Cliff Bleszinski از علاقه خود به همکاری در ساخت ادامه Gears of War می‌گوید!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
روز گذشته راد فرگوسن کارگردان و مدیر اصلی استودیو The Coalition، این استودیو را به مقصد بلیزارد ترک کرد. با آن که تنها چند ساعت از اعلام این خبر نمی‌گذرد اما به نظر می‌رسد خالق اصلی سری، Cliff Bleszinski همچنان علاقمند به همکاری در ساخت ادامه‌ی Gears of War باشد.

در سال 2012 بود که Cliff B از شرکت اپیک گیمز برای همیشه جدا شد. او یکی از چهره ‌های شاخص و البته کارگردان سگانه اول Gears of War است. با جدایی اون برای مدتی سرنوشت و آینده سری Gears نامشخص باقی ماند. اما در سال ۲۰۱۴ بود که کمپانی مایکروسافت به صورت رسمی حق ساخت و انتشار ip گیرز را خریداری کرد و از آن زمان هواداران سری منتظر بازگشت Cliff B و ساخت شماره چهارم توسط او بودند. هر چند در همان سال Cliff B اعلام کرد که علاقه‌ای به ساخت شماره بعدی گیرز ندارد و بدین صورت به دنبال ساخت عنوانی جدید با نام Law Breakers در استودیو تازه تاسیس خود با نام Boss Key رفت که در نهایت با شکست تجاری مواجع و استودیو هم تعطیل شد.

cliffheadshot-1498161154502_1280w.jpg

از آن زمان تا به امروز Cliff B بازشنستگی خود از صنعت بازی‌های ویدیویی را اعلام کرده بود و بدین صورت او مشغول به انجام امور شخصی خود بود، اما در نهایت شب گذشته او برای اولین سکوت خود را شکست و در بیانیه‌ای از علاقه خود به همکاری در ساخت شماره‌ جدید Gears سخت گفت:
«پیشنهادات من همچنان برای ساخت فرانچایز گیرز وجود دارد و این کاملا به مایکروسافت بستگی دارد تا با من همکاری کنند. راد فرگوسن خیلی از ایده‌های مرا بدون استفاده گذاشت.»

همچنان او در ادامه اشاره کرد که ایده‌های زیادی برای شماره چهارم گیرز داشته است که از آن‌ها استفاده نشده و اما ایده های جدیدی هم برای شماره ششم گیرز دارد که مطمئنا برای طرفداران سری هیجان انگیز است.
«حتی اگر در حد سه صفحه از ایده های خودم را برای گیرز ۶ به صورت کلی بیان کنم، مطمئن هستم که طرفداران سری بسیار هیجان زده خواهند شد. من یک ایده برای شماره چهارم داشتم و بسیار هم خواهان استفاده از آن در بازی بودم، اما هیچ وقت از ایده من استفاده نشد.»

با جدایی راد فرگوسن از استودیو The Coalition و علاقه Cliff B به سری گیرز به نظر می‌رسد زمان مناسبی رسیده باشد تا شاهد بازگشت او به ساخت ادامه گیرز باشیم با این حال تا بدین لحظه شرکت مایکروسافت هیچ واکنشی در خصوص سخنان تازه Cliff B بیان نکرده است.

منبع

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
به به دیگه بهتر از این نمیشد کلیف بی مغز متفکر گرز هست بیاد خیلی از بزرگ های اپیک قدیم هم می‌تونه بیاره
کور از خدا چی میخواد دو تا چشم بینا اسپنسر نباید اصلا دست دست کنه باید سریع برن سراغ کلیف فرگوسن که باید می‌رفت و رفت
اسم کلیف هم آنقدر اعتبار داره بهش فرصت بدن بیاد دوباره ی خودی نشون بده مثل کوری بارلوگ
باید فن ها به ماکرو فشار بیارن دیگه این آخرین فرصتهای وگرنه این ایپی همین الآنم تموم شده است کلیف بی ایده هایش عالیه
ماکروسافت اگه دقت کنید تو لفافه خیلی سعی کردم بگم گرز 4-5 براشون موفقیت آمیز بود ولی واقعا راضی نبودن حتی تو مصاحبه های اخیر مدیر بخش گیم ماکرو این موضوع مشخصه که میگه حالا گرز 5 رشدش می‌کنه گرز 4 که یک شکست مفتضحانه بود تو فروش ولی گرز 5 یکم میشه گفت بهتر عمل کرد ولی بازم توقعات برآورده نشد

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
این انرژی و وقتی که هیتر ها میذارن روی سوژه هاشون ...
اگر گذاشته بودند روی بازی مورد علاقشون الان توی یکی از تیمهای بازی سازی بودند !

بازی که تا شماره "پنجم" ادامه داشته و هنوز صحبت از شماره های بعدی هست ...
و امتیاز معقولی هم گرفته از طرفی هم خیلی افراد توی تاپیکش دارند از تجربه لذت بخشش صحبت میکنند ...
این هیتر ها به زور میخوان دفنش کنند که شب با آسودگی خیال بخوابند در حالی که باکس بازی مورد علاقشون را بغل گرفتند !

این خبر هم که دیگه حسابی نا امیدشون کرده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلیفو برگردونن، بهش آزادس مطلق بدون همون کاری رو با GeoW بکنه که کوری با GoW کرد. کلا از ابتدا ابداع کنه بازی رو همه چی رو بریزه بره. این تنها راه نجات این IP هست.

از ابتدا ابداع یا الگو (کپی معنوی) کنه ؟

• Like
Reactions: mobin.hb96

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
مگه این که خود کلیف بتونه یه حرکتی بزنه گرز به اوج برگرده وگرنه شماره ۶ اش میشه میشه یچیزی تو مایه های shadow of tomb raider
شماره پنجش اصلا به دلم ننشست مخصوصا چپتر ۳ و ۴ افتضاح بود

• Like
Reactions: mohsenebrahimi

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
ولش کن
الان فقط استیون هاوکینگ میتونه جمله ایشون رو رمز گشایی کنه =))

والا من که شخصا تو لیگ علی ونوم نیستم نمیفهمم کلا چی میگه اما اگه منظورش اینه که گاو کپی معنوی بود که تا باشه از این کپی های معنوی:D ایکاش مایکروسافت هم عرضش رو داشته باشه یه کپی معنوی عین گاو بسازه و اینطور به همه IP های خوبش گند نزنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این انرژی و وقتی که هیتر ها میذارن روی سوژه هاشون ...
اگر گذاشته بودند روی بازی مورد علاقشون الان توی یکی از تیمهای بازی سازی بودند !

بازی که تا شماره "پنجم" ادامه داشته و هنوز صحبت از شماره های بعدی هست ...
و امتیاز معقولی هم گرفته از طرفی هم خیلی افراد توی تاپیکش دارند از تجربه لذت بخشش صحبت میکنند ...
این هیتر ها به زور میخوان دفنش کنند که شب با آسودگی خیال بخوابند در حالی که باکس بازی مورد علاقشون را بغل گرفتند !

این خبر هم که دیگه حسابی نا امیدشون کرده
بازیی که به زور ده صفحه تو بخش اصلیش یعنی Xbox از بعد انتشار جلو رفته رو چجوری میشه به زور خاک کرد ؟ بازیی که با توجه به حضورش رو گیم پس ته لیست انلاین بخش XBOX رو دقیقا چجوری میشه زوری خاک کرد ؟

Most played games - Microsoft Store

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
بازیی که به زور ده صفحه تو بخش اصلیش یعنی Xbox از بعد انتشار جلو رفته رو چجوری میشه به زور خاک کرد ؟ بازیی که با توجه به حضورش رو گیم پس ته لیست انلاین بخش XBOX رو چجوری میشه دقیق خاک کرد ؟

Most played games - Microsoft Store
رو استیم اون اوایل وضعش بد نبود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر