Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

mafia007

کاربر سایت
Dec 29, 2010
42
فقط 4 چپتر دیگه م.نده ماشالا چقدر گیم پلی طولانی و البته کمی هم سختی داره میخام زود تمامش کنم چون چندتا بازی دیگه هم برا فتح شدن ردیف کردم !

Gunners Trust

کاربر سایت
Nov 1, 2009
6,504
نام
محمد
من گیرم نیومد ، همشو از یوتیوب دانلود کردم دیدم :D !
عـــــــالی بود .
یه جا شنیده بودم که ادامه داستان تو این دوتا DLC هست ، اگه کامل اتفاقات DLC رو دیدی ، برای گابریل و زوبیک چه اتفاقی افتاد ؟؟؟؟

GABRIEL.b

کاربر سایت
May 31, 2011
365
نام
علی
یه جا شنیده بودم که ادامه داستان تو این دوتا DLC هست ، اگه کامل اتفاقات DLC رو دیدی ، برای گابریل و زوبیک چه اتفاقی افتاد ؟؟؟؟
زوبک تو dlc نبود جالب اینجاست راوی داستان خوده گابریل بود!!!
اخرای dlc هم گابریل موفق میشه غول رو شکست بده و صاحب قدرت خفنی میشه:dبازی همینجا تموم میشه.
این خلاصه ی بازی بود:d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان تو اولین مرحله چیتر X میگه دوتا کیلید بیار من کجا باید پیداش کنم!
همون مرحله ام که شبیه کویر هست و بعضی جاها تاریکی گرفته!
بعد از تموم شدن مرحله ی کمک به Baba:D

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
دوستان تو اولین مرحله چیتر X میگه دوتا کیلید بیار من کجا باید پیداش کنم!
همون مرحله ام که شبیه کویر هست و بعضی جاها تاریکی گرفته!
بعد از تموم شدن مرحله ی کمک به Baba:D

دوست عزیز بعد از اینکه برای اولین بار از اون کلیدا (البته کلید که نیست یه تیکه سنگه) استفاده کرذیو دست اون مجسمه راه رو برات باز کرد
دومین خشکی که رسیدی میپری سمت راست بعد تا تهش میری انگار بستست اما میری سمت راست بعد که اون موجوذاتو کشتی اولین کلیدو بدست میاری بعد برو بزارش همون جا که میخواد فرقی نمیکنه چپی یا راستی بعد یه راه باز میشه که اونجا که رفتی دومی رو بدست میاری.

• Like
Reactions: Nathan Drake

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من تو چپتر 7 مرحله 2 همون اولش گیر کردم.
جایی هست که یه اتاقه که برق هستش و نمیشه رد شد و یه جسمی رو زمینه فکر کنم اون جسم رو باید کاری کرد اما هرچی میزنم هیچ کاریش نمیکنه.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان من تو چپتر 7 مرحله 2 همون اولش گیر کردم.
جایی هست که یه اتاقه که برق هستش و نمیشه رد شد و یه جسمی رو زمینه فکر کنم اون جسم رو باید کاری کرد اما هرچی میزنم هیچ کاریش نمیکنه.
اون دایره های که روی زمین هست برق رو جابجا میکنه!
برای به کار انداختن=Lt+Y

• Like
Reactions: need to fight

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
دوستان من تو چپتر 7 مرحله 3 گیر کردم.همون جایی که یه مجسمه هست وقتی دسته رو میکشی اجازه میده چیزایی مثل بشقاب رو رو مجسمه جا به جا کنی فقط یه بشقاب رو اجازه میده وقتی جابجا میکنی یه نور قرمز تولید میشه و در قرمز باز میشه میرم تو موجودات رو میکشم بعد میمونم چیکار کنم مثل این که یه در جلو ترش هست اما هرکاری میکنم باز نمیشه.

ps3 gamer.

کاربر سایت
Nov 2, 2010
327
نام
متین
اقا این بازی خیلی سخته!!!!
اون جا که 5-6 تا اسکلت بهت حمله میکنه واقعا دیگه نمیتونی کاری کنی!
یعنی اونجا راه حل خاصی داره؟؟

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
دوستان من تو چپتر 7 مرحله 3 گیر کردم.همون جایی که یه مجسمه هست وقتی دسته رو میکشی اجازه میده چیزایی مثل بشقاب رو رو مجسمه جا به جا کنی فقط یه بشقاب رو اجازه میده وقتی جابجا میکنی یه نور قرمز تولید میشه و در قرمز باز میشه میرم تو موجودات رو میکشم بعد میمونم چیکار کنم مثل این که یه در جلو ترش هست اما هرکاری میکنم باز نمیشه.
اونجا رو باید shadow magic (همون قدرت قرمزه) رو فعال کنی بعدش همون جور که مثلا یه دیوار رو میشکنی تو وسط همون اتاق که یه مربع بزرگ هست باید یه دور دورش بچرخی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر