Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یک سوال فنی این غول مرحله دومش چجوری باید بکشم همونی که هی سنگ آتیشی پرت میکنه طرفت نزدیکش میشی به فنات میده؟ :|

دلم واسه تاپیک خودم تنگ شده بود ، مرسی آوردیش بالا :D!
اینجوری :
دور شو ازش و بهش نزدیک نشو ، بعد یه سنگ میندازه طرفت و در لحظه ای که بهت نزدیک میشه سنگه ، باید آنالوگ رو یدور بچرخونی و به سمت خود کلوسوس پرتابش میکنه و کلوسوس کله پا میشه ! میدویی طرفش و میری بالا ازش و هوتوتو دیگه :D !

• Like
Reactions: Captain America

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان dlc های این بازی رو که نیاز نباشه به لایو و یا psn متصل بود میشه بدید.میدونم جاش اینجا نیست ولی تاپیکش تو بخش پلی 3 خیلی سوت و کوره.لطف میکنید dlc این بازی رو برای پلی 3 رو لینکش رو بدید.
ممنونم.:x

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
منم خراااااب تو کف دی ال سل هام آخه
یکدوم مال قبل از بازیه یک کدوم هم مال بعد این که دراکولا میشه

ولی خدایی عجب بازییه بدون شک بهترین بازی عمرم بود حتی از انچارتد 3 هم بیشتر چسبید اگه یکی راهی برای نصب دی ال سی روی چه ایکس باکس چه پی اس 3 داشت ممنون میشم بگه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,975
نام
مجتبی
خب بعد از خبر Castlevania 2 دیدم خیلی ضایع هست اگه 1 ـش رو تموم نکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
بعد از کشتن Old God دیوار میشکافه و داخلش میشیم. بعد از اونجا باید بپرم و یه لبه رو بگیرم. اما هر چی میپرم نمیرسم به لبه. گفتم احتمالا باگه و دوباره Old God رو کشتم ولی بازم نشد.
از اونجایی که خیلی وقته از عرضه ی بازی میگذره اگه می خواین عکس بذارم.

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
آره عکس بذار
ولی منم یه جای بازی شبیه همینجایی که گفته بودی گیر کرده بودم و متوجه شدم که باگه و وقتی میخوام لبه دیوارو بگیرم میمردم.وقتی از چکپوینت قبلیم رفتم درست شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر