Call of Juarez: Bound in Blood | PC

Insomniac-5.gif

شرکت سازنده : Techland (Poland)
شرکت پخش کننده : Ubisoft
تاریخ عرضه : May 26, 2009
ژانر : Shooter
اسکرین شات | تریلر

Call of Juarez: Bound in Blood بازیباز را از جرجیا در زمان جنگ داخلی، به خرابه های Aztec مکزیک می برد. در وحشیترین زمان غرب وحشی بازیباز ها می توانند در به جای دو برادر McCall در داستانی وحشی و پر از خصاصت و هوس و بی قانونی که در یکی از افسانه ترین دوران آمریکا اتفاق می افتد بازی کنند.

یکبار دیگر در تاریخ 5 خرداد 88 آماده مبارزه با برادر خود شوید..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم بالاخره تمومش کردم. در مورد بازی باید بگم خیلی هم شاخ نبود !!!! البته تو سبک Western که خیلی وقته بازی عرضه نمیشه و یا تک و توک میاد این بازی 1 است !! من خودم شخصا از gameplay بازی لذت بردم اما بعضی قسمتها تکراری به نظر میرسید و به نظر من سازنده ها با داستان به Gameplay بازی التهاب بخشیده بودن . البته من یادم نسخه اولش Gameplay بهتر از این داشت چون اونقدر که قسمت اول به دلم نشست این قسمت از نظر Gameplay به جز مراحلی که با اون سرخ پوسته بودیم جذابیت چندانی نداشت البته بار هم باید اضافه کنم بازی از نظر تنوع کاملا عالی بود. ازنظر گرافیکی شبیه نسخه اول بود اما خوب خیلی بهتر شده بود مخصوصا موتور فیزیک بازی و استفاده خیلی بهتر از سایه و تا حدوی Detail های مناسب برای Texture ها در مجموع گرافیک سبک و کاملا خوبی رو به نمایش گذاشته بود البته همچنان نور خورشید و اسمان به نظر من افتضاح است !!! از نظر داستانی ار نسخه قبلی بهتر بود چون فراز و نشیب های داستان به مراتب خیلی التهاب بیشتری داشت . در کل امتیار من به این بازی 7.5/10 است.

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
این مرحله آخر که باید از اسبا محافظت کنم چیکار کنم؟؟؟ هرکاری می کنم یه اسب میمیره :(
سلا
داخل طویله رو که نگاه کنی چند تا سطل آب میبینی. اون سطل ها رو بردار و باهاش آتیش در و دیوار رو خاموش کن تا ساب ها زنده بمونن.
یا علی مدد

action

کاربر سایت
Aug 4, 2006
290
نام
حامد
آقا این مرحله ی درشکه پدر ما رو درآورد... حریف ها نامرئی نیستن پشت درشکه ان واسه همین نمیشه زدشون! چی کار کنم؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
آقا این مرحله ی درشکه پدر ما رو درآورد... حریف ها نامرئی نیستن پشت درشکه ان واسه همین نمیشه زدشون! چی کار کنم؟

به به باگ این مرحله حال شما رو هم گرفت پس...! باید اینقدر از اول لودش کنی تا رد شه !

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
دوستان من این بازی رو انجام میدم و 4-5 مرحله رفتم ولی صدا نداره
این موضوع برای دویل ها که باید صدای زنگو بشنوی و شلیک کنی مثل کابوس میشه
لطفا کمکم کنید
اینترنت من هم دیال آپه

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
لطفا کمکم کنید
اینترنت من هم دیال آپه

اگه از ویندوز XP استفاده میکنی این مراحل طی کن.

روی My Computer راست کلیک کن داخل Hardware بشو تو قسمت اول یعنی Device Manager

کلیک کن صفحه جدیدی باز میشه. قسمت Sound Video and Game Controllers باز کن ببین Unimodem Half-Duplex Audio Device رو پیدا میکنی اگه پیدا کردی با راست کلیک روش گزینه Disable رو بزن.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,042
نام
علی
لطفا کمکم کنید
اینترنت من هم دیال آپه

نوشته شده توسط Vocolizive

مشکلات صدا: مشکلات نبود صدا, پایین بودن صدا, زیاد بودن صدا و مشکلات صدا در صحنه های سینمایی (وجود نویز)

- برای رفع بلند بودن صدا, سرویس پک 2 ویستا یا سرویس پک 3 ایکس پی رو حتما نصب کنین.

- در صورتی که مشکل حل نشده باشه , در ویندوز ویستا مسیر زیر رو طی کنین:
Control Panel -> Sound -> speakers -> Advanced
و فرمت پیشفرض رو در حالت i16 bit, 44100 Hz CD Qualityیا i24 bit, 44100 Hz Studio Quality قرار بدین.

- در ویندوز ایکس پی این مسیر رو باید طی کنین:
Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio tab -> Advanced -> Performance tab
و قسمت Hardware Acceleration رو در حالت Basic قرار بدین.

- اگر صدا ندارین در ویندوز ایکس پی این مسیر رو طی کنین:
Run -> dxdiag -> sound tab
و در قسمت DirectX Features اون Hardware Sound Acceleration Level رو در حالت Basic acceleration قرار بدین.

- همچنین مطمئن باشین کارت صوتی آپدیت باشه.

- در Device Manager بخش sound, video and game controller اگه درایور Bluetooth و یا مودم 56k نصب دارین Disable کنین.

- اما یک راه کلی برای رفع مشکلات صدا و صد البته رفع مشکل نویز در صحنه های سینمایی... در داخل فایل بزرگ 00audio.rcf واقع در محل نصب بازی, فایل بسیار کوچکی به نام ambience.p3d وجود داره که حذف اون باعث حل مشکلات میشه. البته نتیجه اینه که هیچ صدایی از دست نمیره و همه چیز سر جاش هست

برنامه Scarface Explorerرو دانلود کنید.

در محل نصب بازی, فایل 00audio.rcf رو باز کنین و در مسیر Prototype\Audio اکستراکت کنین و از برنامه خارج بشین.
در پوشه Audio فایل ambience.p3d رو حذف کنین یا تغییر نام بدین.
در پایان فایل 00audio.rcf رو حذف کنین.

(وجود نویز با حذف فایل ambience.p3d برای خود من برطرف شد.)

(برای دانلود و آموزش کامل درباره ی scarefacexplorer به این لینک مراجعه کنید)

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
اگه از ویندوز XP استفاده میکنی این مراحل طی کن.

روی My Computer راست کلیک کن داخل Hardware بشو تو قسمت اول یعنی Device Manager

کلیک کن صفحه جدیدی باز میشه. قسمت Sound Video and Game Controllers باز کن ببین Unimodem Half-Duplex Audio Device رو پیدا میکنی اگه پیدا کردی با راست کلیک روش گزینه Disable رو بزن.
دمت گرم
خدا خیرت بده راحت شدم
بازم مر30:laughing::biggrin1:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
نمیشه چند بار لود کردم ولی جواب نداد
جالبیش اینه دسته 360 میزنم به pc درست کار میکنه ولی با موس نمیشه!
فقط یه راه فکر کنم جواب بده reinstall!
بازی یه مقداری مشکل داره! من یه مرحله لود نمیشود مجبور شدم دوباره نصب کنم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر