Control

پلتفرم: Xbox One, PS4 و PC
سازنده: Remedy
ناشر: 505 Games
تاریخ انتشار: 27 August 2019

بررسی بازی Control

پیش‌نمایش بازی‌سنتر:
معرفی بازی Control - بازی سنتر
نگاهی به دموی بازی کنترل در نمایشگاه E3 2019 - اختصاصی بازی سنتر - بازی سنتر
بازی جدید خالقان «Alan Wake» و «Quantum Break» با عنوان «Control» در طول کنفرانس «E3» شرکت «سونی» معرفی شد. عنوان کنترل شباهت‌های فراوانی به عنوان Quantum Break دارد.

داستان:
بعد از آن که یک آژانس امنیتی در شهر «نیویورک» مورد حمله قرار می‌گیرد، شما تبدیل به مدیر برای کنترل اوضاع می‌شوید. عنوان کنترل داستان «Jesse Fadens» را بازگو می‌کند. پلات اصلی بازی، به دنبال جواب سوال Jesse به عنوان مدیر این گروه است. جهان عنوان کنترل دارای ماموریت‌های فرعی، شخصیت‌های مختلف و راز های گوناگونی است. همچنین در طول بازی شما با بقیه اعضا آژانس امنیتی و آزمایش های علمی گوناگون سر و کار دارید.

گیم‌پلی:
همانند عنوان کوانتوم‌بریک، کنترل یک شوتر سوم شخص بر پایه استفاده از قدرت‌های گوناگون است. البته در این بازی شما قابلیت تغییر و آپگرید این قابلیت‌ها را خواهید داشت.

ویژگی‌ها:
محیط داینامیک که با توجه نحوه بازی شما دچار تغییر خواهد شد.
یک دنیا تاریک و بی‌رحمانه که توسط یک گروه فاسد کنترل می‌شود.
بازی در یک ساختمان در شهر نیویورک جریان دارد که مدام تغییر می‌کند و شرایط و محیط های غیر قابل پیش‌بینی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

سم‌لیک در خصوص معرفی بازی گفت:
« کنترل پیوستن رویا به حقیقت است. به رمدی و کارگردان بازی «Mikael Kasurinen» افتخار می‌کنم.»

اسکرین‌شات:

officeoffice-1300x731.jpg takeoverdot-1300x731.jpg Security_team_bodies-1300x731.jpg Ritual_Point_combat_2-1300x731.jpg Jesse_levitating_tunnel-1300x731.jpg FaceOff-1300x731.jpg Drifter_combat-1300x731.jpg Bad_day_at_the_offce-1300x731.jpg bweiss-1300x731.jpg circle-1300x731.jpg different_things-1300x731.jpg haunting-1300x731.jpg
DfdQ25aVMAAhide (1).jpg

Attachments

• photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    photo_2018-06-11_19-24-07.jpg
    51.3 KB · مشاهده: 17,734
Last edited by a moderator:

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
من خیلی دیرتر بازی رو شروع کردم ! اما خوب چون رو ps now تومد اوکی شد
بازی چقدر حس سردی داره؟ شروعش اینطوریه؟ تو تریلرا میتونست رو جاذبه غلبه کنه اما اینطوری نیست هنوز!
اسلحه و اینا خیلی طول میکشه اپگرید شه؟
بازی چند ساعت طول میکشه؟
سیو چطوریه؟
بازی رو میشه ماموریت فرعیا رو نرفت یاباید رفت؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
بازی چقدر حس سردی داره؟ شروعش اینطوریه؟ تو تریلرا میتونست رو جاذبه غلبه کنه اما اینطوری نیست هنوز!
بازی چند ساعت طول میکشه؟
سیو چطوریه؟
کلا بازی های Remedy حس سردی دارن.تا اواسط بازی این حس بیشتر خودشو نشون میده
مرحله به مرحله و آهسته به قابلیت ها اضافه میشن و بنظرم این روند خیلی کند پیش میره
اسلحه هم باید تلاش کنید امتیاز براشون جمع کنید تا بتونید اپگرید کنید
بازی نسبتا طولانیه و تا مدت زیادی سرگرمتون میکنه مخصوصا اگر بخوای همه مراحل رو بری و پازل هارو حل کنی
بازی اتو سیو داره و خودش قبل از خروج از بازی سیو میشه
فرعیارو میشه نرفت ولی بهتره که مراحل فرعی رو هم بری تا تو پیش بردن مراحل اصلی کمکت بشه

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
الان بازی کردم تا اونجا که حالت پرتاب اشیا رو داد بهم اما وقتی میمیری دقیقا بر میگردی اول اون مرحله درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
الان بازی کردم تا اونجا که حالت پرتاب اشیا رو داد بهم اما وقتی میمیری دقیقا بر میگردی اول اون مرحله درسته؟

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
بازی چکپوینت نداره مثل دارک سولز یک سری جاها هستن اونجا همیشه اسپاون میشی ....

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
بازی چند ساعت طول میکشه؟
سیو چطوریه؟
تا اواسط بازی اگه معموریت های فرعی رو هم بری همه سلاح ها رو گرفتی و چند تاشونم مکس کردی،
من تو 35 ساعت پلات کردم بازی رو، داستان اصلی حدود 20 ساعت وقت میگیره
فرعی ها رو هم حتما برو تا اپگرید سلاح ها رو بده، بعضی از قدرت های ویژه هم تو فرعی ها میده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: all4u

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,178
بازی خودش قابل تحمل هست تا اینجا رفتم اولین باس رو هم کشتم
اما نقشه به معنای واقعی چرته! به صورتی که میخوایی جایی رو پیدا کنی باید کلی علاف شی!!!
دشمنا هم بالانس نیستن!!!یهووو میبیی مردیی! یهووو همرو راحت میکشی!!!

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی خودش قابل تحمل هست تا اینجا رفتم اولین باس رو هم کشتم
اما نقشه به معنای واقعی چرته! به صورتی که میخوایی جایی رو پیدا کنی باید کلی علاف شی!!!
دشمنا هم بالانس نیستن!!!یهووو میبیی مردیی! یهووو همرو راحت میکشی!!!
نقشه اوایل خیلی رو مخه بعدش دستت میاد که جریانش چطوریه ولی درکل اصلا مثل مپ های دیگه نیس بیشتر سعی کن اسم مکان های بازی رو یادت بمونه اینطوری بهتر میفهمی کجاها باید بری
دشنما هم بالانسن در حقیقت:D جریان اینجاس که جون تو خیلی کمه از پرک هایی استفاه کن که جونت رو اضافه میکنه
کلا اتک دشمنا جون زیادی ازت میگیره و ممکنه با دوتا از اتکاشون بمیری اوایل این مورد خیلی بیشتر به چشم میاد بعد درست میشه

• Like
Reactions: blak and all4u

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
بازی بعضی وقت که اکشن یازس زیاد میشه افت فریم پیدا میکنه و حتی برای چند ثانیه گیر میکنه میخواستم بدونم توی xbox و pc هم همینطوره؟؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
بازی بعضی وقت که اکشن یازس زیاد میشه افت فریم پیدا میکنه و حتی برای چند ثانیه گیر میکنه میخواستم بدونم توی xbox و pc هم همینطوره؟؟
رو ps4 pro و تی وی 1080 اصلا افت فریم نداره

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: blak

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
اینقدر این بازی گیج میزنه حد نداره! کاش تاخیر تو عرضه میداشتن ایرادات تو مخ بازی گرفته میشد همینا مانع تبدیل ش به یک شاهکار میشن

پ ن : تو مرحله ی

matter of time اصلا جایی نیست ک بشه بهش ورود کرد تو اون قسمت از مپ کنار شیلتر هیچ چیزی برای ورود به اونجا وجود نداره اون فردی که مصدوم هست و کمک میخواد هم کنار شیلتر برای من نیست

اتفاقی از یک جای دیگر رفتم تو matter of time ولی اصلا ساعتی نیست ک بتونم تنظیم ش کنم ! رادیو هست رو میز و کنار پنجره

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
نشنیده بودم، مشکل اش دقیقا چی بوده؟
رنگ بندی رو عوض کردن البته بازم مشکل تشخیص دادن جایی که واستادیم رو داره متاسفانه من اول فک کردم لایه بندی جداگونه شده ولی متوجه شدم دقیقا مثل قبل فقط رنگ بندیش رو عوض کردن الان تو مپ بازی باید صرفا طبقه ای که توش واستادیم رو نشون بده ولی اومدن یـ مپ دو بعدی رو لایه های مختلفش رو روی هم سوار کردن که همین باعث گیج شدن میشه

Control_Black_Rock_Quarry_Entrance_Hidden_Location_1.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر