Call of Juarez: Bound in Blood | PC

Insomniac-5.gif

شرکت سازنده : Techland (Poland)
شرکت پخش کننده : Ubisoft
تاریخ عرضه : May 26, 2009
ژانر : Shooter
اسکرین شات | تریلر

Call of Juarez: Bound in Blood بازیباز را از جرجیا در زمان جنگ داخلی، به خرابه های Aztec مکزیک می برد. در وحشیترین زمان غرب وحشی بازیباز ها می توانند در به جای دو برادر McCall در داستانی وحشی و پر از خصاصت و هوس و بی قانونی که در یکی از افسانه ترین دوران آمریکا اتفاق می افتد بازی کنند.

یکبار دیگر در تاریخ 5 خرداد 88 آماده مبارزه با برادر خود شوید..

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
بابا این چه وضعشه !!!!!
میثم راست میگه ! یک اتو ایم بدیم داره !!!! جایی هم نیس OFF یا Disable کنی که !!! بد جور روی مخ من داره راه میره ! اصلا هدشات نمیشه بکنی ! میخوای بزنی تو مخ یارو ! میره رو شکمش !!!!
دوییدنشم خیلی خیلی خیلی حال گیریه !
انگار گذاشتنش رو نوار نقاله داره میدوه !!!!! دستاش میره بالا پایین همچین آدم فک میکنه داره 220 تا میدوه !!! :cheesygri
ولی خو با راه رفتنش فرق نداره !!! :(
ولی به غیر از این دوتا مشکل خیلو باحاله !!!!!!
اما این سیستم کاور گیریش چیز جالبیه و من به این شکلو تو هیج بازی ندیدم تا حالا!
یه کمکی شبیه MOH :AirBorn نیست ؟! :-"
ولی به نظر من هم خیلی خیلی جالبه !!! ولی چه کار کنم کامل بره پشت کاور ؟!!؟!؟!
من هر کاری کردم نشد !!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
بابا این چه وضعشه !!!!!
میثم راست میگه ! یک اتو ایم بدیم داره !!!! جایی هم نیس OFF یا Disable کنی که !!!
مطمئنا مال شما یه مشکلی وجود داره که این جوری میشه.ولی من راحت مثل هلو هد شات می کنم.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بابا این چه وضعشه !!!!!
میثم راست میگه ! یک اتو ایم بدیم داره !!!! جایی هم نیس OFF یا Disable کنی که !!! بد جور روی مخ من داره راه میره ! اصلا هدشات نمیشه بکنی ! میخوای بزنی تو مخ یارو ! میره رو شکمش !!!!
دوییدنشم خیلی خیلی خیلی حال گیریه !
انگار گذاشتنش رو نوار نقاله داره میدوه !!!!! دستاش میره بالا پایین همچین آدم فک میکنه داره 220 تا میدوه !!! :cheesygri
ولی خو با راه رفتنش فرق نداره !!! :(
ولی به غیر از این دوتا مشکل خیلو باحاله !!!!!!

یه کمکی شبیه MOH :AirBorn نیست ؟! :-"
ولی به نظر من هم خیلی خیلی جالبه !!! ولی چه کار کنم کامل بره پشت کاور ؟!!؟!؟!
من هر کاری کردم نشد !!!
یه چیز جالب این بود که ری داشت میدوید من داشتم با توماس راه میرفتم تو این حالت از ری جلو زدم شگفت زده شدم :laughing:
ولی دوییدن توماس با ری فرق میکنه و سریعتر میدوئه البته اگه دقت کرده باشید !
ها؟:D من airborn رو بازی نکردم و منظور بازیهایی بود که تجربه کرده بودم!

Dexter-67

کاربر سایت
Jun 22, 2007
650
نام
OmidPrime
من رسیدم به مرحله ACT V تو همون استبلی که باید سه تا اسب بیاری گیر کردم اسبا رو آواردم تو استبل منتها وقتی در استبل رو آتیش میزنند یکی از اسبا میمیره باید چکار کنم

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
من رسیدم به مرحله ACT V تو همون استبلی که باید سه تا اسب بیاری گیر کردم اسبا رو آواردم تو استبل منتها وقتی در استبل رو آتیش میزنند یکی از اسبا میمیره باید چکار کنم

1. از اسپویلر تگ استفاده کن
2. از سطل آب ...

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام.
من آخر قلق دوئل کردن هاش رو درست یاد نگرفتم همش سر دوئل بت اون یارو که دختره رو میدزده مشکل پیدا میکنم. برای دوئل کردنه قلق خاصی وجود داره یا نه؟
یا علی مدد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام.
من آخر قلق دوئل کردن هاش رو درست یاد نگرفتم همش سر دوئل بت اون یارو که دختره رو میدزده مشکل پیدا میکنم. برای دوئل کردنه قلق خاصی وجود داره یا نه؟
یا علی مدد
ببین حسن جان کاری که باید بکنی اینه که دستتو تا اونجایی که جا داره(یعنی تا اونجا که با دست اشاره میکنه "نه"! نباید بذاری اون حالت پیش بیاد) نزدیک اسلحه بگیری بعد که اون صدای ناقوس اومد خودش اتومات اسلحه رو در میاره (به شرطی که به اسلحه نزدیک باشه دستت)و فقط تو باید خوب نشانه بگیریو بعدشم شلیک کنی!

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
به نظر من دلیل مردن ویلیام : توماس بی غیرت بود . برادراشو برای یه زن فروخت و تنهاشون گذاشت!
read.gif
crying.gif

راستی میگم کسی سریال این بازی رو واسه آنلاین سراغ نداره >؟ کیگانی چیزی ! :D
این بازی آنلاینش از COD4 هم بیشتر حال میده !

Peyman S

کاربر سایت
Feb 21, 2009
431
نام
Roronoa Zoro
اگه تو بازی دقت کنید می بینید که قیافه همه ی آدما(دوست و دشمن) یکیه حتی تو مراحل اول سربازهای خودت عین خودشون تو دشمن هستش:confused:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ر
وی نسخه 360 تو بخش controll میشه Auto -aim رو off کرد البته از اول هم off ه .یعنی روی PC نمیشه تغییرش داد؟!

من کنترل بازی رو روی دسته 360 و اتو ایم رو روشن کردم.کاملا استیکی بود .ولی وقتی خاموش کردم کاملا از بین رفت بعد با کنترل موس کیبرد نزدیک به 10-20 دفعه همون تیکه اول بازی رو رفتم تا صد در صد مطمئن بشم که بازی چنین مشکلی نداره.
من بازم می گم که بازی اتو ایم نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر