Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد

چه دهنی ازم سرویس شد واسه خرید ماشینا و گرفتن تروفی :D
شاید مهمترین تغییر واسه تروفی هانترا همین باشه.

دیشب رفتم داخل بازی خیلی خرتو پرت داده بود بهم. یه سری کوئست هم اومده بود که فکر کنم با همین آپدیت اضافه شدن و یادم نمیاد قبلا دیده باشمشون. دیگه گرنید هم نمیشه اسپم کرد مثل قدیما. انگار فقط یکی داری که کول‌داون داره :D اضافات گیم‌پلیش در کل جالبه و اون تازگی رو حتی واسه منی که قبلا بازی رو شخم زدم، داره.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
مثل اینکه بازی اصلی رو قبل از فنتوم لیبرتی نباید تموم کرد چونکه بعد از تموم کردن دی ال سی یک پایان جدید به بازی اصلی اضاف میشه
الان یعنی منی که بازی را تموم کردم و dlc را خریدم چیکار کنم؟
اصلا حوصله اینکه بازی اصلی را دوباره برم ندارم امیدوارم یه فکری کرده باشن

• Like
Reactions: big11toni

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,601
نام
Alireza
الان یعنی منی که بازی را تموم کردم و dlc را خریدم چیکار کنم؟
اصلا حوصله اینکه بازی اصلی را دوباره برم ندارم امیدوارم یه فکری کرده باشن
اگه اشتباه نکنم این آپشنو داری که یه کارکتر جدید درست کنی و درجا از جایی شروع کنی که DLC شروع میشه. این آپشنو ویچر ۳ هم داشت هم برای Heart of Stone و هم Blood and Wine.

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
طبق تحقیقی که کردم xbox کلا ریجن فری هست و علاوه بر خرید بازی از ریجن های مختلف تو یه اکانت، امکان خرید dlc های مختلف از استورهای مختلف رو ریجن هر بازی هست.
صبر میکنم کد dlc واسه آرژانتین اف بخوره و بخرم 😁
بازی هم پاک کردم و دوباره واسه نصب 60 گیگ حجم خواست.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب منم بازی کردم چندتا تغییر که بنظرم اومد برای ادنایی که هنوز بازی نکردن و دو به شک هستند و یا حس دوباره رفتنشو ندارن میگم :

+ گرافیک بازی بسیار عالیه و حتی از آپدیت ۱.۶ هم بهتر شده. کیفیت سایه ها، کیفیت دود و نورپردازی توی روز بازی. رزولوشن بازی توی مد پرفورمنس بسیار خوبه 1800p تقریبا. برای همین IQ بسیار خوبی میگیرید. افت فریم داره بازی مثل آپدیت های قبل ولی کمتر شده. قبلا هم بازی یه ۶۰ فریم خوب داشت که گاهی تا ۵۰ هم افت میکرد ولی الان افت کمتری داره و اگه VRR دارید عملا بازی افت فریمشو متوجه نمیشید. مد ۳۰ فریم بازی فرق چندانی با قبل نکرده و فرق چندانی از لحاظ کوالیتی با پرفورمنس ام نداره. ۳۰ فریم خوب و ثابتی داره و چون گیم پلی بازی کلا با یه شوتر سریع متفاوته، ۳۰ فریمش هم جالبه. با ترکیب موشن بلر و یه سری تنظیمات مربوط به hud و brightness میتونید یه تجربه سینماتیک جذاب داشته باشید. برای دیدن RT هم کافیه توی روز از نمای کاکپیت ماشین بازی کنید. تفاوت زمین تا آسمونه. ولی خب اونقدر پرفورمنسش خوبه، مد کوالیتی توجیه نداره مگه اینکه سینمایی باز باشید.

+ گیم پلی زیر و رو شده. شوتینگ بازی کندتره ولی با کنترلر بهتر از قبل میتونید نشونه گیری کنید. حس و حال خوبی داره. اگه استارفیلد بازی کرده باشید نزدیک ترین چیز به اون مدل گیم پلی همین سایبرپانکه. هوش مصنوعی دشمنا خیلی بهتره بخصوص پلیسها‌. تغییرات توی health و stamina به جا بوده و دیگه لازم نیست کیلویی چیزی لوت کنید. سیستم پرک بازی و cyberware هم کلی تغییرات کرده و الان هم user friendly شده و هم توی گیم پلی تاثیرشو بیشتر میبینید. این دوبخش پاشنه آشیل بازی وقتی که ریلیز شد بودن و الان میگم نقطه قوت بازین. حتی ویچر هم یادم نمیاد به این خوبی باشه تو این زمینه. به عبارتی بازی rpg تر شده.

+ سیستم تعقیب و گریز عالیه. هم هیجان خوبی داره و هم اینکه هوش مصنوعی جذابی داره. جاش خالی بود هرچند ممکنه به کارتون نیاد کلا.

+رفتار NPCها و گنگ ها هم تغییر کرده. حس میکنم شهر خیلی زنده تر شده. از لحاظ تراکم جمعیت فرقی با ۱.۶ نداره و روی اکس باکس واقعا خوبه. ولی انتظار GTA 6 نداشته باشید. بازی اتمسفر و دنیای خوبی داره و با تغییرات هوش مصنوعی و تراکم جمعیت از نسخه پایه بازی خیلی بهتر شده. الان دست کمی از NOVIGRAD ویچر نداره.

+ بازی باگ خاصی نداره. گلیچ و کرش و اینا که اصلا. یکی از پولیش شده ترین بازی های OW هست که تا حالا بازی کردم. فیزیک و هندلینگ ماشین ها هم بهتر از قبل شده و حس سنگین و خوبی دارن. تخریب پذیری ماشینا GTA لول هست.
خیلی چیزا رو ندیدم هنوز و PL هم که هنوز نیومده. بازی اصلی برای من ۹/۱۰ بود اینکه دیگه قشنگ 10/10 شده.

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
خب منم بازی کردم چندتا تغییر که بنظرم اومد برای ادنایی که هنوز بازی نکردن و دو به شک هستند و یا حس دوباره رفتنشو ندارن میگم :

+ گرافیک بازی بسیار عالیه و حتی از آپدیت ۱.۶ هم بهتر شده. کیفیت سایه ها، کیفیت دود و نورپردازی توی روز بازی. رزولوشن بازی توی مد پرفورمنس بسیار خوبه 1800p تقریبا. برای همین IQ بسیار خوبی میگیرید. افت فریم داره بازی مثل آپدیت های قبل ولی کمتر شده. قبلا هم بازی یه ۶۰ فریم خوب داشت که گاهی تا ۵۰ هم افت میکرد ولی الان افت کمتری داره و اگه VRR دارید عملا بازی افت فریمشو متوجه نمیشید. مد ۳۰ فریم بازی فرق چندانی با قبل نکرده و فرق چندانی از لحاظ کوالیتی با پرفورمنس ام نداره. ۳۰ فریم خوب و ثابتی داره و چون گیم پلی بازی کلا با یه شوتر سریع متفاوته، ۳۰ فریمش هم جالبه. با ترکیب موشن بلر و یه سری تنظیمات مربوط به hud و brightness میتونید یه تجربه سینماتیک جذاب داشته باشید. برای دیدن RT هم کافیه توی روز از نمای کاکپیت ماشین بازی کنید. تفاوت زمین تا آسمونه. ولی خب اونقدر پرفورمنسش خوبه، مد کوالیتی توجیه نداره مگه اینکه سینمایی باز باشید.

+ گیم پلی زیر و رو شده. شوتینگ بازی کندتره ولی با کنترلر بهتر از قبل میتونید نشونه گیری کنید. حس و حال خوبی داره. اگه استارفیلد بازی کرده باشید نزدیک ترین چیز به اون مدل گیم پلی همین سایبرپانکه. هوش مصنوعی دشمنا خیلی بهتره بخصوص پلیسها‌. تغییرات توی health و stamina به جا بوده و دیگه لازم نیست کیلویی چیزی لوت کنید. سیستم پرک بازی و cyberware هم کلی تغییرات کرده و الان هم user friendly شده و هم توی گیم پلی تاثیرشو بیشتر میبینید. این دوبخش پاشنه آشیل بازی وقتی که ریلیز شد بودن و الان میگم نقطه قوت بازین. حتی ویچر هم یادم نمیاد به این خوبی باشه تو این زمینه. به عبارتی بازی rpg تر شده.

+ سیستم تعقیب و گریز عالیه. هم هیجان خوبی داره و هم اینکه هوش مصنوعی جذابی داره. جاش خالی بود هرچند ممکنه به کارتون نیاد کلا.

+رفتار NPCها و گنگ ها هم تغییر کرده. حس میکنم شهر خیلی زنده تر شده. از لحاظ تراکم جمعیت فرقی با ۱.۶ نداره و روی اکس باکس واقعا خوبه. ولی انتظار GTA 6 نداشته باشید. بازی اتمسفر و دنیای خوبی داره و با تغییرات هوش مصنوعی و تراکم جمعیت از نسخه پایه بازی خیلی بهتر شده. الان دست کمی از NOVIGRAD ویچر نداره.

+ بازی باگ خاصی نداره. گلیچ و کرش و اینا که اصلا. یکی از پولیش شده ترین بازی های OW هست که تا حالا بازی کردم. فیزیک و هندلینگ ماشین ها هم بهتر از قبل شده و حس سنگین و خوبی دارن. تخریب پذیری ماشینا GTA لول هست.
خیلی چیزا رو ندیدم هنوز و PL هم که هنوز نیومده. بازی اصلی برای من ۹/۱۰ بود اینکه دیگه قشنگ 10/10 شده.
البته ویچر که از اول تو بخش پرک ها ضعیف بود و ضعیف هم موند. ساخت بیلد اصلا مفهوم نداره تو ویچر.

سایبر از اول خیلی خیلی قوی تر بود تو پرک ها و اسکیل ها و به مرااااتب ار پی جی تر بود تو این بخش. و اره الان حتی از قبل هم بهتر شده.

اینو به عنوان کسی میگم که عاشق ویچر۳ عه خودش.

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
رو سری اس ویدئو دیدم، با این آپدیت پایدار 60 فریم رو میده و از نظر کوالیتی شدیدا بهتر شده

اما خب وقتی با سری ایکس مقایسش میکنی کمی شاید توی ذوق بزنه (از نظر دیتیل)

این سی دی پی جزو بهترین دولوپرهایی هست که تاحالا دیدم... انقدر شعور داره بازی رو با آپدیت و فلان بالاخره روال کرد
بعد اون وقت یسری بازی رو منتشر که میکنن دیگه میرن کلا همه چیو بیخیال میشن، انگار نه انگار بازیشون ایراد داره

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
بازی ایرلی اکسس داشته که زودتر بازی کردین ؟
نه آپدیت 2.0 بازی دیروز منتشر شد. خود PL هنوز ریلیز نشده و سه روز دیگه میاد. اصل تغییر بازی همین آپدیته. اون PL جز خط داستانی عملا چیزی تغییر نمیکنه.

• Like
Reactions: amonre

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
825
نام
سید محمد حسین
اگه اشتباه نکنم این آپشنو داری که یه کارکتر جدید درست کنی و درجا از جایی شروع کنی که DLC شروع میشه. این آپشنو ویچر ۳ هم داشت هم برای Heart of Stone و هم Blood and Wine.
من الان بازی را بعد از یکسال خاک خوردن اجرا کردم اخرین سیو بازی برمیگرده قبل از اخرین ماموریت .نمیدونم حالا من اونجا سیو داشتم یا اتوماتیک بود قاعدتا نباید برای dlc مشکلی باشه حالا 3 شنبه معلوم میشه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ShcGve4AudYcB4258f8pnL-1200-80.jpg
این دختره از تریلر معرفی سال ۲۰۱۳ بازی رو یادتونه؟
اسمش ملیسا روری بود‌.
یه سایبر سایکو که همین صحنه، دستگیر شدنش توسط Max Tac بعد از کشتن ۱۴ تا civilian با منتیس بلید هاش رو میبینیم.

تو بازی هم یه جا حضور داره:
aa8d77a42a0c506983347c981dd2a5bf.jpg
تو یکی از مراحل سایبر سایکو میبینیمش. عضو Max Tac شده خودش.
درجه بالایی هم داره

اتفاقا به V پیشنهاد میکنه به مکس‌تک اضافه شه.

خیلی هم کامنتت ها کریپی ای میزاره سر موقعیت. مثلا اینکه چقدر حس کشتن یارو تو این صحنه ضربان قلبش رو برد بالا و هیجان انگیز بود و ...

کلا اکثر کسایی که مکس‌تک هستن، خودشون قبلا سایبرسایکو بودن که درمان شدن.
تعجبی نداره چقدر بی رحم و deadly عه مکس‌تک.

حضور خیلی کم Max tac و Trauma team بزرگترین ضد حال های بازی بودن از نظر داستانی. نه فرعی نه اصلی، حضور زیادی نداشتن.
خیلی پتانسیل بالایی داشتن هر دو. به گنگ ها یا corporate ها خیلی پرداخته شد.

ولی به مشکلات اخلاقی و بحران های ۲ گروهی که منطقا جزو آدم خوب های جهان بازی باید باشن خیلی کم پرداخته شد.

امیدوارم تو سایبر بعدی جبران کنن.

آخرین ویرایش:

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
بازی نسبت به 2020 اپتیمایز شده؟:D همون روز اولی که عرضه شد بازیش کردم و 20 فریم هم نمیتونستم بگیرم (با این حال تمومش کردم :>)
اگه بهتر شده بشینم دوباره بازیش کنم

• Like
Reactions: Arash-S212

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر