Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
خوب من تقریبا 12 ساعتی بازی کردم (pc) و جدا از مشکلاتی که هممون میدونم بازی واقعا عالیه.

از نظر طراحی و ساخت یه دنیا و شهر سایبر پانکی واقعا عالی عمل کردن، از طراحی خود شهر بگیر تا شخصیت پردازی و داستان هایی فرعی که ادم توی بازی میبینه، ولی به جز اینا 2 مورد دیگه از حد انتظارات من بهتر بودن:
اول رانندگی، نمیدونم چرا ولی من به شدت از رانندگی و ماشین های بازی خوشم اومده، اکثر ماشین ها یه حس و حال سنگین بودنی دارن، و دفعه اول منو تا حدودی یاد رانندگی توی gta iv انداختن.
و مورد دوم هم مبارزات تن به تن و melee، نمیدونم انتظارات من از این بخش خیلی پایین بود یا اینکه واقعا بهترش کردن، ولی بازی کردن با شمشیر و کاتانا خیلی خیلی لذت بخش و فان هست :-"

الان من تمرکز کردم روی critical chance + dmg و اکثرا سعی کردم بخش مربوط به سلاح های سرد رو ببرم بالا و اکثر دشمن های معمولی با 1-2 ضربه کاتانا میمیرن:-"
مبارزات با تفنگ ها هم خیلی خوب بودن و در کل توی این بخش بازی مشکلی نداره.

از اونور 2 موردم بودن که میشه بهشون نکته منفی گفت...
نبود قابلیت تغییر ظاهر (مدل مو و ... ) بعد از شروع بازی، واقعا نمیدونم چرا این مورد رو از همون اول توی بازی نزاشتن :| و احتمالا با اپدیت به بازی اضافه کنن.
سیستم crafting و upgrade اسلحه ها، لباس ها و ... :-" در کل حرفای منتقد گیم اسپات و ایراد هایی که به این بخش ها گرفته همچین بی دلیل هم نبودن، ولی خوب مشکل خیلی بزرگی هم نیست...

+

خوشبختانه من باگی ندیدم که جلوی بازیکردنم رو بخواد بگیره یا مراحل رو خراب کنه، همگی باگ ها و گلیچ های گرافیکی بودن (چند بار ایتم ها روی هوا میموندن، رد شدن ماشین از داخل npc ها :| و ... ، یه بار هم یه npc باگ شده بود همش پشت سر هم یه حرفی رو تکرار میکرد)، در کل با توجه به وسعت بازی معلومه که بازی به تایم بیشتری برای پولیش شدن نیاز داشته، حداقل 2-3 ماه...

+

بازی رو روی hard شروع کنید، normal یکم زیادی اسون و very hard زیادی سخت هست، ولی هارد خیلی خوب و بالانس بوده تا اینجا...

آخرین ویرایش:

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
دوستان تو شروع بازی که مسیر زندگی V رو باید انتخاب کنیم هر انتخابی که کنیم کلا داستان بازی و ماموریت ها فرق میخواد بکنه؟؟
چون من دوتا رو تست کردم کاملا متفاوت بود!!! البته اولش حالا ادامه ندادم ببینم چی میشه!
یکجایی همه به هم میرسه و داستان یکسان میشه

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
دیروز حدود 10 ساعت بازی کردم روی pc با کارت 2080ti نظر من درباره این بازی :
1- داستان بازی 10/10 داستانی فوق العاده و کاملا درگیر کننده تا به حال مانندش رو ندیدم مشخص بسیار بسیار کار شده و پرداخت دقیقی داره
2: گرافیک 10/10: گرافیک بازی کاملا نسل بعدیه مخصوصا با ray trace و در حالت الترا ورای بازیهای دیگه هست حتی rdr 2 و میشه گفت شاهکار
3: صدا گذاری : 9/10
4: گیم پلی 9/10 : گیم پلی حسی از مخلوط watch dogs و Deus Ex داره که کاملتر و پخته تر شده
بعد از مدتها که هیچ بازی رو حوصلم نمیگرفت بیشتر از دو ساعت بازی کنم بازی رو دیدم که انگیزه گرفتم نه تنها تمومش کنم بلکه درست و حسابی تموم کنم و از لحظه به لحظش لذت ببرم البته بازی باگهایی داره مثل دیر لود شدن مدل npc ها ، مشکل اسلحه npc ها و جابجایی مشکل دار npc ها اما تا الان باگی ندیدم که نیاز به لود مجدد باشه یا روی تجربه بازی تاثیر گذار باشه

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دیروز حدود 10 ساعت بازی کردم روی pc با کارت 2080ti نظر من درباره این بازی :
1- داستان بازی 10/10 داستانی فوق العاده و کاملا درگیر کننده تا به حال مانندش رو ندیدم مشخص بسیار بسیار کار شده و پرداخت دقیقی داره
2: گرافیک 10/10: گرافیک بازی کاملا نسل بعدیه مخصوصا با ray trace و در حالت الترا ورای بازیهای دیگه هست حتی rdr 2 و میشه گفت شاهکار
3: صدا گذاری : 9/10
4: گیم پلی 9/10 : گیم پلی حسی از مخلوط watch dogs و Deus Ex داره که کاملتر و پخته تر شده
بعد از مدتها که هیچ بازی رو حوصلم نمیگرفت بیشتر از دو ساعت بازی کنم بازی رو دیدم که انگیزه گرفتم نه تنها تمومش کنم بلکه درست و حسابی تموم کنم و از لحظه به لحظش لذت ببرم البته بازی باگهایی داره مثل دیر لود شدن مدل npc ها ، مشکل اسلحه npc ها و جابجایی مشکل دار npc ها اما تا الان باگی ندیدم که نیاز به لود مجدد باشه یا روی تجربه بازی تاثیر گذار باشه
همه که از این کارت ها ندارند . روی سیستم های قوی با ری تریسینگ و این چیزا زیباست ولی سیستم های پایین تر یک بازی معمولی به سمت خوب هست . رد دد روی همه سیستم ها خفن بود و روی سیستم های بالا خیلی خفن تر .

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوستان تو شروع بازی که مسیر زندگی V رو باید انتخاب کنیم هر انتخابی که کنیم کلا داستان بازی و ماموریت ها فرق میخواد بکنه؟؟
چون من دوتا رو تست کردم کاملا متفاوت بود!!! البته اولش حالا ادامه ندادم ببینم چی میشه!
یسری دیالوگ ها هم باز میشه. مثلاً یکی nomad باشه و تو هم باشی، میشی بچه محل اشون برات پارتی بازی میکنه!

• Like
Reactions: boss-abbas

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
این افکت magicHDR عجب گودزیلاییه D: نورپردازی رو قشنگ شخم میزنه
View attachment 186387View attachment 186389View attachment 186388View attachment 186391
بیشتر اینا color bleed دارن وگرنه آره بهتر میشه رنگ و کنتراست بازی.
خودت میتونی جدا بسازی بدون color bleed
یهvibrance + curve بنداز

• Like
Reactions: kamyy and TeTration

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
داداش من بازی رو روی fx8350 و 1060 داره میزه.
fx8350 حدود 12 سالش هست... اگه اشتباه نکنم.
یه همچین سیستمی الان خیلی قدیمی حساب میشه ولی باز از ps4 هر بازی بیاری بهتر فریم میده! :D ببخشید دیگه ps4 همون موقع هم زیاد wow نبود. ok بود.

نزدیک ترین بازی به این بازی هم deus ex mankind divided هست اگه فکر میکنی تو این ژانر بهت خیانت شده برو اونو بازی کن خوشت میاد.
اگه اونو خوشت نیومد کلاً این ژانر باب میل ات نیست. اینم نمیگم که بد گفته باشم نه. یکی سیب دوست داره یکی هلو. هر کی یچی دوست داره!
دوست عزیزم من روی همین ps4 بازی لست انجام دادم جدای از انحصاری بودنش معلوم میشه ps4 این قابلیت داره که چنین بازی براش نیاد دلیلش تمرکز سازنده روی نسل نهم و pc بود پورت نسل 8 چون پلیر زیادی تو این نسل مونده برا سود دهی داده وگرنه بازی شاخی نیست که رو این نسل قابل اجرا نباشه مصداقشم بازی middel earth mordorکه تو ps3 داغون بود اما تو ps4 همون اوایل نسل 8 اومد خیانت نشده اما بعد این همه بازی کردن گان پلی بازی چیز جدیدی نداره رانندگی که دیگه معلوم

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
دوست عزیزم من روی همین ps4 بازی لست انجام دادم جدای از انحصاری بودنش معلوم میشه ps4 این قابلیت داره که چنین بازی براش نیاد دلیلش تمرکز سازنده روی نسل نهم و pc بود پورت نسل 8 چون پلیر زیادی تو این نسل مونده برا سود دهی داده وگرنه بازی شاخی نیست که رو این نسل قابل اجرا نباشه مصداقشم بازی middel earth mordorکه تو ps3 داغون بود اما تو ps4 همون اوایل نسل 8 اومد خیانت نشده اما بعد این همه بازی کردن گان پلی بازی چیز جدیدی نداره رانندگی که دیگه معلوم
لست رو قبول ندارم چون کوچیکتر و کنترل شده تر بود.
ولی بگی هورایزن قبول دارم. آره بازی هنوز کلی جا داره سبکتر بشه.
بازی شادو اف موردور هم قبول دارم خیلی آپتیمایز بود دمشون گرم. ولی شیدینگ اش خیلی ساده از سایبرپانک بود قبول کن. نمیشه حتی با شادو اف وار مقایسه اش کرد.
ولی کسی منکر نیست که باید بهینه تر شه.
بجز یسری دارندگان ۲۰۸۰ که یکم وایسی پیداشون میشه!!

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
لست رو قبول ندارم چون کوچیکتر و کنترل شده تر بود.
ولی بگی هورایزن قبول دارم. آره بازی هنوز کلی جا داره سبکتر بشه.
بازی شادو اف موردور هم قبول دارم خیلی آپتیمایز بود دمشون گرم. ولی شیدینگ اش خیلی ساده از سایبرپانک بود قبول کن. نمیشه حتی با شادو اف وار مقایسه اش کرد.
ولی کسی منکر نیست که باید بهینه تر شه.
بجز یسری دارندگان ۲۰۸۰ که یکم وایسی پیداشون میشه!!
حرف شما درسته بازی روی بالاترین تنظیمات عالی ولی با این پورت ps4 که خودشونم ازش اطلاع دارن به نظرم توهین به این کنسول عظیم بوده چون واقعا لذت بازی از بین رفته

BFG 9000

کاربر سایت
Aug 25, 2011
341
نام
امید
همه که از این کارت ها ندارند . روی سیستم های قوی با ری تریسینگ و این چیزا زیباست ولی سیستم های پایین تر یک بازی معمولی به سمت خوب هست . رد دد روی همه سیستم ها خفن بود و روی سیستم های بالا خیلی خفن تر .
هر چند سال این اتفاق میوفته، دیگه وقت عوض شدن نسله، مطمئنا از این به بعد تو عناوین دیگه هم تکرار میشه این سنگین بودن بازی...

• Like
  • Sad
Reactions: saeedx and kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر