Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
واقعا آشغاله مولتی و پر از ایراد ، این spawns هنوز درست نکردن که به مخصوص تو مپهای کوچیک خیلی آزار دهنده است،:-w

این kick for inactivity هم مسخره عالمه کیل بالا گرفتیم رفتیم تو Chopper Gunner بین کار تو هلیکوپتر kick کرد بیرون:eek: =))

فقط به خاطر zambie هنوز نفروختمش 🙄
تازه واقعیت همون زامبیش هم من کلی ایراد میتونم بهش بگیرم و اصلا خوب نیست

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
تازه واقعیت همون زامبیش هم من کلی ایراد میتونم بهش بگیرم و اصلا خوب نیست
دقیقا😐 ،این مشکل لاگ هم خیلی بی معنیه،من دارم الان mw2 رو یک اینترنت با یک DNS تقریبا خوب و نرمال بازی میکنم اما همین شرایط تو مدرن ۳ تبدیل به لاگ میشه و سخت می‌کنه بازی کردن را 🙄

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
با سلام دوستان من یه مشکلی پیش اومده رفتم داخل سایت اکتیویژن قسمت تنظیمات بازی رو از روی اکانت اصلیم آنلینک کردم و انداختم روی اکانت پلاس ظرفیت ۲ که گرفتم و خواستم این اوپراتوری رو که فیری داده بگیرم که نتونستم الانم میخوام آنلینک کنم بندازم روی اکانت اصلیم نمیزاره میگه سالی ۱ بار میشه آنلینک کرد خواستم ببینم یعنی هیچ راهی نداره اینو اوکی کنم
عجیبه برام تا الان جواب ندادن ۲ بار دیگه هم نامه زدم میگن اکانت شما در دست بررسی هستش چند وقت پیش برای اکانت دوستم مشکل پیش اومده بود بن شده بود تقریبا دو هفته ای طول کشید تا درست بشه فقط امیدوارم واسه من اینقدر طول نکشه چون یه انلینک کردن ساده میخواد

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
173
عجیبه برام تا الان جواب ندادن ۲ بار دیگه هم نامه زدم میگن اکانت شما در دست بررسی هستش چند وقت پیش برای اکانت دوستم مشکل پیش اومده بود بن شده بود تقریبا دو هفته ای طول کشید تا درست بشه فقط امیدوارم واسه من اینقدر طول نکشه چون یه انلینک کردن ساده میخواد
هر بار ک رکوئست جدید بزنی قبلیه بسته میشه واسه همینه نمیبینن صبر کن گاهی دو روز میکشه جواب بدن رمزتم در اختیارشون قرار نده ساپورت میپیچونتت چون براش مسولیت داره نباید رمز در اختیار بزاری

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
پینگ من تو بازیهای آنلاین دیگه حدود 30-40 هست ولی تو این بازی حول و حوش 100. ریجنی که بهش وصل میشیم رو خود بازی تعیین میکنه یا میشه تغییرش داد؟

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
پینگ من تو بازیهای آنلاین دیگه حدود 30-40 هست ولی تو این بازی حول و حوش 100. ریجنی که بهش وصل میشیم رو خود بازی تعیین میکنه یا میشه تغییرش داد؟
خود بازی تعیین میکنه نمیتونید عوض کنید
پینگ من از هر 10 دست 2 تاش 80 عه بقیش 30 ایناس

• Like
Reactions: Sport

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
هر بار ک رکوئست جدید بزنی قبلیه بسته میشه واسه همینه نمیبینن صبر کن گاهی دو روز میکشه جواب بدن رمزتم در اختیارشون قرار نده ساپورت میپیچونتت چون براش مسولیت داره نباید رمز در اختیار بزاری
اتفاقا اخرین بار نامه زدم گفتش که ما میدونیم شما با فلان ایمیل درخواست دادید قبلا باید صبر کنی تا رسیدگی بشه فقط امیدوارم واسه کریسمس پیشواز نرفته باشن :Dوگرنه میوفته واسه ۱ ماه دیگه بعدم من رمز بدم یا ندم فرقی نداره چون بلاخره خودشون میتونن مشخصات منو ببین من فقط میخوام اون اکانت انلینک بشه همین

• Smile
Reactions: VEGETAR and Avada

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
اتفاقا اخرین بار نامه زدم گفتش که ما میدونیم شما با فلان ایمیل درخواست دادید قبلا باید صبر کنی تا رسیدگی بشه فقط امیدوارم واسه کریسمس پیشواز نرفته باشن :Dوگرنه میوفته واسه ۱ ماه دیگه بعدم من رمز بدم یا ندم فرقی نداره چون بلاخره خودشون میتونن مشخصات منو ببین من فقط میخوام اون اکانت انلینک بشه همین
ساپورت اکتیویژن میتونم بگم یکی از بدتریناست . من حتی تو بازیای موبایلی آنلاین ساپورت به مراتب بهتری دیدم . من سر خرید season pass به یه مشکلی خوردم که بعد از خرید برام آنلاک نشد . ایمیل دادم به ساپورت به ادبیات خیلی خوب مشکلمو بیان کردم . 3 روز بعد یه ایمیل پاسخ اومد که مطمینید فعال نشده ؟! بعد راهکار داده بود در ادامه ایمیل که کنسولتون رو ریست کنید ! بعدشم دیگه جواب نداد رو همون تیکت .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
ساپورت اکتیویژن میتونم بگم یکی از بدتریناست . من حتی تو بازیای موبایلی آنلاین ساپورت به مراتب بهتری دیدم . من سر خرید season pass به یه مشکلی خوردم که بعد از خرید برام آنلاک نشد . ایمیل دادم به ساپورت به ادبیات خیلی خوب مشکلمو بیان کردم . 3 روز بعد یه ایمیل پاسخ اومد که مطمینید فعال نشده ؟! بعد راهکار داده بود در ادامه ایمیل که کنسولتون رو ریست کنید ! بعدشم دیگه جواب نداد رو همون تیکت .
من دقیقا شنبه صبح ایمیل زدم در جواب بهم گفتن ما درخواست شمارو دریافت کردیم ظرف ۲۴ ساعت آینده بررسی میکنیم تا الان هیچ جوابی ندادن نهایت من اکانتمو پاک میکنم یکی دیگه میسازم ولی در کل بخوام بگم پشتیبانی خیلی افتضاحی دارن خدانکنه کار آدم به اینا بیوفته قشنگ معلومه از اینان که خون به جیگر میکنن تا جواب بدن

• Like
Reactions: VEGETAR and ps34

MMDMO

کاربر سایت
Mar 12, 2016
140
نام
Moein
دوستان این ایرفون بدرد وارزون میخوره؟
Kz zs10 pro x - تاپ هدفون
دیدم چند تا از این استریمرهای ایرانی دارن استفاده میکنن
این مدل رو من استفاده نکردم ولی از همین برند یه مدل دیگه هست zsn pro x که منم دیدم یکی از استریمرا استفاده میکنه و خریدم ولی اصلا راضی نیستم صدای خیلی خیلی تیزی داره که تو فرکانسای بالا مخصوصا بازیای شوتر اذیت میکنه طوری که حتی با اکولایزر هم من نتونستم تحملش کنم حالا شاید این مدل بهتر باشه چون میگن بیس بیشتری داره اگه بتونی قبل خرید امتحان کنی بهتره

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
اطلاعاتی از COD 2025 لیک شده. دقت کنید نسخه ۲ سال آینده رو میگه نه 2024 که سال آینده میاد:

🔴کالاف دیوتی ۲۰۲۵ دنباله مستقیم Black Ops 2 خواهد بود

🔺️بازی در سال ۲۰۳۰ جریان خواهد داشت

🔺️مپ‌های چندنفره بازی ترکیبی از مپ‌های جدید و ریمستر مپ‌های بلک آپس ۲ است.

🔺️سیستم حرکت بازی دگرگون خواهد شد.

🔺️سیستم Pick 10 برای ساخت کلاس بازمی‌گردد.

🔺️حالت زامبی Round Based خواهد بود.

———————————————————————

در واقع همونجور که ماه های قبل اطلاعات درز پیدا کرده بود COD 2025 همون نقشی را برای COD 2024 خواهد داشت که الان MWlll برای MWll داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر