Colin McRae: DiRT 3 | Xbox360

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
سلام دوستان.
یکم بیشتر بازی کردم و باید بگم فوقالعاده است!بعد از فورتزا 3 بهترین بازی ریسینگ عمرم هستش!!!:-o
تنوع ماشین هاش عالیه!!!!کسایی که دوست دارن رنو 5 اصیل دهه ی هفتاد رو تو پیست نصف اسفالت نصف خاکی یا اپل کادت یا فورد کازورت یا لانچیا دلتا و.................رو برونن شکی تو خرید بازی نکنند حتی 1 ثانیه!!!;)
جلوه های بصری خیلی زیبا هستن و دود و خاک هم عالی هستن....:-o
انواع آب و هوا در بازی وجود داره که بینظیرن و هر ماشین تو هر آب و هوایی یه هندلینگ مخصوص داره!! همچنین شب و روز و ظهر و عصر و صبح زود و.....هم تو بازی وجود داره!
هندلینگ خیلی عالی هست و از این بهتر نمیشه!:d
و یه خبر خوب!>:d<
قابلیت کنترل ماشین..
کن بلاک
ببخشید خواستم یکم هیجان بدم بهتون!!!!:p
ولی روندنش برای من سخت ترین رانندگی با یک ماشین هست تو کل عمرم و باید بگم که من یه فورتزا باز اصیلم و با انواع ماشین ها رانندگی کردم ولی هیچکدوم و بازم هیچکدوم به سختی این ماشین نیستن!!!!:-o:-o:-o:-o:-o
(خب البته اگه روندنش آسون بود که دیگه همه از دم خود کن بلاک بودن!!!!:p)

ویرایش:درسته که پکش گرونه ولی خیلی عالی هست!!!(نمیدونم میشه باهاش دریفت کرد یا نه؟؟؟!!!)
وایی فورد فیستا Ken Block
0-100 در عرض 1.7
برای دوستانی که Ken block رو نمیشناسن بگم کارهایی که به ماشین میکنه رو حتی تصورشم غیر ممکنه ....
این نمونه کلیپی از کارهاش با 19 مگ حجم
http://www.4shared.com/video/9ryMlyj9/ken_block.html
داخل ماشین هم تبلیغه Dirt 3 رو میبینید

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
وای خدای من

کن بلاک ی روانیه که کارای وحشتناک خفنی انجام میده :-/
بازی کی میاد:-o
بجای کن میشه دریفت زد و این کار تویه جه مودی هستb-)

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
کن بلاک ی روانیه که کارای وحشتناک خفنی انجام میده :-/
بازی کی میاد:-o
بجای کن میشه دریفت زد و این کار تویه جه مودی هستb-)
نه روانی نیست راننده هست!!!:)):)):))
شوخی میکنی دیگه نه؟؟؟مرد مومن بازی چندین روزه که اومده یعنی پست های منو تو صفحه ی قبل ندیدی یا نخوندی؟؟؟؟
به میشه بجاش هر اری کرد و مود خاصی نداره یه بخشی از بازیه!(از مراحل اصلی)

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
Top Gear Stig این طور که معلومه تو خوراکت ریسینگه ولی فکر نکنم حریف من شی.:d
شوخی کردم به خدا
شور و اشتیاق تو من رو هم به وجد اوورد.غروب بازی رو می گیرم.انگیزه اصلیم هم جلوه های بصری بازی هست.با شماره 2 تو مالزی خیلی حال کردم.بدرود:d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
Top Gear Stig این طور که معلومه تو خوراکت ریسینگه ولی فکر نکنم حریف من شی.:d
شوخی کردم به خدا
شور و اشتیاق تو من رو هم به وجد اوورد.غروب بازی رو می گیرم.انگیزه اصلیم هم جلوه های بصری بازی هست.با شماره 2 تو مالزی خیلی حال کردم.بدرود:d
خوشحالم که خوشحالت کردم!!!=))=))=))=))=))
برو بخر کیفشو ببر.....

دوستان کن بلاک به عنوان یه راننده ی حرفه ای به شما نکات زیادی رو با ماشین خودش (فیستای معروف) آموزش میده که یکم سخت هستن ولی اگه طلا هم بگیرید مرحله ی بعدی براتون باز میشه و نیازی به حتمی گرفتم مدال پلاتینییوم نیست!!!:d

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
کشتینش دیگه نه ؟؟:))

ای بابا کجا بودی اون دورانی که ما واسه یه دی وی دی 16 تومن پول میدادیم ( 2007) ,الان که واسه 3 تا dvd هشتومن میدید ناراحتید ؟؟! :d:)
یحتمل 1 دی وی دی باشه جوون:d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بازی یه دی وی دی هست عزیزان تازه من خریدم 2 تومن حتی L.A Noire رو 6 مجموعا خریدم!
اگه تو بازی قابلیت درایوینگ لاین رو تو شب خاموش کنین خیلی هیجانی میشه چون دیگه مسیر رو با یه خط سبز بهتون نشون نمیده......

ویرایش:
دوستان برای اینکه یکم جوگیر شید قبل از بازی کردن برید یه چندتا از فیلم های کن بلاک رو تو همون جایی که بیشتر فیلماش هست ببینید و بعد برید عقده هاتون رو تو دیرت 3 پیاده کنین!!!!

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
حتما حتما بازی رو با هدست انجام بدید.بی نظیره.کنترل بازی خدا شده.گرافیک ترکونده.بهترین دریفت دنیا رو داره.خوشگل ترین و گرافیکی ترین منو رو داره.دمت گرم Top Gear Stig نمیدونم چرا:d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
حتما حتما بازی رو با هدست انجام بدید.بی نظیره.کنترل بازی خدا شده.گرافیک ترکونده.بهترین دریفت دنیا رو داره.خوشگل ترین و گرافیکی ترین منو رو داره.دمت گرم Top Gear Stig نمیدونم چرا:d
متشکر دوست عزیز ولی منظورت از هدست , هدست خود 360 هست؟؟؟(اون که فکر نکنم تو افلاین جواب بده؟؟؟)

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
سلام
تو این بازی بازی کنترل ماشین های سنگین راهم در اختیار داریم
نگفتی کدوم ماشین منظورته مثلا کامیون یا وانت یا یه چیز دیگه؟؟؟(خیلی مشتاقم بدونم):-/:-/:-/:-/

مگه کسی فوت کرده؟؟؟میشه بگید جریانش چیه؟؟؟=((:-s:(

سلما دوستان
Split Screen بازي تو بخش مولتي هست يا بخش داستاني ؟
سلام عزیز.
نه هیچکودوم!حداقل تا اینجا که من بازی کردم(لول 12)هیچ خبری از این قابلیت تو بخش کارر نبوده!!(تو این بازی اسمش شدهDirt Tourاگه اشتباه نکنم....)
ولی قابلیت اسپیلیت اسکیرین داره تو آفلاین!(اگه یه صفحه قبل رو می خوندی راجع بهش یکم توضیه داده بودم....)
اینم راهنمای انتخاب مود Split Screen
تو منو باید برید به بخش مولتی پلیر و بعد اسپیلیت اسکیرین رو انتخاب کنین و بعد
دسته ی دوم رو روشن کنید و بعدش هم یه سری تنظیمات مثل پیست و راند های مختلف و نوع
مسابقه و...رو انتخاب میکنین و بعدش هم ماشین و بعدش هم فقط گاز بدین!!!!:)):)):)):d

سوال دیگه ای هم بود در خدمتم دوستان!
موفقیت!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر