Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
738
نام
Ramin
تمام مپ ها ریمستر هست؟ 8-| اگه اینطوریه چرا باید پول یه بازی کامل و بگیرن؟
شاید این مسئله ۷۰ دلار بودن نسخه امسال خیلی خوشایند نباشه ولی خودم شخصا باهاش زیاد مشکلی ندارم ، به نظرم نکته مثبت اینه که کال آف همیشه یه حداقل استانداردهایی رو برای خودش تو هر نسخه حفظ میکنه چه تو بخش داستانی چه بخش آنلاین ، البته من از نسخه mw2019 وارد این بازی شدم و البته سه تا مدرن وارفیر اصلی رو هم فقط بخش داستانیشون رو بازی کردم ، در هر صورت مثلا یه انتقادهایی به بخش مولتی ونگارد بود همیشه و حتی همین mw2 (2022) ، با این حال باز هم خودم شخصا از مولتی همون ونگارد هم رضایت داشتم این جور نبود که بگم طراحی مپ هاش افتضاحه گان پلیش افتضاحه یا حالا هر چیز دیگه ای ، یه جور دیگه بخوام بگم حتی نسخه های متوسط کال آف هم کاره خودشونو میکنن :D

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
🗺️ | براساس گزارشات، توسعه برخی از مپ‌های ریمستر MWIII توسط استودیوهای خارج از اکتیویژن انجام شده است.
یکی از آن استودیوها Sumo Digital می‌باشد که آخرین بار در توسعه VANG با SHG همکاری داشته است.

🗺️ | به گفته سازندگان، مپ حالت War Mode عنوان MWIII بسیار بزرگ‌تر از نسخه‌های WWII آن خواهد بود.

🧟‍♂️ | در رویداد بعدی MWIII در 13 مهر علاوه بر رونمایی از بخش‌های مولتی و WZ2.0/WZM، از بخش زامبی نیز جزییات بیشتری منتشر خواهد شد.

🧟‍♂️ | به نظر می‌رسد قبل از رونمایی کامل از بخش زامبی MWIII در 13 مهر، شاهد یک ایونت اختصاصی در سیزن 6 همچون ایونت Shadow Siege برای مود زامبی باشیم.

🔫 | براساس اطلاعات لیک شده، پس از ادغام MWIII با WZ 2.0 عملکرد اسنایپرها مشابه WZC خواهد شد.

🧟‍♂️ | براساس گزارشات، در بخش زامبی MWIII به Samantha Maxis نیز اشاره خواهد شد.

IMG_4016.jpeg

🟢 |براساس اطلاعات لیک شده، آنتاگونیست اصلی COD2024 (BO6) کسی نیست جز
Raul Menedez

IMG_4017.jpeg

شاید این مسئله ۷۰ دلار بودن نسخه امسال خیلی خوشایند نباشه ولی خودم شخصا باهاش زیاد مشکلی ندارم ، به نظرم نکته مثبت اینه که کال آف همیشه یه حداقل استانداردهایی رو برای خودش تو هر نسخه حفظ میکنه چه تو بخش داستانی چه بخش آنلاین ، البته من از نسخه mw2019 وارد این بازی شدم و البته سه تا مدرن وارفیر اصلی رو هم فقط بخش داستانیشون رو بازی کردم ، در هر صورت مثلا یه انتقادهایی به بخش مولتی ونگارد بود همیشه و حتی همین mw2 (2022) ، با این حال باز هم خودم شخصا از مولتی همون ونگارد هم رضایت داشتم این جور نبود که بگم طراحی مپ هاش افتضاحه گان پلیش افتضاحه یا حالا هر چیز دیگه ای ، یه جور دیگه بخوام بگم حتی نسخه های متوسط کال آف هم کاره خودشونو میکنن :D
از COD4 2007 مدرن وارفر اورجینال شرکت اینفینیتی تا به امروز همه استادیوها دنبال تقلید از این فرانچایز هستند اما هیچکدومشون حتی نزدیک به استانداردهای این بازی هم نتونسته بسازه.اوج تقلیدشونم MW2019 بود که با سیستم ریلودش کاری کرد همه انگشت به دهن بمونن و همه توی بازی هاشون از این سیستم استفاده کنن حتی سوم شخص ها !
یا بخش زامبی ای که تری ارک خلق کرد با وجود اینکه ابتدا بصورت یه بخش فان طراحی شده بود اما تبدیل شد به یک بخش مجزا که فن بیس عظیمی را جذب کرد عین یک بازی مستقل با داستان مختص به خود. یا یهویی وارزون وقتی ظهور کرد زد تمام بتل رویال ها رو با 100 میلیون پلیر درو کرد !
کلا تمام نسخه های cod یک مدل مهندسی خاص و چارچوبی منحصربفرد دارن که کلید و فرمول ساختش دست اکتیویژن هست و هیچ ناشر دیگه ای نه دانش و نه توان مالیش رو داره بخواد رقابت کنه.

آخرین ویرایش:

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
611
نام
احمد رضا
قیمت بازی برا pc تو سایتا کمترینش ۳۷۰۰ هست ریجن چین میره تا ۴۳۰۰ ریجن فری~X( خیلی دلم میخواست این نسخه رو پیش خرید کنم ولی این قیمتا اصلا توجیه نداره. یعنی این ایران ما حداقل های کشورهای دیگه براش نصف حقوق یه آدم خرج داره~X(

• Sad
  • Like
Reactions: PsychoX and mqg1387

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
629
امسال رکورد فروش و پلیر رو میزنیم دیگه؟ 😁
سال بعد اگه GTA بیاد بزرگترین رقیبش تو فروش فقط CoD هست.
به شماره بعدی خیلی امید بستم که Treyarch سنگ تموم گذاشته باشه.

قبلا شایعاتی وجود داشت که مپ بزرگ بعدی برای وارزون، لاس الماس هست.
حالا امروز تصویر جدیدی اکانت توییتر CoD منتشر کرده:
20230918_205657.jpg
20230918_205449.jpg
این قسمت از نقشه بنظر میاد با مپ لاس الماس مطابقت داره:
20230918_205451.jpg

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
🧟‍♂️ | اولین تریلر رسمی از بخش زامبی MWIII منتشر شد:

View attachment video_2023-09-19_20-43-21.mp4

💀 | با پیش‌خرید کردن نسخه دیجیتالی MWIII، این اسکین زامبی از Ghost به شما تعلق خواهد گرفت.

قابل استفاده در WZ2.0/MWII و MWIII

1695144025930.png

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
🧟‍♂️ | اولین تریلر رسمی از بخش زامبی MWIII منتشر شد:

View attachment 310162

🧟‍♂️ | بازگشت Ravenov به زامبی MWIII

1695144814850.png

🧟‍♂️ | بازگشت Viktor Zakhaev بعنوان آنتاگونیست اصلی بخش زامبی MWIII

(بازه زمانی بخش زامبی بین MW2019 و MWII است)

1695144848801.png

🧟‍♂️ | Weaver RIP 🪦

1695144869439.png 1695144936911.png

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
🧟‍♂️ | جزییات جدید از بخش داستانی زامبی MWIII
هیچ چیز وارد یا خارج نمی‌شود.
در این هیاهو دشمنانی زنده و مرده بر علیه شما وجود دارند، تهدید زنده در قالب گروه Terminus Outcomes که یک شرکت نظامی خصوصی به رهبری Jack Fletcher (شخص کنار Viktor در تریلر) می‌باشد که توسط Victor Zakhaev استخدام شده‌اند.
گروهی که فقط به پول اهمیت می‌دهد و اخلاقیات و اهداف مشتریان برایشان اهمیتی ندارد.
پس از اقدامات Viktor یک طرح اضطراری توسط CIA با نام عملیات Deadbolt فعال شده است که وظیفه آماده‌سازی مقدمات آن برعهده Kate Laswell گذاشته شده است.
عملیات Deadbolt پس از حوادث Outbreak در BOCW و مشاهدات گروه Requiem ایجاد شد، حالا Laswell با قراردادن Selma Greene بعنوان فرمانده عملیات در میدان نبرد و تشکیل تیمی مرکب از نیروهای TF141 و بین‌المللی با حضور Soap و Ravenov قصد دارند جلوی Viktor چند هفته بعد از وقایع ابتدای تریلر را بگیرند.

🔴 | آرت‌ورک رسمی بتا MWIII

IMG_4021.jpeg

آخرین ویرایش:

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,545
نام
محمدقاسم
بعد تا جایی که یادمه اتفافات bo1 و waw کنون حساب میشن داخل ریبوت جدید. پس با این حساب این reznov قطعا اون reznov نیست
در واقع ما توی بلک آپس 4 فهمیدیم رزناو واقعا زنده مونده،توی یه فایل صوتی بین رزناو و میسن و وودز زنده بودنش معلوم میشه
اما این ravenovه ربطی به reznov نداره

• Like
Reactions: prop and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
آقا این Ravenov با viktor reznov بلک اپس یکیه؟ اگه اره اسمش چرا فرق داره؟:|
فرق داره و یکی نیست
بعد تا جایی که یادمه اتفافات bo1 و waw کنون حساب میشن داخل ریبوت جدید. پس با این حساب این reznov قطعا اون reznov نیست
دقیقا.
توی تریلر دیشبم ۴ تا جسد انگار شام آخر بوده.

🧟‍♂️ | شام آخر

Weaver

Grey

Carver

Strauss

IMG_4022.jpeg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر