Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

the batman

کاربر سایت
May 25, 2013
394
این منتقد ign جا اینکه بیاد تعریف کنه بازی کلا چجوری شده و در قیاس با ویچر3و فالوت 4 چجوری در اومده میاد میگه رانندگیش کاملا بی نقص نبود, فلان چیزش کامل بی نقص نبود و .....
من نمیدونم این انتظار که این بازی قراره بهترین بازی تاریخ باشه از کجا ملت چنین چیزی شنیدن ؟!؟!

gamer1999

کاربر سایت
Aug 22, 2016
60
این منتقد ign جا اینکه بیاد تعریف کنه بازی کلا چجوری شده و در قیاس با ویچر3و فالوت 4 چجوری در اومده میاد میگه رانندگیش کاملا بی نقص نبود, فلان چیزش کامل بی نقص نبود و .....
من نمیدونم این انتظار که این بازی قراره بهترین بازی تاریخ باشه از کجا ملت چنین چیزی شنیدن ؟!؟!
من معتقدم کاملا بی منطقیه که یک بازی اونم rpg بخواد در همه ی زمینه ها به نهایت کمال برسه، مثلا بقول شما گان پلی این بازی باید با فالوت مقایسه بشه نه با cod که یک بازی شوتر نظامی با سابقه س. در مورد سیستم رانندگی هم اگه شبیه gta v باشه بنظرم کاملا مناسبه، من تو سایبرپانک دنبال داستان چندشاخه و قوی هستم نه که انتظار داشته باشم بیام فورزا هورایزن بازی کنم.

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261
من واقعا یه سری ها رو درک نمیکنم.
وقتی از سبک یه بازی خوششون نمیاد، یا اینکه کلا با بازی حال نمیکنن؛ چه دلیلی داره که بیان توی این تاپیک و از بازی (که هنوز ریلیز) نشده انتقاد کنن. می تونن به راحتی وارد تاپیک نشن کلا.

من خودم هم ویچر رو خیلی بازی نکردم. ولی با چیزایی که دیدم، CD Project Red یکی از صادق ترین و با انصاف ترین استودیوهای بازی سازی هست.
این چیزایی که از این بازی هم دیدم تا الان که عالی بوده، من به شخصه با دیالوگ های زیاد خیلی ارتباط برقرار نمیکنم ولی به نظرم داستان و گیم پلی و فضاسازی خوب میتونه باعث شه که شما همه دیالوگ ها رو هم بخونید.

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,032
نام
احمد
من واقعا یه سری ها رو درک نمیکنم.
وقتی از سبک یه بازی خوششون نمیاد، یا اینکه کلا با بازی حال نمیکنن؛ چه دلیلی داره که بیان توی این تاپیک و از بازی (که هنوز ریلیز) نشده انتقاد کنن. می تونن به راحتی وارد تاپیک نشن کلا.

من خودم هم ویچر رو خیلی بازی نکردم. ولی با چیزایی که دیدم، CD Project Red یکی از صادق ترین و با انصاف ترین استودیوهای بازی سازی هست.
این چیزایی که از این بازی هم دیدم تا الان که عالی بوده، من به شخصه با دیالوگ های زیاد خیلی ارتباط برقرار نمیکنم ولی به نظرم داستان و گیم پلی و فضاسازی خوب میتونه باعث شه که شما همه دیالوگ ها رو هم بخونید.
این چه حرفیه کی میزنی داداش من؟
یعنی چی از بازی خوشتون نمیاد تو تایپک نیایید؟:D یعنی کلا هر کسی که این سبک رو دوست نداره، نباید اصلا در این مورد انتقاد کنه یا اظهار نظر کنه؟ یعنی فقط بگه خوشم میاد و خوشم میاد و خوشم میاد؟

من خودم عاشق سبک نقش افرینی هستم، ولی یک سری ها هم سبک نقش افرینی رو با میلیون ها خط دیالوگ اشتباه گرفتن:D ویچر 3 عالی بود، ولی از نظر بنده عاشق و کشته مرده نقش افرینی، یک سری مشکل اساسی داشت، این که شروع هر کوئست این طوری شروع میشد : اخرین باری که طرف رو دیدی کی بود؟ اخرین بار طرف رو با کی دیدی؟ اخرین با کجار دیدیش، سر تا پای کوئیست شروعشون همین بود.....:D

این که بگید از یک ژانر، یا یک بازی خوشم نمیاد ، اولا شما در موردش اظهار نظر نمیکنید مشکل خود شماست، دوما این که دیگران رو به همین رویه مجبور میکنید بازم اشتباه ست.
هر کسی حق داره، در چهارچوب احترام و بدور از توهین در مورد هر بخشی که دلش میخواند تو این فروم نظر بده، این بخش فروم یا اون بخشش فقط برای شما نیستش که این طوری دیگران رو از اظهار نظر منع میکنید...

همون طور که شما از رو تریلر های بازی اتمام حجت خودتون رو کردید و راه رو برای هر انتقادی بستید، یعنی از بازی خوشتون میاد، اون طرف های که هم تریلر ها رو دیدن از بازی خوشششون نمیاد و میان نظر هاشون رو میگن دیگه!!

من خودم شخصا قبلا از بازی های میازاکی بدشت تنفر داشتم و اون سالی که دارک سولز 1 اومد هم بازیش کردم ولی اصلا از این سبک خوشم نیومد تا این که بعدا تو تایپک بلادبورن همین حرف رو زدم، چند نفر باز زبون خیلی محترم، و خوب راهنمایی کردن و منم رفتم بازی رو ریختم گفتما ببینم چیه اینقدر طرفدار داره تا این که با بازی اشنا شدم و شد بهترین بازی زندگیم...

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
بنده عطای این تاپیک رو به لقای فن بوی ها بخشیدم چون تا وقتی پای تعصب وسط باشه صحبت کردن منطقی بی فایده است
ایشالا که خوده بازی با فیلمایی که ازش لیک شده متفاوت باشه تا همه از یه گیم خوب لذت ببریم

حتی اگه کسی فحش هم بده دیگه به کوت ها جواب نمیدم چون واسه کل‌کل های کودکانه وقت ندارم مخصوصا با سهامداران سیدی پراجکت
شبو روزگار خوش عزیزان اگر هرکسی حتی از دوستان هم پست هامو نقل قول کرد اما جوابی ندادم دلخور نشید

خدا نگهدارتون

موفق باشید

Sepi_60 @Sepi_60 این عزیز رو هم حواله میکنم به امضام :)
تعجب می کنم با این سن و سالتون، هنوز به این باور نرسیدید که باید به هر سلیقه ای احترام گذاشت!
اولا این بازی هنوز عرضه نشده که ما بخوایم از روی دو تا ویدئو نظر کارشناسی بدیم!
دوما، هر پلیری یک سبکی رو دوست داره! مشخصه شما با این سبک بازی ها حال نمی کنید! خب آخه چه کاریه میاید اینجا و نقدش می کنید!؟
خود من فیلم دیدن رو دوست دارم، اما با ژانر ترسناک حال نمی کنم و از نظر من جذابیتی ندارن! (بازی های ترسناک رو ترجیح می دم). با اینکه هیچ علاقه ای به ژانر ترسناک ندارم، اما هرگز به خودم اجازه نمی دم فیلمی رو ندیده نقد کنم یا اگر کسی داره فیلم ترسناک تماشا می کنه، بزنم تو پَر ـش!!!
این می شه احترام به نظر، سلیقه، عقیده!!!
کافیه باور کنیم "همه مثل ما فکر نمی کنن". اونوقت نصف مشکلات حل می شه!

یعنی چی از بازی خوشتون نمیاد تو تایپک نیایید؟:D یعنی کلا هر کسی که این سبک رو دوست نداره، نباید اصلا در این مورد انتقاد کنه یا اظهار نظر کنه؟ یعنی فقط بگه خوشم میاد و خوشم میاد و خوشم میاد؟

من خودم عاشق سبک نقش افرینی هستم، ولی یک سری ها هم سبک نقش افرینی رو با میلیون ها خط دیالوگ اشتباه گرفتن:D ویچر 3 عالی بود، ولی از نظر بنده عاشق و کشته مرده نقش افرینی، یک سری مشکل اساسی داشت، این که شروع هر کوئست این طوری شروع میشد : اخرین باری که طرف رو دیدی کی بود؟ اخرین بار طرف رو با کی دیدی؟ اخرین با کجار دیدیش، سر تا پای کوئیست شروعشون همین بود.....:D

این که بگید از یک ژانر، یا یک بازی خوشم نمیاد ، اولا شما در موردش اظهار نظر نمیکنید مشکل خود شماست، دوما این که دیگران رو به همین رویه مجبور میکنید بازم اشتباه ست.
هر کسی حق داره، در چهارچوب احترام و بدور از توهین در مورد هر بخشی که دلش میخواند تو این فروم نظر بده، این بخش فروم یا اون بخشش فقط برای شما نیستش که این طوری دیگران رو از اظهار نظر منع میکنید...

همون طور که شما از رو تریلر های بازی اتمام حجت خودتون رو کردید و راه رو برای هر انتقادی بستید، یعنی از بازی خوشتون میاد، اون طرف های که هم تریلر ها رو دیدن از بازی خوشششون نمیاد و میان نظر هاشون رو میگن دیگه!!

من خودم شخصا قبلا از بازی های میازاکی بدشت تنفر داشتم و اون سالی که دارک سولز 1 اومد هم بازیش کردم ولی اصلا از این سبک خوشم نیومد تا این که بعدا تو تایپک بلادبورن همین حرف رو زدم، چند نفر باز زبون خیلی محترم، و خوب راهنمایی کردن و منم رفتم بازی رو ریختم گفتما ببینم چیه اینقدر طرفدار داره تا این که با بازی اشنا شدم و شد بهترین بازی زندگیم...
دوست عزیز، من می تونم ده خط از بازی هائی که اصلا بهشون علاقه ندارم و سمتشون نمی رم براتون لیست کنم! ولی دلیلی نمی بینم برم تو تاپیکشون و شروع کنم به نقدهای تُند و جنجالی!!!!
یک مقدار سر به زیر باشیم هم گـــاهی بد نیست!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,032
نام
احمد
تعجب می کنم با این سن و سالتون، هنوز به این باور نرسیدید که باید به هر سلیقه ای احترام گذاشت!
اولا این بازی هنوز عرضه نشده که ما بخوایم از روی دو تا ویدئو نظر کارشناسی بدیم!
دوما، هر پلیری یک سبکی رو دوست داره! مشخصه شما با این سبک بازی ها حال نمی کنید! خب آخه چه کاریه میاید اینجا و نقدش می کنید!؟
خود من فیلم دیدن رو دوست دارم، اما با ژانر ترسناک حال نمی کنم و از نظر من جذابیتی ندارن! (بازی های ترسناک رو ترجیح می دم). با اینکه هیچ علاقه ای به ژانر ترسناک ندارم، اما هرگز به خودم اجازه نمی دم فیلمی رو ندیده نقد کنم یا اگر کسی داره فیلم ترسناک تماشا می کنه، بزنم تو پَر ـش!!!
این می شه احترام به نظر، سلیقه، عقیده!!!
کافیه باور کنیم "همه مثل ما فکر نمی کنن". اونوقت نصف مشکلات حل می شه!

دوست عزیز، من می تونم ده خط از بازی هائی که اصلا بهشون علاقه ندارم و سمتشون نمی رم براتون لیست کنم! ولی دلیلی نمی بینم برم تو تاپیکشون و شروع کنم به نقدهای تُند و جنجالی!!!!
یک مقدار سر به زیر باشیم هم گـــاهی بد نیست!
خب شما دلیلی نمیبینی، قرار نیست همه مثل شما باشند...
همین تایپک لست اف اس 2 N نفر اومدن گفتن از داستان بازی خوشمون نمیاد، پس کسی به کس دیگه نیومد بگه تو چون خوشت نمیاد حق نداری نظر بدی،...

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خب شما دلیلی نمیبینی، قرار نیست همه مثل شما باشند...
همین تایپک لست اف اس 2 N نفر اومدن گفتن از داستان بازی خوشمون نمیاد، پس کسی به کس دیگه نیومد بگه تو چون خوشت نمیاد حق نداری نظر بدی،...
بله، ولی نظر داریم تا نظر!
اینکه شما دارید در مورد یک بازی نظر می دید که هنوز عرضه نشده و هیچ اطلاعی از داستان، شخصیت پردازی، صداسازی و گیم پلی بازی ندارید، برای من جای بسی تامل دارد! :)
در ضمن، اونائی که میرن تو تاپیک لست اف اس نظر می دن؛ اشخاصی هستند که بازی رو تموم کردن!!! نه کسی که حتی بازی رو نصب هم نکرده!!! :)
کسی که به بازی The Last of Us علاقه نداشته باشه، حتی نصبش هم نمی کنه که حالا بخواد بعدش بره نظر بده!!! پس کسی که بازی کرده حق نقد داره، نه من و شما!!! :)

آخرین ویرایش:

ramin_m125

کاربر سایت
Dec 27, 2015
261

ببین دوست عزیز، من تو این تاپیک تا الان پست نزاشته بودم، خب تریلر ها رو دیدم و با نظرم بازی جذابی اومد، خب مسلما میام به این تاپیک هم سر میزنم که از اخبار بازی مطلع بشم، بازی هم که اومد میتونم بیام ببینم نظر بچه ها چی بوده. فن بوی بازی نیستم، پیش خرید هم نکردم، وقتی اومد چهارتا ریویو میبینم اگر همونی بود که انتظار داشتم، بازی رو میگیرم.
هزارتا بازی دیگه هم هست که من علاقه ای بهش نداشتم، نیاز نمیبینم برم تو تاپیکشون بنویسم اه اه چه بازی چرتی، چه تریلر مضخرفی.
ولی بعضی دوستان اینطور رفتار میکنن‌، خب طرف از تریلر بازی خوشش نیومده چه نیازی هست بیاد اینجا بد بگه از بازی؟
من درک نمیکنم این موضوع رو
حالا اگر بازی ریلیز شده بود باز فرق داشت موضوع

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,032
نام
احمد
بله، ولی نظر داریم تا نظر!
اینکه شما دارید در مورد یک بازی نظر می دید که هنوز عرضه نشده و هیچ اطلاعی از داستان، شخصیت پردازی، صداسازی و گیم پلی بازی ندارید، برای من جای بسی تامل دارد! :)
در ضمن، اونائی که میرن تو تاپیک لست اف اس نظر می دن؛ اشخاصی هستند که بازی رو تموم کردن!!! نه کسی که حتی بازی رو نصب هم نکرده!!! :)
کسی که به بازی The Last of Us علاقه نداشته باشه، حتی نصبش هم نمی کنه که حالا بخواد بعدش بره نظر بده!!! پس کسی که بازی کرده حق نقد داره، نه من و شما!!! :)
بحث رو تغییر نده، جواب این رو بده، این همه گفتن از داستان بازی خوشمون نمیاد، هیچ کسی به کس دیگ های نیومد بگه حق اظهار نظر نداری!!! اتفاقا خیلی هم قبل از انتشار بازی بود، بخاطر همون اسپویل هایی که از بازی شد!!!!
در ضمن من کی در مورد داستان و شخصت پردازی این بازی اظهار نظر کردم قبل از انتشارش که میگی بسی جای تامل داره؟
من هنوز پست هام تو تایپک های ویچر 3 هست و یکی از بهترین بازی های زندگیم هستش، همین سایبربانک هم مهمترین بازی زندگیم هست که منتظرش هستم!

بحث من اینه، این که میگید هیچ حرفی در مورد بازی که خوشتن نمیاد، نباید بگید یا نباید برید تو تایپکش میشه دیکتاتوری، و همش خوشم میاد و خوشم میاد و خوشم میاد پیش میاد ،...

من خودم هر جا میدیدم ویچر 3 ترول میشه با توجیح و منطق در موردش بحث میکردم، طرفی که خوشش نمیومد رفت بازی رو نصب کرد تا اخرش رفت شد بهترین بازی زندگیش، و....

البته نحوه انتقاد اون دوستمون هم درست نبود، ولی نحوه پاسخ دادن شما هم درست نیست،

باید یک طوی میگفت من از این بازی خوشم نمیاد، نه این که همه رو زیر سن قانونی پلی دادن معرفی کنی:D:|

و در اخر
من هم لست اف اس یک رو بازی کردم، هم لست اف اس 2 رو هم هزاران صفحه در موردشو نقد و بررسی خوندم، نمیدونم بحث شما در این مورد برای چی بود؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر