Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
اونجا رو باید shadow magic (همون قدرت قرمزه) رو فعال کنی بعدش همون جور که مثلا یه دیوار رو میشکنی تو وسط همون اتاق که یه مربع بزرگ هست باید یه دور دورش بچرخی.
ممنونم رفیق.کاش اعتبارت رو غیر فعال نمیکردی حد اقل یه تشکر میشد.

به نظرتون این بازی معماهای این چنینیش ضریب هوشی بالایی نمیخواد؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
ممنونم رفیق.کاش اعتبارت رو غیر فعال نمیکردی حد اقل یه تشکر میشد.به نظرتون این بازی معماهای این چنینیش ضریب هوشی بالایی نمیخواد؟
خواهش میکنم...اونو دیگه باید از کوجیما بپرسی! :D

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
بالاخره تموم کردمش. خواهشا یه توضیح درباره کل چپتر اخر و اون فیلمی که بعداز creidit پخش کرد بدید. چی شد؟ خیلی خوب نفهمیدم.

Sâlar

کاربر سایت
Aug 15, 2010
509
نام
سالار
من هم تمومش کردم :(( خیلی ناراحت شدم که تموم شد :(

باید برم اون دی ال سی هه رو دانلود کنم ببینم داستان چطوریاست
حیف اون گابریل که Lord Of Shadows شد :(

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بالاخره تموم کردمش. خواهشا یه توضیح درباره کل چپتر اخر و اون فیلمی که بعداز creidit پخش کرد بدید. چی شد؟ خیلی خوب نفهمیدم.
اپیلوگ بازی چند قرن بعد از جریانات بازی اتفاق می‌افته. Gabriel به یه خون‌آشام تبدیل شده که فناناپذیر هم هست و اسم دراکولا را برای خودش انتخاب کرده. Zobek میاد پیشش و میگه که دار و دسته شیطان دارند خودشونو برای بازگشت شیطان آماده می‌کنند. که قصد داره برگرده و از Zobek و Gabriel(دراکولا) انتقام بگیره. حالا اونا باید به کمک هم متوقفش کنند.
در ضمن Zobek بهش قول میده که اگه در این کار کمکش کنه، اون طلسم فناناپذیریش را باطل میکنه.

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
اپیلوگ بازی چند قرن بعد از جریانات بازی اتفاق می‌افته. Gabriel به یه خون‌آشام تبدیل شده که فناناپذیر هم هست و اسم دراکولا را برای خودش انتخاب کرده. Zobek میاد پیشش و میگه که دار و دسته شیطان دارند خودشونو برای بازگشت شیطان آماده می‌کنند. که قصد داره برگرده و از Zobek و Gabriel(دراکولا) انتقام بگیره. حالا اونا باید به کمک هم متوقفش کنند.
در ضمن Zobek بهش قول میده که اگه در این کار کمکش کنه، اون طلسم فناناپذیریش را باطل میکنه.

مگه zobek رو یارو سیاهه نکشت؟ چه طوری زندست؟ میشه از اون تیکه رو توضیح بدی همون جا که zobek ماسک میزاره میگه ما lord of shadowهستیم....
ممنون

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان چپتر 8 مرحله 1 اونجایی که برای اولین بار اون آدم ها از زمین در میان و سرشون رو پرت میکنن بعد از کشتنشون راه باز میشه و میپرم اون طرف میره داخل غار و چند تا از این موجودات کوتوله میان میکشم ولی راهی نیست دیوارها رو هرکاری میکنم خراب نمیشن چیکار باید کرد ؟جادوی قرمز رو میگیرم مشت هم میزنم بازم هیچی نمیشه لطفا راهنمایی کنید.ممنون

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
دوستان چپتر 8 مرحله 1 اونجایی که برای اولین بار اون آدم ها از زمین در میان و سرشون رو پرت میکنن بعد از کشتنشون راه باز میشه و میپرم اون طرف میره داخل غار و چند تا از این موجودات کوتوله میان میکشم ولی راهی نیست دیوارها رو هرکاری میکنم خراب نمیشن چیکار باید کرد ؟جادوی قرمز رو میگیرم مشت هم میزنم بازم هیچی نمیشه لطفا راهنمایی کنید.ممنون[/QUO

دوست عزیز بعد از کشتن اون آدما 2 تا راه باز میشه از راه سمت چپ برو از داخل اون غار سمت راست نرو.
سمت چپ یه راه بالاست یه غار زیر,از همون غار زیری برو.

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان تو مرحله ای که باید رنگ ها رو بچینی و آهنگ میزنه موندم.قرمز و سبز و صورتی رو پیدا کردم و هرکاری میکنم نمیتونم رنگ بعدی رو باز کنم باید چیکار کنم؟یه بار قرمز صورتی سبز چیدم رفتم طرف چرخ دنده هایی که برنده هستن اما بازم نشد

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
دوستان تو مرحله ای که باید رنگ ها رو بچینی و آهنگ میزنه موندم.قرمز و سبز و صورتی رو پیدا کردم و هرکاری میکنم نمیتونم رنگ بعدی رو باز کنم باید چیکار کنم؟یه بار قرمز صورتی سبز چیدم رفتم طرف چرخ دنده هایی که برنده هستن اما بازم نشد

قرمز باید تا آخر اول باشه
با رنگ قرمز 2 تا راه باز میشه هر دو راه رو برو تا بقیه ی رنگارو پیدا کنی
سبز=تیغه ها باز میشه
زرد=آتیش ها به کار میفته
آبی=برق ها به کار میفته
بنفش=چرخ دنده های برنده کنار میرن
من فکر کنم با چرخ دنده ها مشکل داری حواست باشه چرخ دنده های پایینی کنار میرن بعد از زیر بقیه رد شو.

• Like
Reactions: Eh$s$aN

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
قرمز باید تا آخر اول باشه
با رنگ قرمز 2 تا راه باز میشه هر دو راه رو برو تا بقیه ی رنگارو پیدا کنی
سبز=تیغه ها باز میشه
زرد=آتیش ها به کار میفته
آبی=برق ها به کار میفته
بنفش=چرخ دنده های برنده کنار میرن
من فکر کنم با چرخ دنده ها مشکل داری حواست باشه چرخ دنده های پایینی کنار میرن بعد از زیر بقیه رد شو.
اتفاقا این کار رو میکنم تا چرخ دنده های پایینی کنار میرن تا یه مقدار میرم تو میمیره.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140

من که بی صبرانه منتظره نسخه بعدی هستم ( ادامه این دستان)
فقط خدا کنه طبقه رواله مرسومه چند ساله اخیر گند نزنن توش

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
بابا تو هم خودتو کشتی ممل
یکم به مخت فشار بیار
بنی بشر من این کارها رو هم کردم احتمالا یه باگ داره برای من.
شیطونه میگه.....استغفرالاه.
دعا کن we این دفعه سرورهای خوبی در نظر بگیه بیام ببین چه کاره هستی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر