم چطوریاس خلاصه بازی؟

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
من چند وقتیه دارم این تاپیکو دنبال میکنم و نظرات بچه هارو میخونم درباره بازی من خودم تا حالا پلی ندادم این گیمو میخوام اگر شد توی بلک فرادی بگیرمش ولی سوالی که دارم اونم اینکه اینجا خیلی از بچه ها از بازی تعریف کردن ولی بعضیام بودن راضی نبودم همچنان بعد از اپدیت ها و غیره بنظر هسته کلی بازی مشکل داره از نظر یسریا میخواستم بدونم اگر کسی حوصله داشت یه نظری درباره بازی به اشتراک بذار صادقانه که بازی ارزش خرید داره یا نه؟من خودم اکشن اول شخص باز نیستم ولی این بازی خیلی نظرمو جلب کرده میخواستم ببینم چطوریاس خلاصه بازی؟
ببین کسی نمیتونه به طور قطعی به شما جواب بده.
چون هر کسی از دید خودش بازی رو میبینه.
اینکه شما کلا با اول شخص حال نمیکنی خودش نکته مهمی هست.

بهترین کار این هست که برید یوتوب و بازی رو بعد از اپدیتی که شد ببینید و سعی کنید قسمت های مختلفی هم ازش ببینید و یه شناخت کلی کسب کنید.
در اخرم با توجه به هزینه ای که براتون داره سبک و سنگین کنید که ارزش داره یا نه.
ولی این بازی کلی بگم بعد از اپدیت تونست تا حدود زیادی کسایی که بازیش میکنن رو راضی کنه.

franticfixer

کاربر سایت
Mar 5, 2011
395
من بازی رو اول کار که اومده بود گرفتم ولی بعد از قضایای لانچ افتضاحش هیچ وقت بازی رو شروع نکردم تا همین اواخر و آپدیت ۲.۰. بازی به نظر من معرکست! شوتینگ بسیار خوب، داستان و کاراکترهای قوی، و سیستم پیشرفت قابل قبول. فانتوم لیبرتی هم کلا تو یه لول دیگه سیر می‌کنه.‌ ماموریت اول فانتوم لیبرتی یکی از طوفانی ترین مراحلیه که من یادم میاد.

با وجود صحبتهای بارا، باید اضافه کنم که چون هسته ی بازی برای نسل قبل بوده، یه سری مشکلات داره مثل خلوت بودن شهر (که تو فانتوم لیبرتی برطرف شده). رانندگی هم زیاد جالب نیست. ولی با وجود همه این مسائل به نظر من کاملا ارزش بازی و وقت گذاشتن داره

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
برا من جزو ۱۰ بازی برتر عمرمه.
نرتیو بازی جزو بهترین نرتیو هایی هست که من دیدم. رایتینگ ها از متوسط مدیوم گیم قطعا بالاتره و شخصیت پردازی ها فوق العاده است.

کامبت بازی تو بازی های با این مقیاس ینی اکشن ار پی جی های با این وسعت، به نظرم عمیق ترین و کامل ترینه. انواع و اقسام بیلد هارو میشه بست و یه ترکیبی از انواع سلاح های میلی(از سایبر ور ها تا انواع بلید و سلاح های بلانت)، انواع سلاح های گرم با تنوع خیلی زیاد و انواع هک های مختلف رو برا کامبت به کار بست. ینی کامبت بازی تو یه کلام تکراری نمیشه.

کوئست ها عالین. همه کوئست های اصلی و فرعی با یه مینی نرتیو جذاب ارائه شدن و حس خسته کننده بودن نمیدن. گیگ ها شاید کمتر جذابیت داشته باشن اکثرا که میتونه هرچقدر بخوای درگیرشون شی.

از نظر هنری و آرت استایل و موسیقی هم بازی یه اثر سایبرپانکی اصیله.

مراحل باز طراحی شدن و ساختار غیر اسکریپتیک دارن اکثرا. یه کم فاز دئس اکس میدن خیلی جاها و کلا دستت بازه جوری که بخوای پیش بری.

جهان بازی هم خیلی وسیع و قشنگه.

ایراد هم یه دونه داره بازی:
ساختار اپن ورلد. جایی که بازی نه اکسپلوریشن خاصی داره نه سند باکس قوی داره نه آزادی عمل زیادی میده تو مپ بازی بهت.

بازم بازی قطعا باید اپن ورلد میبود چون خیلی جهان بازی بدون قدم زدن آزادانه تو مپ درک نمیشه و از طرفی خیلی ایمرس طراحی شده تا اتمسفرش پلیر رو بگیره ولی خب از نظر دیزاین،این بازی هم مثل ویچر۳ اپن ورلد خوبی نداره.
که باز نهایتا چیزی نیست که بازی رو برا من به چیزی کمتر از شاهکار تبدیل کنه.

فاز بازی هم یه مقدار تلخ و پوچ‌گرایانه است کلا، انتظار فاز سبک و شاد مثل ویچر نداشته باش.

منم عاشق بازیم و این نظرمه. طبیعتا شاید یکی خوشش نیومده باشه و با حرفام مخالف باشه :)

stv

کاربر سایت
Jan 20, 2015
130
نام
soheil
ایراد هم یه دونه داره بازی:
ساختار اپن ورلد. جایی که بازی نه اکسپلوریشن خاصی داره نه سند باکس قوی داره نه آزادی عمل زیادی میده تو مپ بازی بهت.

بازم بازی قطعا باید اپن ورلد میبود چون خیلی جهان بازی بدون قدم زدن آزادانه تو مپ درک نمیشه و از طرفی خیلی ایمرس طراحی شده تا اتمسفرش پلیر رو بگیره ولی خب از نظر دیزاین،این بازی هم مثل ویچر۳ اپن ورلد خوبی نداره.
بحث همینه اپن ورد بودن دقیقا زیرساخت بقیه ایرادا شده
اگر بازی خطی بود هیچوقت این جوری ضعف هوش مصنوعی دیده نمیشد.
این همه اولش باگ نداشت
الان اینکه من ایراد می گیرم چرا یه نقشه به این گنده یی ایونت نداره یا تعاملی با محیط نداره همش به همین اپن ورد بودن بر می گرده
هر چند من هنوز سر حرفم هستم که بازی منهای ایرادایه بالا که خلاصه اش می شه اپن ورد بودن تو گیم پلی مخفی کاری ضعف داره یعنی اونجا هست ولی مکانیزمشو نداره

• Like
Reactions: Jaw

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر