Multi Platform Cyberpunk 2077

سازنده
CD PROJEKT RED
تاریخ انتشار
December 10, 2020
ناشر
CD PROJEKT RED
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

43724376590678437643.png

1ixh_%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C1-.gif

8489_تصاویر1.gif

>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_026.jpg Cyberpunk-2077_2018_06-12-18_027.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0001.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0002.jpg http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0003.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39064-2618_0004.jpg
<><><><>
>>>>>Concept Art<<<<<

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0001.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0002.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0004.jpg

http___images.gamersyde.com_image_cyberpunk_2077-39119-2618_0003.jpg
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>
>>>>>Key Art<<<<<

در صورت لود نشدن تصاویر صفحه را Refresh کنید
>>>>>Screenshot<<<<<

<><><><>

>>>>>Concept Art<<<<<

<><><><>

>>>>>Key Art<<<<<

343y_ویدیوها1.gif

============================

تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش اول
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش دوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش سوم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش چهارم
تاریخچه مختصر دنیای سایبرپانک 2077- بخش پنجم و آخر
تاریخچه تشکیل شهر نایت سیتی
افسانه جانی سیلورهند
تاریخچه شرکت آراساکا

با تشکر از @mobin.hb96

===================================
تاریخچه بازی بخش 1
تاریخچه بازی بخش 2
تاریخچه بازی بخش 3
تاریخچه بازی بخش 4
تاریخچه بازی بخش 5
تاریخچه بازی بخش 6
تاریخچه بازی بخش 7
تاریخچه بازی بخش 8
تاریخچه بازی بخش 9

با تشکر از @armin_shadow

========================================

نگاهی بر Cyberpunk 2077 بخش اول

با تشکر از @darksider666

Last edited by a moderator:

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
ای اقا من که نمیتونم بخرمش بزار همش تاخیر بزنن :))
یادمه یک زمانی منظورم یک سال پیشم نیست فکر کنم شش ماه پیش بود یک کامنت در مورد قیمت زمان عرضش گزاشتم اون زمان نتیجه این شد که نزدیک یک تومن باید قیمت بازی باشه الان که نگاه میکنم شش ماه بعد نزدیک 3 تومن خواهد بود :)):)):)):))
در مجموع امیدوارم موفق باشند متا بازی هم 99 بشه
علی برکت الله...

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
این خبر ربطی به چیزی که گفتی نداره بازی قرار بوده برای 16 سپتامبر عرضه بشه و تاریخ عرضه بوده قرار نبوده برای سپتامبر برسوننش این خبر داره میگه با توجه به کرونا مشکلی پیش نمیاد که میبینیم حالا انداختن گردن کرونا بعد این چرتو پرتای مگه اسلحه گزاشتن رو جمع کنین سازنده بجای این که بگه تا مطمئن نشدید نخرید بهتره تا مطمئن نشدن عرضه عرضه کردن دارن بازیشون رو نفروشن بازی مگه کلا چند وقت هست تاریخ و قیمت خورده و میشه پیش خریدش کرد ؟ دقیقا شده مثل تعصبت روی bl3 ما خیلی قبل تر از شما فن CDPR بودیم day 1 ویچرها رو بازی میکردیم
در وحله اول watch your language
شما فک میکنی CDPR حالیش نیست اگه همینجوری تاریخ انتشار بزنه و بازی رو تاخیر بزنه صدا Shareholder ها در میاد ؟ یعنی یکی تو اون کمپانی پیدا نمیشه به ذهنش این خطور کنه ؟ جدا درک این مسئله خیلی سخت نیست . بیانیه ای که اینا سر کرونا دادن مربوط میشه به سه ماه قبل از اون موقع تا حالا ممکنه خیلی چیزا عوض شده باشه ممکنه از یـ جایی به بعد به مشکل خورد باشن بازی رو تاخیر زدن (@hercule-poirot یـ سری توضیح فنی داد)

90 روز دیگه قرار بوده بازی منتشر بشه یعنی این نود روز پولش به هر حال خوابیده بوده طرف حالا بازی تاخیر خورده خیلی راحت پشیمون میشه میتونه بره ریفاندش کنه پولش رو بر گردونه بره یـ چیز دیگه بخره اینقدر کل کل کردن نداره

الانم من موضعم روشن ـه سر TLOU2 همین حرفا رو زدم اینجا هم میزنم حالا شما هر جور دوست دارید برداشت کنید

پ.ن: نیازی نبود اون بحث bl3 رو بکشی وسط به هرحال :
screenshot-forum.bazicenter.com-2020.06.19-07_57_35.png

"من فکر نمیکنم داری طرفداری میکنی مطمئن هستم اتفاقا هم چیز بدی نیست فن بوی بودن"

screenshot-twitter.com-2020.06.19-08_01_02.png

الان حرف Yong Yea سنده ؟ یا سندش باطل شده ؟

خوب پس این مدل جدیده ، یعنی تاریخ عرضه نیست تاریخ "میرسونیم بازی رو ! تفنگ که نذاشتیم رو سرتون" هستش ! "میرسونیم" ! :-s=)) ناموسا تو 28 سال سن نشنیدم ناشری روز عرضه رو مشخص کنه بعد یکی بیاد بگه "گفتن میرسونیم ! ولی معلوم نیست" تازه اینکه 2 تا خبرم زدن کرونا تاثیری نداره و تاکید کردن که تاریخ همینه جدایه اینکه یکی از تحریریه اینجا گفت سه تا خبر ترجمه کرده که بازی تاخیر نمی خوره !
ولی خوب در نهایت هدفشون "میرسونیم" بوده و ما متوجه نشدیم :-s:(
جدا متوجه حرف من نمیشی ؟ دارم میگم هدف اینا منتشر کردن بازی توی ماه سپتامبر بوده ولی نتونستن برسونن خودشون رو میخوای اصلا بگم بیان عوامل CDPR رو مثل سرسی توی گات Shame کنن ؟

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
565
نام
تورین سپر بلوط
90 روز دیگه قرار بوده بازی منتشر بشه یعنی این نود روز پولش به هر حال خوابیده بوده طرف حالا بازی تاخیر خورده خیلی راحت پشیمون میشه میتونه بره ریفاندش کنه پولش رو بر گردونه بره یـ چیز دیگه بخره اینقدر کل کل کردن نداره
"این مملکت همینه که هست خوشتون نمیاد کلی کشور تو دنیا هستن میتونید جمع کنید برید ولی حق انتقاد ندارید" -بانوی غیور در صدا و سیما 2019
"این تاخیر همینه که که هست خوشتون نمیاد برید ریفاند کنید یک بازی دیگه بخرید ولی حق انتقاد ندارید" -کیلر و دوستان 2020
- اوففففففففف تازه کل کل هم نکنید هر چی بتون میگن مثل یک بچه خوب گوش بدید و بگید چشم:)این شمایی که راه افتادی با هر کی ناراحته کل کل میکنی بعد مظلوم نمایی میکنی و طلبکاری؟!

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
اساسا شک دارم بازی روی نسل فعلی قابل بازی باشه خیال خودشونو همه رو راحت کنن بازی رو بزنن برای نسل بعد تا بهار 2021 تاخیر بزنن هی پولیش بزنن روش براق ترش کنن~X(

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,865
دوره زمونه عجیبی شده:D سازنده داره میگه واسه اینکه بتونیم بازی بی نقص تری رو بدیم به زمان بیشتری نیاز داریم بعد گلایه می کنن یه سری:D این کار بهتره یا یه چی مثل fallout؟

تنها ایرادی که شاید بشه بهشون گرفت معرفی زودهنگام بازی بود.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
"این مملکت همینه که هست خوشتون نمیاد کلی کشور تو دنیا هستن میتونید جمع کنید برید ولی حق انتقاد ندارید" -بانوی غیور در صدا و سیما 2019
"این تاخیر همینه که که هست خوشتون نمیاد برید ریفاند کنید یک بازی دیگه بخرید ولی حق انتقاد ندارید" -کیلر و دوستان 2020
- اوففففففففف تازه کل کل هم نکنید هر چی بتون میگن مثل یک بچه خوب گوش بدید و بگید چشم:)این شمایی که راه افتادی با هر کی ناراحته کل کل میکنی بعد مظلوم نمایی میکنی و طلبکاری؟!
با اینکه تاخیرش ناراحت کننده هست دیگه شما هم دارید بزرگ نمایی میکنید!
حرف دوستمون واضحه بازی برای لانچ وقت بیشتری احتیاج داره.
اتفاقا هرچی تاخیر بخوره به ضرر خود CDPR است.
خلاصه بنظرم این همه صبر کردیم یک چندماه دیگه هم روش...

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تویی که هیچ پولی بابت این بازی نمیدی، تو :D حق اعتراض به هیچی نداری. آروم باش لعنتی:D (خودم هم در همین طیف قرار دارم)

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
در وحله اول watch your language
شما فک میکنی CDPR حالیش نیست اگه همینجوری تاریخ انتشار بزنه و بازی رو تاخیر بزنه صدا Shareholder ها در میاد ؟ یعنی یکی تو اون کمپانی پیدا نمیشه به ذهنش این خطور کنه ؟ جدا درک این مسئله خیلی سخت نیست . بیانیه ای که اینا سر کرونا دادن مربوط میشه به سه ماه قبل از اون موقع تا حالا ممکنه خیلی چیزا عوض شده باشه ممکنه از یـ جایی به بعد به مشکل خورد باشن بازی رو تاخیر زدن (@hercule-poirot یـ سری توضیح فنی داد)

الانم من موضعم روشن ـه سر TLOU2 همین حرفا رو زدم اینجا هم میزنم حالا شما هر جور دوست دارید برداشت کنید

پ.ن: نیازی نبود اون بحث bl3 رو بکشی وسط به هرحال :
View attachment 149009

"من فکر نمیکنم داری طرفداری میکنی مطمئن هستم اتفاقا هم چیز بدی نیست فن بوی بودن"

View attachment 149010

الان حرف Yong Yea سنده ؟ یا سندش باطل شده ؟

جدا متوجه حرف من نمیشی ؟ دارم میگم هدف اینا منتشر کردن بازی توی ماه سپتامبر بوده ولی نتونستن برسونن خودشون رو میخوای اصلا بگم بیان عوامل CDPR رو مثل سرسی توی گات Shame کنن ؟
در مرحله اول don't victimize yourself
از چی بهت بر خورده دقیقا ؟ :-j:-j
همین پستی که اوردی داشتم در مورد publicity میگفتم اینجا هم با یه publicity افتضاح دیگه داریم روبرو میشیم کسی نگفته بود حتما بیانینه بدن وسط کرونا که حالا بعدش دوباره بندازن گردن کرونا اونم داریم درباره کشور هایی صحبت میکنیم که برعکس ما وضعیت در این مورد بهتر شده نه بدتر اگرچه کرونا از بین نرفته در مورد ریفناد و این حرفام میتونی همی الان واکنش های منفی و شکاک شدن به بازی رو ببینی و کاملا ذهن ایرانیتون رو نشون میدین که نخوای نخر نخوای برو بیرون هرکی دوست نداره از اینجا بره که معلومه وضعیت کشور چرا اینه از نظر ایرانی جماعت حقوق مشتری صفر هست . این که شما کالایی رو بفروشی و هی سعی در عقب انداختنش برای رسیدن به دست مشری باشی بدترین کاری هست که از نظر فروش و چهره عموم میشه انجام داد حتی هنوز تاریخ عرضه رو هم عوض نکردم و دارن با تریخ عرضه قبلی میفروشن:-jبعد مثل تاپیک bl3 میگی چرا منتقدا اینجور یا اونجور کردن نمره کم دادن
الان yongyea هم حرف بدی نزده اینجا داره نظر شخصیش رو درباره تاخیر میگه و علاقه منده هست که بازم روی بازی کار بشه ایشون هم یه فن 2 اتیشه cyberpunk هست و همینطور CDPR و خیلی وقت هسا داره خودشو میکشه برای cyberpunk اما فرقش با ماجرای bl چیه ؟ اونجا داشتیم درباره fact صحبت میکردیم درباره اتفاقاتی که افتاده بود وتاثیر گذاریشون نه این که از نظر من عیبی نداره بازی تاخیر داشته باشه و میتونم قبول کنم.
واقعیت اینه که اینا بعد از این تاخیر دیگه نباید جرات این رو داشته باشن که در بازیشون باگی باشه کوچکترین گلیچی ببینیم بخواد بهینه درست نداشته باشه و ... بعد این تاخیر که بازی عرضه باشه منتقدین و کسانی که بازی رو میخرن دیگه کوچکترین مشکل هم به چشمشون میاد و دیده میشه اون وقت برای چنین بازی و کمپانی گرون تموم میشه دیگه نمیشه گفت چرا اینجور کردن اونجور کردن

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
من چه بزرگنمایی کردم؟ اینها زود تاریخ عرضه رو اعلام کردن و از همون موقع شروع کردن به پیش فروش در حالیکه وقتی انقدر نامطئن هستن اصلا نباید اینکار رو میکردن. فرقی هم نمیکنه کی باشه حرف ما واسه هر ناشر و استودیو همینه تموم کسایی که اینجا دارن اعتراض میکنن مشتاق بازی هستن کسی با بازی یا سازندش مشکلی نداره.

یعنی چی؟ کسی که پول بابت بازی داده حق مطالبه گری داره و ریفاند کردن یا نکردن بازیش به شما ربطی نداره. جواب شما رو صفحه قبل دادیم دیگه حوصله تکرار مکررات واسه افراد متعصب رو نداریم.

شما هر کاری دوست داری بکن، سرمایه گذاری نکردی که مطالبه داشته باشی‌. به هر دلیلی اگه پری اوردر کردی، پشیمونی، می تونی پولتو پس بگیری دیگه هم به سازنده پول ندی.
این محق بودن نمی دونم از چی ناشی شده. غیر از ۶۰ دلار که باز هم می گم به راحتی پس داده می شه، استودیو هیچ تعهدی به کسی غیر از سهام داراش نداره.
بازی مشکل داشته باشه اصلا سونی و مایکروسافت certify نمی کنن که رلیز شه بازی.
انگار نه انگار وسط بزرگترین اپیدمی ۱۰۰ سال گذشته هستیم.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
شما هر کاری دوست داری بکن، سرمایه گذاری نکردی که مطالبه داشته باشی‌. به هر دلیلی اگه پری اوردر کردی، پشیمونی، می تونی پولتو پس بگیری دیگه هم به سازنده پول ندی.
این محق بودن نمی دونم از چی ناشی شده. غیر از ۶۰ دلار که باز هم می گم به راحتی پس داده می شه، استودیو هیچ تعهدی به کسی غیر از سهام داراش نداره.
در بزرگترین اپیدمی 100 سال گذشته بیانیه میدهیم که ما خیلی خفنیم اما کمی بعد ای ددم وای :-j

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746

:-??مرزهای فن بویسم و تعصب رو جابه جا کردین ! فکر کردین اونجا ایرانه که بگی پیش خرید کردی ولی حق مطالبه نداری تا وقتی سرمایه گذاری نکردی ؟ الان وقتی من 60 دلار پول دادم برای پیش خرید اتفاقا حق مطالبه دارم و اتفاقا به نوعی دارم سرمایه گذاری می کنم !

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
:-??مرزهای فن بویسم و تعصب رو جابه جا کردین ! فکر کردین اونجا ایرانه که بگی پیش خرید کردی ولی حق مطالبه نداری تا وقتی سرمایه گذاری نکردی ؟ الان وقتی من 60 دلار پول دادم برای پیش خرید اتفاقا حق مطالبه دارم و اتفاقا به نوعی دارم سرمایه گذاری می کنم !

دوست عزیز شما یه consumerی. یه پولی پرداخت کردی که یه پروداکت دریافت کنی. به واسطه پری اوردر چندتا perk اضافی دریافت می کنی. مثل پری لود، تم، یا unlockable. در مواردی مثل ویچر ۳ با ۱۰ درصد تخفیف.
کسی که روز عرضه خرید می کنه هیچ فرق قانونی با کسی که پری اوردر می کنه نداره، الا اینکه اون perk هارو دریافت نمی کنه.

شما اگه ۶۰ دلار دادی یه بازی خراب و unplayable دریافت کردی، و پولتو پس ندادن، اون موقع محقی شکایت کنی پدر استودیو و پلتفرم هولدر رو درآری.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
دوست عزیز شما یه consumerی. یه پولی پرداخت کردی که یه پروداکت دریافت کنی. به واسطه پری اوردر چندتا perk اضافی دریافت می کنی. مثل پری لود، تم، یا unlockable. در مواردی مثل ویچر ۳ با ۱۰ درصد تخفیف.
کسی که روز عرضه خرید می کنه هیچ فرق قانونی با کسی که پری اوردر می کنه نداره، الا اینکه اون perk هارو دریافت نمی کنه.

شما اگه ۶۰ دلار دادی یه بازی خراب و unplayable دریافت کردی، و پولتو پس ندادن، اون موقع محقی شکایت کنی پدر استودیو و پلتفرم هولدر رو درآری.
شما هنوز با consumer rights اشنایی نداری کسی که پیش خرید کرده با روزه عرضه درسته فرقه ندارن اما این که شما کالایی رو زمان بندی کنی و بر اساس اون عمل نکنی هم جزو consumer rights هست حالا تو ایران این چیزا نیست اشنایی ندارین عیبی نداری اما قوانین و حقوق مشتری رو جاهای دیگه تو ذهنتون عوض نکنین این دلیل وجود ریفاند دقیقا از همون حقوق مشتری میاد نه که دوست نداشتی پولتو پس بگیر برو

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بخدا قبلا هم بازی ها تاخیر خوردن
بیشتر از اینم خوردن.
چقدر گیر الکی میدن دوستان.

بازی رو نتونستن برسونن و تاخیر زدن.
تمام!
ریفاند کنید جایی که دوست دارید خرجش کنید اگه ناراحتید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر