Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
عــــــــــــــــه احسان تویــــــــــــــــی !!!!!
View attachment 185150
:D:D:D

نه من این شیرزن عرصه مو از ماست بیرون کشیدن رو اصلا یادم نبود
اما آره منتظر خراب شدن بازی بودم نه اینکه دوست داشتم اینطور بشه نه !
از قبل پیش بینی کرده بودم و بهت هم گفته بودم
الان هم میگم با سیستم های ما و علی الخصوص شما بازی روی تنظیمات medium / low و 720p شاید 30 فریم بده .
خب این اصلا خوب نیست ! برای شمایی که دلت میخواست پلی ش بدی نمیتونی لذت ببری
گیم اسپات هندونه زیر بغل کسی نمیزاره و با کسی تعارف نداره از اینش خوشم میاد .
:D see u in discord soon :D

بازی خراب نشده ، نمره خوبی گرفته اون چیزی هم باید باشه هست ( گفتم مابقی نمرات گواه قضیه است )
این خانمم به معلوم الحال بیشتر شبیهه تا مو رو از ماست بیرون بکش
بحث تعارف نداشتن یا هندوانه زیر بغل نیست بحث سر اینه اگر مصاحبه اش رو که تو کانالشون قرار داده ببینی متوجه میشی این خانم بخش هایی از بازی رو تجربه نکرده ( بعضا مهم ) و کاملا سلیقه ای نظر داده ، اون ویدئویه کوتاهی که قرار دادم رو ببین عملا داره تته پته میکنه! تا نقد سالم و منطقی. ( یک یا دو نمره پایین از گیم اسپات هم بین این همه 10 کامل و 9 به چشم نمیاد تاثیری ایجاد نمی کنه حداقل برای کسانی که متای بازی براشون مهمه)
سیستم هم فعلا خودت رو باهاش مشغول نکن تازه اوله راهه برادر ، بازی دارای قفل دنوو بوده روز لانچ برداشته میشه ( این توی پرفورمنس بد بازی خیلی تاثیر گذاشته)
از طرفی پچ روز اول طبق گفته خودشون تمرکزش روی پرفورمنس بازی هست و قائدتا پچ های بعدی ، این بازی قراره روی نسل هشتم قابل پلی باشه پس درست میشه.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی خراب نشده ، نمره خوبی گرفته اون چیزی هم باید باشه هست ( گفتم مابقی نمرات گواه قضیه است )
بحث تعارف نداشتن یا هندوانه زیر بغل نیست بحث سر اینه اگر مصاحبه اش رو که تو کانالشون قرار داده ببینی متوجه میشی این خانم بخش هایی از بازی رو تجربه نکرده ( بعضا مهم ) و کاملا سلیقه ای نظر داده ، اون ویدئویه کوتاهی که قرار دادم رو ببین عملا داره تته پته میکنه! تا نقد سالم و منطقی. ( یک یا دو نمره پایین از گیم اسپات هم بین این همه 10 کامل و 9 به چشم نمیاد تاثیری ایجاد نمی کنه حداقل برای کسانی که متای بازی براشون مهمه)
سیستم هم فعلا خودت رو باهاش مشغول نکن تازه اوله راهه برادر ، بازی دارای قفل دنوو بوده روز لانچ برداشته میشه ( این توی پرفورمنس بد بازی خیلی تاثیر گذاشته)
از طرفی پچ روز اول طبق گفته خودشون تمرکزش روی پرفورمنس بازی هست و قائدتا پچ های بعدی ، این بازی قراره روی نسل هشتم قابل پلی باشه پس درست میشه.
مهم اینه این خانم رسالتش انجام داده =))

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
مهم اینه این خانم رسالتش انجام داده =))
بله ، تا رسالت رو چی معنی کنی :))
نقد ign توی 13 ساعت 2 میلیون و اندی ، ویو گرفته به قولی دیده شده.
نقد game spot توی 13 ساعت به زور به 200 هزار ویو رسیده اونم با خدای دیسلایک!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ

منم امیدوارم درست بشه
و خودم هم میخوام پلی بدم و در صورت رفع مشکلات حتی بخرم .
این خانم نقدش رو کرده و حتما ی بخش هایی نظرش رو جلب کرده و دست گذاشته روی همونا . ( نقطه ضعف ها ) حالا چقدر تونسته صفحه ترازوش رو نسبت به نقاط مثبت و منفی ثابت نگه داره ما نمیدونیم .
اما اینم در نظر بگیریم که این خانم منتقد سایت اسم و رسم داری مثل گیم اسپاتِ که حداقل 20 سال سابقه داره نه منتقد بازی سنتر .
و نظرش تو جایگاهی که هست قابل احترامه برای من .
راجع به دنوو هم فکر نمیکنم ! بازی drm free بوده و هست و این نمی تونه دلیلی برای پرفورمنسش باشه و نیاز به اپتیمایز داره .

• Like
Reactions: ehsan7 and kamyy

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام
بازی رو میشه روی حالت سانسور شده با تلویزیون جلوی خانواده بازی کرد؟
پ.ن : با خشونت مشکلی ندارم
سلام
گفتن اپشنی داره که نودیتی رو میشه آف کرد ولی باز هم توصیه میکنم جلوی خانواده نشینی بازی کنی چون محتوای M خیلی زیاد داره بازی.
ینی وقتایی بازی کن که کسی خیلی نگاهش به صفحه تلوزیون نباشه دیگه.

reza51

کاربر سایت
Nov 24, 2020
428
نام
رضا
سلام
گفتن اپشنی داره که نودیتی رو میشه آف کرد ولی باز هم توصیه میکنم جلوی خانواده نشینی بازی کنی چون محتوای M خیلی زیاد داره بازی.
ینی وقتایی بازی کن که کسی خیلی نگاهش به صفحه تلوزیون نباشه دیگه.
مسئله ای با محتوای خشن یا بقیه چیز ها ندارم
فقط می خوام بدونم اون مسئله ای که گفتید توی حالت سانسور شده چقدر هست؟ یعنی در حدی هست که بشه با تلویزیون بازی کرد یا اینکه سانسور شدش هم با فرهنگ ایران جور در نمیاد؟

• Like
Reactions: mobin.hb96

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
منم امیدوارم درست بشه
و خودم هم میخوام پلی بدم و در صورت رفع مشکلات حتی بخرم .
این خانم نقدش رو کرده و حتما ی بخش هایی نظرش رو جلب کرده و دست گذاشته روی همونا . ( نقطه ضعف ها ) حالا چقدر تونسته صفحه ترازوش رو نسبت به نقاط مثبت و منفی ثابت نگه داره ما نمیدونیم .
اما اینم در نظر بگیریم که این خانم منتقد سایت اسم و رسم داری مثل گیم اسپاتِ که حداقل 20 سال سابقه داره نه منتقد بازی سنتر .
و نظرش تو جایگاهی که هست قابل احترامه برای من .
راجع به دنوو هم فکر نمیکنم ! بازی drm free بوده و هست و این نمی تونه دلیلی برای پرفورمنسش باشه و نیاز به اپتیمایز داره .

والا رضا جان به قولی گیریم که پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل ، گیریم که شما منتقد سایت با اعتبار 20 ساله گیم اسپات هم باشی ایا باید توی مصاحبه ات و نقدت اینقدر سوتی بدی!
دیگر من دارم میبینم و میخونم که این خانم چه گفته بر همین اساس هم قضاوت میکنم ( کاملا مشخصه نه ترازو داشته بنده خدا نه صفحه)
من نگفتم drm free نیست گویا نسخه ای که برای منتقدین فرستادن برای جلوگیری از لو رفتن بازی دارای دنوو بوده ، گفتم برای ریلیز اصلی بازی قفلی در کار نیست.
اگر کسی از منتقدین صحبتی از پرفورمنس بد بازی کرده دنوو میتونه یکی از علت های مهمش باشه و بله بازی مشخصا به اپتیمایز نیاز داره پچ روز اول برای همین کار هست.

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
چون منتقدش یه تختش کمه !
بدون شرح
همینکه میگه میتونستم به پلیس کمک کنم ولی از قصد اینکارو نکردم نشون میده از چه طرز تفکری پیروی میکنه و همچنین این بازی رویاهای دایورسیتیشو نتونسته محقق کنه. نکته فاجعش اینه تا یک دهه آینده امثال این افراد چند برابر خواهد شد.
...
185159

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
مسئله ای با محتوای خشن یا بقیه چیز ها ندارم
فقط می خوام بدونم اون مسئله ای که گفتید توی حالت سانسور شده چقدر هست؟ یعنی در حدی هست که بشه با تلویزیون بازی کرد یا اینکه سانسور شدش هم با فرهنگ ایران جور در نمیاد؟
والا من که بازی نکردم ولی به احتمال ۹۰ درصد میتونم بگم که نه. جور در نمیاد.
سعی کن درحالتی سراغ بازی بری که کسی پیشت نباشه اگه به هردلیلی نمیخوای اونا ببینن چنین صحنه هایی رو.
بازی محتوای Mature خیلی زیاد داره که فقط یه بخشیش به نودیتی مربوط میشه فکر میکنم.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,357
3080 rut دیگه چیه؟؟
RTU = Ray Tracing Ultra
RTM = Ray Tracing Medium
DLSS Q = Quality
DLSS P = Performance
با Ray Tracing Ultra فقط 3090 به 1080p 60 فریم رسیده

همینکه میگه میتونستم به پلیس کمک کنم ولی از قصد اینکارو نکردم نشون میده از چه طرز تفکری پیروی میکنه و همچنین این بازی رویاهای دایورسیتیشو نتونسته محقق کنه. نکته فاجعش اینه تا یک دهه آینده امثال این افراد چند برابر خواهد شد.
...
View attachment 185159
DRM تا چه حد تاثیر داره ؟
چیزی که CDPR وعده داده
185162

در این تست 3080 فقط 11 فریم داده
3090 هم 19 فریم
185163

ehsan7

کاربر سایت
Apr 13, 2010
178
...
View attachment 185159
دقیقا کامنت ها کاملا گویاست
تازه یادم امد من این مطلب drm رو داخل ردیت خوندم
این خانم نقد کاملش داخل گیم اسپات به رسم همیشگی سایت ثبت شده اما گند کارش موقعی بالا میگیره که یه مصاحبه 40 50 دقیقه ای ازش با دو نفر دیگه داخل کانال یوتوب قرار میدن
و این تیکه ازش بریده شده که اگر کامل ببینی بیشترم سوتی داره
عملا داره میگه من به زور به سختی به یکسری از لوتها و اسکیل ها و کرفت بازی دست گذاشتم
به سختی تفنگهام رو اپگرید کردم یعنی چی اونوقت پس چکار میکردی داخل گیم اونم بازی rpg
من یکسری نقد داخل یوتوب دیدم طرف میگه انجام ماموریت های جانبی روی داستان اصلی هم سایه میندازه
بعد این خانم دنبال فرار از این ساید میشن هاست و در نقدش عملا ارتباط قوی و محکمی هم بینشون نمیبینه
بعد میگه حتی براش جذابتی نداشته لباساش و فشن بازی رو بالا پایین کنه ( اونم این بازی که اینقدر روی این بخشش کار شده و از نکات مثبتش هست)
بعد جالبه مردی که کنارش نشسته که اونم انگار کاره ای در گیم اسپات هست فقط نقد این بازی نصیبش نشده ، سریع میزنه توی روش میگه من وقت زیادی برای شاپینگ بازی خرج کردم و کارکترش رو با وسواس چیده و بالا پایین کرده ( تفاوت رو ببین دو منتقد از یک وبسایت)
این دختره جسد یه مرده رو لوت کرده دامنش رو پوشیده و د بودو ! ( دقیقا حرفیه که خودش میزنه)
واقعا خنده داره همین بهتر که این مصاحبه رو انجام داد قشنگ رسوا شد.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر