Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
منم بالاخره ۲۰ دقیقه رو دیدم.
کلا هم خیلی خوب بود. :D
یه سری با نگاه اکشن ادونچری میخوان برن سراغش که که میخوره تو ذوقشون.
پچ دی وانم هست و به هرحال بهبود میده.

کسی هم اگه نمیتونه تحمل کنه رو نسل بعد بزنه یا حتی اگه میتونه وایسه چند ماه دیگه نسخه ویژه تسل بعدی رو بزنه.
قطعا کیفیت بهتره دارن.

یه چیزی هم اینکه بازی اپن ورد نقش افرینی با این اسکوپ فرق داره با اپن ورد اکشن ادونچر.
اگه کسی اینارو با هم قیاس کنه احتمالا از یکیشون شناخت نداره.
بازی های بتزدا‌، ابسیدین، بایوور، خود ویچر ۳ و ...

با اینا باید قیاس شه بازی نه RDR2

به هرحال امیدوارم رو این نسل هم پرفورمنس خوبی بده و حداقل روون اجرا شه.
گرافیک خب بهترینش رو pc و ورژن کنسولای نسل بعد در دسترسه که شخصا برام حیاتی نیست.

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
View attachment 182080
View attachment 182081

دو نسل اختلاف بینشونه... بازی که برای کنسول های این نسل معرفی کردن و این چیزیه که تحویلشون میدن ؟؟ ...

View attachment 182082
کارکتر داره وسط بازی بود میشه... ۲۰۷۷ تکنولوژی دیه خیلی پیشرفته میشه

Pop-in Loading Issue تو بازی غوغا. می‌کنه ،، و جالب اینه روی چه حساب اینو گلد کردن ... بر خلاف چیزی که این این استودیو رو معروف و محبوب کرد ،،این دفعه کوچیک ترین احترامی به مخاطب نگذاشتن ....

هیچ تخریب پذیری هم که برای ماشین تعریف نشده ...

نه عزیزم ۵ سالی میشه باگ و گلیچ و pop-in جزئی از بازی های اوپن ورلد هست ، بهونه خوبی نیست ، و بازی های پولیش شده و تر و تمیز زیادی تو این سبک ها داریم ،، و اگه ایرادی هم داشته باشن به شدت نادره ...

تازه با در نظر گرفتن اینکه بازی اول شخصه و فشار پردازش مین کارکتر روی دوش بازی و کنسول نیست

اینا اگه جا داشت بازم تاخییر میزدن ، ولی دیگه بعد از 8 سال ساخت و 4-5 بار تاخییر دیگه روشون نمیشد.بهترین کار این بود همون تاخییر دومی ، میبردن بازی رو 2021 که الان اینطوری نشه ! با کوچکترین ایرادی منتقدها بازی رو به نظرم میکوبن چون توقعات خیلی بالاست.
ولی یک خوبی که داره این مشکلات با اپدیت حل میشه کم کم ولی خوب تاثیرشو همون اول میذاره.

• Like
Reactions: vaan 2

.Fortune.

کاربر سایت
Oct 21, 2020
370
نام
چی بگم؟
View attachment 182080
View attachment 182081

دو نسل اختلاف بینشونه... بازی که برای کنسول های این نسل معرفی کردن و این چیزیه که تحویلشون میدن ؟؟ ...

View attachment 182082

Pop-in Loading Issue تو بازی غوغا. می‌کنه ،، و جالب اینه روی چه حساب اینو گلد کردن ... بر خلاف چیزی که این این استودیو رو معروف و محبوب کرد ،،این دفعه کوچیک ترین احترامی به مخاطب نگذاشتن ....

نه عزیزم ۵ سالی میشه باگ و گلیچ و pop-in جزئی از بازی های اوپن ورلد هست ، بهونه خوبی نیست ، و بازی های پولیش شده و تر و تمیز زیادی تو این سبک ها داریم ،، و اگه ایرادی هم داشته باشن به شدت نادره ...

تازه با در نظر گرفتن اینکه بازی اول شخصه و فشار پردازش مین کارکتر روی دوش بازی و کنسول نیست
ای بابا مازیار باز شروع کردی به منفی زدنا! :D حالا دوستان شاید rpg باز نباشن ندونن ایراد بگیرن تو رو که من میشناسمت rpg میزنی دیگه چرا؟ :D تو که من خوب میشناسی چقدر مثل خودت ایراد گیرم ولی با این حال میگم داری زیاده روی میکنی!

اینا کی به من و تو قول کیفیت ورژن pc رو کنسولای نسل 8 دادن؟ :D تفاوتش واقعا انقدرم که میگی نیست اول اینکه رزولوشن ویدیو لیک شده داغونه با این حال بازم گرافیکش قابل قبوله دو سه نسل کجا بود! :|

دوم اینکه تنها مشکلش سه چهارتا پاپ این و ویژوال گلیچ و تکسچره دنیا که به آخر نرسیده پچ دی وانیم در کار است از پری ویوهای بازی مشخصه خیلی چیزاش فیکس نکردن و تاخیره هم واسه درست کردنش بوده!

تازه این چیزا از کیفیت بازی کم نمیکنه تو که خودت میدونی اپن ورلد RPG یعنی گلیچ دلیلی هم نداره با اکشن ادونچرهایی مثل RDR2 مقایسه شه جدی دارم میگم الان با این حرفت امدی CDPR در حد یوبی سافت پایین آوردی! :|

اشتباه CDPR این بود که تاریخ انتشارو اشتباه اعلام کردن بعدشم بخاطر کیفیت تاخیر زدن میدونی چقدر سر همین تاخیر آخریه ترول شدن و میدنی چقدر ضرر دادن؟ بیخیال داداش :D

به این میگی بی احترامی دیگه? من خودم از مدیر CDPR خوشم نمیاد بنظرم آدم دزدیه ولی الان هر ناشر دیگه ای بود میگفت گور باباش ریلیزش میکرد به این میگن بی احترامی! یکم قضیه رو از چشم اونا هم ببینید خواهشا :D

حالا تو که رفیقمی میشناسمت میدونم ایراد گیری و قصدی نداری ولی من از رفتار یسری از دوستان تعجب میکنم اونم این جویه که تو فروم سر CP2077 راه انداختن همشم تقصیر اون تاپیک vs !

دوست من . برادر من . داداش بخدا تاخیر خوردن بازی و نبودش تو TGA یا مشکلات بازی چیزی به تو نمیده باور کن کاملا دوستانه دارم میگم !

CDPR نه استودیو مایکروسافته . نه قراره باشه و نه قراره جای راکستار یا ND تو صنعت بگیره! بازی رو کنسول خودتونم میاد نکنید اینکارو هم خودتونو ناراحت میکنید هم ما رو یکی که میاد میگه بازی 8 سال داشته ساخته میشده هر چیم بهش میگی ورژن اولیه بازی کنسل شده این یه چیز دیگس انگار داری با دیوار حرف میزنی! :D
خب خودت خلاص کن بگو ار بازی خوشم نمیاد این حرفا چیه!

Capture.JPG

آخرین ویرایش:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
چندجا دیدم گفتید این شعار next gen of open world adventure (اگه همین باشه) می‌تونه براش دردسرساز بشه و هایپ بیش از حد تولید کنه. ولی به نظر من این شعار برای این بازی اصلا دردسرساز نیست. چون اصلا اغراقی در کار نیست. واقعا جدیده این سایبرپانک. خیلی جدید و جریان ساز. به نظرم ژانر RPG و Open World قراره دوباره تعریف بشه بعد اومدنش.

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,129
نام
آرمان
View attachment 182080
View attachment 182081

View attachment 182082

video-game-trailers-vs-gameplay

با چیزی که سر ویچر ۳ دیدم اصلا بعید نیست حتی نسخه pc و نسل بعدیش هم مثل ps4 باشه + با یه رفلکشن ساده تو در و دیوار به اسم ray tracing! :D ولی خب فکرنکنم مشکلات فنی تاثیر زیادی رو نمرات بذاره قطعا +۸۵ه

Withcre-3-3-658x740.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
من که بازی هایی که امسال اومدن و میان و نگه داشتم رو نسل بعد برم.
حقیقت اختلاف زیاده تو نسل فعلی و بعدی.
بازی های بزرگ و نباید رو کنسول های فعلی حروم کرد.
بهترین کار اینه که صبر کنیم کامپلت ادیشنش بیاد ....

خیلی دوست دارم بدونم تنوع سلاح های گرم تو بازی تا چه حد بالا هست.چیزی در این مورد نگفتن؟

چرا اتفاقا کلی چیز نشون دادن بازی از نظر گان پلی و تنوع سلاح عالیه

video-game-trailers-vs-gameplay

با چیزی که سر ویچر ۳ دیدم اصلا بعید نیست حتی نسخه pc و نسل بعدیش هم مثل ps4 باشه + با یه رفلکشن ساده تو در و دیوار به اسم ray tracing! :D ولی خب فکرنکنم مشکلات فنی تاثیر زیادی رو نمرات بذاره قطعا +۸۵ه

Withcre-3-3-658x740.jpg

بازی که چیز فوق العاده ایه اصلا شک نکنید در این مورد ،،، ولی راهی که داره cdp میره اشتباهه... بازی اماده نیست نباید عرضه شه ، حاضرم شرط ببندم خیلی چیزایی که حذف کردن هم سر همین بود که بازی رو به لانچ برسونن ...

این شکلی هم بازی ضربه میخوره ،، هم تو ذوق مخاطب میخوره ... یه جورایی حس میکنم اگه ویچر سه با شرایط عرضه و دانگریدش اونقدر تحویل گرفته نمی‌شد و یه تلنگری بهشون میزدن ،، سر سایبر پانک آنقدر از خود راضی عمل نمی‌کردن ...
حالا میدیم بیرون ،، فوقش با پچ صاف و صوفش میکنیم ...

یعنی منی که حالا حالا ها کوچ نمیکنم نسل بعد ،،، این بازی برای نسل 8 کنسل میشد کمتر ناراحت میشدم (شاید راضی هم میبودم) که میخواستن بازی رو با همچین شرایطی منتشر کنن روی این نسل ...

شما حساب کن هم از مزایای کنسول های نسل بعد محروم شدن،، هم کلی زمانی که گذاشتن سر پولیش و زور چپون کردن بازی برای ۵ گیگ رم حلزون... میتونستن این زمان صرف بهبود وارتقا بازی کنن...

آخرین ویرایش:

gladiator12

کاربر سایت
Mar 20, 2014
415
من خودم رد دد ۲ رو روی وان اس رفتم و حرومش کردم رفت با رزو ۷۲۰p ( بعد که پرو گرفتم دیگه دست و دلم به بازی نمیرفت چون تمومش کرده بودم روی وان)
دیگه این اشتباهو نمیکنم این بازی نسل بعده
اجراش روی کنسولای این نسل به خصوص کنسولای پایه گند زدن به تجربه بازیه( نظر شخصی)

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
من خودم رد دد ۲ رو روی وان اس رفتم و حرومش کردم رفت با رزو ۷۲۰p ( بعد که پرو گرفتم دیگه دست و دلم به بازی نمیرفت چون تمومش کرده بودم روی وان)
دیگه این اشتباهو نمیکنم این بازی نسل بعده
اجراش روی کنسولای این نسل به خصوص کنسولای پایه گند زدن به تجربه بازیه( نظر شخصی)
من از الان تو فکر اینم CP2077 قراره با چه رزولوشنی روی وان معمولی اجرا بشه چون بازی سنگینی هست سیستم مورد نیاز پی سی شم بالا هست
امیدوارم همین دو سه ماهه اول ۲۰۲۱ نسخه نسل بعدیش بیاد

• Like
Reactions: gladiator12

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,423
نام
مهیار
چرا اتفاقا کلی چیز نشون دادن بازی از نظر گان پلی و تنوع سلاح عالیه
آره اون تریلر destruction tools رو دیدم قبلا ولی فک کنم چیزی در مورد مثلا تنوع و کمیت سلاح ها نگفتن:-??با توجه به اینکه بازی خیلی ریزه کاری و روند طولانی داره امیدوارم تو این مورد سنگ تموم گذاشته باشن

• Like
Reactions: vaan 2 and Beorn

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
CP2077 copies are apparently in the wild, possible PS4 gameplay | ResetEra

جالبه تو ریست ارا همه سورپرایز شدن اختلاف بازی رو کنسولای نسل هشت با PC اینقدر کمه بعد اینجا فاتحه بازی رو خوندن !!! انگار دوستان ته دلشون میخواد یـ گیری حتما به CDPR بدن ! حداقل بزارید چهار روز دیگه بازی منتشر میشه با پچ روز اول اگه مشکل داشت اون وقت فریاد خاک بر سر CDPR سر بدید

آخرین ویرایش:

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
اگر نگران اسپویل هستید نگران نباشید ویدئو رو دیدم و فقط اول بدلند بود و اسپویلی نداشت ولی اگر نگران اعصابتون هستید اصلا سراغش نرید چون دوتا جانکی عوضی دارای اختلالات روانی این بازی دستشون افتاده و بجای اینکه سرکوچه موادشون رو بفروشن نشستن مثلا سایبرپانک بازی میکنن و کنارش ظاهرا تزریق هم میکنن.
خلاصه اگر برای اعصاب خودتون ارزش قائلید ویدئوها رو نبینید. هیچ چیزی از دست نمیدید. هیچ چیز جدیدی هم نداشت.

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
با اون سیستم مورد نیازی که از نسخه PC منتشر کردن، اصلا من موندم این بازی چطور قراره رو کنسول های بیس نسل 8 اجرا بشه! حتی رو نسخه های پرو، چقدر قراره از کیفیت بازی رو بزنن حتی فکرش سرسام آوره!

امیدوارم بازی فدای ضعف کنسول های نسل 8 نشه قشنگ پتانسیل اینو داره که بخاطر عظمت بازی و اینکه همزمان برای چندین پلتفرم ساخته میشه، سر مسائل فنی به مشکل بخوره! خیلی عظیمه لامصب!

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,170
نام
∂αнмα
با اون سیستم مورد نیازی که از نسخه PC منتشر کردن، اصلا من موندم این بازی چطور قراره رو کنسول های بیس نسل 8 اجرا بشه! حتی رو نسخه های پرو، چقدر قراره از کیفیت بازی رو بزنن حتی فکرش سرسام آوره!

امیدوارم بازی فدای ضعف کنسول ها نشه قشنگ پتانسیل اینو داره که بخاطر عظمت بازی و اینکه همزمان برای چندین پلتفرم ساخته میشه، سر مسائل فنی به مشکل بخوره! خیلی عظیمه لامصب!
سیستم مورد نیازش که کاملا معقول ـه 1060 و یـ CPU مال هفت سال پیش . در کل چیزی نیست که بگیم با توجه به نسخه PC رو کنسولا اجرا نمیشه . این وسط معلومه یـ سری چیزاش رو کنسولا هفت هشت ساله فدا میشه یادمون نره همیشه ته نسل کنسولا کم میاوردن تنها راه چارش هم کوچ کردن به نسل بعد که متاسفانه اینجا با شرایط فعلی کاری به شدت سخت و غیر ممکن ـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر